Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

sveikutes auksiarankes 4u.gif

numezgiau mazutei savo liemene, bet nezinau kaip graziai pabaigti aplink kakliuka ir rankytes (siaip visada megzdavau atskirai stulpeli ir prisiudavau ax.gif bet gal yr kaip mandriau ir graziau?)

isanksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamalatji @ 2010 12 14, 00:45)
sveikutes auksiarankes 4u.gif

numezgiau mazutei savo liemene, bet nezinau kaip graziai pabaigti aplink kakliuka ir rankytes (siaip visada megzdavau atskirai stulpeli ir prisiudavau ax.gif  bet gal yr kaip mandriau ir graziau?)

isanksto aciu 4u.gif


As dazniausiai prirenku akis ir mezgu 5 virbalais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(linamalatji @ 2010 12 13, 23:45)
sveikutes auksiarankes 4u.gif

numezgiau mazutei savo liemene, bet nezinau kaip graziai pabaigti aplink kakliuka ir rankytes (siaip visada megzdavau atskirai stulpeli ir prisiudavau ax.gif  bet gal yr kaip mandriau ir graziau?)

isanksto aciu 4u.gif

Dar galima apnerti vaseliu kokiu nors rasciuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 12 14, 02:47)
As dazniausiai prirenku akis ir mezgu 5 virbalais wink.gif



QUOTE(Getira @ 2010 12 14, 05:58)
Dar galima apnerti vaseliu kokiu nors rasciuku.  mirksiukas.gif

aciu merginos 4u.gif teko pora kartu isardyt, bet isejo thumbup.gif (surinkau akytes si karta, kita kart bandysiu apnert)
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 12 14, 03:47)
As dazniausiai prirenku akis ir mezgu 5 virbalais wink.gif

O as mezgu ant valo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2010 12 15, 07:44)
O as mezgu ant valo smile.gif .

ta prasme ant virbalu kurie sujungti laidu g.gif
Atsakyti
Gal kas gali paaiškinti, kaip megzti kur varnelės simboliu pažymėta? Ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 12 22, 12:19)
Gal kas gali paaiškinti, kaip megzti kur varnelės simboliu pažymėta? Ačiū  4u.gif
user posted image

Manyciau tai butu persukta akis (kryzmine)
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 12 22, 11:19)
Gal kas gali paaiškinti, kaip megzti kur varnelės simboliu pažymėta? Ačiū  4u.gif
user posted image

parodyk pati rasta blush2.gif lengviau bus issifruot mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Visa schema tai tokia. Aš jau viską numezgiau, tik toj paskutinej eilutėj ką ta varnelė reiškia g.gif Čia manau didelės reikšmės neturi, jei ir nekreipsiu į ją dėmesio. Aš jau taip ir padariau vieną dalį, tiesiog išmezgiau gerom akim ir viskas. Bet norėtųsi ir iki galo iššifruot. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 22 gruodžio 2010 - 16:58
QUOTE(tute28 @ 2010 12 22, 15:56)
user posted imageuser posted image
Visa schema tai tokia. Aš jau viską numezgiau, tik toj paskutinej eilutėj ką ta varnelė reiškia g.gif  Čia manau didelės reikšmės neturi, jei ir nekreipsiu į ją dėmesio. Aš jau taip ir padariau vieną dalį, tiesiog išmezgiau gerom akim ir viskas. Bet norėtųsi ir iki galo iššifruot.  blush2.gif

nu zinok ir taip ir taip ziurejau neikertu mirksiukas.gif sorry.
Atsakyti
Mergytės, gal kas turit šitos suknutės aprašymą, labai reikia, ačiūkas 4u.gif
user posted image
Atsakyti