Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

Mamos, help verysad.gif Dirbate su medziaga, tad patarkit kokius klijus naudoti medziagai klijuoti, kad demiu nemestu? turiu fantastiska palaidine su priklijuotais neriniais, atsiklijavo krastelis ir bandziau momentu prikluojuot. Rezultate liko didziule geltona deme ir dar neprisiklijavo verysad.gif fool.gif
Atsakyti
gal pabandyk voriuka kur klijuoja kelniu apacias, jis is apieju sukibina ir ishtirpsta nuo karscio, turetu pavykti.
Atsakyti
sveikutes,

sveikinimai visoms su grazia kuryba thumbup.gif wub.gif

as kazkaip laiko neturiu kurti,nors labai jau pasiilgau rolleyes.gif reikes vel pradeti kada pridesineti savaitgaliais 4u.gif

geru kiriniu visoms 4u.gif
Atsakyti
cia mano paksutinioji....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2010 04 25, 19:54)
cia mano paksutinioji....


Kameja grazi mirksiukas.gif O siaip as gal tu juosteliu apacioj buciau nedejusi, man atrodo ju visai net nereikia prie tokiu masyvesniu nerinuku 4u.gif Bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinele123 @ 2010 04 17, 20:33)
gal kas galit patarti kaip pasidaryti tokia gele-sage, kaip pas Inga Jankauskaite( is zvaigzdziu duetu) g.gif ,


va kaska tokio user posted image http://foto.delfi.lt...icture/1472959/ ?
Atsakyti
Kiek teko matyt internete,tokias sages (kazkas panasaus,kaip kazkada svocios puosdavosi,tik si man atrodo didesne) daro su specialiais irankiais... Tais irankiais isgauna ziedlapiu lenkta forma,gofruoja ir pan. Gal kazka panasaus galima pagaminti is organzos ar sifono,apdeginant krastelius. Bet as tokiu nebandzius gaminti. Gal kitos merginos siuo klausimu daugiau ka pasakytu cool.gif
Atsakyti
Kristinele123 - manau iš veltinio galima pasigaminti kažką panašaus... g.gif
Papildyta:
Štai čia merginos daro nuostabius papuošalus iš veltinio 4u.gif http://www.supermama...?...1330&st=132
Atsakyti
Sveikos.pasirodau ir as ka pagaminau
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 29 balandžio 2010 - 13:06
rodausi savo naujajaja "kagor" sage smile.gif

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti