Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Jolanaa @ 2010 03 31, 09:52)
Altaxin firmos bespalviais dažais tepiau 3 kartus. Prieš tai impregnantu nuvariau dvigubai...

Aciukas 4u.gif  Uz atsakyma is esmes- o kokiu impregnantu ir kur pigiausiai gavot pirkti altaxina ax.gif
O as perdanga kaip ir i pabaiga liko tik koridorius, nes neisivaizduoju kokia skyle palikti laiptams doh.gif Pradejau slifuoti po darbo sienas tai oij joijoi kaip letai einasi
Dar ka daret su ispuvusiom kai kuriom sakom ? grezet ir keitet ?


impregnantas irgi iš Altaxin kažkoks. Almerūno prekyboj pirkau... Bet kartais būna pigiau ermitaže, kai būna akcijos. Pvz už 10Ltr mokėjau pas Almarūną apie 80 lt, o ermitaže pirkau akcijinį už 59. Taip, kad ne viskas pigiau pas importuotojus... smile.gif

šakas išpjauti su karūna mažo diametro ir į jos vietą ikalti iš pušies apvalų pagaliuką, išpjautą didesne karūna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shadow_man: 31 kovo 2010 - 19:25
Atslifuotus rastus du kartus istepiau Berzu, ka tureciau toliau tepti ? apsauga po to spalva ? ar iskarto spalva ?o lakuoti reikia? Ir dar ...kokias firmas rekomenduotumet ?
impregnantas ir apsauga cia ne tas pats?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo profas: 31 kovo 2010 - 20:17
[quote=bildukas666,2010 03 31, 08:03]
sveiki
bildukas vėluos pas dali vilniškiu nes užvertė projektais,darbais.labai daug startuoja su eu parama tai net sėdimosios pakelti negaliu....teks po velyku važiuoti... na gal ir gerai žemė kiek pradžius bus smagiau aplink namus apeiti neišklamposim...
na su specu sunku ginčytis kai neesi mates jo darbu,bet aš nedrisčiau taip girtis ....dar nemačiau jokios firmos statyto namo kad nebutu tu plyšiuku (ta prasme statant norvegiška spyna iš nedžiovinto medžio)
net norvegai patys statydami iš" žalio " medžio supranta kad plyšiugali buti,nepyk spece aš keturis metus dirbau grynai norvegu imonėje ir statėm nuo nedžiovintu iki džiovintu ir statant iš nedžiovintu jokiu stebuklu jie man neparodė...
matyt specialiai žalčiai....
kad sandaresnė ,tvirtesnė,neleidžia rastui persisukti išbandyta keletu šimtmečiu tai visu 100proc taip

NA siap mano darbu Bildukas gali paziureti Audimeksas.lt-as ten vienas (aisku su brigada) sukirtinejau norvegisko kirtimo,ir kregzdes.
Atsakyti
[quote=specas1,2010 04 01, 07:21]
[quote=bildukas666,2010 03 31, 08:03]
sveiki
bildukas vėluos pas dali vilniškiu nes užvertė projektais,darbais.labai daug startuoja su eu parama tai net sėdimosios pakelti negaliu....teks po velyku važiuoti... na gal ir gerai žemė kiek pradžius bus smagiau aplink namus apeiti neišklamposim...
na su specu sunku ginčytis kai neesi mates jo darbu,bet aš nedrisčiau taip girtis ....dar nemačiau jokios firmos statyto namo kad nebutu tu plyšiuku (ta prasme statant norvegiška spyna iš nedžiovinto medžio)
net norvegai patys statydami iš" žalio " medžio supranta kad plyšiugali buti,nepyk spece aš keturis metus dirbau grynai norvegu imonėje ir statėm nuo nedžiovintu iki džiovintu ir statant iš nedžiovintu jokiu stebuklu jie man neparodė...
matyt specialiai žalčiai....
kad sandaresnė ,tvirtesnė,neleidžia rastui persisukti išbandyta keletu šimtmečiu tai visu 100proc taip

NA siap mano darbu Bildukas gali paziureti Audimeksas.lt-as ten vienas (aisku su brigada) sukirtinejau norvegisko kirtimo,ir kregzdes.
[/quote]
Siaip ir as ne mazai laiko buves Norge,reiske mokomes pas skirtingus meistrus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(profas @ 2010 03 31, 22:16)
Atslifuotus rastus du kartus istepiau Berzu, ka tureciau toliau tepti ? apsauga  po to spalva ? ar iskarto spalva ?o lakuoti reikia?  Ir dar ...kokias firmas rekomenduotumet ?
impregnantas ir apsauga cia ne tas pats?

as daba tepciau gilumini grunta-impregnanta tikurilos, juo tepasi tik is lauko namas, is vidaus nesitepa, toks tirstokas vandenelis skaidrus, labai aitraus kvapo neturi gal biski i tepala nesa. o ant jo du sluoksniai vandens pagrindo tikurilos dazu, 3litrai nuo 8-12kvadratu kaina palei 80lt. man rodos
as viska pirkau skandexe kur ivaziavus i kauna tavydo santechnikos parduouve, tai rusyje skandexas, del giluminio grunto jie zinos, o del dazu - galimi du variantai, nepamenu pavadinimo - tokios rudos bankes (jose pigesnis dazas bet sudinas, skystas kaip vanduo, nubega viskas ir kazkaip abejoju jo apsauginem funkcijom), kitas variantas tokios juros spalvos bankes (neito zydros nei to zalios), jose tie mano mineti dazai, nenustebk kad jei pirksi ir parsivesi - atidarius banke pamatysi visai kitokia spalva negu pirkai (kai pirkau tamsiai ruda spalva langu pavadam dazai bankeje buvo violetiniai smile.gif ) paskui tepant ant medienos, ta spalva po truputi pavirsta i normalia, tokia tirsta mase, rastai atrodo kaip vaskiniai. nu is esmes matei, daba namas mano treti metai stovi jais nudazytas, lauke nelenda jokie pelesiai, ar dar koks brudas, bet su B manom kad del namo apsaugos nuo dregmes, kad islaikytume spalva kaikurias sienas (šiasurine, ar siaures rytu) puses gal jau perdazysim. nu skandexe taip ir sake po triju metu jau noresit perdazyt, po keturiu jau dazysit smile.gif
Atsakyti
sveik............................
a pasižiurėjau speco1 darba ,tikrai gerai gražiai daro, respekts kaip sakoma.
tiesa musu kertės vienodos.... tad tradicijos matyt buvo panašios ir ten kur aš buvau..
..............................................
dėl dažymo ... prieš pirkdami dažus jus visa info turite gauti iš dažu pardavėju ty jie turi žinoti ko yra tuose dažuose ty ar tris viename ar teks atskirai viska pirkti.
jei atskirai tai be abejo ten bus parašyta kiek kartu ir kada tepti....ir kokia išeiga.
dažniausiai dažosi pats užsakovas todėl ir gamintojai skirtingi ir pakomentuoti nelabai galiu.
Atsakyti
QUOTE(profas @ 2010 03 31, 22:16)
Atslifuotus rastus du kartus istepiau Berzu, ka tureciau toliau tepti ? apsauga  po to spalva ? ar iskarto spalva ?o lakuoti reikia?  Ir dar ...kokias firmas rekomenduotumet ?
impregnantas ir apsauga cia ne tas pats?

Mes tepem impregnantu ir dazem dazais cuprinol
http://www.rekesa.lt...o-medienai.html
Atsakyti
sveiki, Dar tokiu klausimuku iskilo. Ieskom firmos,kuri statytu nama nuo iki.t.y. pamatai,namas,stogas,elektra,kanalizacija.. Ar gal labiau apsimoka ieskot atskiru firmu? (ar apsimoka pinigine ir patikimumo prasme).
O gal galite parasyti kiek kvadratu kiek kainavo pastatyt namukus jusu?
Atsakyti
Nida, tik atskirai. Nebent manot, kad stogdengys gerai įrengs elektros instaliaciją, o sienų sukirtėjas - kanalizaciją.
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2010 04 01, 20:37)
Nida, tik atskirai. Nebent manot, kad stogdengys gerai įrengs elektros instaliaciją, o sienų sukirtėjas - kanalizaciją.

Kiek zinau,tai firmos,statancios namus,samdo kt firmas,ar patentininkus,kad padarytu visa kita,ko ji pati nepadaro. Ieskau tokios,nes kuo toliau,tuo viskas man atrodo per sudetinga. Visais statybos reikalais rupinuosi as pati viena.Vyras tam neturi laiko.O su dviem vaikais mazais sunkoka visur sulakstyt ir suziuret. Kuo daugiau domiuosi,tuo maziau pasitikiu savo jegom verysad.gif Surast gerus elektrikus,stogdengius ir kt.. Tai mastau,gal geriau firmoj uzsakyt ir padarys viska..
Papildyta:
Ir dar,ka jus manot apie toki projekta rastiniam? tokiu niekur nemacius,neisivaizduoju,kaip atrodytu rastinis.Ir isvis,ar galimas toks variantas? noriu pigesnio varianto,tai,manau,kad toks pigiausias(pamatu saskaita susitaupo statant 2a ir stogas vienaslaitis pigiau). ti be garazo darytumem(be to priestato isvis) http://www.ekspertai...gyvenamas_namas
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2010 04 01, 21:39)
Kiek zinau,tai firmos,statancios namus,samdo kt firmas,ar patentininkus,kad padarytu visa kita,ko ji pati nepadaro. Ieskau tokios,nes kuo toliau,tuo viskas man atrodo per sudetinga. Visais statybos reikalais rupinuosi as pati viena.Vyras tam neturi laiko.O su dviem vaikais mazais sunkoka visur sulakstyt ir suziuret. Kuo daugiau domiuosi,tuo maziau pasitikiu savo jegom  verysad.gif  Surast gerus elektrikus,stogdengius ir kt.. Tai mastau,gal geriau firmoj uzsakyt ir padarys viska..
Papildyta:
Ir dar,ka jus manot apie toki projekta rastiniam? tokiu niekur nemacius,neisivaizduoju,kaip atrodytu rastinis.Ir isvis,ar galimas toks variantas? noriu pigesnio varianto,tai,manau,kad toks pigiausias(pamatu saskaita susitaupo statant 2a ir stogas vienaslaitis pigiau). ti be garazo darytumem(be to priestato isvis) http://www.ekspertai...gyvenamas_namas


kol nepradejai stayti - atrodo baisu...
cia as is savo praktikos sakau blush2.gif nieko bendro su statybom neturiu, mano vyras is viso laiko statybom neturejo, as su kudikiu ant ranku staciau nama, per vaiko miegus ieskojau, skaiciua, skambinejau, derejausi, vaziavau. (nes mes gi supermamos hihihi.gif ar ne )
kai pradedi ieskoti - zinok kazkaip ir surandi...
nerasi tu firmos, kuri normaliai padarys viska nuo A iki Z arba tai kosmosa pinigu kainuos... rastinukas ne vienerius metus statosi - pirmi metai pamatai, sienos stogas. antri - iranga, tai kai ne viskas vienu metu - kazkaip speji paskaityti, isigilinti, surasti. o dar ziurek is cia gausi kokiu kontaktu...

del projekto - pasiimk architekta, be jo neissiversi niekaip. nes vis tiek leidimu reikes ir t.t., ta pati internetini projekta rieks perbraizyti, o tas kainuos. imk architekta, braizykis, galvok derinkis su juo. o po to dar projekta parodysi rastinuku sukirtejam, akd jie paziuretu ar viskas ok.

sakai nori imti viena firma ARBA taupyti ant konstrukciju.. nesamone - viska imk atskirai (darbininkus, specus turiu minty), o nama pasidaryk normalu - dvislaitis stogas, cerpes ant stogo ir t.t. nes tas vienslaitis tai suns buda, kaip ten bebutu.
o sitas tavo atsiustas projektas - urinukui daugiua tinkantis... kazkaip man stiliai nesiderina statyti toki nama is rastu.... jau pats rastas uzduoda tam tikra namo stiliu. o ir matmenys reikalingi rastinukui - rasto ilgis 6m, sankirta, 6 m - sankirta. nematau cia sienu ilgiu... bet jie kzko noresit panasuas - vis tiek reiks architekto perbraizyti ji pagal rastinuku reikalavimus

mes pvz rinkomes vieno auksto nama (nu po to dasipaise siek tiek ir antro gabaliukas lotuliukas.gif ), nes turime daug zemes, mums neaktualu plotas. jei pas jus sklypas mazas - darot per 2 a ir viskas, nesuki galvos.

klausk - jie bus klausimu, bet kol kas pradziai susirask architekta, tada su berziniais - skaiciuokis, susidaryk samatas ir matysi kas gaunasi.
Papildyta:
o po to samatas galesi atmesti cia- pasakysim, kiek mus isejo ten ar ten. arba - ar ko nors nepraleidote.
Papildyta:
tiesa, nesakau, kad nebuvo kliurku lotuliukas.gif
bet ju buna pas visus blush2.gif
va jau antra nama tikrai geriau pastatyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 02 balandžio 2010 - 12:48
QUOTE(garnelis @ 2010 04 02, 14:38)
kol nepradejai stayti - atrodo baisu...
cia as is savo praktikos sakau  blush2.gif  nieko bendro su statybom neturiu, mano vyras is viso laiko statybom neturejo, as su kudikiu ant ranku staciau nama, per vaiko miegus ieskojau, skaiciua, skambinejau, derejausi, vaziavau.  (nes mes gi supermamos hihihi.gif  ar ne )
kai pradedi ieskoti - zinok kazkaip ir surandi...
nerasi tu firmos, kuri normaliai padarys viska nuo A iki Z arba tai kosmosa pinigu kainuos... rastinukas ne vienerius metus statosi - pirmi metai pamatai, sienos stogas. antri - iranga, tai kai ne viskas vienu metu - kazkaip speji paskaityti, isigilinti, surasti. o dar ziurek is cia gausi kokiu kontaktu...

del projekto - pasiimk architekta, be jo neissiversi niekaip. nes vis tiek leidimu reikes ir t.t., ta pati internetini projekta rieks perbraizyti, o tas kainuos. imk architekta, braizykis, galvok derinkis su juo. o po to dar projekta parodysi rastinuku sukirtejam, akd jie paziuretu ar viskas ok.

sakai nori imti viena firma ARBA taupyti ant konstrukciju.. nesamone - viska imk atskirai (darbininkus, specus turiu minty), o nama pasidaryk normalu - dvislaitis stogas, cerpes ant stogo ir t.t. nes tas vienslaitis tai suns buda, kaip ten bebutu.
o sitas tavo atsiustas projektas - urinukui daugiua tinkantis... kazkaip man stiliai nesiderina statyti toki nama is rastu.... jau pats rastas uzduoda tam tikra namo stiliu. o ir matmenys reikalingi rastinukui - rasto ilgis 6m, sankirta, 6 m - sankirta. nematau cia sienu ilgiu... bet jie kzko noresit panasuas - vis tiek reiks architekto perbraizyti ji pagal rastinuku reikalavimus

mes pvz rinkomes vieno auksto nama (nu po to dasipaise siek tiek ir antro gabaliukas  lotuliukas.gif  ), nes turime daug zemes, mums neaktualu plotas. jei pas jus sklypas mazas - darot per 2 a ir viskas, nesuki galvos.

klausk - jie bus klausimu, bet kol kas pradziai susirask architekta, tada su berziniais - skaiciuokis, susidaryk samatas ir matysi kas gaunasi.
Papildyta:
o po to samatas galesi atmesti cia- pasakysim, kiek mus isejo ten ar ten. arba - ar ko nors nepraleidote.
Papildyta:
tiesa, nesakau, kad nebuvo kliurku  lotuliukas.gif
bet ju buna pas visus  blush2.gif
va jau antra nama tikrai geriau pastatyciau  lotuliukas.gif


Aciu uz padrasinimus 4u.gif As galvojau,kad as cia viena mamka su vaikais ant ranku statybom uzsiemiau.Ir jau galvojau,kad nieko man nesigaus.Bet paskaicius,supratau,kad daug tokiu ir ne viena neprapuole. Tai db jau vel optimistiskai nusiteikus biggrin.gif

Del firmos nuo A iki Z,jau atsisakiau tos minties (aciu sm forumui). Tik db aisu ko nors nepraziopsot ir viska suderint. Pvz toki dalyka,kaip kanalizacija pries uzbetonuojant grindis.Su elektra irgi galima praziopsot kazka.Ar ten kokia ventiliacija ir pan. Kazkaip,kai viska viena firma daro,tai atrodo paprasciau. Na bet kaip nors.

Kas liecia architekta,tai net neplanavau jo atskirai ieskoti,nes visos(beveik) firmos,statancius rastinukus, siulo ir architekto paslaugas,kai kurios nemokamas,jei pas juos statai.Bet gal ten nerimti kokie buna? gal geriau atskirai ieskot?

Ir siaip neskubu ieskot architekto,nes dar pati nezinau,ko noriu. To projekto jau atsisakiau,nes isivaizduoju,kaip jis be priestato ir visas rastinis atrodytu.Kaip inkilas koks doh.gif Ieskau mazo namuko(iki 100kv),kad butu be kokiu "navarotu"-pigesnis pastatymas. Dvieju aukstu planuoju del to,kad skaiciau,kad taip pigiau(pamatu ir stogo maziau).Zemes tai pas mus uztenka-4ha.Tai ieskau bet kokio projekto,kuris man tiktu,persibraizau ji,jei reikia,kambariu isdestyma susiplanuoju ir tada rodau architektui,o jis jau suplanuos,kaip galima.Aisku,butu gerai,kad rasciau jau toki,kuris man ir neperdarytas tiktu... Zodziu,finansai riboti kol kas.Bandom kiek imanoma daugiau sutaupyt,kur tik galima(suprantu,kad kokybes srity tikrai neverta taupyt).Aisku,jei matysim,kad labai susispaudus netelpam i ta suma,kur planuojam skirt,tai yra galimybe ir daugiau skirti(tik jau cia blogiausiam atvejui ta galimybe).
Atsakyti