Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(egle.cia @ 2008 06 16, 11:16)
sveikutes,norejau pasikonsultuoti.. smile.gif  na as gal ir per daug baiminuosi,bet mano maziukei dar tik 2men ir 6 dienos todel man atrodo kad sloga jau nera tokia ir nekalta ,ypac tokiai mazai mergaiciukei.. blush2.gif siandien ryte atsikelem su pilna nosyte  snagliuku,kol as viska isvaliau(o su slangute istraukiau tai tikrai is giliai) tia ji man kelis katus sukosejo (tokiu sausu kosuliuku) na aiksu man baime didesne nei as ir jau trepsiu kojom kad reikai vaziuot pas gydytojus...o gal cia tas kosuliukas todel kad slogyte,?nes labai bijau kad nekiltu kokiu komplikaciju nuo slogos..
o jei slargliukus traukiam is giliai tai negali buti sinusias?ar cia tik siaip jie ten giliau   buna?

Jei situacija negerėja,kviesk savo gydytoją,juk turbūt pas tokius mažiukus į namus atvažiuoja net ir dėl slogos? g.gif
Dabar jau gydytojai sako ,kad ir mažiukams būna sinusitas doh.gif Bet tavo tai dar visai mažulytis ,tai tu stebėk ar snargliukai lengvai išsitraukia ,ar nėra tokie labai lipnūs ,tąsųs ,nebūna aplink lūpytes nuolat tąsių lipnių seilių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 16 birželio 2008 - 16:40
na buvom pas daktare,sake kad plauciukai svarus ir sake kad ta musus sloga dar nebaisi,liepe juros vandeniu skalaut ir pastoviai valyt....
na kai traukiu slangute tai gan is giliai traukiu,bet lyg ir issivalo,o kai juros vandens pirlasinu tai kartais pati issiciaudo jei kur arciau buna...na snargliukai lyr ig netasusu ,sviesus tokia...tikiuosi kad praeis mum neuzilgo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.cia @ 2008 06 17, 12:15)
na buvom pas daktare,sake kad plauciukai svarus ir sake kad ta musus sloga dar nebaisi,liepe juros vandeniu skalaut ir pastoviai valyt....
na kai traukiu slangute tai gan is giliai traukiu,bet lyg ir issivalo,o kai juros vandens pirlasinu tai kartais pati issiciaudo jei kur arciau buna...na snargliukai lyr ig netasusu ,sviesus tokia...tikiuosi kad praeis mum neuzilgo blush2.gif

Tai smagu ,kad gerai išsitraukia thumbup.gif Be to ,snargliukai skaidrūs ,nepūlingi ,tikiu ,kad sėkminagi išsikapstysite bigsmile.gif man tai baisu ,kad mano mažiukui amžinai giliai tūno ,nosytė užimta būna doh.gif ,todėl niekada nemanau ,kad sloga tai ne liga ,man ji baisi liga blink.gif
Sveikit greičiau 4u.gif
Atsakyti
na as tai tikiuosi kad greit issikapstysim,bet vistiek alabai neramu,mano maziuke tokia rami ir mieguista,nemanau kad tai labai jau gerai... g.gif ir dar vargswiuke koset pradeda,bet cia tai manau kad del to,kad seilyciu nespeja ryt kai nosyte uzimta..
dar pries pora dienu tokia snekute buvo o dabar vel tik sypsosi,nes kai pradeda sneket pradeda seilytem sprinkt ir koset...na jau tikrai niekadeja ta sloga
Atsakyti
QUOTE(egle.cia @ 2008 06 17, 22:00)
na as tai tikiuosi kad greit issikapstysim,bet vistiek alabai neramu,mano maziuke tokia rami ir mieguista,nemanau kad tai labai jau gerai... g.gif  ir dar vargswiuke koset pradeda,bet cia tai manau kad del to,kad seilyciu nespeja ryt kai nosyte uzimta..
dar pries pora dienu tokia snekute buvo o dabar vel tik sypsosi,nes kai pradeda sneket pradeda seilytem sprinkt ir koset...na jau tikrai niekadeja ta sloga

Na ,vangumas tai jau tikrai nėra gerai schmoll.gif ,gal trūksta deguonies jai? Kai mano mažiukas slogavo ,aš kviečiausi gydytoją pirmą dieną nieko rimto nerado ,tačiau atvažiuodavo kasdien patikrinti .Kiek atvažiuoja ,tiek miega mano lelius ,tai sako sveiksta turbūt ,plaučiuose nieko negirdžiu.O man pačiai taip neramu buvo ,ne toks vaikas ir viskas verysad.gif Naktį susapnavau mažą kačiuką ,nagais drąskantį man krūtinę ,tarsi perspėjimas ,kad kažkam labai sunku kvėpuoti ,trūksta oro ,nedelsdama rytą vėl skambinau gydytojai ,su nerimu laukiau atvažiuojant .Vaikutis tarsi ramus ,nei kosti ,nei snarglys bėga ,tačiau šiek tiek jau buvo paraudę žandukai ,akytės aptinusios [matyt jau kaupėsi apie akis tie snargliai blink.gif]Ir toks apspangęs buvo ,paimu ant rankų ,tai ne žvalgosi ,o padeda galvytę man ant peties ,rašau ir mane šiurpas krečia ,iki to laiko nežinojau ,kad sloga tokia baisinė liga unsure.gif
Atvažiavusi daktarė iš karto liepė važiuot ligoninėn doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 18 birželio 2008 - 16:22
maniske slogavo 18 dienu, 10 diena nuvedem pas lor, paeme is gerklytes tepinuka, pasieliui, buvo cia tos iseigines, didziosios, tai atsakyma suzinojom 18 diena slogavimo, kaip jau buvom pasveikusios, pasirodo isaugo streptokoko bakterija, bet jau kadangi organizmas, ja nugalejas buvo, kaip lor pasake, uzmigdes... tai apsejom be antibijotiku, bet kita kart, tik pasirodzius slogytei, liepe eit tyrimiui, iskart. minejo gydytoja, kad slogai negerejant po savaites, reik butinai daryti pasieli, nes uzsitesusi sloga, tikrai pavojinga, dar minejo, kad dazniausiai jei sloga nepraeino po 8-10 dienu, tai jau pasieli kazkas isauga, negero, beveik visada.
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2008 07 15, 13:09)
maniske slogavo 18 dienu, 10 diena nuvedem pas lor, paeme is gerklytes tepinuka, pasieliui, buvo cia tos iseigines, didziosios, tai atsakyma suzinojom 18 diena slogavimo, kaip jau buvom pasveikusios, pasirodo isaugo streptokoko bakterija, bet jau kadangi organizmas, ja nugalejas buvo, kaip lor pasake, uzmigdes... tai apsejom be antibijotiku, bet kita kart, tik pasirodzius slogytei, liepe  eit tyrimiui, iskart.  minejo gydytoja, kad slogai negerejant po savaites, reik butinai daryti pasieli, nes uzsitesusi sloga, tikrai pavojinga, dar minejo, kad dazniausiai jei sloga nepraeino po 8-10 dienu, tai jau pasieli kazkas isauga, negero, beveik visada.

O kažin ar visur ima tuos pasėlius? Kaip visada nieks nieko pas mus nesiūlo ,viską reikia žinoti ir prašyti pačiai.O ar nuo visų, pasėly išaugusių bakterijų ,reikia antibiotikų? Ir kaip ėmė tą pasėlį ,su kuo ,ar neskaudėjo?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 07 15, 16:20)
O kažin ar visur ima tuos pasėlius? Kaip visada nieks nieko pas mus nesiūlo ,viską reikia žinoti ir prašyti pačiai.O ar nuo visų, pasėly išaugusių bakterijų ,reikia antibiotikų? Ir kaip ėmė tą pasėlį  ,su kuo ,ar neskaudėjo?

skaudet tai tikrai ne, su pagaliuku, apviniotu vatyte, paima is gerklytes, akimirka uztrunka. as ir nezinojau, net niekur nebuvau skaicius, kad taip daroma, gera gydytoja pasitaike, daug info pasake apie sloga ir pasekmes. seip ta tyrima gerai pasidaryt ir esan nedideliai slogytei nes kaip aiskino jei kita kart pasikartos, pagal pasielio atsakyma zinos kaip gydyt iskart. o antibijotikai jauciu nera butini, kiek as supratau, tik mums pasake naudoti purskala, gaila nepamenu pavadinimo, kuris galimas vaikiukui nuo dvieju metuku, o mums tik 1,5 buvo, labai pasijaute po pirmos paros, kad gereja, nes dvi savaites tai tik smarkejo ir prastejo savijauta, mergaites.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti