Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(RenataJ. @ 2010 01 20, 18:28)
geriausiai matuoti nuo ciklo pradzios is karto pasibaigus menesinems. taciau cikla skaiciuoti kaip priklauso - nuo paskutiniu mmm pirmos dienos.



aciu uz astskyma, na reikesmeginti. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2010 01 20, 17:20)
sveikos, na vis skaitau skaitau informacija ....ziuriu jusu grafikelius....tikrai dziugu.. 4u.gif , na zadu ir as pradeti matuoti BT, tik iskilo klausimas o nuo kada geriausiai pradeti matuoti, arnesvarbu galiu jau ir rytoj ryte matuotis ir zymeti. ax.gif


Laba matuoti geriausia nuo 1 menesiniu dienos, ypac jei ciklas trumpas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RenataJ. @ 2010 01 20, 16:40)
Man kazkas darosi, vakar vaziuodama is darbo kovaujau su savim, kad tik neuzmigciau, o siandien darbe kovoju. nu siaubas kazkoks  doh.gif


Na Renata ir man tas pats doh.gif nuovargis baisinis, miegoti kaip mazas vaikas einu 10 o keliuos 8 ir tokia pavargus jauciuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 20, 17:41)
Na Renata ir man tas pats  doh.gif  nuovargis baisinis, miegoti kaip mazas vaikas einu 10 o keliuos 8 ir tokia pavargus jauciuos  unsure.gif

o as bijau analizuoti savo pojucius.... stengiuos negalvoti, nes po to labai jau skaudu bus... verysad.gif
pasiskaicius jusu, net ziovauti pradejau.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Patariu mergytes per daug neieskoti savy nestuke.gif pojuciu. Tai net vadinama "psichologiniu nestumu". Kai pradedi galvot "ar manes tik nepykina? gal pykina? o gal sioki toki sleikstuli jauciu?" diena is dienos galima ir isikalbet. Lygiai tas pats su visais kitais pojuciais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 20, 17:59)
Patariu mergytes per daug neieskoti savy  nestuke.gif  pojuciu. Tai net vadinama "psichologiniu nestumu". Kai pradedi galvot "ar manes tik nepykina? gal pykina? o gal sioki toki sleikstuli jauciu?" diena is dienos galima ir isikalbet. Lygiai tas pats su visais kitais pojuciais  mirksiukas.gif


As puikiai suprantu, bet kad ir kantriausioms sunku issilaikyti blush2.gif o dar jei nekatrios kaip as, tai ir svaigstam va cia susirinkusios kas kam darosi lotuliukas.gif nu nieko as pasisvenciau dabar laukti iki 12DPO o va tada lauksiu vaiduokliuko. kazkur skaiciau kad 59% uzkibt is pirmo karto, visai nemazai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalina @ 2010 01 20, 15:19)
Sekminga tau naujo ciklo 
O tau irgi reiktu pakeisti profilio zinute prie antro vaikelio i tarkim "laukiu stebuklelio", juk is tiesu ju buna 

Aciukas aciuks.gif tik sis ciklas bus toks isitikinimui, kad tikrai nereaguoja organizmas i clost. Nuo ryt pradedu gerti ir tikiuosi dar sia ziema speti laporoskopija pasidaryti
O stebuklais jau nebetikiu po 2 metu nesekmiu... schmoll.gif Uz kiekviena spinduleli reiks atidirbti, tikiuosi II pakaks mano darbavimosi hihihi.gif

QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 20, 16:24)
Kur jus perkat O testukus? kalbejo kazkas kazkada kad pas kazkokia mergaite Zydros akys lyg, ane? Nes  ir man jau ju reik

Parasyk jai i az, susitarsit ir OT ir NT galima isigyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 20, 14:24)
Kur jus perkat O testukus? kalbejo kazkas kazkada kad pas kazkokia mergaite Zydros akys lyg, ane? Nes  ir man jau ju reik  biggrin.gif
Kita cikla bandysiu ir as su jais pazaisti.

Kiek girdejau, pigiausia pirkti is ebay, ten galima pasirinkti ir jautruma.
Atsakyti
Vis norisi tiket, kad NT vieno teprireiks. Bet jei si cikla neuzkibs, tai sekanti pasizaisiu su OT. Aciu mergytes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 20, 18:24)
As puikiai suprantu, bet kad ir kantriausioms sunku issilaikyti  blush2.gif  o dar jei nekatrios kaip as, tai ir svaigstam va cia susirinkusios kas kam darosi  lotuliukas.gif  nu nieko as pasisvenciau dabar laukti iki 12DPO o va tada lauksiu vaiduokliuko. kazkur skaiciau kad 59% uzkibt is pirmo karto, visai nemazai  drinks_cheers.gif


Mes irgi is taves tikimes to vaiduokliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Vakarė^: 20 sausio 2010 - 20:29
Mergaites tai jeigu temp nukrenta ta jau faktas kad nestumo nebus?
Atsakyti
QUOTE(OOrchideja @ 2010 01 20, 20:25)
Mergaites tai jeigu temp nukrenta ta jau faktas kad nestumo nebus?

Ziurint, kada ir kiek nukrenta. Ir ar nukritus nebelyka.
Atsakyti
Vakara vakare po liezuviu buvo 37,1, siandien vakare 36,6..
Atsakyti