Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(rasiukass @ 2010 02 01, 16:12)
Ne, mane domina kam skiriama kompensacija už šildymą, o ne laikas  mirksiukas.gif

http://www.sildymas....?f1=1547&f2=653
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 01 31, 00:37)
neklaidinkite, o tai dar patikės.

Na tai, kad neklaidinu g.gif
Atsakyti
matyt tada tiesiog nepagalvojusi parasete arba pries rasydama neperskaitete, nes jau n metu nera kaip rasete.
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 02 01, 12:53)
ta prasme nuo kada?jei taip tai nuo spalio 1d iki balandžio1d
pagal įstatymą,žmogus turi pats išnaudoti visas savo galimybes kad galėtų gauti pajamas o tik tada kreiptis pašalpos,panaudos sutartis tikrai netiks, nuomos sutartis sudaryta per registrų centrą tiktų,tik negali būti zeme isnuomota uz "dyką",jei norit pasakykit koks našumo balas parašysiu iš kiek daugins mėnesiui jums, ta prasme parašykit kiek hektarų,koks našumo balas,parašysiu apskaičiavimą.


kazin kur radot tu balų pavertimą litais,kadangi susidūriau su tuo ne aš viena tai aktualu man... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ginte*** @ 2010 02 02, 08:47)
kazin kur radot tu balų pavertimą litais,kadangi susidūriau su tuo ne aš viena tai aktualu man... blush2.gif

čia ir čia
Atsakyti
QUOTE(ginte*** @ 2010 02 02, 08:47)
kazin kur radot tu balų pavertimą litais,kadangi susidūriau su tuo ne aš viena tai aktualu man... blush2.gif

man tai el paštą atsiunčia iš ŽŪM kas metai jis keičiasi nuo spalio 1d.
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 02 02, 11:25)
man tai el paštą atsiunčia iš ŽŪM kas metai jis keičiasi  nuo spalio 1d.

gal galėtum ir man atsiūsti į el pašta atsiusčiau aš tau adresa į privačia zinutę... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 02 01, 00:12)
9 straipsnyje nurodoma, kad į TURTĄ, kuris taip pat VERTINAMAS SKIRIANT PAŠALPĄ įskaitomos ir piniginės lėšos bankuose. Taigi, nieko stebėtino, kad reikalauja ir tokių pažymų.

Kažkaip įdomiai čia gaunasi, hm. Kiek metų jau tvarkausi visokias kompensacijas ir pašalpas, nė sykio niekas nereikalavo tokių dalykų. Kaip čia yra, kad vienose seniūnijose reikalauja, o kitose ne? Jei būtų privaloma, tai reikalautų visur vienodai, ar ne? Be to, žmonės turi net po kelias sąskaitas. Kurią rodyt? O jei parodysi tik vieną, o kitos (kurioje santaupos) - ne? Ar jie turi galimybę įlist į banko sąskaitas? Pagal banko politiką, lyg ir ne, bet kaip čia yra iš tikrųjų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽIEMOS RYTAS: 02 vasario 2010 - 15:10
QUOTE(ginte*** @ 2010 02 02, 14:38)
gal galėtum ir man atsiūsti į el pašta atsiusčiau aš tau adresa į privačia zinutę... g.gif

jau tiek laiškų kad nezinau ar surasiu kada gautas,na pabandysiu vėliau jei ka tai primink smile.gif

QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2010 02 02, 15:09)
Kažkaip įdomiai čia gaunasi, hm. Kiek metų jau tvarkausi visokias kompensacijas ir pašalpas, nė sykio niekas nereikalavo tokių dalykų. Kaip čia yra, kad vienose seniūnijose reikalauja, o kitose ne? Jei būtų privaloma, tai reikalautų visur vienodai, ar ne? Be to, žmonės turi net po kelias sąskaitas. Kurią rodyt? O jei parodysi tik vieną, o kitos (kurioje santaupos) - ne? Ar jie turi galimybę įlist į banko sąskaitas? Pagal banko politiką, lyg ir ne, bet kaip čia yra iš tikrųjų?

ne į bankus tikrai neįeina,garantuoju o kas dėl sąskaitų tai kai pildot soc paš prašymą yra priedai turto vertinimui, metus jis galioja, tai yra punktas kuriame reikia nurodyti pajamas turimas bankuose,tai nuo žmogaus priklauso ar jis pasakys jas ar ne. ir jos neįsiskaičiuoja į šeimos mėnesines pajamas skaičiuojant soc pašalpą,jos įsiskaičiuoja tik į turto vertę.gal supratot tikiuosi blush2.gif nelabai gal aiškiai parašiau g.gif bet jei gaudotės tuose reikaluose tai suprasit



beto ax.gif PAJAMŲ NORMA HEKTARUI ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENŲ NUO 2009-10-01


Žemės našumas balais

Pajamų norma hektarui žemės ūkio naudmenų per mėnesį,
Lt

iki 32 28
32,1–35 40
35,1–40 54
40,1–48 75
48 ir daugiau 93

ČIA JEI NEDEKLARUOTA BUVO ZEMĖ,O JEI DEKLARUOTA TAI DAR KITAIP SKAIČIUOJASI,TADA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeroo7: 02 vasario 2010 - 15:42
sveiki norejau pasiklausti del savo mamaos
jin stovi darbo birzoje gauna 480lt turi 3 vaikus(seses mano) su mano tevo kartu negyvena taciau nera issiskyrusi bet sesem pritesti elementai po 200lt kuriu ir tai tevas nemoka...taipat gaunami ir vaiko pinigai dbr bus apie 150lt ..tai ar jom priklauso kokia pasalpa? nes 4asm isgyventi is 630lt manau yra sunkoka... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 02 02, 15:39)
jau tiek laiškų kad nezinau ar surasiu kada gautas,na pabandysiu vėliau jei ka tai primink smile.gif
ne į bankus tikrai neįeina,garantuoju o kas dėl sąskaitų tai kai pildot soc paš prašymą yra priedai turto vertinimui, metus jis galioja, tai yra punktas kuriame reikia nurodyti pajamas turimas bankuose,tai nuo žmogaus priklauso ar jis pasakys jas ar ne. ir jos neįsiskaičiuoja į šeimos mėnesines pajamas skaičiuojant soc pašalpą,jos įsiskaičiuoja tik į turto vertę.gal supratot tikiuosi blush2.gif nelabai gal aiškiai parašiau g.gif bet jei gaudotės tuose reikaluose tai suprasit
beto ax.gif PAJAMŲ NORMA HEKTARUI ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENŲ  NUO 2009-10-01


  Žemės našumas balais
 
Pajamų norma hektarui žemės ūkio naudmenų per mėnesį,
Lt
 
  iki 32 28 
  32,1–35 40 
  35,1–40 54 
  40,1–48 75 
  48 ir daugiau 93

ČIA JEI NEDEKLARUOTA BUVO ZEMĖ,O JEI DEKLARUOTA TAI DAR KITAIP SKAIČIUOJASI,TADA

ačiukas friends.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2010 02 02, 15:09)
Kažkaip įdomiai čia gaunasi, hm. Kiek metų jau tvarkausi visokias kompensacijas ir pašalpas, nė sykio niekas nereikalavo tokių dalykų. Kaip čia yra, kad vienose seniūnijose reikalauja, o kitose ne? Jei būtų privaloma, tai reikalautų visur vienodai, ar ne? Be to, žmonės turi net po kelias sąskaitas. Kurią rodyt? O jei parodysi tik vieną, o kitos (kurioje santaupos) - ne? Ar jie turi galimybę įlist į banko sąskaitas? Pagal banko politiką, lyg ir ne, bet kaip čia yra iš tikrųjų?

manes irgi neprase banko santaupu,nors ju ir nera.iskyrus tuos pinigus kuriuos praveda soc skyrius.

QUOTE(zaleake @ 2010 02 02, 17:57)
sveiki norejau pasiklausti del savo mamaos
jin stovi darbo birzoje gauna 480lt turi 3 vaikus(seses mano) su mano tevo kartu negyvena taciau nera issiskyrusi bet sesem pritesti elementai po 200lt kuriu ir tai tevas nemoka...taipat gaunami ir vaiko pinigai dbr bus apie 150lt ..tai ar jom priklauso kokia pasalpa? nes 4asm isgyventi is 630lt manau yra sunkoka... 4u.gif

turi rodyt vyro pajamas,nesvarbu ,kad negyvena kartu,bet ji nera issiskyrusi.kol neisskiskirs tol nieko negaus.beto,alimentu suma prisideda prie pajamu,nesvarbu,kad ju nemoka.tegul kreipiasi i vaiku islaikymo fonda,gaus po 195lt uz vaika iki pilnametystes.na o kai bus issiskyrusi tuomet gaus dar soc pasalpa,gali rasyt prasyma del maisto paketu.jei vaikai mokyklinukai,gaus maitinima mokykloje-pietus,bei mokinio krepseli po 156lt(vienkartine parama).vaiko pinigai i pajamas nesiskaiciuoja.vienam zmogui valstybes remiamos pajamos yra 350lt,soc skyrius skiria 90%,tai yra 315lt.dokumentai tvarkomi 3men.
p.s-darbo birzoje asmuo turit but registruotas ne maziau kaip 6men kad pretenduotu i soc pasalpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 02 vasario 2010 - 18:53