Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(Doncia @ 2007 09 11, 19:11)
As savo mazajam resorban tepaliuku patepu padukus nuo slogos. Siandien patepiau ir pilvuka bei nugaryte, kakliuka ir labai paraudo mazojo kakliukas. Gal esate su tokiu dalyku susidure? Ka daryti, nes tas raudonumas niekaip nepraeina,nors ir nuploviau kakliuka.

Turbūt sualergizavo,pažiūrėk ar nemažėja,jei nepraeis pasirodyki gyd.Daugiau kakliuko netepk,mes tai tepam tik padukus ir krūtinę.Gal daugokai užtepiai?
Atsakyti
Mus taip pat užpuolė slogytė. tai mes atliekame tokias procedūras:
ryte: ipurškiu į nosytę jūros vandenuko, naudojam physiomer, tada su rhinomer kūdikio nosies gleivių aspiratorium burna ištraukiu snargliukus. (super daiktas); paskui įpurškiu euphorbium compositum. po kokių 5-7 min vėl atsiranda snargliukų, tai vėl su tuo aspiratorium ištraukiu. patikėkit, vaikas nors ir per šias procedūras rėkia, bet paskui būna jam kur kas geriau. jokių šnopavimų. kartais ir naktį tai reikia atlikti. bet viskas dėl mažiuko sveikatukės. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinukas: 13 rugsėjo 2007 - 08:52
QUOTE(ritinukas @ 2007 09 13, 09:51)
Mus taip pat užpuolė slogytė. tai mes atliekame tokias procedūras:
ryte: ipurškiu į nosytę jūros vandenuko, naudojam physiomer, tada su rhinomer kūdikio nosies gleivių aspiratorium burna ištraukiu snargliukus. (super daiktas); paskui įpurškiu euphorbium compositum. po kokių 5-7 min vėl atsiranda snargliukų, tai vėl su tuo aspiratorium ištraukiu. patikėkit, vaikas nors ir per šias procedūras rėkia, bet paskui būna jam kur kas geriau. jokių šnopavimų. kartais ir naktį tai reikia atlikti. bet viskas dėl mažiuko sveikatukės.  bigsmile.gif

Oi nesakyki atsimenu aš tuos rėkimus baisu.Dabar jau gerai pagaliau moka pati išpūsti! mirksiukas.gif
Sveikite! 4u.gif
Atsakyti
ir dar pamiršau parašyti kad dar ryte ir vakare patepu padukus eucabal balsamu ir uždedu vilnones kojines smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ligiukss @ 2007 09 13, 09:54)
Oi nesakyki atsimenu aš tuos rėkimus baisu.Dabar jau gerai pagaliau moka pati išpūsti!  mirksiukas.gif
Sveikite!  4u.gif


oi kaip jums jau gerai thumbup.gif , sulauksim ir mes tokių laikų
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 09 13, 08:54)
Oi nesakyki atsimenu aš tuos rėkimus baisu.Dabar jau gerai pagaliau moka pati išpūsti!  mirksiukas.gif
Sveikite!  4u.gif



o nuo kiek metuku ismoko ispusti? nes as savo 2,5 m suneliui niekaip nesugebu paaiskinti, kad reikia pusti, o ne traukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinukas @ 2007 09 13, 10:00)
ir dar pamiršau parašyti kad dar ryte ir vakare patepu padukus eucabal balsamu ir uždedu vilnones kojines  smile.gif
Papildyta:

oi kaip jums jau gerai  thumbup.gif , sulauksim ir mes tokių laikų


Aišku,kad ateis ir labai greitai! mirksiukas.gif
QUOTE(veriru @ 2007 09 13, 10:00)
o nuo kiek metuku ismoko ispusti? nes as savo 2,5 m suneliui niekaip nesugebu paaiskinti, kad reikia pusti, o ne traukti doh.gif

Mes gal kokių pusantrų buvom kai ji išmoko!O gali paleistuvės įlašinti,kad išsičiaudėtų,tada traukti nereiks,arba su ūkišku muiliuku patepti nosytės vidų! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pabeguskas @ 2003 05 17, 19:34)
Na va, suėjo mūsų mažąjai lėlytei mėnuo ir prasidėjo bėdos- SLOGA !!! Gaila į kūdikį žiūrėti- šnirpščia šnirpščia.... Vakar vaistinėje nupirkau kokį tai homeopatinį purkštuką į nosį, bet jis nieko nepadeda sad.gif Lygiai taip pat kaip ir ta pompelė, su kuria patarė vaistininkė snargliukus skystus traukt... Nieko ji netraukia...
Padėkit, nežinome ką daryti, o ir mažylės labai gaila- visą naktį išsikankinom.

SVEIKI, AS TURIU DU VAIKUS. Man padejo sterilus juros vandens tirpalas PHYSIOMER 5ml N24. Reikia daznai palasinti.
Pabandyk!
biggrin.gif
Valdas
Atsakyti
O mano sūneliui tai labai padėjo Physiomer baby spray. Toks fainas purkštukas, labai švelniai spaudžiasi. Lelius net nesuregavo. As irgi paskui ant pilvuko panesioju ir ramu. Issibega, paciaudo. Praejo slogyte per pora dienu.
Atsakyti
mano abi merginos ( 3 metu ir 1 metu) sloguoja visa savaite ir negereja
niekas nepadeda
didziojo i darzeli pavaiksto- tai temperatura uzkyla
o mazajai gydytoja sake kruminiai dantys dygsta- tai sloga nelabai ir praeis.

sakykit o is kur jus garstyciu milteliu perkat ( nakciai i kojinytes iberti)?
ar tinka tos kur prieskoniams naujami milteliai?
nes vaistinei nera milteliu. man dave pleistro, bet bijau klijuot , kad nenudegintu per nakti.
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2007 09 13, 20:36)
sakykit o is kur jus garstyciu milteliu perkat ( nakciai i kojinytes iberti)?
ar tinka tos kur prieskoniams naujami milteliai?
nes vaistinei nera milteliu. man dave pleistro, bet bijau klijuot , kad nenudegintu per nakti.

Aš maistines dedu. Arba lapelius, kai kas nors iš Rusijos parveža. ax.gif
Atsakyti
norėjau paklaust kaip jūsų vaikiukai elgiasi kai su aspiratorium iš nosytės snargliukus valot?.. smile.gif mano mažutė tai rėkia, žviegia, verkia, suka galvytę į šoną, muistosi, žodžiu vienas vargas doh.gif kai reikia nosį jai išvalyt o apsisnarglėjusios irgi nelaikysi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropic@~ @ 2007 09 14, 17:16)
norėjau paklaust kaip jūsų vaikiukai elgiasi kai su aspiratorium iš nosytės snargliukus valot?..  smile.gif  mano mažutė tai rėkia, žviegia, verkia, suka galvytę į šoną, muistosi, žodžiu vienas vargas  doh.gif  kai reikia nosį jai išvalyt  o apsisnarglėjusios irgi nelaikysi..  unsure.gif

maniškis irgi rėkia unsure.gif bet tai jie verkia todėl, kad juos turi laikyt, vaikai tam priešinasi, todėl ir pradeda verkt. aišku dar ir išsigąsta, bet tikrai ne iš skausmo unsure.gif
Atsakyti