Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

Zivivi, Eve-line, ice-tee aciuks.gif

cindy, jei segsi į pūkuotą megztinį ar vyniosi šaliką ant jos - 100% kabinsis, tad taip, reiks pagalvoti nešiotojai, kur ir ją segtis. Bet nemanau,kad tai bus problema mirksiukas.gif


Atsakyti
toks jausmas kad sages moka daryt pusė Lietuvos lotuliukas.gif įdomu koks pasirinkimas bus per Kaziuko mugę, labai noris pasidairyt. Gerai kad dar kažkaip bent supermamose rodomuose darbeliuose galima įžvelgt kokybės ir minties 4u.gif o va mugėse........ sagė 10-20 lt ir visos vienodos doh.gif man užtai jau rankos nebekyla kažka daryt. Persimečiau ant sagių plaukam tongue.gif
Atsakyti
Pritariu, labai liūdna kaziukuose. Būna vienur kitur tikrai smagių originalių, bet vienetai ir greitai dingsta.. gal čia ir priežastis yra kodėl jų nedaug - originalius darbus išperka nepasiekus mugės?..
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 03 03, 11:33)
Pritariu, labai liūdna kaziukuose. Būna vienur kitur tikrai smagių originalių, bet vienetai ir greitai dingsta.. gal čia ir priežastis yra kodėl jų nedaug - originalius darbus išperka nepasiekus mugės?..


Ne dėl to kad išperka, o todėl, kad kaziukui kiekio reik, ne kokybės ar originalumo. Žmonės konvejeriu prikala sagių pagal vieną ar kitą štampą ir stumdo.. O originalūs darbai reikalauja laiko, kruopštumo, galų gale investicijų nemažų. Manau dėl to taip ir gaunasi... Aš turbūt net neisiu į kaziuką verysad.gif

Ech... dedu savo du naujus darbelius, tikiuosi prie "kaziukiškų" nepriskirsit 4u.gif Karoliną tai sau pasidariau wub.gif

"Karolina"
user posted image

"Dvi aguonos"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 03, 15:08)
Ne dėl to kad išperka, o todėl, kad kaziukui kiekio reik, ne kokybės ar originalumo. Žmonės konvejeriu prikala sagių pagal vieną ar kitą štampą ir stumdo.. O originalūs darbai reikalauja laiko, kruopštumo, galų gale investicijų nemažų. Manau dėl to taip ir gaunasi... Aš turbūt net neisiu į kaziuką  verysad.gif

Ech... dedu savo du naujus darbelius, tikiuosi prie "kaziukiškų" nepriskirsit  4u.gif  Karoliną tai sau pasidariau  wub.gif


LABAI GRAŽŪS DARBAI thumbup.gif thumbup.gif , net nžn kas gražiau, ar juodai balta ar aguonos g.gif

na per Kaziuką tokias sages tikrai nupirktų mirksiukas.gif , tik neaišku ar sumokėtų tiek, kiek jos vertos ax.gif

Kaziukas pas mus tai toks tarsi visuomeninis reiškinys, prekiaut nori visi, bet ne visi moką kokybišką prekę pagamint. be to, jei perka bile kokius blynus, sagėm vadinamus po 10 Lt., tai kai kurios tokius ir kepa. Pirkti taip pat beveik visi Vilniečiai ateina, jei jie tik po 10 Lt. iš savo biudžeto gali šiai pramogai skirti, tai tik tokius pigius daiktus ir perka.

Nuo vaikystės atsimenu, duodavo mama kažkiek pinigų ir visus prapirkdavau, tokio šlamšto namo parsinešdavau, kad pati po savaitės beveik viską išmesdavau.

kažkodėl per Kaziuką daug kas tikisi labai pigiai nusipirk, jei tokią pat sagę galerijoj pirktų už 80 Lt., tai Kaziuke nė už pusę tos kainos neįsiūlysi, žmonėms neįrodinėsi kad žiaurius pinigus moki už vietą, už visus kitus "leidimus"prekiauti..... yra pirkėju, kurie originalius darbus perka, ir sumoka realią kainą, bet pagrinde tai šlamštas eina, o kinietiškas tai ypač, rodos tėvai perka bet ką pigiau, kad tik vaikai nekniauktų
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2010 03 03, 16:28)
LABAI GRAŽŪS DARBAI  thumbup.gif  thumbup.gif , net nžn kas gražiau, ar juodai balta ar aguonos g.gif


Dėkui blush2.gif 4u.gif

O aš va net ir už 80 litų mačiau tikrai prastų sagių doh.gif Europoj yra pirmam aukšte skyrelis, kur sages parduoda, tai nieko nesakau, yra tikrai gražių, originalių, bet kai pažiūrėjau tų "paprastesnių" kainas... doh.gif Nesakau, kad mano darbai idealūs ar kokybė neišpasakyta, prie kiekvienos rastum kur prisikabint, bet kažkaip už 80 lt nesiryžčiau pardavinėti biggrin.gif biggrin.gif

Aš manau tie žmonės, kurie gamina kokybišką ir originalų produktą, tų klientų ir taip susiranda, tiksliau patys klientai eina pas tokius ir užsako. Tokiam žmogui jokių kaziukų net nereikia g.gif Na va giagutė neįsivaizduoju ką veiktų kaziuke 4u.gif Nebent tiesiog savo vardą pareklamuotų daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 03, 15:43)
Dėkui  blush2.gif  4u.gif

O aš va net ir už 80 litų mačiau tikrai prastų sagių  doh.gif  Europoj yra pirmam aukšte skyrelis, kur sages parduoda, tai nieko nesakau, yra tikrai gražių, originalių, bet kai pažiūrėjau tų "paprastesnių" kainas...  doh.gif  Nesakau, kad mano darbai idealūs ar kokybė neišpasakyta, prie kiekvienos rastum kur prisikabint, bet kažkaip už 80 lt nesiryžčiau pardavinėti biggrin.gif biggrin.gif

Aš manau tie žmonės, kurie gamina kokybišką ir originalų produktą, tų klientų ir taip susiranda, tiksliau patys klientai eina pas tokius ir užsako. Tokiam žmogui jokių kaziukų net nereikia  g.gif  Na va giagutė neįsivaizduoju ką veiktų kaziuke  4u.gif  Nebent tiesiog savo vardą pareklamuotų daugiau  4u.gif


na pardavėja už tą sagę gaus gal kokių 30 lt., nes kai kurios parduotuvės prie tavo kainos prideda dar 100 proc. + PVM, ir gaunasi tiek kiek gaunasi....
o "galvų", nukarpytais pakaušiai bei ausim, gilių raukšlių sudargotais veidais ir įspraustų į kvadratinius rėmus, taip pat kitokių tragedijų, kurios traktuojamos kaip "prie meno", ten tikrai yra...

matai, jei turi normalų darbą ir kažką gražaus kuri nuvogdamas nuo šeimos laiko, tai kaziukui kaži ko ir neprikepsi, bet jei rankdarbiai yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tai jau sukiesi kaip išmanai. kai kurios daro ir kūrybinius darbus pačiai mielus, ir kažkiek masinės produkcijos, juk reik orientuotis į pirkėją. tačiau kokybė parduodamiems darbams, mano nuomone, būtina sąlyga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 03 kovo 2010 - 16:10
QUOTE(lukasta @ 2010 03 03, 16:52)
tačiau kokybė parduodamiems darbams, mano nuomone, būtina sąlyga.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 03, 15:43)
Dėkui  blush2.gif  4u.gif

O aš va net ir už 80 litų mačiau tikrai prastų sagių  doh.gif  Europoj yra pirmam aukšte skyrelis, kur sages parduoda, tai nieko nesakau, yra tikrai gražių, originalių, bet kai pažiūrėjau tų "paprastesnių" kainas...  doh.gif  Nesakau, kad mano darbai idealūs ar kokybė neišpasakyta, prie kiekvienos rastum kur prisikabint, bet kažkaip už 80 lt nesiryžčiau pardavinėti biggrin.gif biggrin.gif

Aš manau tie žmonės, kurie gamina kokybišką ir originalų produktą, tų klientų ir taip susiranda, tiksliau patys klientai eina pas tokius ir užsako. Tokiam žmogui jokių kaziukų net nereikia  g.gif  Na va giagutė neįsivaizduoju ką veiktų kaziuke  4u.gif  Nebent tiesiog savo vardą pareklamuotų daugiau  4u.gif

joo, maciau ir as Europoj sage uz 60Lt, uz kuria net 20Lt neduociau doh.gif nu ziauru.

sutinku, kad kaziukams ne kokybe yra svarbi, o kiekis, kuo daugiau padaryti ir parduoti uz maziausia laiko sanauda..
Ir as gaminu kaziukams (ne sages) - tragiskus kiekius doh.gif kuo daugiau... bet kokybe nenukencia, noriu kad pirkejas dziaugtusi pirkiniu...

butu smagu sulaukti kaziuke ir kokybiskas prekytes. nes vat mugej maciau dekupazuoto kartono auskarus - kreivus sleivus, byle kaip padarytus - ir kaina 20lt doh.gif net 5lt neduociau uz juos...
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 03, 15:08)
Ne dėl to kad išperka, o todėl, kad kaziukui kiekio reik, ne kokybės ar originalumo. Žmonės konvejeriu prikala sagių pagal vieną ar kitą štampą ir stumdo.. O originalūs darbai reikalauja laiko, kruopštumo, galų gale investicijų nemažų. Manau dėl to taip ir gaunasi... Aš turbūt net neisiu į kaziuką  verysad.gif



Na tikrai, as ir ruosiuosi kaziukui, bet atrodo siuniu ir siunu o stai sukabinau tas sages ir atrodo kad ju jau ne tiek ir daug, darant kiekviena skirtinga nemazai uzima laiko ir apmastys kuo ja kitokia padaryti. lengviausias budas pristampuoti vienodu lotuliukas.gif bet gi kas jas pirks.as pati nenoreciau nesiot sages kuria galiu pamatyti pas kita zmogu tokia pat doh.gif
Atsakyti
Žinok ir aš neįsivaizduoju, nes net prie geriausių norų nepavyktų prisigamint pakankamo kiekio darbų, nebent slėpt nuo klienčių hihihi.gif

o ir šiaip netraukia manęs tas balaganas - vargiai iš to biznį padarysi ir dar rizikuoji stipriai sveikatą pasigadint dėl šalčio, piktų dėdžių ir potencialių vagių.

QUOTE(Zivivi @ 2010 03 03, 15:43)
Na va giagutė neįsivaizduoju ką veiktų kaziuke  4u.gif  Nebent tiesiog savo vardą pareklamuotų daugiau  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 03 03, 18:34)
Žinok ir aš neįsivaizduoju, nes net prie geriausių norų nepavyktų prisigamint pakankamo kiekio darbų, nebent slėpt nuo klienčių hihihi.gif

o ir šiaip netraukia manęs tas balaganas - vargiai iš to biznį padarysi ir dar rizikuoji stipriai sveikatą pasigadint dėl šalčio, piktų dėdžių ir potencialių vagių.



lotuliukas.gif šiaip tai smagu kaziuke, tik kas liečia darbų kiekį tai taip - reikia slėpt ax.gif kažkaip nesiruošiau dalyvaut ale pakalbino...... tik aišku darbelių turėsiu mažiuką labai stenduką ir to dabar niekamnerodau lotuliukas.gif nes kai prieš m,ugę kažkas nuperka net nervas jama, nes neina prigamint tų darbelių doh.gif
Atsakyti