Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Rzivilele @ 2010 12 28, 14:52)
Aš naudoju tuos, kur dėmėms valyti: yra baltiems ir spalvotiems. Kai reikia kažką šviesaus tvarkyti - imu baltiems.
Juos beriu, kai skalbiu MB šviesų vilnonį megztinį (kadangi nešioja kasdien į darbą, tai rankogaliai juodi būna...) man tai puikiai padeda...

yra skystas vanish- gal tas geriau, g.gif bet pati nesu isbandziusi.
Atsakyti
pabandziau su sampunu, siek tiek nusiplove... is arti ziurint tos linijos vos matosi, bet is tolo ziurint i kelnytes tai akivaizdziai matosi nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 12 28, 15:47)
o kuri Vanish reiktu pirkti?

as manau, kad nė vieno, nes man ne vienas nepasiteisino. pabandyk pamirkyt sodos tirpale arba isvalyt amway LOCu ar GNLD Super10. kiek bandziau valyt ivairias demes pasiteisino. Is karto brngoka atrodo, bet uztenka daugiau nei metams, o ir valyti gali visus namus.
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 12 28, 15:06)
pabandziau su sampunu, siek tiek nusiplove... is arti ziurint tos linijos vos matosi, bet is tolo ziurint i kelnytes tai akivaizdziai matosi nors tu ka doh.gif

Dar gali pabandyti mirkyti lietuviskoje Uloje. Dar Rimi arba SuperNeto buna toks estiskas skystas demiu isemejas Marine. Jie gal svelnesni.. Zinoma, nepamirsk ir paprastojo ukiskojo muilo su tulzimi. Juk jis puikiai isima net kraujo demes.

P.S. bet geriausia, keisk virbalus.. 4u.gif
Atsakyti
aciu merginos uz patarimus visoms 4u.gif isemiau demes su ARIEL demiu valikliu..
nu tuos virbalus dabar naudosiu tik megzdama su tamsiais siulais ax.gif
Atsakyti
Mielos mamos 4u.gif

gal žinote, turite ar galima kur rasti šio raštelio aprašymą? blush2.gif

Labia gražus raštelis

Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
mamytes labai prasau jusu pagalbos noriu nusimegzti liemene bet pirma turiu pabaigti salika bet yra beda man gerosios akys gaunasi kazkokios iskraipytos ir nezinau kodel tad labai prasau padekite 4u.gif

user posted image]My Webpage[/URL]
va tokios kazkokios kreivos ir nesuprantu kodel as virbalai netinka ar per laisvai mezgu.
labai prasau padekite
Atsakyti
Nesu labai didelė mezgimo žinovė, bet man atrodo, tiesiog ne taip užkabinama akis mezgant.


QUOTE(zlibe @ 2010 12 29, 18:00)
mamytes labai prasau jusu pagalbos noriu nusimegzti liemene bet pirma turiu pabaigti salika bet yra beda man gerosios akys gaunasi kazkokios iskraipytos ir nezinau kodel tad labai prasau padekite 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 12 29, 17:45)
Nesu labai didelė mezgimo žinovė, bet man atrodo, tiesiog ne taip užkabinama akis mezgant.

taip netaip uzkabinama akis,ir ji persisuka.
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2010 02 12, 22:30)
As bandau kazka tokio nusimegzt, tik kaip  nestuke.gif  darysiu ilgesni. Bandausi rasta, kol kas kazkas ten man netinka  g.gif
user posted image



super modeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 12 29, 11:09)
Mielos mamos  4u.gif

gal žinote, turite ar galima kur rasti šio raštelio aprašymą?  blush2.gif

Labia gražus raštelis

Būčiau labai dėkinga  4u.gif

Jau atsakiau "zurnalu" temoje,pasikartosiu http://picasaweb.goo...008088477595842 biggrin.gif
Atsakyti
Man tai nėra geresnio dėmių valiklio už Feirį.Rimtai,net tepalo dėmės išsiplauna.
Atsakyti