Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

Jasna viskas su tavimi, o as jau pamaniau, kad ir antra tokia yra, bet tu matyt i ja vistiek panasi bent jau plaukus tai tikrai grazesnius turi - maciau maciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(A.JAN. @ 2006 07 27, 00:00)
Jasna viskas su tavimi, o as jau pamaniau, kad ir antra tokia yra, bet tu matyt i ja vistiek panasi bent jau plaukus tai tikrai grazesnius turi - maciau maciau tongue.gif

vajej achiu 4u.gif kazhkas gedina mane... blush2.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
"gesta" mūsų tema po truputi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2006 07 31, 10:39)
"gesta" mūsų tema po truputi  verysad.gif

aha.. niekas nesilanko, neturi nieko naujo papasakoti.. sad.gif
Atsakyti
tai as pasisakysiu mano drauge tuos plaukus jau virs menesio nesioja ir puikiai laikosi, nesivelia thumbup.gif
Atsakyti
fainai, as ju labai noriu, bet gaila pinigeliu blush2.gif jau radau kas visai nebrangiai prisiutu, bet tresu pigiau nerandu..
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 08 01, 23:55)
fainai, as ju labai noriu, bet gaila pinigeliu  blush2.gif jau radau kas visai nebrangiai prisiutu, bet tresu pigiau nerandu..



oi kaip gaila užljauciu, o kiek tas "nebrangiai" man idomu ar mano kirpeja brangi ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2006 08 02, 09:40)
oi kaip gaila užljauciu, o kiek tas "nebrangiai" man idomu ar mano kirpeja brangi ar ne?

uz 50lt smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 08 02, 23:58)
uz 50lt  smile.gif  ax.gif



Pigiau ir nerasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2006 08 03, 09:20)
Pigiau ir nerasi  ax.gif

zinau smile.gif Agnieshkute, gal galetum smulkiau papasakoti apie prisiuvima, kaip tuos plaukus prisiuva?
Atsakyti
as galiu smulkiau papasakoti apie ju nesiojima tongue.gif yra ir pliusu ir minusu g.gif pliusai: neblogas efektas ( ypac kai buna "svieziai" prisiuti) , pigiau nei priauginti kapsulem, atrodo labai naturaliai. minusai: dziuna daug leciau nei savi, niekur nepaskubesi. sukuoti reikia daznai, nes veliasi, o kai sukuoji labai slenka ( to nesimato "ant" plauku, bet pradeda nervinti irnesakyk.gif ) gana greitai tas pritvirtinimas zemyn pasislenka, reikia eiti taisyti ( kainuoja) , vakare butinai reikia i kasa supinti,nes susivels, be to reikia naudoti daug daugiau kaukiu ir butinai aliejuka. tose vietose kur buvo kasytes supintos, bent jau mano plaukai susilpnejo doh.gif o tas irgi nera gerai. taip kad ,tai yra daugiau proginis dalykas, pastoviai juos nesioti uzknisa tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 03 rugpjūčio 2006 - 22:04
QUOTE(helena @ 2006 08 03, 22:03)
as galiu smulkiau papasakoti apie ju nesiojima tongue.gif yra ir pliusu ir minusu g.gif pliusai: neblogas efektas ( ypac kai buna "svieziai" prisiuti) , pigiau nei priauginti kapsulem, atrodo labai naturaliai. minusai: dziuna daug leciau nei savi, niekur nepaskubesi. sukuoti reikia daznai, nes veliasi, o kai sukuoji labai slenka ( to nesimato "ant" plauku, bet pradeda nervinti  irnesakyk.gif ) gana greitai tas pritvirtinimas zemyn pasislenka, reikia eiti taisyti ( kainuoja) , vakare butinai reikia i kasa supinti,nes susivels, be to reikia naudoti daug daugiau kaukiu ir butinai aliejuka. tose vietose kur buvo kasytes supintos, bent jau mano plaukai susilpnejo doh.gif o tas irgi nera gerai. taip kad ,tai yra daugiau proginis dalykas, pastoviai juos nesioti uzknisa tongue.gif

oho,vargelio tikrai su jais yra doh.gif
Atsakyti