Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

Sumokes visas 3 iskart,mums ir taip buvo bet kai smagu gauti tiek pinigeliu iskart,gali jau ir daikta rimtesni nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 16, 10:39)
na gal jus ir gavote jums gerai,nes as negavau.seip logiskai mastant jau greit bus balandis o as dar uz sausi vasarai negavau.tai balandi man tada turetu sumoketi net uz 3men visus,bet jauciu taip net nebus sad.gif  doh.gif

o ar gavote laišką kad pašalpa paskirta?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 03 16, 12:54)
o ar gavote laišką kad pašalpa paskirta?

kokie dar laiskai.as jau nebe pirma syki gaunu pasalpa,taprasme prasitesiu kas 3men ir neis ykio man niekas nerase laisku ir gaudavau tik dabar kaskaip nieko tylu.jei soc darbuotoje pasake kad uz sausi gausiu 245lt kad paskaiciavo jau,bet dar nepervede niekaip. kox fainumas kad iskart gausiu uz 3men bet ir atiduosiu nes jau 2men mokesciai nemoketi tai ir nebelix nieko sad.gif kokie dar daiktai pirkimui schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus ir jokiu laisku nesiuntineja ir nepranesineja apie pasalpas pasako is kart vietoj kiek ir kada gausiu.
Atsakyti
keista kam siusti laiska dar papildomos jiems islaidos vokai,markutes smile.gif neturi jie ka veikti kai gali iskart pasakyti viska.va pasitikrinau dar nieko nera nei uz vaika nei soc pasalpos.jei nesulauxiu iki penkt eisiu aiskintis jau
Atsakyti
Ar Klaipėdoje jau kas gavote maisto paketų?
Atsakyti
pamaciau,kad diskutuojate apie soc.pasalpas ir vaiku pinigus.Man tai jau praeita savaite,antradieni,pervede soc.pasalpa ir uz du men.vaiko pinigelius.
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 12:37)
Ar Klaipėdoje jau kas gavote maisto paketų?

dar ankstoka ax.gif
Papildyta:
as zinau kad pas mus pradeda dalinti nuo 20 d . gal Klaipedoje anksciau mastau.gif
Atsakyti
O gal yra zinanciu kaip bus su soc.pasalpa gavus pinigus uz deklaracija?Turbut sumazins viena soc.ismoka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 03 16, 13:31)
dar ankstoka  ax.gif
Papildyta:
as zinau kad pas mus pradeda dalinti nuo 20 d . gal Klaipedoje anksciau  mastau.gif

mums minėjo nuo 15 dienos...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti