Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(Forget @ 2010 04 18, 22:26)
Kaip supratau nuo sausio 1 pažymos iš darbovietės nereikia, jie patys  mato. Bet kaip yra po vaiko auginimo atostogų tikrai nežinau  schmoll.gif

mano darboviete bankrutavo tai sake reikia, kad ta bankroto imone viska surasytu, nuo kada iki kada dirbau ar gavau kompensacija ir tttt
del kitko nezinau
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 04 18, 22:26)
Kaip supratau nuo sausio 1 pažymos iš darbovietės nereikia, jie patys  mato. Bet kaip yra po vaiko auginimo atostogų tikrai nežinau  schmoll.gif

as stojau i birza po vaiko auginimo atostogu ir jokiu pazymu nereikejo, reikia tik zinoti straipsni pagal kuri atleista, dar truputi informacijos kazkokios kada priimta, atleista ir tiek.
Atsakyti
sveikos norejau pasitikslinti........as esu vaiko prieziuros atostogose bet jau bus tuoj metai kai atleista nes imone bankratavo......tai kada man reikia stoti i darbo birza......kai baigsis atostogos? 4u.gif
Atsakyti
kazkas cia sake, kad birza moka tik dirbus 18 men per 3 metus. tai va, buvau pas konsultante, nors esu nedirbusi, gausiu pinigus, nes auginu vaika. o tai skaitosi kaip stazas.

tiksliausius atsakymus gali pateikti tik toje istaigoje dirbantys ar dirbe zmones.
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 20, 17:42)
kazkas cia sake, kad birza moka tik dirbus 18 men per 3 metus. tai va, buvau pas konsultante, nors esu nedirbusi, gausiu pinigus, nes auginu vaika. o tai skaitosi kaip stazas.

tiksliausius atsakymus gali pateikti tik toje istaigoje dirbantys ar dirbe zmones.


tai jeigu jus buvot isejus vaiko auginimo atostogu,tai jis skaiciuojasi i darbo staza

o jus niekad nedirbot?ar dirbot pries pastojima ir buvot iseje i dekreta ir po to vaiko auginimo atostogose?
Atsakyti
QUOTE(me***ta @ 2010 04 19, 13:52)
sveikos norejau pasitikslinti........as esu vaiko prieziuros atostogose bet jau bus tuoj metai kai atleista nes imone bankratavo......tai kada man reikia stoti i darbo birza......kai baigsis atostogos? 4u.gif

as istojau iskart kai tik vaikui suejo 2 metukai.nors imone bankrutavo kai tik gime vaikas. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Time_after_Time @ 2010 04 13, 19:26)
Cia neaisku pagal ka veda,as gavau kovo 24d uz dali vasario men. Abydna tik tai, kad dabar nezinia kada gausi,ar si menesi,ar dar po menesio,kai sitaip veluoja.

as usiregistravau kovo viduri, ir paskui kai buvau pas konsultante sake gausiu geguzes menesi kartu su visais ten ta diena kai visiem moka. nors uz kovo menesi ir sake ismokes uz tas kelias dienas bet ta ismoka gausiu tik geguzi kartu prides prie balandzio menesio priklausancios ismokos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 20, 17:42)
kazkas cia sake, kad birza moka tik dirbus 18 men per 3 metus. tai va, buvau pas konsultante, nors esu nedirbusi, gausiu pinigus, nes auginu vaika. o tai skaitosi kaip stazas.

tiksliausius atsakymus gali pateikti tik toje istaigoje dirbantys ar dirbe zmones.

Tai jus turbūt pieš vaiko auginomo atostogas dirbote, jei ne tai čia kažkas neaiškaus...
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2010 04 21, 01:00)
tai jeigu jus buvot isejus vaiko auginimo atostogu,tai jis skaiciuojasi i darbo staza

o jus niekad nedirbot?ar dirbot pries pastojima ir buvot iseje i dekreta ir po to vaiko auginimo atostogose?


ne, nedirbau. studijavau. dirbau as tik va neseniai pagal verslo pazyma-individuali veikla. mano sese irgi dirbusi nescia tik menesi, o gauna is birzos pinigus. cia aplamai vaiko auginimas iki 3 metu yra skaiciuojamas kaip stazas. augini vaika-vadinasi dirbi. bent jau as taip supratau. nes konsultante puikiai zino, kad as neesu kazkur dirbusi, pamate, kad vaika auginu ir pasake, kad gausiu pinigelius. as net nustebau, ji man dar pasake: kaip malonu kai zmones nustemba pasakius, kad gaus pinigus.
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 21, 10:09)
ne, nedirbau. studijavau. dirbau as tik va neseniai pagal verslo pazyma-individuali veikla. mano sese irgi dirbusi nescia tik menesi, o gauna is birzos pinigus. cia aplamai vaiko auginimas iki 3 metu yra skaiciuojamas kaip stazas. augini vaika-vadinasi dirbi. bent jau as taip supratau. nes konsultante puikiai zino, kad as neesu kazkur dirbusi, pamate, kad vaika auginu ir pasake, kad gausiu pinigelius. as net nustebau, ji man dar pasake: kaip malonu kai zmones nustemba pasakius, kad gaus pinigus.


tai kad stazas skaiciuojasi tik tada, jei pries tai dirbai, cia jum gal kaip studentei moka, ne del vaiko.
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 04 21, 13:13)
tai kad stazas skaiciuojasi tik tada, jei pries tai dirbai, cia jum gal kaip studentei moka, ne del vaiko.


as ne studente g.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 21, 12:42)
as ne studente g.gif

raset, kad studijavot, tai jei po studiju iskart i birza registravotes tai uz tai ir moka
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 04 21, 13:48)
raset, kad studijavot, tai jei po studiju iskart i birza registravotes tai uz tai ir moka


studijavau pries 3 metus. 2 metus buvau akademinese. o pries metus atsiemiau dokumentus. i darbo birza istojau kiek daugiau pries savaite.
Atsakyti