Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(garnelis @ 2010 04 05, 17:36)
PS kolegos patarkite... kame problema, labai lijo lietus, mes buvome isvaziave ir name minimali temperatura palikta ir vienoje vietoje, ten kur sankirta sienos, slaipia siena per sujungima. per para laiko isdziuvo, kai pasildem nama. kaip gali buti slapia siena, is kur ??? ir slapumas tas kazkur tik metro aukstyj, toliau ta pati siena kyla i antra uaksta, visur kitur siena sausa, va tik pirmame aukste. niekaip nesuprantam is kur... stogas normaliia apskardintas , nera kazkokio tiesioginio lietaus tekejimo i ta vieta

dazniausiai buna, kad per sukirtimus vandeni ir leidzia, negali buti kad lietuti kazkiek stogas sulaike, todel jis tik nuo apacios pasieke ta metra?
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 04 05, 20:56)
dazniausiai buna, kad per sukirtimus vandeni ir leidzia, negali buti kad lietuti kazkiek stogas sulaike, todel jis tik nuo apacios pasieke ta metra?


metras nuo apacios sausa, tada metras slapiu demiu buvo, o dar toliau kiek ten tu metru i virsu 10 ar 15 - sausa...
nu va, dar per sukirtima leidzia doh.gif aciu dievui, kad tik per viena.
tai reiskia dar del to reikes tepliotis marmalais schmoll.gif
Atsakyti
garneli, galėjo vėjas kiek šuorais užnešt vandens.

Man ta pati problema, drėksta vienas sujungimas 5cm x 5 cm, bet toje vietoje blogai izoliuota katilinės stogo kraštas nuo rąstų, tai matyt prateka.
Atsakyti
QUOTE(Natalocka @ 2010 04 04, 19:56)
Labai gerą temą prade jote, bet taip ir nutilote. gal jau kas išbandėte acrylica100. po švenčių galvoju važiuoti pirkti pabandymams. Jei yra pabadžiusiu, atsiliepkite.

Atsiliepiu biggrin.gif
Pabandziau....nieko konkretaus negaliu pasakyti. Man rodos acrylica100 labiau skirtas nedideliu plotu medienos restauracijai o ne rastiniu namu siuliu sandarinimui ir drasiai galiu teigti kad jis net is tolo nepanasus i Permachinka. P-CH siurkstesnis ir kietesnis o sis ....nu vnz ne tas
Atsakyti
oi kaip gaila....
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 04 06, 19:46)
oi kaip gaila....

Gal visgi nereikia naujo dviracio isradineti g.gif
Kooperuojames ir uzsakom P-CHINKA ?
Atsakyti
mes kooperuotumemes. imtume tamsiai ruda ir pradziia tik is lauko apsitepliotume.

o is kur, is usa ?

gal kas pazistamu turi ten, tai nupirktu, saskaitas ismestu, o lietuvoj apmuitintu kaip paprastus dazus, nes tikrai negalvotu, kad gali buti tokios kosmines marmalu kainos. neturetu buti daug muito...
arba teks SM prekybininkiu prasyt pagalbos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 04 06, 21:01)
mes kooperuotumemes. imtume tamsiai ruda ir pradziia tik is lauko apsitepliotume.

o is kur, is usa ?

gal kas pazistamu turi ten, tai nupirktu, saskaitas ismestu, o lietuvoj apmuitintu kaip paprastus dazus, nes tikrai negalvotu, kad gali buti tokios kosmines marmalu kainos. neturetu buti daug muito...
arba teks SM prekybininkiu prasyt pagalbos  lotuliukas.gif


Žinau kas man visai pigiai pargabentų (pats pargabenimas, ne permachink'as) iš UK, jei ten rasit.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 04 06, 21:01)
mes kooperuotumemes. imtume tamsiai ruda ir pradziia tik is lauko apsitepliotume.

o is kur, is usa ?

gal kas pazistamu turi ten, tai nupirktu, saskaitas ismestu, o lietuvoj apmuitintu kaip paprastus dazus, nes tikrai negalvotu, kad gali buti tokios kosmines marmalu kainos. neturetu buti daug muito...
arba teks SM prekybininkiu prasyt pagalbos  lotuliukas.gif


ziuriu kanadoj, amerikoj vos ne mados reikalas is vidaus tais baltais dryziais nusitepliot ir juos taip palikt, a la dizaino elementas. niekaip nesuprantu. jei jau yra tarpelis, nutepei is isores, po to su tamsiu impregnantu ar kuo ten reik dazyt rastus is isores nudazai visa siena, susivienodina spalva marmalo su rastu - ir psio. is isores visiskai nesimato to marmalo net arti priejus, yra youtube filmukai, kaip istepa tarpus, po to viska nudazo su visais rastais. po to juk is vidaus nebera tikslo tepliot , ar ne ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazzz: 07 balandžio 2010 - 10:27
vienas is minetu youtube filmuku kur nederinant spalvos su baltu permachinku istepa , po to uzdazo ir nieko nesimato. atrodo graziai http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazzz: 07 balandžio 2010 - 10:48
aha, man irgi graziau, kai dryziu nesimato baltu.
del abieju pusiu - nezinau., gal sandariau tada dvigubai, bet mes tik lauko darysim, vidaus neliesim.
parasiua estams ir ukrainieciams permachinko, paprasiua kianu. idomu ka atsakys ir ar apksritai atsakys.

nu bet vis tiek.. turi buti juk alternatyvos permachinkui.. nu negi tik amerikieciai tokie protingi ir jie vieninteliai ji sugalvojo... bet kol kas nieko nerandu internete, kiek ieskojau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 04 07, 12:01)
aha, man irgi graziau, kai dryziu nesimato baltu.
del abieju pusiu - nezinau., gal sandariau tada dvigubai, bet mes tik lauko darysim, vidaus neliesim.
parasiua estams ir ukrainieciams permachinko, paprasiua kianu. idomu ka atsakys ir ar apksritai atsakys.

nu bet vis tiek.. turi buti juk alternatyvos permachinkui.. nu negi tik amerikieciai tokie protingi ir jie vieninteliai ji sugalvojo... bet kol kas nieko nerandu internete, kiek ieskojau..  g.gif



perma chink pas ukrainiecius apie 400USD uz 19l kibira
pas estus apie vasario men. buvo apie 300EUR uz 19l kibira.
jeigu imti energy seal tai dar kokiais 50 USD brangiau.
manau Shadow Man mane pataisis jeigu kainos netikslios.

Atsakyti