Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

sveikos,

noriu panaikinti randa , sakykit kur geriausia kreiptis? 4u.gif Gal kas daresi gali pakomentuoti?
Atsakyti
Sveikos mergaites.kreipiuosi i tas,kurios su botulinu smile.gif
ketvirtadieni man suleido i pykcio rauksle. galva skaudejo dvi dienas. siandiena yra trecia diena,bet pokycio dar vis nematau sad.gif vis dar galiu suraukti raumenis ir rauksle matosi vis.
sakykite ar tai normalu,ar cia as per daug nekantrauju? ar ateis su laiku?
berods ir sportuoti 7 dienas negalima,tiesa? ir dar veido proceduru lyg ne 10 dienu, aktualu,nes esu uzsirasiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2011 11 27, 10:49)
Sveikos mergaites.kreipiuosi i tas,kurios su botulinu smile.gif

Poveikis pasimato kazkur po 4iu dienu mazdaug, bet man paciai jau toks galutinis poveikis buvo gal po kokiu 6iu..
man tai sake kad savaite negalima i pirti, soliariuma, antibiotiku gert, alkoholio ir patare bent jau pirma savaite kas antra diena det drekinancias kaukes ant kaktos ( tokiu kur nuplaut nereikia )
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 28, 11:55)
Poveikis pasimato kazkur po 4iu dienu mazdaug, bet man paciai jau toks galutinis poveikis buvo gal po kokiu 6iu..
man tai sake kad savaite negalima i pirti, soliariuma, antibiotiku gert, alkoholio ir patare bent jau pirma savaite kas antra diena det drekinancias kaukes ant kaktos ( tokiu kur nuplaut nereikia )


nezinau,bet jau penkios dienos, o poveikio is vis nepastebiu sad.gif vis dar galiu raukytis ir matosi tos pykcio rauksles sad.gif
ar gali kad per mazai suleido?
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2011 11 29, 21:29)
nezinau,bet jau penkios dienos, o poveikio is vis nepastebiu sad.gif vis dar galiu raukytis ir matosi tos pykcio rauksles sad.gif
ar gali kad per mazai suleido?

per mazai
o norejot kad kakta butu kaip ledas???????tikiuosi jos sumazejo.
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2011 11 29, 22:29)
nezinau,bet jau penkios dienos, o poveikio is vis nepastebiu sad.gif

O jums sake ko negalima daryt, kad vaistai suveiktu kaip reikia ?
As leidausi i pykcio rauksle ir ant kaktos horizontalias rauksles naikinau, tai kakta pas mane lygutele ir i virsu nesikelia, o pykcio rauksle kadangi buvo laaabai gili, tai sake is vieno karto ji visiskai ir negali pasinaikint..suraukt tik labai mazai galiu..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 30, 07:38)
O jums sake ko negalima daryt, kad vaistai suveiktu kaip reikia ?
As leidausi i pykcio rauksle ir ant kaktos horizontalias rauksles naikinau, tai kakta pas mane lygutele ir i virsu nesikelia, o pykcio rauksle kadangi buvo laaabai gili, tai sake is vieno karto ji visiskai ir negali pasinaikint..suraukt tik labai mazai galiu..

man ji sekmingai dingsta po pirmojo karto,beje pas mane jos dvi net
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2011 11 27, 09:49)
Sveikos mergaites.kreipiuosi i tas,kurios su botulinu smile.gif
ketvirtadieni man suleido i pykcio rauksle. galva skaudejo dvi dienas. siandiena yra trecia diena,bet pokycio dar vis nematau sad.gif vis dar galiu suraukti raumenis ir rauksle matosi vis.
sakykite ar tai normalu,ar cia as per daug nekantrauju? ar ateis su laiku?
berods ir sportuoti 7 dienas negalima,tiesa? ir dar veido proceduru lyg ne 10 dienu, aktualu,nes esu uzsirasiusi smile.gif

na, asmeniskai man rezultatas pasimate po 2 savaiciu, kaip ir sake gyd. smile.gif
Atsakyti
Gal kuri is jusu isbandete revitalizacija? Pvz. su Juvaderm Hidrate 4u.gif
Atsakyti

merginos, kaip manote i kakta geriau suleisti hialurona ar botoksa (pakankamai gilios mimikos isilgai einancios rauksleles)

Papildyta:
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 30, 07:38)
ant kaktos horizontalias rauksles naikinau, tai kakta pas mane lygutele ir i virsu nesikelia,


kur daretes? leidote botoksa?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 19, 13:49)
kur daretes? leidote botoksa?

As Klaipedoj ( po blatu taipsakant smile.gif )..
jo, botoksa
i tas kaktos rauksles ( o jos pas mane nuo mimiku jau buvo pasidarius itin gilios, net nemimikuojant matydavosi, kad yra rauksliu ) leido tik botoksa ir tik po oda , o tarp antakiu ,i ta pykcio rauksle leido botoksa i raumeni, ir sake jei norisi geresnio efekto tai po menesio reiktu susileist hialurono, nes vien botoksas jos pilnai neislygino..
Atsakyti
ingapoc, o skaudejo, maude, buvo kokiu melyniu po botokso suleidmo?
Atsakyti