Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Norejau paklausti po kiek laiko vel galima dirbti viesuosius darbus antra karta? Kazkur skaiciau ta istatyma, bet dabar neberandu kai reikia
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 03 31, 16:00)
bigsmile.gif o tai tikrai neblogai manau.. Dar pusmeti galesi vaikiuka paaugint ir ramiai pasieskot darbo smile.gif

o tai galima taip ramiai? nes as ir usiregistravau ir man kad privardijo, jog ir pati visom keturiom ieskociau darbo ir jie ieskos, ir tik gavus sms turiu nuvykt ir jokiu budu neatsisakyt darbo kitaip isbraukia is birzos. nors as jiem aiskinau, kad turiu 2 metuku vaika kuris darzelio nelanko, nes tiesiog dar per maza , ta prasme nera is tu vaiku, kurie jau galetu eit i darzeli, nes sunus vedziau nuo 1,3m abu,ir nebuvo jokios baimes, o jai dar toli grazu, beto su sveikata problemu turi, tai man pasake samdytis aukle arba vest i darzeli, bet darbo negalesiu atsisakyt. nors usiregistravau, kad nereiktu tu imoku "uz ora " kas menesi valstybei moket,.ar gali tikrai jie po pirmo atsisakymo isbraukt mane? ir kaip suprantu tada uz " ta ora " jau turesiu moket? doh.gif o noretus dar ta pusmetuka pasedt su vaiku namuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 04 08, 15:33)
o tai galima taip ramiai? nes as ir usiregistravau ir man kad privardijo, jog ir pati visom keturiom ieskociau darbo ir jie ieskos, ir tik gavus sms turiu nuvykt ir jokiu budu neatsisakyt darbo kitaip isbraukia is birzos. nors as jiem aiskinau, kad turiu 2 metuku vaika kuris darzelio nelanko, nes tiesiog dar per maza , ta prasme nera is tu vaiku, kurie jau galetu eit i darzeli, nes  sunus vedziau nuo 1,3m abu,ir nebuvo jokios baimes,  o jai dar toli grazu, beto su sveikata problemu turi, tai man pasake samdytis aukle arba vest i darzeli, bet darbo negalesiu atsisakyt. nors usiregistravau, kad nereiktu tu imoku "uz ora " kas menesi valstybei moket,.ar gali tikrai jie po pirmo atsisakymo isbraukt mane? ir kaip suprantu tada uz " ta ora " jau turesiu moket? doh.gif o noretus dar ta pusmetuka pasedt su vaiku namuose  blush2.gif


nepergyvenkit.. ramiai vaikiuku rupinkites - DB dabar isvis praktiskai JOKIU darbu nebesiulo.. Nei norintiems, nei nenorintiems.. schmoll.gif . Stovi zmones DB metu metus ir... snipstas, taigi jusu tikrai neisvarys dirbt per prievarta kai NORINCIU dirbt sitiek daug.. Tiesiog nepazeidinekit taisykliu - laiku nuvykit "atsizymet", na, papasakokit, kad ieskot, bet nerandat..
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 04 08, 16:33)
o tai galima taip ramiai? nes as ir usiregistravau ir man kad privardijo, jog ir pati visom keturiom ieskociau darbo ir jie ieskos, ir tik gavus sms turiu nuvykt ir jokiu budu neatsisakyt darbo kitaip isbraukia is birzos. nors as jiem aiskinau, kad turiu 2 metuku vaika kuris darzelio nelanko, nes tiesiog dar per maza , ta prasme nera is tu vaiku, kurie jau galetu eit i darzeli, nes  sunus vedziau nuo 1,3m abu,ir nebuvo jokios baimes,  o jai dar toli grazu, beto su sveikata problemu turi, tai man pasake samdytis aukle arba vest i darzeli, bet darbo negalesiu atsisakyt. nors usiregistravau, kad nereiktu tu imoku "uz ora " kas menesi valstybei moket,.ar gali tikrai jie po pirmo atsisakymo isbraukt mane? ir kaip suprantu tada uz " ta ora " jau turesiu moket? doh.gif o noretus dar ta pusmetuka pasedt su vaiku namuose  blush2.gif

siandien buvau DB paklausti kas kaip, tai panele paaiskino, kad mane irasyt gali, bet vistiek dirbt neisiu juk, nes dekretines greit...o del tu imoku tai patare kreiptis i Ligoniu kasu atstove, nes auginu vaikus ir jiems dar nera 8m
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 04 08, 15:33)
o tai galima taip ramiai? nes as ir usiregistravau ir man kad privardijo, jog ir pati visom keturiom ieskociau darbo ir jie ieskos, ir tik gavus sms turiu nuvykt ir jokiu budu neatsisakyt darbo kitaip isbraukia is birzos. nors as jiem aiskinau, kad turiu 2 metuku vaika kuris darzelio nelanko, nes tiesiog dar per maza , ta prasme nera is tu vaiku, kurie jau galetu eit i darzeli, nes  sunus vedziau nuo 1,3m abu,ir nebuvo jokios baimes,  o jai dar toli grazu, beto su sveikata problemu turi, tai man pasake samdytis aukle arba vest i darzeli, bet darbo negalesiu atsisakyt. nors usiregistravau, kad nereiktu tu imoku "uz ora " kas menesi valstybei moket,.ar gali tikrai jie po pirmo atsisakymo isbraukt mane? ir kaip suprantu tada uz " ta ora " jau turesiu moket? doh.gif o noretus dar ta pusmetuka pasedt su vaiku namuose  blush2.gif


jei jus turite maza vaika tai jums ir siaip nereikia moketi uz pSD, tereikia su vaiko gimimo liudijimu kreiptis i ligoniu kasa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 04 08, 19:03)
nepergyvenkit.. ramiai vaikiuku rupinkites - DB dabar isvis praktiskai JOKIU darbu nebesiulo.. Nei norintiems, nei nenorintiems..  schmoll.gif . Stovi zmones DB metu metus ir... snipstas, taigi jusu tikrai neisvarys dirbt per prievarta kai NORINCIU dirbt sitiek daug.. Tiesiog nepazeidinekit taisykliu - laiku nuvykit "atsizymet", na, papasakokit, kad ieskot, bet nerandat..

man buvo tokia situacija...isiregistrinau i birza,Kaune ,po 2 menesiu pasiule darba,negalejau atsisakyti,nes sake pasalpas nubrauks,jos buvo kur kas didesnes uz alga..dirbau..po 7 menesiu atleido,tai dabar vel uzsiregistravau i birza,aisku,pasalpos nebegaunu....ir tik uzsiregistravus pasake,darba tau is karto siulysim,nes (pagal profesija vireja as)virejos darbu turime laabai daug,nesedesi man cia be darbo....stai taip doh.gif o sio darbo as nemegstu,nenoooriu,nepajegiu del sveikatos.Tai nesiu is gyd.pazyma.Nes jei ir sergi,pailseti negalima biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

norejau paklausti-jau virs metu laiko stoviu LDB ,jokiu pinigu is ten negaunu,mokausi dieniniame skyriuje ,siuo metu laukiuosi esu isejusi i dekreta,ar man priklauso kokie pinigeliai is birzos ?
Kaip ten yra,kad po 6men stovejimo birzoje,gauni pasalpa? g.gif Bet cia ne tas pats kur moka socialinis,jai vienam seimos asmeniui neiseina 525lt ir t.t ,kaip suprantu siuos pinigelius moka pati birza ? gal kad galit paaiskint,ar verta tiketis kokiu pajamu is ju ?
Atsakyti
laba diena 4u.gif

uzsiregistravau darbo birzoj..neesu dirbusi, auginu vaika 2 metu.. ar man kazkokios ismokos priklausytu?
mano sesuo tokioj pat situacijoj, bet ji dar gauna socialine pasalpa. is birzos ji gauna 350lt. gal kas zinot uz ka? ar gali but, kad uz tai jog augina vaika?
Atsakyti
sveikos mergaites turiu bedele man i db balandzio 23d taciau balandzio20d mano maziukui siuntima i vln ligonine guldo mus antakalnyje.kaip manote mane priimtu db anksciau nei nustatyta ar galiu nueiti atsizimeti 20d,priims mane?nes man moka kaskaip nesinori netekti tu pinigeliu.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 04 09, 18:46)
sveikos mergaites turiu bedele man i db balandzio 23d taciau balandzio20d mano maziukui siuntima i vln ligonine guldo mus antakalnyje.kaip manote mane priimtu db anksciau nei nustatyta ar galiu nueiti atsizimeti 20d,priims mane?nes man moka kaskaip nesinori netekti tu pinigeliu.


na, mergaites, nesuprantu jusu... Gi tos moteriskes DB tam ten ir sedi, kad ATSAKYTU i visus siuos jums kylancius klausimus. Pas kiekviena ant stalo -telefonas, kuri jos privalo nurodyt jums jei reiktu paskambint, taigi skambinkit tiesiai savo konsultantei ir viska detaliai paaiskins.. kas, uz ka, kada ir kodel jums priklauso/nepriklauso. Juk toks ju darbas. O jus turit TEISE zinoti visa informacija. Tik nereikia gedytis ir bijoti klaust smile.gif

O tau Pupppsi, irgi tereikia informuoti savo konsultante, kad negali ta diena ir nurodyt priezasti. Paskirs KITA DATA.
Atsakyti
gerai jei butu tas tel tai jau siandien buciau paskambinusi iskart bet jo nera,neuzrase.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 04 09, 19:46)
sveikos mergaites turiu bedele man i db balandzio 23d taciau balandzio20d mano maziukui siuntima i vln ligonine guldo mus antakalnyje.kaip manote mane priimtu db anksciau nei nustatyta ar galiu nueiti atsizimeti 20d,priims mane?nes man moka kaskaip nesinori netekti tu pinigeliu.

,siaip tikrai priims anksciau,pasakyk situacija,supras mirksiukas.gif manau,kai paguldys i ligonine,parasys ir biuleteni ten,pati pasakyk ligoninej,kad reikalingas toks dalykas mirksiukas.gif Bet butinai nukeliauk pries atguldama i ligonine i birza 4u.gif
Atsakyti