Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

LABA VAKARA 4u.gif

Norejau pasiklausti jei galima?

issituokiau pries menesi jau isigaliojo nutartis ir esu nebesusituokus.
Auginu 2 nepilnamecius 12m ir 4m. dar yra dukra 19 m mokosi.

sakykit kaip skaiciuotu vaiko pinigams pajamas,nes pernai dar seimoje gyvenom,ar kai issiskiri skaiciuoja kitaip? ar man nepriklausys dar pinigeliai nes nesenai issituokiau?

Pajamos pernai vidurkis jei tik mano tai buvo apie 1230.lt

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(In-Grid@ @ 2010 01 28, 15:56)
12 mėnesių vidurkį, nes mano atvėju mazgis gimęs 2008 metų gale. VIsus 2009 gavau 100 proc. vaiko auginimo pinigus. Nuo dabar 85 procentus. Tai sako deklaruokit balandį, tai skaičiuos nuo balandžio iki balandžio ir ims vidurkį. Bet deja supliusavo vaikų alimentus draugo algą, nes seniūnijoje žino kur gyvena, mano ir gavomės milijonieriai. Užklausiau jei dar mama mano gyventų ar močiutė-pliusuotų ir tas doh.gif nežinau gal kiekvienoje seniūnijoje kitaip, bet pas mus taip, nes parašyta ...'jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys..."

blink.gif doh.gif o tai seniūnijos darbuotojos vadovaujasi įstatymais ar savo žiniom doh.gif Man panašiai su brolio šeima buvo, bet brolienei liepiau nenusileisti ir pasakyti, kad seniūnijos ponios vadovautųsi įstatymais cool.gif

Nu bet briedas kažkoks toj Lietuvoj gimtoj blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki sulaukę Šv.Velykų!!! 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 04 02, 14:24)
tai aisku, kad priklauso po 52lt visiems trims vaikams (nes pajamos vienam nevirsija 525lt.) - cia skaiciuotu ar 2009.01.01-2010.01.01 menesini vidurki - jei jis praitus metus nebuvo didesnis nei 525lt/ menesiui - tai tikrai priklauso.
http://www.socmin.lt...x.php?533031094



Nepriklauso visiems 3 vaikams,nes vyriausiam vaikui tik iki 18.Iki šių metų buvo,kad jei virš 18 ir mokosi dieniniam stacionare ar vidurinėje,tai priklausydavo,o DABAR NE-įstatymo pakeitimai,klausiau savo soc.darbuotojo.Bet įstatyme parašyta:iki 2010 gruodžio 31.Tai gal tada vėl grįš prie senųjų nuostatų,kad mokės virš 18m,bet mažai tikėtina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 04 03, 11:51)
o kam jiems is anstolio pazima?

NES IS EXS GAUNU ALIMENTUS, KURIUOS PERVEDA Į MANO SASKAITĄ, IR ATNEŠIAU PAŽYMĄ IŠ BANKO, ATSEIT TOKIA NETINKA g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amazing @ 2010 02 04, 21:01)
52 Lt nuo 2 iki 7 m., jei šeimos pajamos per visus 2009 m. buvo mažiau nei 525 Lt 1-am šeimos nariui per mėnesį

Noriu paklaust...
Pajamos sumažėjo nuo šių metų..tai norint gaut tuos 52lt reik pralaukt visus 2010m g.gif
o už tą laiką niekas negrąžins tų pinigėlių,mokės toliau,t.y. nuo kreipimosi datos,ar ne?
ačiū
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2010 04 05, 13:39)
Noriu paklaust...
Pajamos sumažėjo nuo šių metų..tai norint gaut tuos 52lt reik pralaukt visus 2010m g.gif
o už tą laiką niekas negrąžins tų pinigėlių,mokės toliau,t.y. nuo kreipimosi datos,ar ne?
ačiū

na seip trai norint gauti po ta 52lt menesiui tai skaiciuojama uz 2009m pajamos visos.nes as pati vasari tvarkiausi tai turejau susiskaiciuoti 2009m pajamas dalinti ir jai nesigauna 525lt tada rasai prasyma.nesuprantu prie ko cia 2010m pajamos. g.gif ir kai as kova rasiau vasari tai kova atgavau ua sausi ir vasari po 52lt tai iskart pervede 104lt kova
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 04 05, 14:01)
na seip trai norint gauti po ta 52lt menesiui tai skaiciuojama uz 2009m pajamos visos.nes as pati vasari tvarkiausi tai turejau susiskaiciuoti 2009m pajamas dalinti ir jai nesigauna 525lt tada rasai prasyma.nesuprantu prie ko cia 2010m pajamos. g.gif  ir kai as kova rasiau vasari tai kova atgavau ua sausi ir vasari po 52lt tai iskart pervede 104lt kova

Tai užtat kad mano 2009m buvo didesnės nei 525m.o nuo 2010 kovo mėn jau nebeviršys 525lt...
Tai kiek suprantu,turiu išlaukt 12mėn,,kai imant vidurkį nebus daugiau nei 525lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2010 04 05, 14:57)
Tai užtat kad mano 2009m buvo didesnės nei 525m.o nuo 2010 kovo mėn jau nebeviršys 525lt...
Tai kiek suprantu,turiu išlaukt 12mėn,,kai imant vidurkį nebus daugiau nei 525lt g.gif


ne 12 menesiu, o kitu metu sausio mirksiukas.gif (nes skaiciuos vidurki nuo 2010 sausio 1 iki 2011m sausio1d.).

viena mamyte sake,kad pas juos skaiciuoja nuo to menesio kuri iteiki prasyma- metus atgal, tai logiskai mastant po mazdaug pusmecio, jums jau butu galima kreiptis, nes pliusuotusi puse metu virs 525lt ir puse metu sumazejes ,nei 525lt (ir jei vidurkis gautusi nors kiek mazesnis nei 525lt tai jau priklausytu).
o kai as buvau socialiniam, tai man pasake,kad dabar imamas 2009metu sausio1d iki 2010 sausio1d metines pajamas, kadangi tvarkiausi kova, tai man pasake ,kad sumokes atbuline data kiek priklauso nuo sausio mirksiukas.gif
tai jei pas jus skaiciuoja kaip pas mus metini vidurki, tai teks rasyt prasyma nuo kitu metu sausio.
konkreciai jusu seniunijoj isaiskintu geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 balandžio 2010 - 14:12
biggrin.gif jau matau kaip jie sumokes atbuline data
Atsakyti
Tikra tiesa, paskambinus i seniunija, konsultante atkakliai gal 3 kartus kartojo kad pajamos skaiciuojamos uz 2009 metus, o mano klausima :kas jei pajamos sumazejo tik dabar" ji tiesiog ignoravo biggrin.gif net nezinau ka daryt, nes anksciau tikrai galiojo ta tvarka, kad imamas laikotarpis kai netenki pajamu, tikriasiai jos nusprende dirbti pagal savo tvarka unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti