Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

Kur mamytės taip skubat ? Kalėdos dar toli..ir man jau teko patirti tą jausmą,kai Kalėdinė nuotaika per anksti prasidėjo,o per Kalėdas ji jau buvo išblėsusi doh.gif mano nuomone geriausia pradėti kažką galvoti likus mėnesiui iki Kalėdų,tuomet ir puošmenos ir dovanos ir kiti darbai su tavimi keliauja iki pat Kalėdų ir per jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 09 09, 14:17)
Kur mamytės taip skubat ? Kalėdos dar toli..ir man jau teko patirti tą jausmą,kai Kalėdinė nuotaika per anksti prasidėjo,o per Kalėdas ji jau buvo išblėsusi doh.gif  mano nuomone geriausia pradėti kažką galvoti likus mėnesiui iki Kalėdų,tuomet ir puošmenos ir dovanos ir kiti darbai su tavimi keliauja iki pat Kalėdų ir per jas  smile.gif



paprasciausiai kai kuriu dalyku tu jau gali neberasti pries kaledas. o kai kurie zmones tiesiog kazkokius planus delioja, nes as labai nemegstu kazka planuot likus kelioms dienoms. susirasau ka man reiks padaryt ir viskas. o visokios dovanos ir visi papuosimai eina jau paskutinemis dienomis
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 09, 09:26)
Dar galit bandyt ieškot Urme, tik ten laiko reikia turėti.
Ir galit pabandyt pažiūrėt “Dovisa”, V.Krėvės pr. 104A, Kaunas, bet man rodos, čia tie patys kaip bazėje.



QUOTE(lile @ 2010 09 09, 09:55)
Stikliniu ovalo formos papuosimu yra pirkti Senukuose, Draugystes g. Kaunas, ten kur augalu skyrius. Tik jie nesakyciau, kad pigus. Nedidelis maiselis, kuriame ju speju nuo 20 iki 30, kaunuoja mazdaug 4 Lt. Spalvu pasirinkimas yra. 

O stikliniu vazeliu ir esu tuose paciuose seniuose macius, tik kad 2 aukste prie indu.



QUOTE(*Dita* @ 2010 09 09, 11:46)
jyske maciau tu stiliuku visokiu. na, bet ir anksti ruosiates kaledom, man pernai rugseji jau buvo kaledu manija, kol sulaukiau kaledu viskas jau buvo atsibode biggrin.gif


Didelis ačiū 4u.gif
Man tie stikliniai kamuoliukai ir šiaip gražiai atrodo kažkur supilti, tarkim i kokia vazele (tokios kaip akvariumai maziukai buna) biggrin.gif

O šiaip Kalėdom tikrai dar neskubu ruoštis, tiesiog susirašau kam kokių dovanų reikės ar šiaip kažkokią įdomesnę dekoraciją ir būdama parduotuvėje nusiperku tai ko man reikia smile.gif nes kartais būna, kad nusižiūri, bet dar neperki, o kai jau prisiruoši pirkti neberandi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desire*~>: 09 rugsėjo 2010 - 14:12
QUOTE(vikce333 @ 2010 09 09, 15:23)
paprasciausiai kai kuriu dalyku tu jau gali neberasti pries kaledas. o kai kurie zmones tiesiog kazkokius planus delioja, nes as labai nemegstu kazka planuot likus kelioms dienoms. susirasau ka man reiks padaryt ir viskas. o visokios dovanos ir visi papuosimai eina jau paskutinemis dienomis



Na gal ir tiesą sakai,kas pirmesnis- tas gudresnis...jau prasidėjus Kalėdų bumui parduotuvėse greit viską išgraibsto doh.gif Nors aš stengiuosi parduotuvėse nieko nepirkti,o pati prisirinkti įvairiausių augalėlių,konkorežių...ar karoliukų ir juostelių. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 09 09, 15:30)
Na gal ir tiesą sakai,kas pirmesnis- tas gudresnis...jau prasidėjus Kalėdų bumui parduotuvėse greit viską išgraibsto  doh.gif    Nors aš stengiuosi parduotuvėse nieko nepirkti,o pati prisirinkti įvairiausių augalėlių,konkorežių...ar karoliukų ir juostelių. thumbup.gif



tas taip as ir prisirenku, bet yra kad kazko ir nepasiringsi smile.gif o ir siaip tas planavimas tai malonus dalykas, aisku kai per anksti pradedi tai nera jokio malonumo, man patinka jau viska daryti kai buna sniego ir minusine temperatura, na dar kai buna pasipuosusios vitrinos. galima pasiimti kazkokiu minciu, aisku ne pladijuoju ju, bet tiesiog kazkokia detale, kuri man labai patinka kazkur itaisau smile.gif
greit ir tos kaledos ateis, o dar greiciau praeis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 09 09, 16:31)
tas taip as ir prisirenku, bet yra kad kazko ir nepasiringsi smile.gif o ir siaip tas planavimas tai malonus dalykas, aisku kai per anksti pradedi tai nera jokio malonumo, man patinka jau viska daryti kai buna sniego ir minusine temperatura, na dar kai buna pasipuosusios vitrinos. galima pasiimti kazkokiu minciu, aisku ne pladijuoju ju, bet tiesiog kazkokia detale, kuri man labai patinka kazkur itaisau smile.gif
greit ir tos kaledos ateis, o dar greiciau praeis sad.gif


va va.. atrodo daug dar cia to laiko, juk dar tik rugsejis, bet nepastebesim kaip greit prabegs tas ruduo ir ir prasides ziema, iki Kaledu liks keletas dienu, o apsiziuresi kad to neturi, ano nepadarei ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2010 09 09, 17:49)
va va.. atrodo daug dar cia to laiko, juk dar tik rugsejis, bet nepastebesim kaip greit prabegs tas ruduo ir ir prasides ziema, iki Kaledu liks keletas dienu, o apsiziuresi kad to neturi, ano nepadarei ir t.t.  smile.gif



o dar kada diena uzimta buna, tai is vis laikas skrieja nezmonisku greiciu. atrode dar toli ruduo, dar stoli iki studiju, o per vasara tai ten, tai ta pasidariau ir jau sedziu vel kolegijoje. tas pats ir su kaledomis ir naujais metais. ir visus planus susirasiau, susidejau ir tegul buna, juk valgyti nepraso. o dar mes kai per kelis miestus vazinejam tai is vis viska reik kruopsciai suplanuoti. nors yra sakoma mes planuojam Dievas juokiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 09 09, 17:58)
o dar kada diena uzimta buna, tai is vis laikas skrieja nezmonisku greiciu. atrode dar toli ruduo, dar stoli iki studiju, o per vasara tai ten, tai ta pasidariau ir jau sedziu vel kolegijoje. tas pats ir su kaledomis ir naujais metais. ir visus planus susirasiau, susidejau ir tegul buna, juk valgyti nepraso. o dar mes kai per kelis miestus vazinejam tai is vis viska reik kruopsciai suplanuoti. nors yra sakoma mes planuojam Dievas juokiasi smile.gif


as irgi sakau atsisesiu savaitgali, susirasysiu visus planus, viska ko reikia ir tegul buna, kai uzmatysiu kur, tai nuspirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2010 09 09, 18:31)
as irgi sakau atsisesiu savaitgali, susirasysiu visus planus, viska ko reikia ir tegul buna, kai uzmatysiu kur, tai nuspirksiu smile.gif



taip. labai nemegstu kada reikia staigiai sukti galva ir galvoti ka nupirkti, kad to nepamirsti ir pan ir tada ta menesi ar maziau lakstai kaip galva pametus ir puse visko pamirsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 09 09, 18:49)
taip. labai nemegstu kada reikia staigiai sukti galva ir galvoti ka nupirkti, kad to nepamirsti ir pan ir tada ta menesi ar maziau lakstai kaip galva pametus ir puse visko pamirsti smile.gif

bjauriausia buna, kai galvoji kad jau viska turi, viskas paruosta, bet paskutine diena atsimeni, kad kazkam neparuosei dovanos ir tada verskis per galva kur ieskot, ko ieskot ir ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2010 09 09, 18:51)
bjauriausia buna, kai galvoji kad jau viska turi, viskas paruosta, bet paskutine diena atsimeni, kad kazkam neparuosei dovanos ir tada verskis per galva kur ieskot, ko ieskot ir ka daryt  doh.gif



arba viska turi kazkokiam patiekalui ir kai pradedi gaminti pamatai kad kazko ir neturi. susiplanuoji ir geriausia buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 09 09, 19:00)
arba viska turi kazkokiam patiekalui ir kai pradedi gaminti pamatai kad kazko ir neturi. susiplanuoji ir geriausia buna  thumbup.gif

drinks_cheers.gif mes uz planavimus is anksto biggrin.gif
Atsakyti