Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų balzamai,kondicionieriai

Sveikos supermamos,tokios temos neradau,tad uzvedu nauja... taii visgi kokius balzamus ar kondicionierius naudojate,po plovimo sampunu? smile.gif
Atsakyti
TBS medaus smile.gif
Atsakyti
http://images.chicka...rge/default.jpg

Kartu su tokiu paciu sampunu..
Atsakyti
Dabar labai pamėgau purškiamus kondicionierius, turėjau Syoss, dabar loreal rožinį, šis labiau patiko. Sekantis manau bus Glis kur pabandymui. O paprastų kondicionieriu balzamų nemėgstu, geriau kaukės man. Turėjau tigi moisture maniac, kondicionieriu, tai prastesnio neįsivaizduoju, ne tik kad jokio gero efekto neduodavo, bet dar ir papūsdavo plaukus. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 20 gruodžio 2009 - 20:20
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 20, 21:20)
Dabar labai pamėgau purškiamus kondicionierius, turėjau Syoss, dabar loreal rožinį, šis labiau patiko. Sekantis manau bus Glis kur pabandymui. O paprastų kondicionieriu


Gliss kur manau nenusivilsiu, man labai patiko smile.gif
Atsakyti
buvau nusipirkus 250 ml ir labai patiko. tai dabar nusipirkau litrini buteli rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti


Puikiausioji,bet kaukiu per kiekviena plovima nepatartina naudoti,tai pvz jei galva plauni tris kartus i savaite,tai tik viena karta is ju naudoji kauke,o visus kitus,po sampuno kondicionieriu,ar tai balzama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inutis: 20 gruodžio 2009 - 21:11
QUOTE(Inutis @ 2009 12 20, 21:10)
Puikiausioji,bet kaukiu per kiekviena plovima nepatartina naudoti,tai pvz jei galva plauni tris kartus i savaite,tai tik viena karta is ju naudoji kauke,o visus kitus,po sampuno kondicionieriu,ar tai balzama smile.gif

na tai aš ir nenaudoju kiekvieną plovimą, dabar išvis į mėnesį kartą užsidedu. Po kiekvieno plovimo purškiamą kondiškę naudoju. Bet apsieidavau išvis be kondicionieriaus, kaip purškiamų nenaudojau. Purškiami bent tiesina plauką, švelnina, suglotnina. O tie nuplaunami man jokio efekto neduoda
Atsakyti
man kaip tik nuplaunami svelnina plauka ax.gif jei plauciau tik su sampunu tai total kosmar butu blink.gif o maximinem prekem 1000 kartu esu nusivylusi, bent jau mano plaukams tas papurskimas nenuplaunamu kondicionierium tas pats kas vandeniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deisse: 20 gruodžio 2009 - 22:12
QUOTE(deisse @ 2009 12 20, 23:11)
bent jau mano plaukams tas papurskimas nenuplaunamu kondicionierium tas pats kas vandeniu lotuliukas.gif


Gal kokius netinkamus savo plaukams bandete, nemanau, kad visi labai jau blogi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 21, 00:25)
Gal kokius netinkamus savo plaukams bandete, nemanau, kad visi labai jau blogi  rolleyes.gif

ne, jei is maximos nei vienas schmoll.gif o ir kokia ten kokybe gali buti, jei kana 10 ar 15lt lotuliukas.gif kiek pakuote, muitas ir visa kita kainuoja tai reali purskalu kaina 5lt jei ne maziau doh.gif o dar lenkai gave licenzija pergaminti tuos pacius produktus. tad loreal ar kita linija yra "padielka". uztat kokybe neatitinka to ka reklamose rodo. kodel kirpyklose gaminiai tose paciose pakuotese tris kartus daugiau kainuoja????????todel, kad ten profesionali kosmetika, ne skiediniai. pasakymai, kad sios pigios priemones glotnina plaukus, suteikia blizgesio kelia juoka. x - failai kazkokie. gal ir nieko nenaudojant plaukai butu tokie patys, jei jie yra sveiki, naturalus ir tt.
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 20, 22:41)
ne, jei is maximos nei vienas schmoll.gif o ir kokia ten kokybe gali buti, jei kana 10 ar 15lt lotuliukas.gif kiek pakuote, muitas ir visa kita kainuoja tai reali purskalu kaina 5lt jei ne maziau doh.gif o dar lenkai gave licenzija pergaminti tuos pacius produktus. tad loreal ar kita linija yra "padielka". uztat kokybe neatitinka to ka reklamose rodo. kodel kirpyklose gaminiai tose paciose pakuotese tris kartus daugiau kainuoja????????todel, kad ten profesionali kosmetika, ne skiediniai. pasakymai, kad sios pigios priemones glotnina plaukus, suteikia blizgesio kelia juoka. x - failai kazkokie. gal ir nieko nenaudojant plaukai butu tokie patys, jei jie yra sveiki, naturalus ir tt.

vai vai, aš visą gyvenimą maximinėm priemonėm plaunu plaukus, ir turiu gražesnius nei daugelis čia forume. smile.gif o pvz tas purškaliukas man taip ištiesina plauką ir sušvelnina, kad atrodo jog darbuotasi tiesintuvu. mirksiukas.gif Draugė vakar pagyrė, kad nerealiai švelnūs plaukai, ir tiesūs kaip niekada. Bandžiusi aš N profesionalių priemonių, bet JOKIO skirtumo nematau. Šiuo metu turiu lorealio profesionalios serijos šampūną, ir iš maximos. Vienodai plauna plaukus, vienodai gerai jie atrodo po plovimo. O purškaliukas iš maximos žymiai geresnis, nei iš profesionalios serijos. Todėl aš už maximines priemones. thumbup.gif dabar ruošiuosi bandyti glis kur asia straight. mirksiukas.gif
Atsakyti