Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

[quote=zydroji,2010 03 08, 22:22]
[quote=Gija*,2010 03 08, 20:17]
Zydroji, man nerodo nuotraukos g.gif
Papildyta:
ne, na, viršūnė... smile.gif prisiregistravau ir picase ir kodako garerijoje, kad galėčiau įkelt foto, ir vis tiek neleidžia nieko padaryti...

bandau vėl...
user posted image
Ar matosi dabar?
[/quote]

yra geras dalykas www.radikal.ru

bet nuotrauku nebeistrinsit paskui, bet registruotis nereikia smile.gif
Atsakyti
[quote=zydroji,2010 03 08, 23:22]
[quote=Gija*,2010 03 08, 20:17]
Zydroji, man nerodo nuotraukos g.gif
Papildyta:
ne, na, viršūnė... smile.gif prisiregistravau ir picase ir kodako garerijoje, kad galėčiau įkelt foto, ir vis tiek neleidžia nieko padaryti...

bandau vėl...
user posted image
Ar matosi dabar?
[/quote]

Patogiausia butu romanete is dvieju daliu su tarpiniu audinuku (jei nereikia dieninio ir naktinio varianto). Gal turite vietos uz minksto kampo, tai galima pakabinti ir uzuolaidas.
Atsakyti
Noriu paklausti siuvejeliu, jei atvaziuojat i namus, atsivezat kazkokiu audinuku pavyzdziu, ar paciai reikia susirasti norima audinuka ?
Reikia dieniniu uzuolaidu i miegama, tik nezinau kur ir nuo ko pradeti ieskoti. Mano reikalavimai minimalus, prisidengti nuo kaimynu.
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2010 03 08, 22:02)
Patogiausia butu romanete is dvieju daliu su tarpiniu audinuku (jei nereikia dieninio ir naktinio varianto).  Gal turite vietos uz minksto kampo, tai galima pakabinti ir uzuolaidas.


Ačiū, Teo, link tokio varianto ir linkstu drinks_cheers.gif
Nelabai ką gudriau sugalvosiu, nes už sofos nenoriu užuolaidų (jų neismatys, o ir kambarys sumažės, nes sofą reiks į priekį pastumti).
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2010 03 09, 02:25)
Noriu paklausti siuvejeliu, jei atvaziuojat i namus, atsivezat kazkokiu audinuku pavyzdziu, ar paciai reikia susirasti norima audinuka ?
Reikia dieniniu uzuolaidu i miegama, tik nezinau kur ir nuo  ko pradeti ieskoti. Mano reikalavimai minimalus, prisidengti nuo kaimynu.


Galim su uzuolaidom padeti nuo audiniu parinkimo, techninio sprendimo suradimo iki pasiuvimo bei uzuolaidu pakabinimo. Taip pat pasiulaom karnizus ir kitus mechanizmus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Pribrendo reikalas mums svetainėj/gyvenamajam kambaryj įsitaisyti romanetes iš naktinio audinio. Esu mačiusi pora nuotraukų, kur apačioje yra prisiuvama skaidrus audinys (kaip dieninės užuolaidos). Sakykit, gal kas turit tokią - ar praktiška, ar įmanoma sukėlus naudoti kaip dieninę? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, aš irgi jungiuosiu prie jūsų su langų rūbeliais. Turiu galvos skausmą - miegamojo langas į pietų pusę ir galvoju dėti romanetes. Reikia tik naktinių. Užuolaidų iš viso nenoriu, nes ant palangės, kaip sakant, verda gyvenimas smile.gif Mėgstu išnaudoti palanges įvairiais mielais niekučiais. Mano langas (standartinis) sujungtas su balkono ištisiniu langu (ta prasme iki žemės). O kampe dar radiatoriaus vamzdžiai matyti. Ar tiks man romanetės? Ar reikia dar dangstyti vamzdžius palei sieną, ar tiesiog prieš juos užsimerkti wink.gif Gal galit patarti? 4u.gif
Atsakyti
user posted image


Laba diena, Žydroji 4u.gif

Savo foto galerijoje radau nuotrauką, kuri turi panašumų į Jūsų kambario nuotrauką ax.gif mirksiukas.gif
Apie medinių žaliuzių privalumus jau esu pasakojusi, bet pasikartosiu.. 4u.gif puikiai atrodo , yra ilgaamžės, suteikia namams jaukumo, labai patogu reguliuoti šviesos srautą bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Zydroji, as nesukciau galvos ir deciau romanetes, labai jaukumo daug priduos 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms siuvancioms ir besidomincioms,
gal man kas atsakys i toki praktini klausimuka apie sirmos siuvima. Noriu pasisiuti sirma is dvieju audiniu, sujungtu horizontalia siule. Vienas audinys - smulkus tinklelis, berods sintetika, imituojanti lina, o kitas yra naktines uzuolaidos audinys, nestoras, sintetinis, rastuotas ir labai yrantis. Taigi klausimas, kokia siule sujungti sirmos gabalus? Baltinine gal?
Aciu aciu is anksto.
Atsakyti
Merginos, ar taip kas nors daro, kad ant vieno karnizo kabina ir dienines, ir naktines? Mes pasikabinom dienines uzuolaidas ant vieno karnizo, o del naktiniu is pradziu galvojom, kad nereikia ju mums, blogiausiu atveju prie lango roletus pakabinsim... Bet laikui begant pamatem, kad kazko nakciai reikia, o roletai pagal namo stilistika tapo visiskai nepriimtini. Palaipsniui kazkaip savaime isirenginejam tokiu kaimisku-romantisku-provansisku stiliumi... Dabar galvoju, jei pakabinsiu is sonu naktines uzuolaidas ir kai ju reikes, dienines tiesiog sutrauksiu i vidury, o naktines praskleisiu placiau ir atvirksciai. Vakare pro vidury lango, ten kur bus sutrauktos dienines, niekas nepersisvies, nes bus daug tankiu klosciu.
Kaip jums atrodo, ar galima taip daryti ar cia butu visiska nesamone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 03 08, 21:17)

Elife, idomu kaip ta erdve vientisa atrodo, pvz. pas mane tai staciakampo formos didelis kambarys, po kaire puse- virtuve, o desine- svetaine, tai mano atveju butina, kad kazkas sietu virtuve su svetaine...
Yra erdve kai virtuve uzsisuka, ir tiesiogiai nesimato tos virtuves, gaunasi kaip ir benda erdve, bet tuo paciu ir atskira...
nu as vel pasikartosiu, nori foto, kad ivertinti vaizda pati  g.gif


virtuvinė dalis su gyvenamaja- bendra erdvė ir vienas kambarys, skiria tik baras smile.gif tiesa sakant, gyvenamoji dalis atrodo kaip Žydrosios foto - langas tik su balkono durimis, o po dešine kur matosi gėlė, ten būtų baras ir nuo jo dešiniau - ten būtų virtuvinė dalis
net nžn ar yra bendras vaizdas blush2.gif reiktų nufotkint doh.gif
Atsakyti