Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 7

Enary, turite puikią fantaziją panaudoti siūlų likučius, originalu thumbup.gif
Atsakyti
škac nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 27, 12:39)
Pats didziausias ir nuosirdziausias Aciu, visoms, taip graziai mano darbus ivertinusioms mergaitems 4u.gif Man, kaip turbut ir visoms, labai svarbus JUSU geras zodis ir ivertinimas 4u.gif Aciu blush2.gif (bet kritika taip pat priimsiu biggrin.gif )

Dabar, nieko rimto, rodausi vakar uzbaigta tokia "tralialiuske" lotuliukas.gif (kaip as vadinu- Slavianskij bazar biggrin.gif ) siulu likuciu realizavimas:

na kaip ir sakiau... su tokia vaizduote tai galima sekti Statkeviciaus keliu thumbup.gif dar karta suzaveta ir atvipusiu zandikauliu likau wub.gif

QUOTE(škac @ 2010 01 27, 13:34)
[Pasirodom, pasikartojam savo kepuryte smile.gif

o apie sita kepuryte prasau detalesnio pasakojimo? cia nerta? ji dviguba ar man rodosi?

nuostabus darbas norisi ir savo maziuliui tokio grozio ax.gif
Atsakyti
Kątik užbaigta vasarinė suknutė, kuri tuoj išleks į šiltus kraštus, atiduodama jūsų teismui blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kepuryte - katiniuko motyvais - nerta zemu stulpeliu. Ir viskas ratu ratu ratu. Ausytes kepurytes trikampiukus - pirmyn atgal neriau siaurindama, tai siek tiek skiriasi nuo bendro kepurytes vaizdo.
I vidu isiuvau silta medziagyte.
O visas grozis yra apdailoj. Kaip sugalvoji - taip ir gaunasi smile.gif Katiniuko ausytes tiesa buvo megztos virbalais - siaurinant kaip kojiniu ar pirstiniu gala.
TAi turbut tiek to aprasymo.
Sunelis tikrai labai megzta - namuose daznai deliojasi smile.gif
Atsakyti
doh.gif kiek vel graziu darbeliu, labai grazus gavosi enary likuciu sunaudojimas,

o jau skac kepuryte kokia miela wub.gif modeliukas dar mielesnis wub.gif thumbup.gif ,

liemene su sypsenele tokia pakelianti nuotaika lotuliukas.gif thumbup.gif

bastinga tavo suknele tokia paprastute, bet labai zavinga...prie juros kranto galima tokia apsivilkus net isteketi biggrin.gif wub.gif

saunuoles visos... mirksiukas.gif

as atsinesu savo naujiena, dovana mazajam broliui, tikiuosi patiks jam... ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwiliute: 27 sausio 2010 - 14:36


Dabar, nieko rimto, rodausi vakar uzbaigta tokia "tralialiuske"


PAGARBA,lenkiuosi zemai!

Tiek yvairiose temose maciau jusu darbu,kogero mezgate be poilsio!
Mano darbeliai i prieki juda labai jau is leto.
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as su savo darbeliu, sarafanas dukruzei 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 01 27, 15:50)
Pasirodau ir as su savo darbeliu, sarafanas dukruzei  4u.gif
user posted image

Labai mielas 4u.gif
Atsakyti
labai grazus sarafaniukas thumbup.gif
Atsakyti
Enary tavo darbeliai tiesiog fantastiški bigsmile.gif Ir kaip tu greitai juos pagamini.Dideliausi aplodismentai thumbup.gif Tiesa gal nesupyksi kopinu tavo kur anansinis nertinis kur tik priekis nunertas jis man taip patiko
Atsakyti
Enary labai gražūs ir originalūs darbeliai thumbup.gif , viską tik kopinu, kopinu...į savo mezginių kraitelę biggrin.gif
Atsakyti