Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ***Plastinės krūtų operacijos***
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lialyna
QUOTE(*amazone* @ 2009 12 29, 15:17)
O man tai tik 260cc is pradziu siule  doh.gif  Na as manau, kad jiems yra lengviau mazesnius ideti, maziau gal ir komplikaciju pasitaiko, ideda pagal tavo baze kur liauka yra, viskas dailu ir grazu...o va su didesniais jiems vargas man atrodo, juk didesnius irgi reikia graziai kazkaip istatyti, o jau jie va virsija ir baze ir t.t.  g.gif
*

na galvoju kad siulys ir man mazus, o tai kad pasakei kad nori didesniu, tai jis atkalbinejo ar is karto sutiko? Beje, ar gyd. klause jusu kokio dydzio norit ( na turiu omeny B,C,...) ar tiesiog kalba tais skaiciais 250 ml, 300 ml. ir t.t. doh.gif
*amazone*
QUOTE(Lialyna @ 2009 12 29, 18:36)
na galvoju kad siulys ir man mazus, o tai kad pasakei kad nori didesniu, tai jis atkalbinejo ar is karto sutiko? Beje, ar gyd. klause jusu kokio dydzio norit ( na turiu omeny B,C,...) ar tiesiog kalba tais skaiciais 250 ml, 300 ml. ir t.t.  doh.gif
*

As gerai nepamenu, bet lygtais minejau gyd., kad noriu gero B...tada jis apziurejes mane ir ismataves pasiule 260cc lasa arba 320cc apvalius, nes jie vienodo dydzio, 12 cm skersmens, tik kad forma skiriasi...ir kazkaip isikalbejom apie 320cc lasa, tai jis pasake, kad su 260cc lasu turesiu B+, o su 320cc lasu turesiu C+, na ir laabai bijodama, kad nebutu per dideli, pasirinkau 320cc lasa, dabar tai net juokas ima prisiminus doh.gif Na ir gavosi pas mane ne joks C+, o tiesiog nedidelis C... ax.gif Nes dar pamenu jo zodzius, kad 320cc lasas jau yra man ant ribos, kad neatrodyciau issaukianciai biggrin.gif O kai as dabar pasiizuriu, tai man jie tikrai dideli neatrodo ax.gif Bet tiesiog TA pats megsta mazesnius ir tiek...jam reikia tiksliai labai sakyti kokio dydzio nori, nes jis pagal save tai tikrai i mazesne puse pasiulys mirksiukas.gif
oilypoil
as manu, kad visos, kurios jau ryzosi operacijai, tai visu pirma del saves. mane, atvirai pasakius, uzkn...., kad einant i baseina ar pirti net pries drauges kompleksuoji, arba apatinio trikotazo parduotuvej varvine seile ziuredama i grazius neriniuotus daikciukus... unsure.gif
bet jau viskas greitai pasikeis, svarbu, kad viskas gerai susiklostytu ir netektu asaru liet blush2.gif

o kaip jums buvo po operacijos, ar is artimuju buvo kas nors salia?as planuoju vyra namie su vaikais palikt, tai salia pubut daugiau nera kam, nes niekas net neitaria apie mano planus... gal uztenka personalo pagalbos?
kos
QUOTE(Lialyna @ 2009 12 29, 18:36)
na galvoju kad siulys ir man mazus, o tai kad pasakei kad nori didesniu, tai jis atkalbinejo ar is karto sutiko? Beje, ar gyd. klause jusu kokio dydzio norit ( na turiu omeny B,C,...) ar tiesiog kalba tais skaiciais 250 ml, 300 ml. ir t.t.  doh.gif
*

As tai iskart pasakiau kokio rezultato tikiuosi,tik norejau pilno C bet man pagal ismatavimus gyd rekomendavo maximum 325 tai sake butu nepilnas C reiks pasikliaut gyd vistiek manau jis zino geriau.O jus nemanot,kad gimdziusiom ir maitinusioms moterims isviso krutu op turetu kompensuoti ligoniu kasos?aisku jei pacios to nori sakykim jei nori didesniu tada galima butu damoket bet tai ka turejai pries gimd.kad atstatytu nemokamai,ne?(gerai cia uzlanksciau) lotuliukas.gif
*amazone*
QUOTE(oilypoil @ 2009 12 29, 19:03)
as manu, kad visos, kurios jau ryzosi operacijai, tai visu pirma del saves. mane, atvirai pasakius, uzkn...., kad einant i baseina ar pirti net pries drauges kompleksuoji, arba apatinio trikotazo parduotuvej varvine seile ziuredama i grazius neriniuotus daikciukus... unsure.gif
bet jau viskas greitai pasikeis, svarbu, kad viskas gerai susiklostytu ir netektu asaru liet blush2.gif
o kaip jums buvo po operacijos, ar is artimuju buvo kas nors salia?as planuoju vyra namie su vaikais palikt, tai salia pubut daugiau nera kam, nes niekas net neitaria apie mano planus... gal uztenka personalo pagalbos?
*

As irgi kai pamenu labai kompleksuodavau...eina sau kai prisimenu ax.gif Na bet viskas praeityje, ir begalo dziaugiuosi kad ryzausi siam zingzniui smile.gif Klinikoj tai personalo pagalbos manau tikrai uzteks, o namuose man tai labai MB padedavo, nes atsikelt sunkoka budavo is lovos...ir tiesa, geriau kelias savaites ranku nekilnot, ir nieko sunkiai nenest, tai irgi uz mane viska darydavo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kos @ 2009 12 29, 19:08)
As tai iskart pasakiau kokio rezultato tikiuosi,tik norejau pilno C bet man pagal ismatavimus gyd rekomendavo maximum 325 tai sake butu nepilnas C reiks pasikliaut gyd vistiek manau jis zino geriau.O jus nemanot,kad gimdziusiom ir maitinusioms moterims isviso krutu op turetu kompensuoti ligoniu kasos?aisku jei pacios to nori sakykim jei nori didesniu tada galima butu damoket bet tai ka turejai pries gimd.kad atstatytu nemokamai,ne?(gerai cia uzlanksciau) lotuliukas.gif
*

Va cia tai gerai sumastei thumbup.gif pasvajokime... lotuliukas.gif
graikine
QUOTE(*amazone* @ 2009 12 29, 18:57)
pasiule 260cc lasa arba 320cc apvalius, nes jie vienodo dydzio, 12 cm skersmens, tik kad forma skiriasi...
*

idomi informacija.
bolivija
QUOTE(blonde75 @ 2009 12 29, 18:04)
Pavydziu as jums, kas tokias siuolaikiskas mamas turite...maniske tai ne tik kad gyvenime nieko nedarytu sau, tai ir man nuolat tik priekaistai...nesupranta ji tokiu dalyku...ji seno sukirpimo zmogus, jos nuomone svarbiausia dirbti ir pavalgyti ...na bet ne del mamos juk darysiuios jei ka...
*

mano irgi neshiuolaishka, kai suzinos uz galvos griebsis.. bet pas ja tai yra (.)(.), o pas man ne, tai sakysiu , kad reikejo su tetuku labiau pasistengt- gal ir man but nereikeje ishlaidaut
Papildyta:
QUOTE(graikine @ 2009 12 29, 19:51)
idomi informacija.
*

jei butu atvirksciai, tai gal ir butu logishka, bet dabar tai niekaip nesuprantu kaip cia gali but
graikine
QUOTE(bolivija @ 2009 12 29, 20:01)
jei butu atvirksciai, tai gal ir butu logishka, bet dabar tai niekaip nesuprantu kaip cia gali but
*

idomu. Gal sakau formos neatitinka, o gautas krutines dydis panasus g.gif ? Juk dalis mases apvalaus eina i virsu ir sudaro ta burbuliuko vaizda, o lasas duoda pilnuma apacioje g.gif . Nesuprantu. Bet tokius atitikmenis butu visai idomu zinoti.

Ir dar pagalvojau, kad kiekvienas chir.turi savo darbo stiliu tikriausiai. Man pvz.atrodo, kad gp krutines prie tu paciu ml gaunasi didesnes.
Gal klystu, kaip jums atrodo?
Julatr
labas vakaras! sakykit paneles nejaugi nera jokios kompo programos,kuri galutini vaizda sukurtu? na kaip galima zinuot kokio didzio bus krutine po op? gal daktaras labai gerai paaiskyna kaip atrodys rezultatas? g.gif
double_cat
QUOTE(graikine @ 2009 12 29, 22:55)
idomu. Gal sakau formos neatitinka, o gautas krutines dydis panasus  g.gif ? Juk dalis mases apvalaus eina i virsu ir sudaro ta burbuliuko vaizda, o lasas duoda pilnuma apacioje  g.gif . Nesuprantu. Bet tokius atitikmenis butu visai idomu zinoti.

Ir dar pagalvojau, kad kiekvienas chir.turi savo darbo stiliu tikriausiai. Man pvz.atrodo, kad gp krutines prie tu paciu ml gaunasi didesnes.
Gal klystu, kaip jums atrodo?
*

taigi ne tik implantas, bet ir ant viraus esanti senoji krutine itakoja. Be to kartais ir daugiau riebaliuku apauga:)
Papildyta:
QUOTE(Julatr @ 2009 12 29, 23:23)
labas vakaras! sakykit paneles nejaugi nera jokios kompo programos,kuri galutini vaizda sukurtu? na kaip galima zinuot kokio didzio bus krutine po op? gal daktaras labai gerai paaiskyna kaip atrodys rezultatas? g.gif
*

photoshopas visagalis:) Bet jauciu pas koki gera dizaineri tos pakoreguotos nuotraukos kainuotu ne maziau nei patys papuliai:)
Julatr
QUOTE(double_cat @ 2009 12 29, 22:58)
taigi ne tik implantas, bet ir ant viraus esanti senoji krutine itakoja. Be to kartais ir daugiau riebaliuku apauga:)
Papildyta:
photoshopas visagalis:) Bet jauciu pas koki gera dizaineri tos pakoreguotos nuotraukos kainuotu ne maziau nei patys papuliai:)
*

turbut biggrin.gif bet sutikyt,butu daug paprasciau ir ramiau jei taip galima butu padaryt- idedi savo nuotraukas,ivedi implanto dydi,spaudi enter ir prasom rezultatas! 4u.gif
double_cat
QUOTE(Julatr @ 2009 12 30, 00:09)
turbut biggrin.gif  bet sutikyt,butu daug paprasciau ir ramiau jei taip galima butu padaryt- idedi savo nuotraukas,ivedi implanto dydi,spaudi enter ir prasom rezultatas! 4u.gif
*

Galima butu prisidaryt su ivairiais dydziais ir duot issirinkt MB:))
darata06

Sveika prisijungus 4u.gif ar jau gavai duomenis allbumo?
P.S. papasakok kaip jautiesi po 4 men., ar jau viskas tvarkoj? mirksiukas.gif
*

[/quote]

Vis dar negavau duomenu...
Krutine vis dar kieta , norejau biski didesnes bet man neleido daryti nes sake atrodys neproporcingai nes esu 1,58 cm o svoris 50 kg . Pokolkas nesu labai patenkinta nes krutines nevienodos viena biski zemiau ir seip kaskokios kvadrato formos bet laikui begant tikiuosi viskas susitvarkys smile.gif Noreciau greiciau paziureti kaip pas kitas paneles padaryta taigi lauksiu duomenu wink.gif
Horo
Et, aš kartais irgi pasvajoju, bet kol kas nėra lėšų tam reikalui. Pas mane krūtinė A, nepilno B dydžio, bet forma thumbup.gif nors du mažius ilgokai maitinau. Man labai knieti paklausti poros dalykiukų 4u.gif blush2.gif
* Koks buvo paskutinis lašas, kad pasiryžote operacijai? Nes aš irgi vis pasvajoju apie didesnius papulius, bet man baisu labai. Kai užsimenu MB jis sako, jog jam baisu, kad tik nesugadintų ir t.t., bet kai nueinu į apatinio trikotažo parduotuvę taip bjauriai jaučiuosi, naktinukai karo ir taip pavydu būna pažiūrėt į kitas mergaites su maudymukais, nes aš daug metų sportuoju ir nėra pas mane tų riebaliukų, tai iš kur tos (.)(.)
* Ar realiai kuriai buvo kas nors ne taip nutikę, tarkim kokia kontraktūra ar pan?
* Ir vis niekur nerandu tie implantai visam gyvenimui ar reikės keisti? nes vienur rašo vienaip, kitur kitaip.
* Na ir paskutinis klausimukas, po kiek laiko galima rimčiau sportuoti?
Labai ačiū, jei kuri nepatingėsit atsakyti smile.gif
bolivija
QUOTE(Horo @ 2009 12 30, 00:49)
* Koks buvo paskutinis lašas, kad pasiryžote operacijai? Nes aš irgi vis pasvajoju apie didesnius papulius, bet man baisu labai. Kai užsimenu MB jis sako, jog jam baisu, kad tik nesugadintų ir t.t., bet kai nueinu į apatinio trikotažo parduotuvę taip bjauriai jaučiuosi, naktinukai karo ir taip pavydu būna pažiūrėt į kitas mergaites su maudymukais, nes aš daug metų sportuoju ir nėra pas mane tų riebaliukų, tai iš kur tos (.)(.)
* Ar realiai kuriai buvo kas nors ne taip nutikę, tarkim kokia kontraktūra ar pan?
* Ir vis niekur nerandu tie implantai visam gyvenimui ar reikės keisti? nes vienur rašo vienaip, kitur kitaip.
Labai ačiū, jei kuri nepatingėsit atsakyti  smile.gif
*

Mano tai formos neteko, jei butu buve grazus, tai tik del dydzio tikrai nebuciau darius, o dariausi todel, kad kaina krito dvigubai, tai ir apsisprendziau arba dabar arba niekada, del implantu tai jie ne visam gyvenimui, ash skaiciuoju sau 15m, jei viskas gerai, tada ziuresiu ar mazinsiu ar didinsiu ar visai nedesiu ( tas variantas irgi galimas ) be to jau yra produktas, kuris pakeis implantus..
o sportuoti virsutine dalis gali rodos po 3 men,
man du tai dar bishki jauciasi
~Lavazza~
labas mergaites 4u.gif

QUOTE(Horo @ 2009 12 30, 01:49)
Et, aš kartais irgi pasvajoju, bet kol kas nėra lėšų tam reikalui. Pas mane krūtinė A, nepilno B dydžio, bet forma  thumbup.gif nors du mažius ilgokai maitinau. Man labai knieti paklausti poros dalykiukų 4u.gif  blush2.gif
*

* aš tai baisiai kompleksavau dėl mažos krūtinės, tai seniai svajojau, tik planavau pasidaryti tik tada kai pasigimdysiu vaikus ax.gif nors forma buvo irgi superine, nei patysę nei ką, bet labai maža - AA doh.gif
* ačiū D jokių komplikacijų
* 10-15 metų, paskui galima ir išimti, arba gal atsiras būdų kuriais galima bus pakeisti implantus ax.gif
* man leido jau nuo kitos savaitės sportuoti (2 men bus), viršutinę kankinsiu biški mažiau ir atsargiau 4u.gif
Papildyta:
Bolivija, tu rašai kad tau po 2 men jaučiasi ... ką jauti ?? skauda dar ?? g.gif

nes aš tai nieko g.gif kažkada reikėjo pabegti, nieko nesijaučia.. keliu viakus irgi nieko.. g.gif
bolivija
Skaudet neskauda, bet ne tas pats jausmas kaip kad buvo be ju..
dar yra toks pojutis kad raumenukus tempia ..kazkaip ne taip

ash kai plaukiu jauciasi ir kai apkrovimas stiprus rankoms,
pvz kai su kartu vaziavau, vairuojant be stiprintuvo- tai maudzia kazkaip nudiegia

uz keletos dienu isvarau slidinet, tai parshysiu gryzus ar jauciasi , tikiuosi kad nebus per anksti
~Lavazza~
QUOTE(bolivija @ 2009 12 30, 11:59)

Skaudet neskauda, bet ne tas pats jausmas kaip kad buvo be ju.. dar yra toks pojutis kad raumenukus tempia kazkaip ne taip

ash kai plaukiu jauciasi ir kai apkrovimas stiprus rankoms, na ir kai su kartu vaziavau, vairuojant be stiprintuvo- tikrai jauciasi
o shiap nieko

uz keletos dienu isvarau slidinet, tai parshysiu ar jauciasi gryzus, tikiuosi kad nebus per anksti
*

sekmės tau slidinėjant, pasaugok save 4u.gif mirksiukas.gif
*amazone*
QUOTE(graikine @ 2009 12 29, 19:51)
idomi informacija.
*

Cia turejau omenyje, kad butent su Arion firmos implantais, 260cc lasu ir 320cc apvaliu buciau turejus apie B+ dydi...taip man aiskino gyd., na manau supranta apie ka pats kalba ax.gif
graikine
Bolivija, kur slidinesit? Kokio amziaus tavo vaikai?
Smagu. Kiekviena kelione, atitrukimas nuo namu liuks.

QUOTE(*amazone* @ 2009 12 30, 11:21)
Cia turejau omenyje, kad butent su Arion firmos implantais, 260cc lasu ir 320cc apvaliu buciau turejus apie B+ dydi...taip man aiskino gyd., na manau supranta apie ka pats kalba ax.gif
*

tai as nes nesigincyju, kad nesupranta. Cia daugiau man paciai klausimu iskyla (ir manau, kad ne vien man) del dydzio pasirinkimo. Oi koks galvos skausmas, kas
bus, koks bus ir t.t.
*amazone*
Et, aš kartais irgi pasvajoju, bet kol kas nėra lėšų tam reikalui. Pas mane krūtinė A, nepilno B dydžio, bet forma  thumbup.gif nors du mažius ilgokai maitinau. Man labai knieti paklausti poros dalykiukų 4u.gif  blush2.gif
*

O as tai jau nuo labai seniai apie operacija galvojau ax.gif kadangi visiskai neturejau krutines tai tiesiog norejau ja tureti blush2.gif Man jau praejo beveik metukai po op, ir tfu tfu tfu, bet jokiu komplikaciju nebuvo...viskas praejo labai sklandziai, nejauciu nei jokiu tempimu, skausmu...ir tikrai nejauciu, kad ten pas mane butu kas ideta, na man tai liux jausmas tongue.gif O kad jie ne visam gyvenimui (cia apie silikona) tai tikrai...galima su jais isbuti jeigu viskas gerai 10-15 metu...o po to arba issiimti, arba pasikeisti naujais 4u.gif

Bolivija, geros keliones ir smagaus slidinejimo mirksiukas.gif 4u.gif
vaidaxxx
Sveikos merginos,
noriu jusu paklausti blush2.gif
kurie implantai graziau atrodo anatominiai ar apvalus?
Gydytojas siulo anatominius rolleyes.gif
*amazone*
QUOTE(graikine @ 2009 12 30, 11:43)
Bolivija, kur slidinesit? Kokio amziaus tavo vaikai?
Smagu. Kiekviena kelione, atitrukimas nuo namu liuks.
tai as nes nesigincyju, kad nesupranta. Cia daugiau man paciai klausimu iskyla (ir manau, kad ne vien man) del dydzio pasirinkimo. Oi koks galvos skausmas, kas
bus, koks bus ir t.t.
*

Tai jo jo, as ir pati pamenu kaip tarp dvieju dydziu negalejau issirinkt doh.gif Bijojau kad nebutu per mazi, bet per dideliu irgi nenorejau tongue.gif Cia kiekvienai manau panasiai... ax.gif
Rubby
[quote=bolivija,2009 12 29, 20:01]
mano irgi neshiuolaishka, kai suzinos uz galvos griebsis.. bet pas ja tai yra (.)(.), o pas man ne, tai sakysiu , kad reikejo su tetuku labiau pasistengt- gal ir man but nereikeje ishlaidaut

na tu saunuole...gera jumoro jausma turi...ir mama matyt turi, tikiuosi, tave supras mirksiukas.gif
*amazone*
QUOTE(vaidaxxx @ 2009 12 30, 11:52)
Sveikos merginos,
noriu jusu paklausti blush2.gif
kurie implantai graziau atrodo anatominiai ar apvalus?
Gydytojas siulo anatominius rolleyes.gif
*

Sveika 4u.gif

Na labai skirtingai ant kiekvienos atrodo...man ant vienos labai grazu apvalus, o ant kitos anatominiai...cia jau apskritai skonio reikalas mirksiukas.gif Ir pvz., gyd gali taip apvalius tau ideti, kad neatrodys kaip kamuoliai, o net gi labai graziai ir naturaliai, taciau cia jau prikaluso ir nuo to, ka pati dabar turi... Ir jei gyd siulo anatominius, gal istikruju jie tau graziau atrodytu 4u.gif

O tau paciai, labiau apvalesni patinka, ar noretum kad kuo naturaliau atrodytu? ax.gif
ginitaa
labas rytas 4u.gif
gavau az nuo vaidaxxx praso prisijungimo duomenu,mergaites kaip ir taremes sprendziam visos ar duoti mirksiukas.gif
*amazone*
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 30, 12:21)
labas rytas  4u.gif
gavau az nuo vaidaxxx praso prisijungimo duomenu,mergaites kaip ir taremes sprendziam visos ar duoti  mirksiukas.gif
*

Laba 4u.gif

Del manes tai galim duot mirksiukas.gif Tegu grozisi... tongue.gif
kos
*

Sveikute,as didysiu krutine,ne todel,kad noreciau tureti didesne-bet todel,kad isvis ja tureciau o kadangi jau vistiek guluosi po peiliu tai isidesiu didesnius.jei tureciau bent pilna A-niekada nesirizciau op.Kas jau syki paliesta peilio-jau niekada nebus taip kaip buve.Visada vaiksciosi lyg su bomba ir nezinosi kada ji sprogs taigi pinigu turi tureti visada.Apsiskaityk informacijos sia tema tikrai yra daug,pasiziurek nuotraukas galimu komplikac.tada sudek visus pliusus iu minusus,pasiziurek i veidrodi ir jei tikrai tikrai vis dar noresi-tada pirmyn 4u.gif
kos
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 30, 12:21)
labas rytas  4u.gif
gavau az nuo vaidaxxx praso prisijungimo duomenu,mergaites kaip ir taremes sprendziam visos ar duoti  mirksiukas.gif
*

O tai man nusprendet neduot? :ax:as manau,kad tas nuotraukas ir duomenis matyti yra kur kas aktualiau toms kurios laukia op,nes dar galima daug ka pakeist, doh.gif
oilypoil
jei tureciau maza, bet dailia krutine manau, kad krutu didinima tik svajonems paliksciau smile.gif kam rizikuoti smile.gif
as galutinai apsisprendziau kai viena nakti pabudau ir pamaciau, kad viana krutis islindusi per naktinuku iskirpte, kita per pazasties anga doh.gif visa nakti uzmigt nebegalejau blush2.gif gal cia siek tiek ir perdetai papasakojau, nera jos kaip sliekai ilgos, bet to pilnumo ir stangrumo kaip buvo pries vaikus tikrai nebera...
dar pagalvojau, o jei vyras prabustu ir pamatytu tooooki vaizdeli? gal jis nieko man nesakytu, bet kaip paciai jaustis pamacius jo akis ismeigtas i si laiko ir gyvenimo vingiu sedevra unsure.gif

kadisi
QUOTE(kos @ 2009 12 30, 13:33)
O tai man nusprendet neduot? :ax:as manau,kad tas nuotraukas ir duomenis matyti yra kur kas aktualiau toms kurios laukia op,nes dar galima daug ka pakeist, doh.gif
*

na manau duomenis galima duot, nieks ten veidu juk nemato, o kitoms tai is tikruju gal net pades.. pagalvokime ir pacios buvome labai smalsios ir norejome pamatyti gyvu is cia esanciu merginu krutines op pavyzdziu..
Papildyta:
QUOTE(oilypoil @ 2009 12 30, 13:36)
jei tureciau maza, bet dailia krutine manau, kad krutu didinima tik svajonems paliksciau smile.gif kam rizikuoti smile.gif
as galutinai apsisprendziau kai viena nakti pabudau ir pamaciau, kad viana krutis islindusi per naktinuku iskirpte, kita per pazasties anga doh.gif visa nakti uzmigt nebegalejau blush2.gif gal cia siek tiek ir perdetai papasakojau, nera jos kaip sliekai ilgos, bet to pilnumo ir stangrumo kaip buvo pries vaikus tikrai nebera...
dar pagalvojau, o jei vyras prabustu ir pamatytu tooooki vaizdeli? gal jis nieko man nesakytu, bet kaip paciai jaustis pamacius jo akis ismeigtas i si laiko ir gyvenimo vingiu sedevra unsure.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif palyginimu virsune "ilgos kaip sliekai" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif saunu, kad dar jumoru tai mokam paverst mirksiukas.gif
oilypoil
mergaites, bukit geros, pademonstruokit ir man savo turta blush2.gif nors tai labai asmeniska, jusu patirtis, mums kaip pamokos ax.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif palyginimu virsune "ilgos kaip sliekai" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif saunu, kad dar jumoru tai mokam paverst mirksiukas.gif
*

[/quote]

kas belieka unsure.gif yra kaip yra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kol kas tongue.gif
FF
QUOTE(oilypoil @ 2009 12 30, 12:36)
gal jis nieko man nesakytu, bet kaip paciai jaustis pamacius jo akis ismeigtas i si laiko ir gyvenimo vingiu sedevra unsure.gif
*

Oj, negaliu lotuliukas.gif
Jau kai as nuejau i konsultacija ir pasakiau, kad likus tik kazkokia odos rauksle, tai gydytojas juokes, kas dar taip negirdejo.
Nu bet daba as galiu pasakyt, kas dar taip negirdejau lotuliukas.gif
Tik nesupyk 4u.gif

As siaip irgi labai noreciau pasmalstaut i jusu grazuoles blush2.gif bet kazkaip nedrasu prasyt, kai pati neturiu, ka ten idet blush2.gif
vaidaxxx
QUOTE(Fanfan @ 2009 12 30, 13:52)
Oj, negaliu lotuliukas.gif
Jau kai as nuejau i konsultacija ir pasakiau, kad likus tik kazkokia odos rauksle, tai gydytojas juokes, kas dar taip negirdejo.
Nu bet daba as galiu pasakyt, kas dar taip negirdejau lotuliukas.gif
Tik nesupyk 4u.gif

As siaip irgi labai noreciau pasmalstaut i jusu grazuoles blush2.gif  bet kazkaip nedrasu prasyt, kai pati neturiu, ka ten idet blush2.gif
*

aciu uz prisijungimo duomenis, dabar visai pasimeciau blink.gif ziuriu ir anatominiai ir apvalus grazu blush2.gif man gydytojas pataria nevirsyti 300, nes esu liekna, o mano dydis dabar AA..reikia spresti, kuriuos detis tik implantus doh.gif rolleyes.gif
ginitaa
QUOTE(vaidaxxx @ 2009 12 30, 13:11)
aciu uz prisijungimo duomenis, dabar visai pasimeciau blink.gif ziuriu ir anatominiai ir apvalus grazu blush2.gif man gydytojas pataria nevirsyti 300, nes esu liekna, o mano dydis dabar AA..reikia spresti, kuriuos detis tik implantus doh.gif  rolleyes.gif
*

mano buvo AA dejau 325 apvalius ir gavau tik pilna B,baze 13,esu labi kuda,tad 300 manau mazai tikrai
FF
Aciu, Ginitaa 4u.gif

Apziurejau visas. Nu labai labai grazu. Ir as dabar dar labiau noriu ir savuosius susitvarkyt ax.gif
Man Kadisi ypac wub.gif thumbup.gif

Man paciai jau esu rasius siule 325 drasiai. Ugis mano 177 ir 56 kg. Turiu AA. Bet bijau, kad nebut per dideli tie 325.
ginitaa
QUOTE(Fanfan @ 2009 12 30, 13:22)
Aciu, Ginitaa 4u.gif

Apziurejau visas. Nu labai labai grazu. Ir as dabar dar labiau noriu ir savuosius susitvarkyt ax.gif
Man Kadisi ypac wub.gif  thumbup.gif

Man paciai jau esu rasius siule 325 drasiai. Ugis mano 177 ir 56 kg. Turiu AA. Bet bijau, kad nebut per dideli tie 325.
*

tikrai nebus mirksiukas.gif
graikine
QUOTE(kos @ 2009 12 30, 13:33)
*

pilnai sutinku.

kos
QUOTE(graikine @ 2009 12 30, 14:34)
pilnai sutinku.
*

Na matyt nepatikimai atrodau,kad visom duoda o mane kazkaip ignoruoja doh.gif nu nesu as senas diedas su vidutinio amziaus krize,apsimetinejantis ir visais ymanomais budais stengentis nuziureti jusu grozybes smile.gif
kadisi
QUOTE(vaidaxxx @ 2009 12 30, 14:11)
aciu uz prisijungimo duomenis, dabar visai pasimeciau blink.gif ziuriu ir anatominiai ir apvalus grazu blush2.gif man gydytojas pataria nevirsyti 300, nes esu liekna, o mano dydis dabar AA..reikia spresti, kuriuos detis tik implantus doh.gif  rolleyes.gif
*

priklausomai nuo bazes viskas, viena panele, kuriai dare pries mane svere vos 45 kg, na smulkumas nenumatytas, jai dejo 400 cc ir atrode puikiia, baze idele pas ja buvo.. tad ir tau pirmiausia pagal baze orientuotis reikia, svarbiausia is jos ribu neislyst, o visa kita tavo jau pasirinkimas bus.. smile.gif
vaidaxxx
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 30, 14:19)
mano buvo AA dejau 325 apvalius ir gavau tik pilna B,baze 13,esu labi kuda,tad 300 manau mazai tikrai
*

jo, man irgi sake, bus pilnas B, nepilnas C. Mano ugis 1,7, o svoris 50, tai gal tikrai mazai g.gif
Horo
Ačiū labai labai už atsakymus 4u.gif
Fanfan, humoro jausmas thumbup.gif Kažkuri iš mergaičių temos pradžioje buvo įdėjus nuorodą, pasižiūrėjau komplikacijas. Siaubas, kaip skaudu ir apmaudu būtų jei taip nutiktų unsure.gif Ir kaip suprantu, operuojantis gydytojas neduoda jokių garantijų, tarkim neoperuotų nemokamai antrą kartą, jei tarkim būtų kažkas dėl jo kaltės ne taip, nes juk ir gydytojai daro klaidų, ne viskas priklauso nuo organizmo reakcijos į implantą.
Jaučiu aš ryžčiausi, bet man labai baisu trys dalykai: 1. narkozė 2. kad neatsitiktų kas blogo ir nebūtų "norėjausi kaip geriau, o gavosi kaip visada (t.y. blogiau) 3. kad po to negalėsiu aktyviai sportuot unsure.gif Tai man būtų tikra tragedija, nes dirbu trenere doh.gif
Jei būtų implantai visam gyvenimui tikriausiai pasiryžčiau biggrin.gif Mergytės, o kodėl juos reikia keisti po 10-15 metų, čia dėl to, kad keičiasi krūtinė, ar susidėvi silikonas, o gal dar yra kokia priežastis?
vaidaxxx
QUOTE(kadisi @ 2009 12 30, 14:50)
priklausomai nuo bazes viskas, viena panele, kuriai dare pries mane svere vos 45 kg, na smulkumas nenumatytas, jai dejo 400 cc ir atrode puikiia, baze idele pas ja buvo.. tad ir tau pirmiausia pagal baze orientuotis reikia, svarbiausia is jos ribu neislyst, o visa kita tavo jau pasirinkimas bus.. smile.gif
*

aciu kadisi uz komentarus blush2.gif dar turiu laiko, pasirasysiu cia ir nuspresiu, ka geriau pasirinkti
*amazone*
QUOTE(Horo @ 2009 12 30, 15:06)
Ačiū labai labai už atsakymus 4u.gif
Fanfan, humoro jausmas  thumbup.gif Kažkuri iš mergaičių temos pradžioje buvo įdėjus nuorodą, pasižiūrėjau komplikacijas. Siaubas, kaip skaudu ir apmaudu būtų jei taip nutiktų unsure.gif Ir kaip suprantu, operuojantis gydytojas neduoda jokių garantijų, tarkim neoperuotų nemokamai antrą kartą, jei tarkim būtų kažkas dėl jo kaltės ne taip, nes juk ir gydytojai daro klaidų, ne viskas priklauso nuo organizmo reakcijos į implantą.
Jaučiu aš ryžčiausi, bet man labai baisu trys dalykai: 1. narkozė 2. kad neatsitiktų kas blogo ir nebūtų "norėjausi kaip geriau, o gavosi kaip visada (t.y. blogiau) 3. kad po to negalėsiu aktyviai sportuot unsure.gif Tai man būtų tikra tragedija, nes dirbu trenere doh.gif
Jei būtų implantai visam gyvenimui tikriausiai pasiryžčiau biggrin.gif Mergytės, o kodėl juos reikia keisti po 10-15 metų, čia dėl to, kad keičiasi krūtinė, ar susidėvi silikonas, o gal dar yra kokia priežastis?
*

Jeigu del gydytojo kaltes kazkas ne taip, tai tikrai 2-a karta uz operacija moketi nereikia mirksiukas.gif

1. Siais laikais, narkozes maziausiai reikia bijoti...jos duoda labai mazai, taip kad visiskai organizmui nepakenkia;
2. Na cia tai jo, daznai taip buna biggrin.gif bet siuo atveju, pasirinkus tinkamai gyd bei implantus, bus tik geriau mirksiukas.gif
3. Del sporto, tai tikrai galesi drasiai sportuoti, juk ir buvusi Lietuvos, ir jei neklystu pasaulio, fitneso cempione Mileriute susidejusi implantus, taip kad, problemu manau neturetu butu...
Lialyna
QUOTE(Fanfan @ 2009 12 30, 14:22)
*

Esi auksta, manau tikrai nebus tau per daug 325... as kuda ir 165 ugio- bet tikrai nenoriu maziau 300... dabar turiu AA, noriu C, bent nepilno blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Horo @ 2009 12 30, 15:06)
ar susidėvi silikonas, o gal dar yra kokia priežastis?
*

Kiek zinau, tai tie implantai (nesvarbu kokie) tai visi susidevi... nors nemazai skaiciau uzsienio forumuose, kad moterys po 20-30 metu nesiojo tous pacius...
Man tai labiausiai baisu, kad jei implantas sprogs, o as to nezinosiu...ir vaiksciosiu taip (nes jei sprogsta silikoninis implantas, tai dazniausiai forma krutines nepasikeicia) o manau sveikatai tai tikrai nera labai gerai doh.gif
simsimas2002
QUOTE(Lialyna @ 2009 12 30, 17:22)
Kiek zinau, tai tie implantai (nesvarbu kokie) tai visi susidevi... nors nemazai skaiciau uzsienio forumuose, kad moterys po 20-30 metu nesiojo tous pacius...
Man tai labiausiai baisu, kad jei implantas sprogs, o as to nezinosiu...ir vaiksciosiu taip (nes jei sprogsta silikoninis implantas, tai dazniausiai forma krutines nepasikeicia) o manau sveikatai tai tikrai nera labai gerai  doh.gif
*

as girdejau kaip tik kad paskauda jeigu implantas praplyso, bet geriausiai darytis karta per metus echoskopija krutines tai ir del vezio ir implantu busi tikra kad viskas gerai. Bent jau daktaras man taip patare...
Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2009 12 30, 10:59)
uz keletos dienu isvarau slidinet, tai parshysiu gryzus ar jauciasi , tikiuosi kad nebus per anksti

nuo tai laiko kai implantus sudejo bijau slidineti... net ir slides tik trumpas visai imu ir be pagaliu slidineju, nes tenka kulversciom lekti zemyn... pora kartu jau gana stipriai buvau slidemis ir pagaliu i pilva sau pataikiusi. i krutine jei pataikyciau taip - tikrai tiktai kose liktu is implantu... Daktaras man pasakojo kad jei bus avarija ar dar kas, tai implantas suplyses ne istekes, o tiesiog kaip zele pasiliks toje vietoj (taip supratau)
katuliuxa
Sveikos merginos,

Jau ryt sutikinesime naujus, tai noriu palinketi visoms ateinantiems metams sveikatos jums ir jusu seimoms! Jei bus sveikata bus ir grozis ir pinigeliai smile.gif Nuosirdziausi linkejimai visoms ir aciu uz palaikyma musu belaukianciu grozio OP... Iki kitu metu!!!
kos
aciukas visom uz pasitikejima clap.gif ,grazus papuliai,dar nespejau gerai perziureti,kadisi-vau thumbup.gif liuksiskai atrodai,amazone tavo irgi fantastiski thumbup.gif einu maziu maitint poto uzsuksiu yra daug klausimu 4u.gif
kadisi
QUOTE(kos @ 2009 12 30, 19:12)
aciukas visom uz pasitikejima clap.gif ,grazus papuliai,dar nespejau gerai perziureti,kadisi-vau  thumbup.gif liuksiskai atrodai,amazone tavo irgi fantastiski thumbup.gif einu maziu maitint poto uzsuksiu yra daug klausimu 4u.gif
*

aciu aciu 4u.gif klausimai laukiami, kuo galesim, tuo patarsim..
kos
QUOTE(kadisi @ 2009 12 30, 19:33)
aciu aciu 4u.gif  klausimai laukiami, kuo galesim, tuo patarsim..
*

Tikrai grazus tie jusu papuliai,neisivaizduoju,kad ir mano panasus bus,man idomu kiek pilnas B skiriasi nuo mazo C?kadangi visada nesiojau tik su paralonu liem.tai visiskai nieko apie ismieras nesuprantu 4u.gif mano ugis 166cm svoris 55kg gyd.siulo max 325 anatominius sako,kad gautusi nepilnas C man baisu,kad pagal mano sudejima neatrodytu per dideli,kaip manot?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.