Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(mmeda @ 2010 01 25, 10:51)
Na kaip reagavo... hm... nzn,


Oj mergikes nekreipkit demesio i tuos vyrus, jiems daeis, tik siek tiek veliau. jiems kaip zirafoms per ilga kakla lotuliukas.gif jie nezino dar kaip reaguoti, pasimete, nesusivokia dar tuose jausmuose, o tie jausmai prabus siek tiek veliau. tikrai tikrai, pamatysit 4u.gif
Manasis atrodo ir jautrus ir myli, ale kaip pykau, kai jis ramiai sau sedejo gimdykloje, nepanikavo, gloste mane ir ramino, kai as sienom laipiojau. tiek pyktis eme, kodel jis nelaksto issigandes, nealpsta, netriznioja kaip kiti vyrai smile.gif
O dabar kai pagalvoju, taigi gerai kad taip ramiai laikesi, ir man ta ramybe siek tiek persidave. Jie tikrai dziaugiasi, tik dar nemoka to parodyti, nes juk pirma karta taps teveliais 4u.gif
O del pasakymo kitiems, siuliciau palaukti iki 12sav. 4u.gif
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 25, 11:14)
Labas rytas, kuo galiu padet? topsecret.gif

Sveikute. tu rasei kad tau labai pilvuka skaudejo, ejai pas gine. ka tau patare, ka sake del to? ir kaip tavo savijauta dabar?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2010 01 25, 11:41)
Jau nubegau,pasidariau ir deja tik viena juostele matau,reiks jautresni nusipirkt jei dar rytoj neatkeliaus tos mmm nelaukemos. verysad.gif

nenusimink, reikia daryti ryte tik pabudus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 12:11)
nenusimink, reikia daryti ryte tik pabudus  4u.gif

nu tikiuos sulauksiu galu gale teigiamo atsakymo,nes jau pavargau laukt tu dvieju juosteliu
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 11:01)
Sveikute. tu rasei kad tau labai pilvuka skaudejo, ejai pas gine. ka tau patare, ka sake del to? ir kaip tavo savijauta dabar?

Aga, skaudejo, gine apziurejus pasake kad nieko nemato del ko galetu skaudeti... g.gif Po to as nustojau kreipti i tai demesi.
O dabar situacija truputi kita - savaitgali mane uzpuole ir apkandziojo suo, taip kad pilvuka vel skauda, lyg patepa, esu paguldyta i lova ir tik meldziuosi, kad viskas baigtusi laimingai...
Atsakyti
Del vyru reakcijos i teigiamus testukus ir as galiu pasisakyt rolleyes.gif
maniskiui telefonu apie tai pranesiau, nes buvom toli nuo vienas kito (pirma kart pagloste mano jau didejanti pilvuka, kai buvo jau 3 men. nestumo)..
taigi telefonu isgirdes, kad laukiames, reagavo tylos minute, o paskui kazak suvebleno.. veliau kai skambindavomes ir snekedavomes vis daugiau ka pasakydavo, santuriai pasidziaugdavo.. taciau kai grizo po tu triju menesiu, prisiglaude prie dar visai maziuko pilveliuko - prisipazino, kad kai paskambinau pirmaji karta ir pasakiau apie teigiama testuka - verke visa savaite is laimes wub.gif taigi jie dziaugiasi kazkur giliai sirdi, didziuojasi, tik to kaip mes moterys neatskleidzia.. maniskis visada sako, kad norint kad laime sirdyje liktu didesne nereikia jos istaskyt i visas puses rolleyes.gif
taigi taip ir gaunas, kad as pasitaskau uz mus abu, o jis pasaugo ta musu seimynine laime wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 25, 11:24)
Aga, skaudejo, gine apziurejus pasake kad nieko nemato del ko galetu skaudeti...  g.gif Po to as nustojau kreipti i tai demesi.
O dabar situacija truputi kita - savaitgali mane uzpuole ir apkandziojo suo, taip kad pilvuka vel skauda, lyg patepa, esu paguldyta i lova ir tik meldziuosi, kad viskas baigtusi laimingai...

Vajėj, laikykis, pailsėk ir tikėk, kad viskas bus gerai, nes kitaip ir būt negali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 25, 12:24)
Aga, skaudejo, gine apziurejus pasake kad nieko nemato del ko galetu skaudeti...  g.gif Po to as nustojau kreipti i tai demesi.
O dabar situacija truputi kita - savaitgali mane uzpuole ir apkandziojo suo, taip kad pilvuka vel skauda, lyg patepa, esu paguldyta i lova ir tik meldziuosi, kad viskas baigtusi laimingai...


Ojei, tikiuosi tau viskas bus gerai console.gif gulek ir saugok savo zirniuka 4u.gif
Atsakyti
laba diena

QUOTE(Brunetė @ 2010 01 25, 05:24)


graziai laikaisi
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 25, 07:43)
Labas rytas, oho kaip graziai musu Brunete pakilo  thumbup.gif  o as taip pat kaip vakar, reiskia tos 3 min kol nubegau i tuoleta nieko nepaveike nes ain tokia pati, mazai ji keicias pas mane. Vakar vakare dar viena sugadinau sin ryte issdziuvusi svelniai rausva bet iziurima. O ar mes skaitom uz teigiamus tas kai "isdziuna"? dabar ryte pasidariau ir laukiu nes kolkas nieko nerodo  blush2.gif
Papildyta:
Nuva jau pradeda darytis seselis ant testuko rausvas bet vos vos ir is leto ... reikia dar palaukti, bandau galvoje isivaizduoti kaip nuostabiai turetu atrodyti ryskejanti jau per 30 sek ir stora grazi antra juostele  blush2.gif


BT tai labai grazi
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 01 25, 07:46)
Prrrecious taip ir toliau laikykis. as manau kad neskubek daryti NT ir nesinervuok be reikalo. palauk dar savaitele ir tada jau pamatysi kuo graziausius II

o va cia manasis, kol kas laikosi.

mano grafikelis

taip ir laikykis toliau

QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 25, 08:12)
Labas rytas smile.gif

Labai gražiai laikaisi  bigsmile.gif Aš tavo vietoj jau bučiau pagadinusi NT  blush2.gif

Pasirodau Grafikas


g.gif


Papildyta:
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 08:35)
Tai siandien gal ir bus ta implantacija  mirksiukas.gif
gal jei butum ramiai miegojusi, gal butu temperatura ir zemesne buvusi, bet kad keleisi daug, tai todel ir pakritusi nedaug atrodo.

Papildyta:
Na, mes tave stebesim  biggrin.gif

graziai kyli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 25, 12:24)
Aga, skaudejo, gine apziurejus pasake kad nieko nemato del ko galetu skaudeti...  g.gif Po to as nustojau kreipti i tai demesi.
O dabar situacija truputi kita - savaitgali mane uzpuole ir apkandziojo suo, taip kad pilvuka vel skauda, lyg patepa, esu paguldyta i lova ir tik meldziuosi, kad viskas baigtusi laimingai...

Oj, vargsiuke. o ka sake del to ivykio gydytoja? nereikia kokiu tyrimu daryt?

QUOTE(jolantida @ 2010 01 25, 12:50)

graziai kyli  thumbup.gif

va tu tai super graziai kyli, o as tuoj leisiuos, nes jau lyg ir mm prasideda g.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 25, 10:56)
Oj, vargsiuke. o ka sake del to ivykio gydytoja?  nereikia kokiu tyrimu daryt?
va tu tai super graziai kyli, o as tuoj leisiuos, nes jau lyg ir mm prasideda  g.gif

aciuks.gif
baik baik kad tokiu miciu nebutu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantida @ 2010 01 25, 11:50)

Superinis pakilimas po impalntacijos bigsmile.gif ir nebesileisk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 01 25, 12:24)
Aga, skaudejo, gine apziurejus pasake kad nieko nemato del ko galetu skaudeti...  g.gif Po to as nustojau kreipti i tai demesi.
O dabar situacija truputi kita - savaitgali mane uzpuole ir apkandziojo suo, taip kad pilvuka vel skauda, lyg patepa, esu paguldyta i lova ir tik meldziuosi, kad viskas baigtusi laimingai...



unsure.gif verysad.gif kaip gaila, gretusiu, kad tau taip nutiko...Ar stipriai apkandziojo?? mat pries keleta metų mano vyra apkandziojo sunys-tai labai daug skiepu iskart rikejo susileist. o kaip tau????? g.gif

schmoll.gif vaje, kaip užjaučiu. Išsigandai?
Atsakyti