Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

[quote=blonde75,2010 01 06, 13:40]
[quote=oilypoil,2010 01 06, 12:04]
mano baze 12, ugis 170, svoris svyruoja iki 60, tai TA pirmasis pasiulymas 370 mane nustebino.
o geras...ziuriu, tu panasaus sudejimo kaip ir as...bus labai idomu pamatyt, kaip ant taves atrodo toks dydis ax.gif jei zinoma, pasidalinsi savo groziu 4u.gif
[/quote]


jei viskas gerai bus, butinai pasidalinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
86 temute
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2010 01 06, 12:46)


aciu uz nauja temute Ginitaa ! 4u.gif
nes jau tuoj sita pripliurpsim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *amazone*: 06 sausio 2010 - 11:49
QUOTE(*amazone* @ 2010 01 06, 11:49)
aciu uz nauja temute Ginitaa4u.gif

nera uz ka man dekoti,mazai cia jau beuzsuku,bet be temutes palikti jusu negaliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2010 01 06, 12:37)
Aciu uz paguoda  4u.gif , bet man kazko atrodo, kad  nieks nebesikeis  verysad.gif
Papildyta:

Nuotraukoj gal ir nesimato, bet uzsidejus liemenuka matosi, be to tas nenusileides dar ir labiau i prieki atsikises. Tai net nzn kas cia man yra  blink.gif

Tukyte, nuotraukoj vienodos tavo (.)(.), grazios 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*amazone* @ 2010 01 06, 12:49)
aciu uz nauja temute Ginitaa4u.gif
nes jau tuoj sita pripliurpsim  biggrin.gif

Tai baigiam greiciau temute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J'adore @ 2010 01 06, 11:51)
Kad jis kazkaip nesispyriojo visai  tongue.gif  Pasiule sita, paskui as suabejojau, ar ne per daug, nes auksta labai projekcija, tada sako- tai dedam 360, tada jau as- gal geriau palikim truputi didesni  biggrin.gif Baze lygtai 13,7 ar pan, zodz iki 14. Poop. liemenele C, ir siaip db kas nezino, net nemato, kad padidejo  biggrin.gif


oho kokia bazė didelė blink.gif mano 12 su kažkiek buvo,bet imčiau dabar daugiau biggrin.gif apetitas kyla bevalgant.na,bet dar spėsiu,reikia šitais atsidžiaugti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*amazone* @ 2010 01 06, 12:21)
Oj tikiu kad visi spaudzia... ax.gif O jus tai aisku, dar pasidziaukit dviese, o kas be ko, ir savo groziais  wub.gif

O tu nenoretum savo (.)(.) foto ideti i musu albumiuka?  ax.gif

Bet tai turbut galingai pas tave jie atrodo, kad net klausineja ar tikri?  bigsmile.gif  Niu labai jau noriu pamatyt... blush2.gif


kur gi,negalingi blush2.gif lotuliukas.gif tik kai su gera iškirpte,tai atkreipia dėmesį biggrin.gif
o kur tas albumiukas?pražiopsojau kažką? ax.gif
Atsakyti
dabar galvoju, gal bus ne taip supratusiu, 370 man siule TA, bet as pasirinkau 325 pas SV, jei kas pamenat sis skaicius ir taip virsija mano norus, sakiau max 300 , nenoriu, kad net nepazistamiems mano pokyciai badytu akis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oilypoil @ 2010 01 06, 13:03)
dabar galvoju, gal bus ne taip supratusiu, 370 man siule TA, bet as pasirinkau 325 pas SV, jei kas pamenat sis skaicius ir taip virsija mano norus, sakiau max 300 , nenoriu, kad net nepazistamiems mano pokyciai badytu akis biggrin.gif



Aisku, jeigu nedideliu nori tai tada liux mirksiukas.gif bet jeigu jau ta 370 tau siule bigsmile.gif o jis kaip zinom, jau tikrai nepadaugina...tai ziurek, kad po to nesigailetum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*amazone* @ 2010 01 06, 09:41)
Pas mane irgi jos neidealiai vienodos...irgi viena labiau pakritus, nors jau va tuoj metukai bus, tad per daug  jau ir nesitikiu, kad suvienodes...bet is kitos puses, jau taip 100 kartu geriau nei buvo!  ax.gif

As tuo net neabejoju, kad dabar geriau nei pries thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*amazone* @ 2010 01 06, 13:07)
Aisku, jeigu nedideliu nori tai tada liux  mirksiukas.gif  bet jeigu jau ta 370 tau siule  bigsmile.gif  o jis kaip zinom, jau tikrai nepadaugina...tai ziurek, kad po to nesigailetum  4u.gif

būten,TA nelinkęs padidinti,imk didesnius,nes gailėsi,kai kai kurios doh.gif

man išvis keista,jau čia ne vienai TA siūlo ne savo firminius 320,o didesnius biggrin.gif
po 10m kai keisim,siūlys gal jau ir 450 lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti