Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(Erinata @ 2010 02 16, 12:39)
Laba diena , siandien gavau laiskas kad gaudinesiu po 52lt uz vaika, vaikui 3 metu nera, gaunu tik 300lt alimentu, par pasalpa is soc. kad viena auginu vaika, kas cia per nesamones? jus kai sausi pildziau dokumentus sake kad tikrai gaudinesiu po 97lt blink.gif  ir mums tikrai neiseina zmoguj po 525, net puses sitos sumos  blink.gif

Dabar iki 2 metu 97 Lt skriami.
Atsakyti
QUOTE(anastra @ 2010 02 16, 12:38)
Dabar iki 2 metu 97 Lt skriami.

aisku, aciu
Atsakyti
Viena auginu du vaikucius.Per praeitus metus,pajamos nevirsijo 525lt.Spalio men seniunijoje sutvarkiau visus dokumentus gauti nemokoma maitinima mokykloje ir maisto daviniam.Si men negavau uz vaikucius ismoku.Vasario paskutine diena sunui sueina du metukai.Tai man dabar vel eiti is naujo ir pildyti dokumentus ir rodyti vel savo praeitu metu pajamas?Suprantu,kad uz sunu turi moketi dabar 52lt.,o uz dukryte ar atgrazins neismoketus pinigus? dry.gif Bet tai kokia nesamone,gaunam kompensacijas,nemokoma maitinima,pagalba maistui,juk ir taip aisku,kad priklauso vaiku pinigai. doh.gif Dabar kol priims,tai vel men praeis.Nes visuomet uzraso viena men,o priima tik kita-eiles dideles.reikes pries tai pasiskabinti,kad kokiu staigmeneliu nebutu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(anastra @ 2010 02 16, 13:38)
Dabar iki 2 metu 97 Lt skriami.

mano dukrai 2m. 9 men. Tai gal uz tuos 9 men as liksiu skolinga tipo per daug gaudavau?

Is vis, kazkokia nesamone. 2007 metais jokiu nesamoningu istatymu nepriiminejo. Tai kodel mes negalim normaliai gauti tu 97 lt iki 3 metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 02 16, 16:35)
mano dukrai 2m. 9 men. Tai gal uz tuos 9 men as liksiu skolinga tipo per daug gaudavau?

Is vis, kazkokia nesamone. 2007 metais jokiu nesamoningu istatymu nepriiminejo. Tai kodel mes negalim normaliai gauti tu 97 lt iki 3 metu g.gif

nes dabar 2010 o ne 2007,krize ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 02 16, 16:35)
mano dukrai 2m. 9 men. Tai gal uz tuos 9 men as liksiu skolinga tipo per daug gaudavau?
Is vis, kazkokia nesamone. 2007 metais jokiu nesamoningu istatymu nepriiminejo. Tai kodel mes negalim normaliai gauti tu 97 lt iki 3 metu g.gif

ne, skolinga neliksit, nes įstatymas tik nuo sausio...o už sausį nemanau, kad gavote 97,5 lt...
Papildyta:
QUOTE(mitiene @ 2010 02 16, 13:55)
Viena auginu du vaikucius.Per praeitus metus,pajamos nevirsijo 525lt.Spalio men seniunijoje sutvarkiau visus dokumentus gauti nemokoma maitinima mokykloje ir maisto daviniam.Si men negavau uz vaikucius ismoku.Vasario paskutine diena sunui sueina du metukai.Tai man dabar vel eiti is naujo ir pildyti dokumentus ir rodyti vel savo praeitu metu pajamas?Suprantu,kad uz sunu turi moketi dabar 52lt.,o uz dukryte ar atgrazins neismoketus pinigus? dry.gif Bet tai kokia nesamone,gaunam kompensacijas,nemokoma maitinima,pagalba maistui,juk ir taip aisku,kad priklauso vaiku pinigai. doh.gif Dabar kol priims,tai vel men praeis.Nes visuomet uzraso viena men,o priima tik kita-eiles dideles.reikes pries tai pasiskabinti,kad kokiu staigmeneliu nebutu wacko.gif

taip, turite iš naujo pildyti dokumentus 4u.gif
Atsakyti
O einant ka reikia nestis? Praeita karta uzteko tik patvirtinimo, kad vienam nariui nesigauna nurodyta suma. Jokiu uzmokescio deklaraciju nestis nereikejo. Ir dabar nereikia?
Nenoriu nueiti be kazkokio popieriaus ir vel grizti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OILILY @ 2010 02 16, 19:20)
O einant ka reikia nestis? Praeita karta uzteko tik patvirtinimo, kad vienam nariui nesigauna nurodyta suma. Jokiu uzmokescio deklaraciju nestis nereikejo. Ir dabar nereikia?
Nenoriu nueiti be kazkokio popieriaus ir vel grizti 4u.gif

pazymas apie pajamas uz paskutinius 3 men., ir gimimo liudijima. Ir dar labai gerai kad Kaune internetu registruotis reikia. Jei kam reikia kauno mieste, tai www.socialinis.kaunas.lt
Atsakyti
QUOTE(anastra @ 2010 02 16, 14:38)
Dabar iki 2 metu 97 Lt skriami.

dabar nieko nebesupratau,taigi buvo kalbeta kad 97 lt mokes nuo 2m.iki 3m. ar kazka as ne taip supratau?
Atsakyti
Informacija kaunietėms: pasiskambinau ir man pasakė, kad vaiko pinigai nebus mokami, nes reikia parašyti naują prašymą. Pajamas reikia pasiskaičiuoti patiems, o jau vėliau jas patikrins mokesčių insepkcija, jei bus didesnės nei 525/1 žm., reikės grąžinti išmokas. Registruotis nereikia, eini į seniūniją ir lauki eilėje visą dieną. Dokumentai: asmens dokumentas ir vaiko(ų) gimimo liudijimas. Tai tiek, gal kam pravers. Tiesa, aš skambinau į Dainavos seniūniją.
Atsakyti
QUOTE(kristinaeid @ 2010 02 17, 15:57)
dabar nieko nebesupratau,taigi buvo kalbeta kad 97 lt mokes nuo 2m.iki 3m. ar kazka as ne taip supratau?

ne taip supratai...
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 17:24)
ne taip supratai...

tai gal galit paaiskinti g.gif nes as va ka perskaiciau http://www.zebra.lt/...2009-12-31.html siaubas niekas nebedaeina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinaeid @ 2010 02 17, 17:31)
tai gal galit paaiskinti  g.gif  nes as va ka perskaiciau  http://www.zebra.lt/...2009-12-31.html  siaubas niekas nebedaeina  doh.gif

dabar jau viskas aisku,atsiprasau 4u.gif gerai sako,dvi galvos geriau nei viena doh.gif
Atsakyti