Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

Kaprizinga.-aciu thumbup.gif .mes jau mastom apie kalėdas,dukra jau kuria planus kaip puošim ką dovanosim..Jau galiam sakyti gyvenam tomis nuotaikomis biggrin.gif newyear.gif .Greiciau tos šventės doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Čia dar šio bei to yra smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ina4411 @ 2010 10 03, 15:57)
Kaprizinga.-aciu  thumbup.gif  .mes jau mastom apie kalėdas,dukra jau kuria planus kaip puošim ką dovanosim..Jau galiam sakyti gyvenam tomis nuotaikomis biggrin.gif  newyear.gif  .Greiciau tos šventės  doh.gif

Ten tam puslapyje dar yra, į ką paspoksoti, tik reikia įvesti atitinkamas užklausas, pvz. christmas decorations ir pan. bigsmile.gif
Aš taip pat jau užsikrėtus kalėdinėm nuotaikom, ruošimasis prasidėjo! ax.gif
Atsakyti
Kaprizinga.-labai gražu,būtinai pažiūrėsiu,ačiū. thumbup.gif .Pas mus tai pat,jau esu nupirkus mamai dovaną,galvojiu ką pirkti kitiems,galima sakyti kad kekviena diena minčių vis daugiau ir daugiau,o tas laukimas vis trumpesnis ir trumpesnis. wub.gif
Atsakyti
Nu kokių grožių pridėjot thumbup.gif
Atsakyti
as ir jau laukiu. galvoju ka turiu ko ne. kaip namus puosiu, kaip egle puosim. mums is vis isskirtines sventes siemet bus, tai norisi isskirtinai viska padaryti
Atsakyti
siemet eglute puosim tokiais burbulais wub.gif http://www.auksarank...ama-kamuoliukas mano akims tai grozis nerealus + laukia didziulis malonumas su seima juos gaminant wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 05 spalio 2010 - 19:25
QUOTE(indria @ 2010 10 05, 20:25)
siemet eglute puosim tokiais burbulais wub.gif  http://www.auksarank...ama-kamuoliukas  mano akims tai grozis nerealus + laukia didziulis malonumas su seima juos gaminant wub.gif

bigsmile.gif grožis wub.gif Manau "pasiskolinsiu" šią idėją blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Tokius dariau jau pernai ir ne tik burbulus, bet ir vainikus, o kai kurios nuotakos mielai tokiais puošia vestuvines sales wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2010 10 05, 21:25)
siemet eglute puosim tokiais burbulais wub.gif  http://www.auksarank...ama-kamuoliukas  mano akims tai grozis nerealus + laukia didziulis malonumas su seima juos gaminant wub.gif

nu tikrai labai gražūs thumbup.gif

O man dar šiaip klausimas kilo... O jūs namusoe visus kambarius puošiat? nu man visuose namusoe norisi, kad šventės jaustųsi, bet kai visuose kampuose prileliota visko, tai nelabai patinka... schmoll.gif o kaipjūs darot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 10 06, 09:40)
O man dar šiaip klausimas kilo... O jūs namusoe visus kambarius puošiat? nu man visuose namusoe norisi, kad šventės jaustųsi, bet kai visuose kampuose prileliota visko, tai nelabai patinka...  schmoll.gif  o kaipjūs darot?  ax.gif

Aš stengiuosi neprilapnoti kaip tu sakai, o tiesiog kambariuose po kokį akcentą pasidaryti: pvz. svetainėje stovi eglutė, ant stalo padedu kokią puokštelę, miegamajame pakabiname kokią girliandą ir ant spintos klijuoju savo karpytas snaiges. Virtuvėje irgi pasirenku ar puokštė ar žvakidė kokia kalėdiška ir šalia kalėdiniai meduoliai wub.gif dar koridoriuje kartais kokią statulėlę pastatau.

Pernai iškrausčiau viena sekcijos lentyną (nu kur per stiklą matosi), tai paklojau ten balto audinio taip, kad atrodytų kaip sniego kalnai, pristačiau savo darytų eglučių (iš vatos diskelių, puoštas karoliukais), pridėliojau mažų dovanėlių pripakuotų (na dektukų dėžutės dydžio) ir patupdžiau savo gamybos senį besmegenį. Dar pridėliojau žvakių ir buvo nuostabus Kalėdinis kampelis. Vakarais degindavome žvakes ir grožėdavomės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 10 06, 10:52)
Pernai iškrausčiau viena sekcijos lentyną (nu kur per stiklą matosi), tai paklojau ten balto audinio taip, kad atrodytų kaip sniego kalnai, pristačiau savo darytų eglučių (iš vatos diskelių, puoštas karoliukais), pridėliojau mažų dovanėlių pripakuotų (na dektukų dėžutės dydžio) ir patupdžiau savo gamybos senį besmegenį. Dar pridėliojau žvakių ir buvo nuostabus Kalėdinis kampelis. Vakarais degindavome žvakes ir grožėdavomės  wub.gif

vau, bigsmile.gif čia tai tikrai super thumbup.gif aš galvoju šiais metais kažką tokio įdomesnio po pačia eglute padaryti smile.gif
na aš ir panašiai puošiu, gal dar šiek tiek mažiau... tai vat ir kilo toks klausimas, kaip kitos darot ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 12 23, 23:16)
Mano sio vakaro kurybos rezultatas - trys Kaledines dovanytes smile.gif

user posted image

Sveikutes 4u.gif
Gal kuri nors turite kokia nuoroda kur butu parodyta kaip galima padaryti toki grozi ? ax.gif blush2.gif
Atsakyti