Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

ax.gif paneles reikalinga pagalba blush2.gif
Parasykit kaip ten jas ikelti, nes truputi grybauju ax.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=_lepunėlė_,2009 12 28, 16:44]
Grazeja kas diena thumbup.gif
na super thumbup.gif tikiuosi ir as busiu patenkinta Papeckio darbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_lepunėlė_ @ 2009 12 28, 16:03)
ax.gif  paneles reikalinga pagalba  blush2.gif
Parasykit kaip ten jas ikelti, nes truputi grybauju  ax.gif  doh.gif

ieik i pati albumeli,kur visos musu foto ir tada kaireje pamatysi Add Photo(s) spausk ir ikelsi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos panos,norejau paklaust ar neskauda nugaros pasid.krutine?juk visgi svoris padideja,man siulo 325ml tai gautusi,kad 2 dydziais padideja o man kartais ir dabar nugara paskauda
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 28, 17:20)
Sveikos panos,norejau paklaust ar neskauda nugaros pasid.krutine?juk visgi svoris padideja,man siulo 325ml tai gautusi,kad 2 dydziais padideja o man kartais ir dabar nugara paskauda


tai gal tau nuo vaikiuku nesiojimo skaudena g.gif ? gal veliau viskas susitvarkytu, juk kiek tent to svorio prisides, baike cool.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 28, 17:22)
tai gal tau nuo vaikiuku nesiojimo skaudena  g.gif ? gal veliau viskas susitvarkytu, juk kiek tent to svorio prisides, baike  cool.gif

Nu jo gali buti,mazgis mano rankinukas,nors vyras mano gerai informuotas apie po op laikotarpi bet vistiek neisivaizduoju kaip jis vienas susitvarkys-ateina sunkiu isbandymu metas smile.gif
Atsakyti
[quote=Lialyna,2009 12 28, 17:04]
[quote=_lepunėlė_,2009 12 28, 16:44]
Grazeja kas diena thumbup.gif
na super thumbup.gif tikiuosi ir as busiu patenkinta Papeckio darbu mirksiukas.gif
[/quote]
Smagu, merginos, kad esate patenkintos...kažkaip aš ir linkstu prie Papeckio...va sausio 23 berods jis konsultuos Klaipėdoj, tai butinai nueisiu...maniskis jau sutiko, ir pinigeliu tam skirs...tik kuo tai tampa realiau, tuo darosi baisiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 28, 17:31)
Nu jo gali buti,mazgis mano rankinukas,nors vyras mano gerai informuotas apie po op laikotarpi bet vistiek neisivaizduoju kaip jis vienas susitvarkys-ateina sunkiu isbandymu metas smile.gif


teks padekoti chirurgui uz vaiko atpratinima nuo ranku biggrin.gif
beje, maniskis mazius tokio pat amziaus.
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 28, 16:59)
teks padekoti chirurgui uz vaiko atpratinima nuo ranku  biggrin.gif
beje, maniskis mazius tokio pat amziaus.

manoji nuo ranku neatprato,rami pabuvo pora dienu paskui asaros ir tiesia rankas,bet neemiau,bet kai galejau kelti lygiai taip pat nesioju,nors dabar visas ranku tiesimas tik tiek,kad iskelt ir paleist ant zemes,ji dabar svarbiausia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 28, 17:59)
teks padekoti chirurgui uz vaiko atpratinima nuo ranku  biggrin.gif
beje, maniskis mazius tokio pat amziaus.

O tai butu neitiketina,tai tau irgi bus sunku,as tai palikciau mamai tom 3sav bet,kad ji nieko nezino,suzinotu tai turbut kristu po lektuvu smile.gif o liet.pasitiks uosve ne neisivaizduoju kaip reiks nuslept,vienu z.bus sunku bet siuo atveju tikslas pateisina priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 28, 18:17)
O tai butu neitiketina,tai tau irgi bus sunku,as tai palikciau mamai tom 3sav bet,kad ji nieko nezino,suzinotu tai turbut kristu po lektuvu smile.gif o liet.pasitiks uosve ne neisivaizduoju kaip reiks nuslept,vienu z.bus sunku bet siuo atveju tikslas pateisina priemones smile.gif


mano mama irgi butu geriausia aukle mazyliams, operacija ketvirtadieni, penktadieni grisiu namo, tad savaitgaliui drasiai galeciau parsivezti, ale, kad irgi nieko nesakau, nes jauciu nuo zinios sirdute sustreikuotu doh.gif . Bandysiu taip issiversti, drauge atleks pabut pas mane su maziais, mb bus, tad kaip nors.
o tu kur kaune apsistosi?
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 28, 18:09)
manoji nuo ranku neatprato,rami pabuvo pora dienu paskui asaros ir tiesia rankas,bet neemiau,bet kai galejau kelti lygiai taip pat nesioju,nors dabar visas ranku tiesimas tik tiek,kad iskelt ir paleist ant zemes,ji dabar svarbiausia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kiek laiko buvo praeja po op.kai jau galejai kelt dukryte?
Atsakyti