Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

Labas rytelis,
kaip dziugu, kad pasipyle nestuke.gif , labai jus mergytes sveikinu. wub.gif

cia mano BT http://www.babyplan.ru/profile/60361 labai laukiu mmm si karta.
Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 26, 09:19)
Labas rytas  verysad.gif

Tikiuosi jis jums labas, man nelabai... temp nukrito viena padala, vakar issikankinau nuo skausmo o siandien net vaiduokliukas nenudziugino...dariausi easy cup ...nic nieko kolkas  verysad.gif  ech man atrodo parsivilks mano memes  verysad.gif


ziuriu mes vos ne likimo drauges smile.gif , ciklas prasidejo vienos dienos skirtumu O ivyko 21 d, net BT labai panasi. tik vat tu matei vaiduokliuka, o as jo nematau doh.gif . tikekimes kad viskas bus gerai . laikykis console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemaiciuke: 26 sausio 2010 - 08:48
Prrreciouss, kol dar nera mm tai nesinervuok ir tikekis geriausio 4u.gif nervai cia labiausiai kenkia..

o as laukiu nesulaukiu didziosios O rolleyes.gif
Atsakyti
Zemaiciuke,
kad dar gana aukstai esi 4u.gif , nenusiminki anksciau laiko. kol ner mmm, tol visi kozeriai pas tave mirksiukas.gif

vaidalina, ačiū. Kad tai taip Dievui ausin biggrin.gif

Prrreciouss, 4u.gif 4u.gif laikykis. Nesinervink. Ar kraujo tyrimiuka dareis????? (man gyd sake, jei panasiai but-tuoj skirtu dufastono, kad zirnelis nepabegtu)

RenataJ., O kodel lauki? Neatrodo, kad greit sulauksi mirksiukas.gif

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Vakare, tyliai sveikinu ir tik laikykis ir ryškėk wub.gif
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 26, 08:17)
labas rytas,

jusu paraginta ir vyro ikalbeta pasidariau NT. ir jis neigiamas  verysad.gif jokio jokio net ir mazo vaiduokliuko nera. pradedu tikrai manyti, kad tikrai virusiukas siaucia ir BT uzkelia, nes sianakt taip krete saltis ir pyle prakaitas. ech .........geriau buciau to NT nedarius ir dar kelias dienas pagyvenus su didelia viltim jog lauktas stebuklas bus  ax.gif

mano grafikelis

Tik nenukabinam nosytės kol nėra mmm viltis yra bigsmile.gif 4u.gif Prrreciouss taip pat liūdesiuką lauk vyk 4u.gif Berniukai paprastai vėliau parodo II (ne lygis jiems ružava spalva irnesakyk.gif ). Mmeda, spėju dukrytės laukiasi wub.gif

O aš nusipirkau vakar Easy Cup ir nusprendžiau, kad jei šiandien BT kilstels - gadinsiu. Deja, BT nukrito, WC nustebino jau atkeliavusios nelauktosios (tik 10 DPO buvo), tad Easy Cup laukia naujo ciklo pabaigos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 26 sausio 2010 - 09:04
QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 26, 10:04)
Labas rytas smile.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sekmes tau naujajame cikle..
Beje ir as ana cikla buvau nusipirkus testuka, bet nespejau panaudot.. tai laukia jis dabar tos isganingos dienos, ir tikiuosi jis bus nebrokuotas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytelis mergytes 4u.gif

Prrreciouss, neliudek ir nesinervuok 4u.gif

Pas mane pacia lyg pradeda temp kilti g.gif
Si menesi neplanuojam nes pas MB pasely isaugo kazkokia bakterija, israse vaistuku ir sake si menesi praleist.. Tik , kad va, viena dienele nepasisaugojom, galvojau ankstoka iki mano O, o ir man noras begalinis uzejo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 26, 10:04)
Labas rytas smile.gif
Vakare, tyliai sveikinu ir tik laikykis ir ryškėk  wub.gif

Tik nenukabinam nosytės kol nėra mmm viltis yra  bigsmile.gif  4u.gif Prrreciouss taip pat liūdesiuką lauk vyk  4u.gif Berniukai paprastai vėliau parodo II (ne lygis jiems ružava spalva irnesakyk.gif ). Mmeda, spėju dukrytės laukiasi  wub.gif 

O aš nusipirkau vakar Easy Cup ir nusprendžiau, kad jei šiandien BT kilstels - gadinsiu. Deja, BT nukrito, WC nustebino jau atkeliavusios nelauktosios (tik 10 DPO buvo), tad Easy Cup laukia naujo ciklo pabaigos  biggrin.gif

mergaite.. wub.gif uzsispyrus matyt labai bus - taip sudiegia sonus kartais, va ir siandien pranese apie save spausdama man sona.. ir kazko negera man siandien is pacio ryto... bet turbut dar anksti pykinimui? na, bus kaip bus. Reikia nbusiupirkti testuka dar viena ir man, kad isitikinti jog ryskeja... o tia vis dar jauciuosi kaip sapne...
ech, kazkada sapnavau kad su MB turim 2 nusotabius berniukus, maniskio kopijas... ir, panasu, kad buvo dvynukai... nors pas mane seimoje dvyniu nera... ir is kur tokie spanai g.gif biggrin.gif
Prrreciouss neliudek 4u.gif gal testukas koks brokuotas pasitaike g.gif Jei turi kantrybes palauk dar pora dieneliu ir pakartok testuka, arba pasidaryk kraujo tyrima... ir viskas bus aisku mirksiukas.gif
Sveikinu visas naujasias nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 26, 09:46)
ziuriu mes vos ne likimo drauges  smile.gif , ciklas prasidejo vienos dienos skirtumu O ivyko 21 d, net BT labai panasi. tik vat tu matei vaiduokliuka, o as jo nematau  doh.gif . tikekimes kad viskas bus gerai . laikykis  console.gif

aga...nu o ant issdziuvusio irgi nieko nesimato? tu gerai paziurek g.gif
Atsirado tas vaiduokliukas, toks neryskus bet matosi plika akim, po 30min kazkur tik pasimate, paskaudena vis dar, ziuresim kaip bus, sugadinau paskutini testa dabar sakiau nepirksiu lauksiu kantriai, viska atiduodu i likimo rankas ax.gif
sekmes mergytem kurios dar laukia rezultatu ir po 4u.gif kurios sulauke memiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, tiek naujų nėštukių tai dabar turės kuri nors naują temą kurti biggrin.gif

QUOTE(evelinute @ 2010 01 25, 20:34)
penktadienį turėjau darytis kiaušintakių praeinamumo tyrimą, ale sugedo ultragarso aparatas doh.gif  tai vėl mėnes laukti dabar..

doh.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 26, 08:17)
jusu paraginta ir vyro ikalbeta pasidariau NT. ir jis neigiamas  verysad.gif jokio jokio net ir mazo vaiduokliuko nera. pradedu tikrai manyti, kad tikrai virusiukas siaucia ir BT uzkelia, nes sianakt taip krete saltis ir pyle prakaitas. ech .........geriau buciau to NT nedarius ir dar kelias dienas pagyvenus su didelia viltim jog lauktas stebuklas bus  ax.gif

Manau rytoj viskas paaiškės 4u.gif

QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 26, 08:19)
Tikiuosi jis jums labas, man nelabai... temp nukrito viena padala, vakar issikankinau nuo skausmo o siandien net vaiduokliukas nenudziugino...dariausi easy cup ...nic nieko kolkas  verysad.gif  ech man atrodo parsivilks mano memes  verysad.gif

Čia tikrai nepakritimas. Eik dar kartą pažėk į testą - gal išlindo vaiduokliukas mirksiukas.gif

QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 26, 09:04)
Deja, BT nukrito, WC nustebino jau atkeliavusios nelauktosios (tik 10 DPO buvo), tad Easy Cup laukia naujo ciklo pabaigos  biggrin.gif

4u.gif

QUOTE(Chenelle @ 2010 01 26, 09:15)
Si menesi neplanuojam nes pas MB pasely isaugo kazkokia bakterija, israse vaistuku ir sake si menesi praleist.. Tik , kad va, viena dienele nepasisaugojom, galvojau ankstoka iki mano O, o ir man noras begalinis uzejo  blush2.gif  doh.gif

O tai kurią dieną tie ND buvo? biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti