Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BT matavimas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pepilota
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 25, 16:41)
Ne nemokam, VIP tik mokamas  mirksiukas.gif
*

Aciu 4u.gif O tai jau as buciau ir mokejus doh.gif pabijojau, kad neatjungtu, manes nuo to psl. doh.gif
^Vakarė^
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 16:37)
Kaip as dziaugiuos uz tave  wub.gif  o man jau taip skauda kad ohoho  blink.gif  pasimatavau temp ten 37.7  blink.gif  nelabai gerai, aisku gerai kad nenukritus bet ar ne per auksta? gal kas ten blogai vyksta, reiktu aisku gulet ir ilsetis bet vaziuoju i paskaitas tikiuosi nepabegs zirniukas  angel_sadangel.gif
*

Viskas bus gerai, tik nesinervok, nes tai labiausiai kenkia. Sunu kai nesiojau, pirma kart ligoninej atsiduriau 5 sav, ir taip iki gimdymo kas kelias savaites. nes vis skaudedavo, pagimdziau laiku, sveika, dideli vaika. kai su Ieva pasiskundziau karta ginei kad skauda pilva, ji pasake, si nestuma as apsimesiu kad negirdziu jog tau kazkas skauda. Ji sake, tiesiog yra tokiu moteru, kurioms beveik visa nestuma skauda.....
Del vaistu, kai jau tikrai reikia, gerkit paracetamoli, jis irgi nuo skausmo. vienintelis maziausiai kenksmingas vaistas nuo skausmo nestukems. ir daug daug vandens. cia privalomai smile.gif
Prrreciouss
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 25, 16:40)
laikykis mergyt, viskas bus gerai  nestuke.gif
*

Bandau negavot apie tai, tikiuosi greit praeis, laikas taip letai slenka reikia kazkuo uzsiimti unsure.gif
aciu uz palaikyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 16:47)
Viskas bus gerai, tik nesinervok, nes tai labiausiai kenkia. Sunu kai nesiojau, pirma kart ligoninej atsiduriau 5 sav, ir taip iki gimdymo kas kelias savaites. nes vis skaudedavo, pagimdziau laiku, sveika, dideli vaika. kai su Ieva pasiskundziau karta ginei kad skauda pilva, ji pasake, si nestuma as apsimesiu kad negirdziu jog tau kazkas skauda. Ji sake, tiesiog yra tokiu moteru, kurioms beveik visa nestuma skauda.....
Del vaistu, kai jau tikrai reikia, gerkit paracetamoli, jis irgi nuo skausmo. vienintelis maziausiai kenksmingas vaistas nuo skausmo nestukems. ir daug daug vandens. cia privalomai smile.gif
*

tai vat man gali but kad skysciu truksta, as darbe nelabai turiu kaip ir kada o ir siaip pamirstu gerti, reikia prisipratinti ir gerti daug vandens unsure.gif aciu kad priminei toki svarbu dalyka doh.gif
vaidalina
jetau kaip smagu mergaites, kad tiek daug jusu nestuke.gif pabirejo..
Ir as noriu, ir as bigsmile.gif ploja.gif
mmeda
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 16:37)
Kaip as dziaugiuos uz tave  wub.gif  o man jau taip skauda kad ohoho  blink.gif  pasimatavau temp ten 37.7  blink.gif  nelabai gerai, aisku gerai kad nenukritus bet ar ne per auksta? gal kas ten blogai vyksta, reiktu aisku gulet ir ilsetis bet vaziuoju i paskaitas tikiuosi nepabegs zirniukas  angel_sadangel.gif
*

pas mane ir tokia temp buvo... ir kuno temp pazastuje buvo 37.5 i pavakare... , o ryte , kaip matai, stabiliai... tai as nekreipiau demesio i ta padidejusia temp vakare, tuo labiau kad pas mane tai ir pries nestuke.gif budavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 16:42)
Tai sitas vaiduoklis tada tikriausiai man nesivaidena. Einant per pereja siandien supykino nuo automobiliu ismetamu duju, tai iskart nuskuodziau i vaistine.Tik kad labai skauda pilva jau nuo penktadienio ir siandien ryte kraujo pasirode, todel ir rasiau kad mm ateina. Na ka, paliksim viska Dievo valiai..... Noriu tiket kad visi tie negerumai tik todel kad naujasis nuomininkas daro tvarka, ruosiasi buta 9 menesiams  biggrin.gif

Siandienai tu nescia 4 sav ir 3d. nestumas skaiciuojamas nuo paskutiniu mm pirmos dienos 4u.gif
*

kaip faina... wub.gif
aciu jums uz palaikyma, patarimus ir supratima smile.gif
Selva
Sveikos,

Na ka, panasu, kad naujas mergaites islydime i dekretines 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O veteranes ir toliau lieka,,, unsure.gif

Sveikinimai naujom nestuke.gif

wub.gif
bum
Sveikos,
Gerai varot, mergos biggrin.gif nestuke.gif thumbup.gif

QUOTE(Hip @ 2010 01 25, 05:33)
Dabar jus man pasakykite,,,kodel visgi taip svarbu,kad matuoti tuo paciu dienos metu? Man rodos svarbiau kad tiek ir tiek laiko ismiegota ir kunas buvo pilna nurimes g.gif
*

O tu pabandyk pasimatuot 7 ryto, po to numigti toliau ir po to 9 val - pamatysi koks skirtumas mirksiukas.gif

QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 10:12)
nu va mergaites galit pakikent is mano vaiduokliuku, tikiuosi islys greit ir ryskesnes  blush2.gif

user posted image
*

Kad jau ne vien 'comfort' NT rodo, tai ir aš tyliai jau sveikinu wub.gif

QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 14:44)
user posted image

Ka matot?  blink.gif  blink.gif  blink.gif
*

Tą patį kaip ir tu thumbup.gif Sveikinu mirksiukas.gif
*DJD*
QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 25, 11:08)
Superinis pakilimas po impalntacijos  bigsmile.gif ir nebesileisk  4u.gif
*

ax.gif bandysiu tik kad ne nuo manes visa taipriklauso ax.gif

QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 13:09)
gretusiu uzjuciu del nelaimes. O man va labai maust pradejo, grynai mmm skausmai tokie gilus ir nemalonus, bijau kad pabegs mano vaiduokliukas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

niekur jis nepabegs tik negalvok apie tai wub.gif

QUOTE(pepilota @ 2010 01 25, 13:37)
Supratau smile.gif

Mergaites, o jus uz fertilityfriends mokat? Nes mano siandien bandomasis kaip ir baigiasi g.gif
*

as tai ne schmoll.gif

QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 13:44)
user posted image

*

matau vaiduokliuka thumbup.gif sveikinu nestuke.gif
razina8
Sveikos merginos, nepykit, kad isiterpsiu i jusu pokalbius, bet klausiu patarimo... BT niekada nematavau, jokiu grafikeliu nesidariau, tik OT. Labai laukiame stebuklelio, bet NT vis neigiamas. kadangi ciklas nereguliarus tai net nzn kada mm turi buti. Bet O ivyko 01.15 mazdaug. Ka tik matavusi BT tai buvo 37.3. O ryte ir vakare temperatura skiriasi? Ar 37.3 tokiu metu geras zenklas...? ax.gif
Selva
QUOTE(razina8 @ 2010 01 25, 16:27)
Sveikos merginos, nepykit, kad isiterpsiu i jusu pokalbius, bet klausiu patarimo... BT niekada nematavau, jokiu grafikeliu nesidariau, tik OT. Labai laukiame stebuklelio, bet NT vis neigiamas. kadangi ciklas nereguliarus tai net nzn kada mm turi buti. Bet O ivyko 01.15 mazdaug. Ka tik matavusi BT tai buvo 37.3. O ryte ir vakare temperatura skiriasi? Ar 37.3 tokiu metu geras zenklas...? ax.gif
*

Sveika,

Taip, ryte ir vakare temp labai skiriasi blush2.gif Kokio ilgio paprastai buna tavo antra faze (po teigiamo OT)?
razina8
QUOTE(Selva @ 2010 01 25, 18:59)
Sveika,

Taip, ryte ir vakare temp labai skiriasi  blush2.gif Kokio ilgio paprastai buna tavo antra faze (po teigiamo OT)?
*

Apie dvi savaites mazdaug g.gif Reiks ryt is ryto pasimatuoti!
^Vakarė^
QUOTE(razina8 @ 2010 01 25, 19:09)
Apie dvi savaites mazdaug  g.gif  Reiks ryt is ryto pasimatuoti!
*

Jei tau O buvo sausio 15d, tai dabar tau 9 DPO, man 10DPO, paziurek i mano grafikeli. jei nestumas ir yra, tai labai mazas, gali ir nerodyti dar NT (greiciausiai dar ir nerodys), man siandien jau rode, bet labai labai blanku.
razina8
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 19:12)
Jei tau O buvo sausio 15d, tai dabar tau 9 DPO,  man 10DPO, paziurek i mano grafikeli. jei nestumas ir yra, tai labai mazas, gali ir nerodyti dar NT (greiciausiai dar ir nerodys), man siandien jau rode, bet labai labai blanku.
*

Lauksiu iki penktadienio ir bandysiu daryti NT. O kaip pamatyti grafikeli...? Nezinai kaip paziureti... blush2.gif
mmeda
Na ka, mergaites, bandau ir as ikelti zadetus savo NT

Pirmasis 10 DPO pagal fertility
user posted image

Antrasis 11 DPo pagal fertility. Antrasis darytas Viola, jautresnis, turbut del to ir ryskesnis ax.gif blush2.gif

user posted image
*DJD*
QUOTE(mmeda @ 2010 01 25, 17:38)

Pirmasis 10 DPO pagal fertility
user posted image

Antrasis 11 DPo pagal fertility. Antrasis darytas Viola, jautresnis, turbut del to ir ryskesnis  ax.gif  blush2.gif

user posted image
*

sveikinimai dideliausi nestuke.gif
Prrreciouss
QUOTE(mmeda @ 2010 01 25, 19:38)

kaip grazu 4u.gif klausyk mergyt, o po kiek viola tau isryskejo? as bandysiu rytoj ryte puodeli, koks jautrumas violos? jei toks pats kaip ir puodelio tai turetu isrysket greiciau ar ne? blush2.gif
mmeda
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 19:44)
kaip grazu  4u.gif  klausyk mergyt, o po kiek viola tau isryskejo? as bandysiu rytoj ryte puodeli, koks jautrumas violos? jei toks pats kaip ir puodelio tai turetu isrysket greiciau ar ne?  blush2.gif
*

hm, nepamenu, keletos minuciu begyje, kadangi labai nekantravau, tai atrodoe kad labai ilgai, bet istikruju pirma isryskejo ta riebioji linija, po to po trupti pradejo rysketi antra... ne nelaukiau 5 min, is karto pamacius apsisukau ir nuejau, o kai vel atejau, jis jau buvo labai aiskus ir ryskus smile.gif as cia apie Viola... o va didziausi ispudziai kai dariausi pirmaji testuka.. nu, niekaip negalejau patiketi: ziurejau ir su akiniais, ir be akiniu, ir linzes nubegus isidejau kad paziureti ir isitikinti ar akys manes neapgauna lotuliukas.gif

siaip ar taip, testai II be reikalo nerodo. Jei ryskeja akyse, tad gali buti tikra - tu nestuke.gif wub.gif
kazko soniuka maudzia, bet turbut taip turi buti... ir pastebejau, kad prie saldumynu traukia... va, ant stalo saldainiai voveraite, tai taip ir tiesiasi ranka... jau popieriuku kruvele salia kompo... reikes prasyti kad MB sleptu nuo manes skanumynus...

jolantida - aciu 4u.gif
Brunetė
Kaip fainai , kad tiek pas mus nestukiu , labai sveikinu visas thumbup.gif
Didele_meile
Belieka tiketis, kad pas visas greit atsiras II 4u.gif
Prrreciouss
na va g.gif o pas mane rysketi po kokiu 5-8 minuciu pradejo ir labai is leto o tik kai padziuvo matesi geriau. Bet ne bespalvis griovelis o rausvas..noriu tiket ir tikiu kad uzkibo, lauksiu rytojaus darysiu puodeli ir bus aisku, jei neryskes tda nzn ka daryt jau doh.gif
mmeda
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 20:01)
na va  g.gif  o pas mane rysketi po kokiu 5-8 minuciu pradejo ir labai is leto o tik kai padziuvo matesi geriau. Bet ne bespalvis griovelis o rausvas..noriu tiket ir tikiu kad uzkibo, lauksiu rytojaus darysiu puodeli ir bus aisku, jei neryskes tda nzn ka daryt jau  doh.gif
*

juk ryskeja ir dabar.. as vakare nesidariau dar ne veino... si viso tik 2 testukus pasidariau, ir kraujo tyrima... nutariau da rpasidaryti veina sios savaites pabaigoj - paziureti ar greiciau ryskeja ir kokio ryskumo buna - bus aisku ar HCG gaminasi blush2.gif o siaip tai tikiuosi paties geriausio ir jau jauciuosi tikra nestuke.gif uzsiregistravau pas gydytoja, rupinuosi ka valgau ir mastau ka sugalvojus, kad nedaug priaugus lotuliukas.gif laukiu nesulaukiu kada eisiu pas gine ir ji viska patvirtins... nors ir neramu kazko tai...
ir tau viskas bus gerai... nesijaudink.. labai jau mes nekantrios esam mirksiukas.gif
ir nesijaudink, maziukui kenkia mirksiukas.gif
Prrreciouss
QUOTE(mmeda @ 2010 01 25, 20:04)
juk ryskeja ir dabar..

aciu kad nuramini mane 4u.gif butinai pranesk kaip sekesi, man dar toli iki jos, visa dienamaudzia vis pasiziuriu temp ten ar nenukrito nes zinau kad preis mm turi nukristi, daba 37.6 oj bijau oj bijau unsure.gif

kas galit pasakyt man toki subtilu dalykeli, kazkur nuskaiciau kad pienlige irgi gali buti nestumo pozymis, ji atsiranda 1-2 savaite nuo apsivaisinimo. O man kaip tik ji pripuole kazkur 2-3 dienos po O g.gif aisku nelabai stipri bet didziule higiena ir manau jau pasitraukia ji...bet vistiek kas ka zinot apie toki dalykeli? blush2.gif
mmeda
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 20:11)
aciu kad nuramini mane  4u.gif  butinai pranesk kaip sekesi, man dar toli iki jos, visa dienamaudzia vis pasiziuriu temp ten ar nenukrito nes zinau kad preis mm turi nukristi, daba 37.6 oj bijau oj bijau  unsure.gif

kas galit pasakyt man toki subtilu dalykeli, kazkur nuskaiciau kad pienlige irgi gali buti nestumo pozymis, ji atsiranda 1-2 savaite nuo apsivaisinimo. O man kaip tik ji pripuole kazkur 2-3 dienos po O  g.gif  aisku nelabai stipri bet didziule higiena ir manau jau pasitraukia ji...bet vistiek kas ka zinot apie toki dalykeli? blush2.gif
*

tai kad pas gydytoja as eisiu vasario 9 ryte, taip kad dar visos 2 savaites.... ech, kad tik niekur nepabegtu tas zirniukas ir viskas butu gerai... wub.gif
apie pienlige nieko nzn, bet pas mane isskyros tokios keistos buna... ne pienlige, bet ... na, bet tikiuos, viskas ten pas mane gerai. Nenoriu galvoti nieko blogo, ir negalvosiu.... negalvok ir tu... jei neramu - nueik pas savo gine - viska ji paaiskins mirksiukas.gif svarbaiusia nesijaudink ir jau jauskis nestuke.gif
o as einu prigulti, bo nuo saldainiu kazko negera pasidare....
Prrreciouss
gero vakariuko damos, eijnu ir as prigulti 4u.gif rytoj prisiduosiu su grafiku ir easy cup drinks_cheers.gif
Selva
QUOTE(razina8 @ 2010 01 25, 17:09)
Apie dvi savaites mazdaug  g.gif  Reiks ryt is ryto pasimatuoti!
*

Pabandyk pasimatuot, bet be pirmos fazes temperaturu bus sunku kazka vertinti.

Manau, kad po poros dieneliu jau galesi drasiai darytis jautru NT.
Brunetė
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 20:26)
gero vakariuko damos, eijnu ir as prigulti  4u.gif  rytoj prisiduosiu su  grafiku ir easy cup  drinks_cheers.gif
*

linkiu isvysti du ryskius II mirksiukas.gif
Ingutevi
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 15:44)

Tai gi grozybe wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Tyliai jau sveikinu wub.gif
Čiolienė
labukas 4u.gif

nu ir pasipylė nėštukiu - jėga thumbup.gif wub.gif
penktadienį turėjau darytis kiaušintakių praeinamumo tyrimą, ale sugedo ultragarso aparatas doh.gif tai vėl mėnes laukti dabar..

nors sako, niekas nevyksta be priežasčių, tai gal ir nebeprireiks? blush2.gif

o grafikėlis paraše, nieko naujo ir informatyvaus mirksiukas.gif
^Vakarė^
QUOTE(razina8 @ 2010 01 25, 19:30)
Lauksiu iki penktadienio ir bandysiu daryti NT. O kaip pamatyti grafikeli...? Nezinai kaip paziureti...  blush2.gif
*

mano parase mirksiukas.gif apacioj kur raso 24CD - 10DPO
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 20:11)

kas galit pasakyt man toki subtilu dalykeli, kazkur nuskaiciau kad pienlige irgi gali buti nestumo pozymis, ji atsiranda 1-2 savaite nuo apsivaisinimo. O man kaip tik ji pripuole kazkur 2-3 dienos po O  g.gif  aisku nelabai stipri bet didziule higiena ir manau jau pasitraukia ji...bet vistiek kas ka zinot apie toki dalykeli? blush2.gif
*

Zinau tik kad pienlige dazna nestukiu palydove. man padeda gerosios bakterijos arba kai jau labai blogai Nistatin zvakutes mirksiukas.gif Ir as ja dabar turiu ax.gif
Brunetė
jei pas mane ryt nukris temperatura tai reiks kad ivyko O blush2.gif
nugara siandien skauda unsure.gif
Selva
QUOTE(Brunetė @ 2010 01 25, 20:08)
jei pas mane ryt nukris temperatura tai reiks kad ivyko O  blush2.gif
nugara siandien skauda  unsure.gif
*

Tai kad kaip tik ivykus O turi ne kristi, o kilti ir islikt auksta ax.gif
JackJack
QUOTE(Selva @ 2010 01 25, 17:03)
Sveikos,

O veteranes ir toliau lieka,,,  unsure.gif

*

friends.gif
daivukas27
Sveikinu visas naujas nestukes,kaip gerai,kad ju daugeja 4u.gif Atsiprasau,kad retai uzsuku pas jus,bet matuoju BT.Tik siuo metu labai uzsiemusi esu,planuoju savo vestuves.Sugalvojom susituokti,gal tada greiciau susilauksiu leliuko biggrin.gif
Brunetė
bigsmile.gif bye1.gif
user posted image
thumbup.gif clap.gif clap_1.gif bis.gif yahoo.gif yu.gif yu.gif yu.gif ploja.gif sokiai.gif sokiai.gif assa.gif assa.gif didis.gif flirt.gif hihihi.gif
BARDAU
Labas rytas biggrin.gif ,

Briunete, dabar jau tik laukt ir lieka biggrin.gif

Vis skaitineju jusu nuotykius...va, o dabar jau ir man nubreze raudonas linijas, tai prisijungiu ir as siam cikle:

user posted image
Zemaiciuke
labas rytas,

jusu paraginta ir vyro ikalbeta pasidariau NT. ir jis neigiamas verysad.gif jokio jokio net ir mazo vaiduokliuko nera. pradedu tikrai manyti, kad tikrai virusiukas siaucia ir BT uzkelia, nes sianakt taip krete saltis ir pyle prakaitas. ech .........geriau buciau to NT nedarius ir dar kelias dienas pagyvenus su didelia viltim jog lauktas stebuklas bus ax.gif

mano grafikelis
vaidalina
labas rytas 4u.gif

QUOTE(gosiukas @ 2010 01 26, 08:28)
Vis skaitineju jusu nuotykius...va, o dabar jau ir man nubreze raudonas linijas, tai prisijungiu ir as siam cikle:

Koks grozis bigsmile.gif linkiu linkiu tokios pat grazios pabaigos oro_buckis.gif
Prrreciouss
Labas rytas verysad.gif

Tikiuosi jis jums labas, man nelabai... temp nukrito viena padala, vakar issikankinau nuo skausmo o siandien net vaiduokliukas nenudziugino...dariausi easy cup ...nic nieko kolkas verysad.gif ech man atrodo parsivilks mano memes verysad.gif
RenataJ.
Labas rytelis,
kaip dziugu, kad pasipyle nestuke.gif , labai jus mergytes sveikinu. wub.gif

cia mano BT http://www.babyplan.ru/profile/60361 labai laukiu mmm si karta.
Zemaiciuke
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 26, 09:19)
Labas rytas  verysad.gif

Tikiuosi jis jums labas, man nelabai... temp nukrito viena padala, vakar issikankinau nuo skausmo o siandien net vaiduokliukas nenudziugino...dariausi easy cup ...nic nieko kolkas  verysad.gif  ech man atrodo parsivilks mano memes  verysad.gif
*

ziuriu mes vos ne likimo drauges smile.gif , ciklas prasidejo vienos dienos skirtumu O ivyko 21 d, net BT labai panasi. tik vat tu matei vaiduokliuka, o as jo nematau doh.gif . tikekimes kad viskas bus gerai . laikykis console.gif
vaidalina
Prrreciouss, kol dar nera mm tai nesinervuok ir tikekis geriausio 4u.gif nervai cia labiausiai kenkia..

o as laukiu nesulaukiu didziosios O rolleyes.gif
BARDAU
Zemaiciuke,
kad dar gana aukstai esi 4u.gif , nenusiminki anksciau laiko. kol ner mmm, tol visi kozeriai pas tave mirksiukas.gif

vaidalina, ačiū. Kad tai taip Dievui ausin biggrin.gif

Prrreciouss, 4u.gif 4u.gif laikykis. Nesinervink. Ar kraujo tyrimiuka dareis????? (man gyd sake, jei panasiai but-tuoj skirtu dufastono, kad zirnelis nepabegtu)

RenataJ., O kodel lauki? Neatrodo, kad greit sulauksi mirksiukas.gif

Saule danguje
Labas rytas smile.gif
Vakare, tyliai sveikinu ir tik laikykis ir ryškėk wub.gif
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 26, 08:17)
labas rytas,

jusu paraginta ir vyro ikalbeta pasidariau NT. ir jis neigiamas  verysad.gif jokio jokio net ir mazo vaiduokliuko nera. pradedu tikrai manyti, kad tikrai virusiukas siaucia ir BT uzkelia, nes sianakt taip krete saltis ir pyle prakaitas. ech .........geriau buciau to NT nedarius ir dar kelias dienas pagyvenus su didelia viltim jog lauktas stebuklas bus  ax.gif

mano grafikelis
*

Tik nenukabinam nosytės kol nėra mmm viltis yra bigsmile.gif 4u.gif Prrreciouss taip pat liūdesiuką lauk vyk 4u.gif Berniukai paprastai vėliau parodo II (ne lygis jiems ružava spalva irnesakyk.gif ). Mmeda, spėju dukrytės laukiasi wub.gif

O aš nusipirkau vakar Easy Cup ir nusprendžiau, kad jei šiandien BT kilstels - gadinsiu. Deja, BT nukrito, WC nustebino jau atkeliavusios nelauktosios (tik 10 DPO buvo), tad Easy Cup laukia naujo ciklo pabaigos biggrin.gif
vaidalina
QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 26, 10:04)
Labas rytas smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sekmes tau naujajame cikle..
Beje ir as ana cikla buvau nusipirkus testuka, bet nespejau panaudot.. tai laukia jis dabar tos isganingos dienos, ir tikiuosi jis bus nebrokuotas lotuliukas.gif
Chenelle
Labas rytelis mergytes 4u.gif

Prrreciouss, neliudek ir nesinervuok 4u.gif

Pas mane pacia lyg pradeda temp kilti g.gif
Si menesi neplanuojam nes pas MB pasely isaugo kazkokia bakterija, israse vaistuku ir sake si menesi praleist.. Tik , kad va, viena dienele nepasisaugojom, galvojau ankstoka iki mano O, o ir man noras begalinis uzejo blush2.gif doh.gif
mmeda
QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 26, 10:04)
Labas rytas smile.gif
Vakare, tyliai sveikinu ir tik laikykis ir ryškėk  wub.gif

Tik nenukabinam nosytės kol nėra mmm viltis yra  bigsmile.gif  4u.gif Prrreciouss taip pat liūdesiuką lauk vyk  4u.gif Berniukai paprastai vėliau parodo II (ne lygis jiems ružava spalva irnesakyk.gif ). Mmeda, spėju dukrytės laukiasi  wub.gif 

O aš nusipirkau vakar Easy Cup ir nusprendžiau, kad jei šiandien BT kilstels - gadinsiu. Deja, BT nukrito, WC nustebino jau atkeliavusios nelauktosios (tik 10 DPO buvo), tad Easy Cup laukia naujo ciklo pabaigos  biggrin.gif
*

mergaite.. wub.gif uzsispyrus matyt labai bus - taip sudiegia sonus kartais, va ir siandien pranese apie save spausdama man sona.. ir kazko negera man siandien is pacio ryto... bet turbut dar anksti pykinimui? na, bus kaip bus. Reikia nbusiupirkti testuka dar viena ir man, kad isitikinti jog ryskeja... o tia vis dar jauciuosi kaip sapne...
ech, kazkada sapnavau kad su MB turim 2 nusotabius berniukus, maniskio kopijas... ir, panasu, kad buvo dvynukai... nors pas mane seimoje dvyniu nera... ir is kur tokie spanai g.gif biggrin.gif
Prrreciouss neliudek 4u.gif gal testukas koks brokuotas pasitaike g.gif Jei turi kantrybes palauk dar pora dieneliu ir pakartok testuka, arba pasidaryk kraujo tyrima... ir viskas bus aisku mirksiukas.gif
Sveikinu visas naujasias nestuke.gif
Prrreciouss
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 26, 09:46)
ziuriu mes vos ne likimo drauges  smile.gif , ciklas prasidejo vienos dienos skirtumu O ivyko 21 d, net BT labai panasi. tik vat tu matei vaiduokliuka, o as jo nematau  doh.gif . tikekimes kad viskas bus gerai . laikykis  console.gif
*

aga...nu o ant issdziuvusio irgi nieko nesimato? tu gerai paziurek g.gif
Atsirado tas vaiduokliukas, toks neryskus bet matosi plika akim, po 30min kazkur tik pasimate, paskaudena vis dar, ziuresim kaip bus, sugadinau paskutini testa dabar sakiau nepirksiu lauksiu kantriai, viska atiduodu i likimo rankas ax.gif
sekmes mergytem kurios dar laukia rezultatu ir po 4u.gif kurios sulauke memiu blush2.gif
bum
Sveikos, tiek naujų nėštukių tai dabar turės kuri nors naują temą kurti biggrin.gif

QUOTE(evelinute @ 2010 01 25, 20:34)
penktadienį turėjau darytis kiaušintakių praeinamumo tyrimą, ale sugedo ultragarso aparatas doh.gif  tai vėl mėnes laukti dabar..
*

doh.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 26, 08:17)
jusu paraginta ir vyro ikalbeta pasidariau NT. ir jis neigiamas  verysad.gif jokio jokio net ir mazo vaiduokliuko nera. pradedu tikrai manyti, kad tikrai virusiukas siaucia ir BT uzkelia, nes sianakt taip krete saltis ir pyle prakaitas. ech .........geriau buciau to NT nedarius ir dar kelias dienas pagyvenus su didelia viltim jog lauktas stebuklas bus  ax.gif
*

Manau rytoj viskas paaiškės 4u.gif

QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 26, 08:19)
Tikiuosi jis jums labas, man nelabai... temp nukrito viena padala, vakar issikankinau nuo skausmo o siandien net vaiduokliukas nenudziugino...dariausi easy cup ...nic nieko kolkas  verysad.gif  ech man atrodo parsivilks mano memes  verysad.gif
*

Čia tikrai nepakritimas. Eik dar kartą pažėk į testą - gal išlindo vaiduokliukas mirksiukas.gif

QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 26, 09:04)
Deja, BT nukrito, WC nustebino jau atkeliavusios nelauktosios (tik 10 DPO buvo), tad Easy Cup laukia naujo ciklo pabaigos  biggrin.gif
*

4u.gif

QUOTE(Chenelle @ 2010 01 26, 09:15)
Si menesi neplanuojam nes pas MB pasely isaugo kazkokia bakterija, israse vaistuku ir sake si menesi praleist.. Tik , kad va, viena dienele nepasisaugojom, galvojau ankstoka iki mano O, o ir man noras begalinis uzejo  blush2.gif  doh.gif
*

O tai kurią dieną tie ND buvo? biggrin.gif
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.