Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

saunu kad pasveikot:4u:
Atsakyti
clap_1.gif notworthy.gif
Atsakyti
mum siandien irgi vel pakilo ne is to ne i sio tempe 37.9, viskas gerai nei koso nei slogos zvali kaip vissada linksma gerai valgo. nzn kas cia vel kas menesi kartojasi, bet paskutinius du kartus susirgom vis del to, pirma karta pasirodo kad roto virusas , o antra stomatitas burnyte isbere verysad.gif na va ir dabar lauksim ligos, o gal seip dantukai g.gif gydytojai sakiau kad daznai pakyla sake priduot slapima, nieko blogo neparode schmoll.gif
Atsakyti
Hm... g.gif tikriausiai dantukai, jei temp. nesilaiko ilgiau 3-4 dienu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pasiguosiu ir as unsure.gif . Nuo vakar metuku dukrytei pakilo temperatura iki 37.6. Siandien diena jau temperaturos nebuvo, bet vakare vel 37.2. Nei slogos nei kosulio nera. Ir gerkle atrodo nera raudona. Tik visa savaite jau skysciau tustinasi, o siandien jau ziuriu beveik vandenuku keleta kartu pasitustino. Labai man norisi visa tai nurasyt kruminiams dantukams. Tikiuosi nieko rimto cia mums nebus.
Atsakyti
O mums kur kas blogiau,trecia diena temperatura iki 39,neviduriuoja nesloguoja nekosti,nu zodziu sweikas vaikas tris kart per para pakyla tempa,as ja numusu ir vel gerai,daktare nerado ligos...padarem kraujo tyrima tai kraujukas rodo kad viduj yra bakterija,o kur ir kokia neaisku,israse antibiotikus,ilgai swarsciau duoti ar vaziuoti pas rimtesnius daktarus,bet visgi likau namie ir uzmusineju ta bakterija.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Šiandien jau trečia diena kai vargstam su mažium. Vėlykų ryte pakilo tempa 37.5, nedidelė, bet vaikis kaip baisiausias ligonis verysad.gif , vakare sukilo iki 39.5 . Vakar irgi ryte atsikėlė su 38.6, į vakarą dar labiau sukilo. Man baisiausia buvo tai, kad sugirdžiau vaistus, kelios dalys nukrito, o po poros val. vėl temperatūra siaubinga. Tai vakar išbandžiau visokius tempos mušimo būdus, kokius tik čia radau. Šiandien pagaliau darbo diena, tai išsikviečiau gydytoją. Tai ji atėjus man nieko naujo nepasakė. Sako- gerklė, duokit arbatėlių, česnakų jei valgys ir viskas bus ok. Aš dar paklausiau ar nereiktų kokio rimtesnio vaisto, tai ji man sako ne ne. Ji matot baisinga natūralistė. Nu ir ką, atsikėlė mano vaikis po pietų miego, o tempa 39.8. Tai pasiskambinau mūsų gydytojai(i namus pas mus vaziuoja kazkokia tai tarnyba, o ne seimos gyd) nupasakojau viską, tai jau ji pasiūlė mums rimtesnių vaistukų. Jau sugirdžiau, tai tikiuosi baigsis ta aukšta tempa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 04 14, 19:18)
Sveikutės 4u.gif . Šiandien jau trečia diena kai vargstam su mažium. Vėlykų ryte pakilo tempa 37.5, nedidelė, bet vaikis kaip baisiausias ligonis verysad.gif , vakare sukilo iki 39.5 .  Vakar irgi ryte atsikėlė su 38.6,  į vakarą dar labiau sukilo. Man baisiausia buvo tai, kad sugirdžiau vaistus, kelios dalys nukrito, o po poros val. vėl temperatūra siaubinga. Tai vakar išbandžiau visokius tempos mušimo būdus, kokius tik čia radau.  Šiandien pagaliau darbo diena, tai išsikviečiau gydytoją. Tai ji atėjus man nieko naujo nepasakė. Sako- gerklė, duokit arbatėlių, česnakų jei valgys ir viskas bus ok. Aš dar paklausiau ar nereiktų kokio rimtesnio vaisto, tai ji man sako ne ne. Ji matot baisinga natūralistė. Nu ir ką, atsikėlė mano vaikis po pietų miego, o tempa 39.8. Tai pasiskambinau mūsų gydytojai(i namus pas mus vaziuoja kazkokia tai tarnyba, o ne seimos gyd) nupasakojau viską, tai jau ji pasiūlė mums rimtesnių vaistukų. Jau sugirdžiau, tai tikiuosi baigsis ta aukšta tempa doh.gif

Is tikruju pagrindas skirt rimtesnius vaistus - antibiotikus, yra karsciavimas 3 dienas virs 38 unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

o kaip numusineti temperatura? Mes turim viburkol zvakutes, bet ju be 38 laipsniu sake neduoti. O mums vakare sukilo 37,8. Irgi nei kosti, nei sloguoja.
Mums viena gydytoja patare, kad prikisti i kirksnis leduku isuktu i medziaga. Sake is karto nuima temperatura g.gif
Bet as tokia zingsniui nesiryztu...........
Gal kas bandet?
Papildyta:
wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Matau, kad aš čia tik viena lankaus. Mano mažius vėl serga doh.gif . Tik savaite palanke darželį ir vel prasidejo sloga, kosulys ir galiausiai aukšta tempa doh.gif . Šiandien jau trečia diena kamuojamės abu verysad.gif . Buvo gydytoja, tai kaip visada pasakė, kad nuo gerklės. Ibufenas nelabai padeda numušt temperatūrą, tai vėl vaikis geria antibiotikus doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 05 11, 19:24)
Sveikos 4u.gif . Matau, kad aš čia tik viena lankaus. Mano mažius vėl serga doh.gif . Tik savaite palanke darželį ir vel prasidejo sloga, kosulys ir galiausiai aukšta tempa doh.gif . Šiandien jau trečia diena kamuojamės abu verysad.gif . Buvo gydytoja, tai kaip visada pasakė, kad nuo gerklės. Ibufenas nelabai padeda numušt temperatūrą, tai vėl vaikis geria antibiotikus doh.gif .

pas mus tas pats, nuo gerklytes zaraza kazkokia ir temp iki 40 net pakilus buvo verysad.gif
Atsakyti
Aš šiandien vakare biskuti išsigandau. Vaikis jau buvo gavęs antibiotikų vieną doze, o po kokios val tempa aukščiausia. Skambinau greitąjai pagalbai pasikonsultuot. Pasirodo, aš tokia žiopla doh.gif ,kad vaikui duodavau per mažą dozę Ibufeno, todėl tempa ir nekrisdavo jam doh.gif . Visada duodavau pagal info lapelio aprašymą 1-3metai 5ml, o pasirodo reikia duot pagal svorį. Tai pagal greitosios gyd nurodymus sudaviau normalų kiekį Ibufeno ir jau vaikiui tempa nukritus iki 36.6 thumbup.gif . Daugiau šiandien antibiotikų neduosiu, tikiuosiu išsisuksim be jų.
Atsakyti