Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(graikine @ 2009 12 29, 13:20)
bet buna ir taip, kad is alkio zmogus saiko nejaucia  biggrin.gif

nu apetitas auga be valgant biggrin.gif man isvis siulo det 295 tai butu pilnas B arba 325 nepilnas C,sakiau maziau nei 325 tai tikrai nedesiu,nezinau kodel jie taip nori numazint(gal del taupymo) g.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 29, 14:58)
nu apetitas auga be valgant biggrin.gif man isvis siulo det 295 tai butu pilnas B arba 325 nepilnas C,sakiau maziau nei 325 tai tikrai nedesiu,nezinau kodel jie taip nori numazint(gal del taupymo) g.gif


O man tai tik 260cc is pradziu siule doh.gif Na as manau, kad jiems yra lengviau mazesnius ideti, maziau gal ir komplikaciju pasitaiko, ideda pagal tavo baze kur liauka yra, viskas dailu ir grazu...o va su didesniais jiems vargas man atrodo, juk didesnius irgi reikia graziai kazkaip istatyti, o jau jie va virsija ir baze ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*amazone* @ 2009 12 29, 12:59)
o ir as va neseniai susiduriau su tokiu dalyku, kad norejau pasidaryti krutines echoskopija, tai gyd., vien del to, kad as su implantais atsisake mane echoskopuoti  doh.gif

na nieko sau ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialyna @ 2009 12 29, 15:43)
na nieko sau ...  doh.gif


jo, as irgi buvau lengvam soke... blink.gif Vos nepradejo dar ji man ten pamokslaut doh.gif tipo ir kam gi cia tau reikejo, man cia Zvonke kvepia... blink.gif tik nesupratau visai prie ko cia ta Zvonke, ji tai be implantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*amazone* @ 2009 12 29, 15:01)
jo, as irgi buvau lengvam soke... blink.gif Vos nepradejo dar ji man ten pamokslaut  doh.gif  tipo ir kam gi cia tau reikejo, man cia Zvonke kvepia... blink.gif  tik nesupratau visai prie ko cia ta Zvonke, ji tai be implantu...  g.gif

oj kaip knisa mane tokios gydytojos gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif amzinai kisa nosi ne i savo reikalus
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 29, 16:07)
oj kaip knisa mane tokios gydytojos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  amzinai kisa nosi ne i savo reikalus


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 29, 16:07)
oj kaip knisa mane tokios gydytojos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  amzinai kisa nosi ne i savo reikalus


Ryshkiai ne privati klinika.. matai moterishke, dirba .. vargsta.. neuzdirba nieko, o cia krizes metu kita grazinasi- ryshkiai arba pati arba vyras vagis... is kur tokie pinigai.. tokioms dar nesamonem- tai kaip su tuo kovot- tik IGNORUOJANT

nors gal ne.. matyt senes buta, paziurejo, kad atplaukia gulbe, grazuole .. seks bomba tiesiog, tada galvoja- aha- bomba, o jei bomba dar sprogs su visais savo silikonais.. aparatura dar sugadins...
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 29, 16:14)
Ryshkiai ne privati klinika.. matai moterishke, dirba  .. vargsta.. neuzdirba nieko, o cia krizes metu kita grazinasi- ryshkiai arba pati arba vyras vagis...  is kur tokie pinigai.. tokioms dar nesamonem- tai kaip su tuo kovot- tik IGNORUOJANT

nors gal ne.. matyt senes buta, paziurejo, kad atplaukia gulbe, grazuole .. seks bomba tiesiog, tada galvoja- aha- bomba, o jei bomba dar sprogs su visais savo silikonais.. aparatura dar sugadins...


oj negaliu prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*amazone* @ 2009 12 29, 16:17)
oj negaliu prajuokinai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


stengiuosi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 29, 16:19)
stengiuosi  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Nu tikrai taip cia fainai aprasei thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Na jo, mergaites, jumoro jausmo jums netruksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 29, 15:14)
Ryshkiai ne privati klinika.. matai moterishke, dirba  .. vargsta.. neuzdirba nieko, o cia krizes metu kita grazinasi- ryshkiai arba pati arba vyras vagis...  is kur tokie pinigai.. tokioms dar nesamonem- tai kaip su tuo kovot- tik IGNORUOJANT

nors gal ne.. matyt senes buta, paziurejo, kad atplaukia gulbe, grazuole .. seks bomba tiesiog, tada galvoja- aha- bomba, o jei bomba dar sprogs su visais savo silikonais.. aparatura dar sugadins...

nu cia gerai thumbup.gif sedziu viena namie ir juokiuosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kas pamatysu isvestu iskart lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti