Įkraunama...
Įkraunama...

Laimo liga ir erkinis encefalitas

QUOTE(Luna* @ 2013 07 09, 21:04)
Tai kraujo tyrims gali būti netikslus ?  g.gif

Kraujo tyrimo tiksliai EE diagnozei nepakanka. smile.gif

Gydymas simptominis. Kažkokių antibiotikų (nes tai ne bakterinis, o virusinis susirgimas) ar spec. vaistų "nuo encefalito" nėra, priklauso kiek pavyksta organizmui išsikapstyt. Aš esu tarp tų laimingųjų be žymesnių liekamųjų reiškinių (sirgau prieš 3 metus). mirksiukas.gif

QUOTE(Luna* @ 2013 07 10, 07:44)
O kokius vaistus geria, jei ir gyd ir literatūra sako, akd vaistų nėra, gydomi tik simptomai  g.gif

Nieko savavališkai ir neprigydysi. O ir nebebūčiau galėjus to padaryt, nes atvažiavus į ligoninę nebelabai galėjau nei paeit, nei tiesiai galvos nulaikyt, net pasirašyt punkcijai nebepasirašiau, o besipurtančia ranka pakringileviau kažką... O medikai ką...stiprino organizmą leidžiamais vitaminais (berods cool.gif, gelbėjo nuo dehidratacijos lašinėmis, taip pat bandė gelbėt nuo vėmimo ir t.t. Tai ir reiškia simptominį gydymą... Na kai pvz. užkyla tempa ir ją muši.
Jei kažkokių tokių ar kitokių simptomų nėra reiškia, kad jokio simptominio gydymo tuo atveju taikyt ir nereikia, o džiaugtis, kad jų nėra.

QUOTE(Luna* @ 2013 07 09, 21:04)

Visiškai likviduoti erkinio encefalito nepavyks, nes šios infekcijos sukėlėjų gamtiniai židiniai neišnaikinami.


O šis sakinys reiškia, kad gamtoje šiai dienai nesam pajėgūs išnaikinti užsikrėtusias erkes, todėl joje išlieka ir rizika užsikrėsti. Šiuo atveju tai ne apie tai kas vyksta žmogaus organizme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 10 liepos 2013 - 20:12
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 07 10, 22:09)
*Kraujo tyrimo tiksliai EE diagnozei nepakanka. smile.gif
**Jei kažkokių tokių ar kitokių simptomų nėra reiškia, kad jokio simptominio gydymo tuo atveju taikyt ir nereikia, o džiaugtis, kad jų nėra.

Labai Jums ačiū už atsakymus 4u.gif
* Aš vistiek nesuprantu, kodėl man tuomet nebedaro jokio tyrimo ? Pagal kraują nustatė EE ir viskas doh.gif
** Bet ar gali būti, kad kažkas "išlys" tarkim po mėnesio, metų, penkių metų unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2013 07 10, 21:32)
Labai Jums ačiū už atsakymus  4u.gif
* Aš vistiek nesuprantu, kodėl man tuomet nebedaro jokio tyrimo ? Pagal kraują nustatė EE ir viskas  doh.gif
** Bet ar gali būti, kad kažkas "išlys" tarkim po mėnesio, metų, penkių metų  unsure.gif  g.gif

- Nežinau. Gal kai mato, kad organizmas pats neblogai tvarkosi, tam patvirtinimui nemato prasmės. Bet čia už mediką neatsakysiu. Sako būna laimingų atvejų, kai organizmas susitvarko su virusu jo nė nepastebėjus...
- Irgi nežinau. Kai kuriuos momentus savo gyvenime vertinu kaip liekamuosius (greitesnis nuovargis, audringesnė organizmo reakcija į dirgiklius ). Bet šiaip tai "gėlytės", kurios pilnavertiškai gyvent netrukdo, o ir šiaip jaunyn neinu. biggrin.gif Kažko naujo man asmeniškai neišlindo (buvau įvertinta kaip pasveikus). Sirgau prieš tris metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 11 liepos 2013 - 11:24
Na aš eilinį sykį iš infektologės rolleyes.gif
Sakė iš nugaros tyrimą ima kai encifalitas yra meningokokinis g.gif o db užtenka kraujo tyrimo rolleyes.gif
Tai kaip suprantau (pataisykit jei klystu), kad EE jau persirgau, jokių ligos ir komplikacijos požymių ateityje nebeišlys. (Tipo kaip vėjaraupiai, tyrimai rodytų persirgimą, o antrą sykį nebesirgsiu).
Džiaugiuosi, kad lengvai prasisukau ir juokas pro ašaras, bet db turiu imunitetą EE biggrin.gif Galėsiu eiti grybauti biggrin.gif
--
Tik va dar dėl Laimo neaišku, iš naujo persidariau tyrimą, nes pirmasis toks neaiškus buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Vaziuoju i as siandien i Endemika,krauja tirti.Seimos daktare sake,kad i Laimos liga nepanasu.Deme salia ikandimo ne tokia kaip turetu buti(bet gal sakau,kiekvieno organizmas ir oda,skirrtingai reaguoja)Mano deme kaip prispausta kraujagysle,kaip maza meline,nedideje,nenezti.bet vistiek neramu.Kitokiu demiu ant kunu nera.
Kaip galvojate ar tik tirtis del Laimos ligos?Ar,kad butu visai ramu,ir del encifalito?

*Kaip geritai atsakyma gausiu?
**Sergu gausiai siuo metu menesinemis,niekaip neitakos i rezultatus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 07 12, 09:46)
Vaziuoju i as siandien i Endemika,krauja tirti...

O kitur niekur negalite tyrimo pasidaryt? Bent jau rezultatu aptarimui eikit pas gydytoja ne endemike
Atsakyti
Galiu,Naugarduko g.sake dar yra.O kodel ne Endemike?Blogi atsiliepimai? g.gif
Na va,i naugarduko paskambinau,sake nedaro tokiu tyrimu. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 12 liepos 2013 - 10:14
QUOTE(Nanita @ 2013 07 12, 10:11)
Galiu,Naugarduko g.sake dar yra.O kodel ne Endemike?Blogi atsiliepimai? g.gif

Jau pries n metu Antakalny infektologe sake, kad nelabai pasitiki ju tyrimais. Pernai, po erkes isisiurbimo, ta pati sake mano apylinkes gydytoja. Sake "tik skiepus pas juos galima daryt".
Bet sprendima priimat jus g.gif bigsmile.gif

O jusu poliklinikoj nedaro? Zinau, kad Centro poliklinikoj tikrai daro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 12 liepos 2013 - 10:18
QUOTE(rsc @ 2013 07 12, 11:15)
Jau pries n metu Antakalny infektologe sake, kad nelabai pasitiki ju tyrimais. Pernai, po erkes isisiurbimo, ta pati sake mano apylinkes gydytoja. Sake "tik skiepus pas juos galima daryt".
Bet sprendima priimat jus bigsmile.gif

Po Jusu pasisakymu,nelabai ir noriu vaziuoti ten.Jei jau daktare sake,tai matyt kazkas tikrai ten negerai.Nors mano daktare iskart ju kontaktus pasiule.Tai kur Vilniuje dar galieciau kreiptys del tyrimu?Jau viena koja buvau isejus is namu, bet pirma galvoju parasysiu i SM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 07 12, 10:19)
Po Jusu pasisakymu,nelabai ir noriu vaziuoti ten.Jei jau daktare sake,tai matyt kazkas tikrai ten negerai.Nors mano daktare iskart ju kontaktus pasiule.Tai kur Vilniuje dar galieciau kreiptys del tyrimu?Jau viena koja buvau isejus is namu, bet pirma galvoju parasysiu i SM  smile.gif

As praeita vasara dariausi Centro poliklinikoj Pylimo gatvej. Zinau, kad anksciau dar darydavo Geliu gatvej ir Kauno gatvej (AIDS centras ar kazkaip panasiai vadinosi)

Geliu 9 daro ir dabar: http://www.nvspl.lt/...x.php?504380859

Kauno g.: http://www.vovlc.lt/...-ir-ju-ikainiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 12 liepos 2013 - 10:35
Pylimo jau per velu,daro iki 11v.Vaziuoju i Geliu.g 4u.gif
Atsakyti
Gėlių g. laboratorija pati patikimiausia (net infektologai, ir Santariškių gydytojai sako pas juos nesidaryt, o važiuot į Sveikatos centro lab. Gėlių g.)
Atsakyti