Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 7

QUOTE(Enary @ 2010 01 26, 15:49)
Laaaabai grazus komplektukas wub.gif
Papildyta:
Rodausi savo "prastu maximiniu siulu"  biggrin.gif panaudojima...Ka tik iskepta, visiska improvizacija... blush2.gif


fantastiska improvizacija wub.gif wub.gif sakyciau cia forume, mano galva, esi viena is geriausiu dizaineriu thumbup.gif mirksiukas.gif daugelis rubelius kopijuoja ivesdamos nedidelius pakeitimus (ju tarpe ir as), o tu puikiai kuri savo modeliukus thumbup.gif zaviuosi cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 26, 20:37)
dar viena naujienele


puiki naujienele thumbup.gif kazkurioje saraso vietoje ir as sita grozi turiu unsure.gif ech...
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 01 26, 23:11)
fantastiska improvizacija  wub.gif  wub.gif sakyciau cia forume, mano galva, esi viena is geriausiu dizaineriu thumbup.gif  mirksiukas.gif daugelis rubelius kopijuoja ivesdamos nedidelius pakeitimus (ju tarpe ir as), o tu puikiai kuri savo modeliukus thumbup.gif zaviuosi

prisiduriu prie pagyru,turi neviena tavo darbeliu gerbeja smile.gif labai patinka tavo darbeliai smile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
dekui uz kvadrateliu aprasymo nuoroda 4u.gif



as prisidedu prie visu pagyru skirtu Enary thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif zavingas darbas wub.gif wub.gif wub.gif tiesiog pritrukau zodziu... doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
saulėlydis*, RITELĖ, panelė Prym,
Ačiū labai!
Atsakyti
Na, ir pagyrų puode reikia pasirodyt. Linksmai pradžiai:
user posted image
user posted image
Atsakyti
panelė Prym, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tokios spalvytės 4u.gif
Atsakyti
PANELĖ PRYM- thumbup.gif thumbup.gif mezginukai,tikrai nuotaika kelenti liemene wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pats didziausias ir nuosirdziausias Aciu, visoms, taip graziai mano darbus ivertinusioms mergaitems 4u.gif Man, kaip turbut ir visoms, labai svarbus JUSU geras zodis ir ivertinimas 4u.gif Aciu blush2.gif (bet kritika taip pat priimsiu biggrin.gif )

Dabar, nieko rimto, rodausi vakar uzbaigta tokia "tralialiuske" lotuliukas.gif (kaip as vadinu- Slavianskij bazar biggrin.gif ) siulu likuciu realizavimas:
user posted image


user posted image
Pasikartosiu- nieko rimto, bet norejau parodyti, kad ir siulu likuciais apsirengus galima eiti kaime rinkti obuoliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 26, 20:37)
dar viena naujienele


Noriu, noooriu tokio sijonuko.... ax.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 27, 10:02)
Na, ir pagyrų puode reikia pasirodyt. Linksmai pradžiai:


Tikrai linksmi mezginukai... bigsmile.gif bigsmile.gif Super!
Atsakyti
Panele Prym, labai smagi liemene thumbup.gif
Atsakyti
Enary na Tavo darbeliai visad labai grazhus ir spalvingi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

Pasirodom, pasikartojam savo kepuryte smile.gif
Atsakyti
Lika_s, valentinuke, Zemaiciuke, Enary, ačiu 4u.gif


QUOTE(Enary @ 2010 01 27, 12:39)
Pats didziausias ir nuosirdziausias Aciu, visoms, taip graziai mano darbus ivertinusioms mergaitems 4u.gif Man, kaip turbut ir visoms, labai svarbus JUSU geras zodis ir ivertinimas 4u.gif Aciu blush2.gif (bet kritika taip pat priimsiu biggrin.gif )

Dabar, nieko rimto, rodausi vakar uzbaigta tokia "tralialiuske" lotuliukas.gif (kaip as vadinu- Slavianskij bazar biggrin.gif ) siulu likuciu realizavimas:



Labai gerai viskas realizavosi. Man be diržo gražiau.
Atsakyti