Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 21, 09:37)
ingapoc, o skaudejo, maude, buvo kokiu melyniu po botokso suleidmo?

schmoll.gif nea, nieko panasaus..
ta diena kai suleido tik sake daug mimikuot, tai visa kelia nuo Klp iki Vln sedejau ir kilnojau kakta, raukiausi visaip smile.gif , ir jau rasiau- visa savaite kas antra diena kaukes sake drekinancias det, tokiu kuriu nuplaut nereikia..
bet jokiu melyniu, jokiu maudimu, nieko nebuvo..
Atsakyti
o kam tas drekinancias deti?
merginos, gal kuri daretes pas gyte babajan? kalbejausi su savo linergiste, ji labai ja rekomendavo, ji pati darosi jau N metu pas ja ir is tikruju tobulai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 21, 19:26)
o kam tas drekinancias deti?

As ir neklausiau, sake det tai ir dejau..
bet man atrodo gal tam kad oda suminkstint, nes bent jau man toks jausmas buvo, kad kai pradejo veikt botoksas, tai sakykim kai pasilenkdavau atrodydavo kad oda ant kaktos temptu smile.gif
Atsakyti
ingapoc, kiek mokejote uz kakta? gal net atskirai zinosite +/- kaina uz tas horizontalias rauksles?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 21, 21:11)
ingapoc, kiek mokejote uz kakta? gal net atskirai zinosite +/- kaina uz tas horizontalias rauksles?

Pas mus i salona ateina plastikos chirurge ( jau rasiau gyd. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė ), tai kaina tokiu rauksiu apie 300-350lt.
Papildyta:
QUOTE(luckyme @ 2011 09 08, 17:11)
o mimikos raukslems ant kaktos tiktu tokia procedura kazin g.gif  ir kainos domintu jei kas zinot 4u.gif  vaizdas mazdaug toks,tik daugiau gerokai ju ir labai baisiai jau matos.. verysad.gif  ir gal kas zino kiek botox procedura tokiom raukslem kainuotu,nes cia visa tema apie vos keles rauksleles,o pas mane jos per visa kakta,gilios ir daug doh.gif  ar be konsultacijos neimanoma kainos pasisakiciuot bent apytiksles? blush2.gif

user posted image


Kakta visa ( 2 zonos rauksliu) apie 550-600lt. Akiu sritis apie 300lt.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 12 21, 22:18)
Pas mus i salona ateina plastikos chirurge ( jau rasiau gyd. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė ), tai kaina tokiu rauksiu apie 300-350lt.



aciu uz info 4u.gif tai, matyt, man pas babajan apie 500-700 kainuos, daug neturiu, tik viena gilesne ir sonuose dvi mazai matomos. bet cia tik man taip atrodo, ziuresiu, ka gyd. sakys
Atsakyti
na ka gi, sedziu jau pora val po savo proceduros, kaip tycia miego noriu nerealiai, o vertikalioj padety turiu isbuti 6-7 val, gal cia migdina suleistas botoksas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 30, 17:05)
na ka gi, sedziu jau pora val po savo proceduros, kaip tycia miego noriu nerealiai, o vertikalioj padety turiu isbuti 6-7 val, gal cia migdina suleistas botoksas? g.gif

mane ir migdina, ir galvos skausmai kankina, bet tik pirma vakara mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 12 30, 17:28)
mane ir migdina, ir galvos skausmai kankina, bet tik pirma vakara  mirksiukas.gif



reiskia tikrai nuo adatos doh.gif nes taip migdina net iki pykinimo, ir sedziu, nesuprantu, kas vyksta, miego noriu dabar, kad net luztu, jauciu palauksiu dar pora val ir griusiu i lova unsure.gif
Atsakyti
merginos, kai jums daro injekcijas i horizontalias raksles kaktoje, nera taip, kad virs antakiu pirma savaite tokie kaip odos uzkritimai, kaip gumbai kazkokie g.gif mastau, taip turi buti, man po proceduros savaite nepraejo dar
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2012 01 04, 15:32)
merginos, kai jums daro injekcijas i horizontalias raksles kaktoje, nera taip, kad virs antakiu pirma savaite tokie kaip odos uzkritimai, kaip gumbai kazkokie g.gif  mastau, taip turi buti, man po proceduros savaite nepraejo dar

tie gumbeliai kurioje vietoje? jei ten kur buvo rauksle, tai gali buti iskilimas ar gumbeliai - issivaikscios mirksiukas.gif
Atsakyti
masazuot svelniai reik.sukamaisiais judesiais
Atsakyti