Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

QUOTE(mandalina @ 2005 01 29, 14:36)
labai smagu, kad sveikstate  thumbup.gif  Tas bėrimas laikysis kokias dvi dienas. Tik mano mažė ir bėrimo metu, ir trys dienos po jo labai blogai valgė, tad nenustebk, jei taip atsitiks  biggrin.gif

Siaip jis dabar labai irzlus, reik ant ranku nesiot ir nakti blogai miegojo. Bet man dzin - svarbiausia kad zinau kas mano 2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2005 01 29, 14:47)
Siaip  jis dabar labai irzlus, reik ant ranku nesiot ir nakti blogai miegojo. Bet man dzin - svarbiausia kad zinau kas mano 2.gif  wub.gif

svarbiausia, kad tos temperatūros nėra. O tai kai mano mažė sirgo šita zaraza, galvojau mirsiu, kai temperatūra užkildavo
Atsakyti
pritariu uups ir ziogeliui. net nustebau viesedama 5 savaites vokietijoj. vokieciu pediatrai is vis labiau"atsigave" : lietuvoj pediatrai(dauguma)musa temp.nuo 38.5, o vokietijoJ-nuo39.5. ir net pakLAUsiau:"39laipsniai-musti?" pediatre (pusiau lietuve-pusiauvokiete)ATSAKE tiksliai: "39-ne, 39.5-taip". rolleyes.gif
matyt, traukuliai nera toks daznas reiskinys, antraip ant sio "kanto" daktarai nebutu atsipalaidave. dabar visoj med.literaturoj vis leidziama didesne temp, aoisku, isskirtinius atvejus.

kristina negerai daro musdama temp.mazesne nei 38, nes uzmusa gynybines organizmo galias paciam dorotis su liga. tiesiog kvaila, sakyciau, ir vaikui visai nenaudinga.

o del aptrynimu. koks vaikas blogai jausDamasis duosis VISAS istrinamas dregnai, dar nurengt-aprengt. vienos pediatres docentes(A.Kudzyte) buvo pasakyta, jog pakanka istrinti pakinklius ir pazastis vesiai-ten kur yra DIDIEJI LIMFMAZGIAI.
Atsakyti
Yra vienas visai nekenksmingas būdas: įkiši į kiekvieną pažastį po pirštą ir palaikai 10 minučių. Tiesa, reikia vienos smulkmenos- reiki iniciacijų...
Atsakyti
Labai norėčiau, kad mamos, kurių vaikučiams nuo aukštos temperatūros buvo pasitaikę traukuliukai, čia nupasakotų kaip tai vyksta, kaip tai atrodo, kiek laiko jie trunka. Ar nėra tai sunku pastebėti? Ir ką darote tokiu momentu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 09 vasario 2005 - 09:22
Venta, tikrai tai nesunku pastebėti. Vaikas gali tampyti rankytes, kojytes, jas lenkti ir tiesti, bet vikską daro nevalingai, praėjus dažniausiai užmiega, dar kai kurie ir pasišlapina. Ką gali daryti tu- mažinti aukštą temperatūrą ir kviesti gyd. Gyd. gali išrašyti Diazepamo žvakutę, tai tuomet reikėtų ją ir panaudoti, ji suveikia greitai 4u.gif Mano vyresnėliui tai buvo nutikę, bet dauiau nesikartojo. turim dabar namie žvakutę.Svarbiausia mažinti aukštą temperatūrą, nors yra vaikų, kuriem traukuliai atsiranda net nepasiekus 39 laipsnių sad.gif
Atsakyti
Aš suprantu, kad temperatūra reikia mušti. Ir mums dar nepasitaikė tos būsenos (tpfu tpfu tpfu). Tačiau mažiui karščiuojant vis baiminuosi, kad galiu nepastebėti, jei prasidėtų traukuliukai. O rankytes, kojytės buvo kad drebėjo (tiksliau jis visas drebėjo), bet man atrodo, kad tai greičiau nuo šalčio, nes kylant temperatūrai krečia visus drebulys. Ypač, kai bandai mušt temperatūra vandenuko įtrinimu.

O kiek trunka tie traukuliukai? Ar vaikiukas kaip nors įsitempia (nu aš tikrai bijau, kad galiu nepastebėt, jei ką)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 09 vasario 2005 - 09:36
Mano mažajam buvo traukuliai, kai buvo metukų. Baisiai persigandau ir nelabai supratau kas atsitiko. Pirmiausiai pagalvojau kad sprigsta, nes nekvėpavo ir kažkaip keistai persikreipė veidas,o pats visas įsitempė. Truko neilgai gal 10-15 sekudžių. Poto kaltinau tik save cry.gif . Vakare 7 valandą pamatavau temperatūrą - buvo ~38, nemušau, nes po paskutinės žvakutės 4 valandos turėjo praeiti 8 valandą, tai ir laukiau. Dar blogiau padariau vaiką paėmusi ant rankų - jis dar labiau sušilo. Traukuliai dažniau ir pasitaiko, kai temperatūra staigiai pakyla. Po traukulių 7.30 temperatūra buvo 39,4. Ką dariau.... Pirmiausia čiupau telefoną, skambinu 03, o tuo pat metu vaiką kažkaip gaivinau, bandžiau pražiodinti, nes vis dar galvojau, kad užspringo ir tuo pat metu, kaip niekur nieko, jis gražiai miega, ramiai kviepuoja, vienu žodžiu košmaras baigėsi. Greitoji atvažiavo per kokias 5 minutes, paėmė mus į ligoninę, stebėjo ir po 3-4 dienų paleido. Ligoninėj sakė, jog tai kad aš sudirginau gomurį galėjo nutraukti traukulius. Poto kai suserga temperatūrai neleidom kilti virš 39, o virš 37,8 jau mušam. Traukuliai daugiau nesikartojo tfu,tfu,tfu , ir tikiuosiu nesikartos. Mum buvo taip, o kitiem gali būti visai kitaip, o geriausias variantas - iš vis nebus smile.gif .
Atsakyti
O gal ligoninėj paaiškino, kuo galima vaikui padėti traukulių metu, be šito, kad iškvieti greitąją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 09 vasario 2005 - 10:35
Sveikos mamos 4u.gif . Turim ir mes ta beda su vyduriniuoju sunum cry.gif . Visada kai sukyla temperatura iki 38.5, prasideda traukuliai. Bet viskas vyksta gal kokia 30 sekundziu. Kai jau temperatura sukyla iki 38, iskart idedu diazepamo zvakute, nes ir gydytojas patare, nelaukti kol sukils iki 38.5. Nors mums jau bus greit 7 metai, bet vistiek dar kartojasi tie temperaturiniai traukuliai, pediatras sako, kad tai gali testis iki 10 metu. Esu skaicius knygoje, kad tai yra paveldima.
Atsakyti
Būkit geros, aš labai prašau čia ne tik pasisakyti, kad ir pas mus būna, bet nupasakoti KAIP VISKAS BŪNA, KAIP TAI PASIMATO. Labai reikia informacijos.
Ir ką daryti tuo metu? Ar tiesiog stebėti, ir paskui viskas praeina?
Suprantu pati, kad reikia vaistų duoti. Bet ką daryt tuo pačiu pačiausiu momentu? Ar pražiodyt, kaip anksčiau minėjo, ar dar kažką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 09 vasario 2005 - 11:20
Ko tokių, ko tokių?
Atsakyti