Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rankdarbiai iš odos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
trr
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 19, 19:36)
Padariau tokių apyrankių.

*

čia jūsų darytos? labai dailios, atlikta nepriekaištingai bigsmile.gif thumbup.gif
*sim*
QUOTE(trr @ 2011 05 09, 23:53)
(į užsienį t.y. ten mokytis odos meno?)
*

kolkas sukas mintys apie kursus smile.gif radau kas avalynes meno mokina smile.gif labai gundaus ten vaziuot, tik siek tiek nedrasu ..
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 10, 12:56)
Tik per rusiska radikal sugebejau ikelti
*

QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 10, 18:49)
Įdedu pakabuką, gal matysis.
*

QUOTE(Dana2009 @ 2011 05 13, 10:34)
Mano geles.....
*

QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 19, 19:36)
Padariau tokių apyrankių.
*

labai grazus darbeliai 4u.gif wub.gif
nilenilenile
Žinoma, trr, čia mano darytos apyrankės. Labai ačiū už įvertinimą.
Įdedu dar savo pasikrapštymų.

http://i072.radikal.ru/1105/95/2cbe8dff5d7c.jpg
trr
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 24, 11:08)
Žinoma, trr, čia mano darytos apyrankės. Labai ačiū už įvertinimą.
Įdedu dar savo pasikrapštymų.

http://i072.radikal.ru/1105/95/2cbe8dff5d7c.jpg
*

nu prisipažinsiu, subjektyviai odos papuošalų nelabai nešioju ir nelabai mėgstu, (nors irgi savo darbus nuo to pradėjau), bet jūsiškiai atrodo gana juvelyriški ir įdomūs thumbup.gif , ypač paskutinė pora thumbup.gif
tik nuotraukų norėtus didesnių, prastokai matos g.gif lens.gif rolleyes.gif bo gal ir klystu dėl juvelyriškumo biggrin.gif pvz nematau, ar priešpaskutiniame kilpelės ar karoliukai?
nilenilenile
Taip, čia kilpelės.
http://s60.radikal.ru/i170/1105/f9/72602bd1e59f.jpg
trr
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 24, 12:19)

žymiai geriau, dar ir paskutinę taip parodykit ax.gif nu ir trečią dar rolleyes.gif
o šitam su kilpelėm man biskį tvirtinimas kelia abejonių, ar ne per silpnai gaunas kabant ant vienos kilpelės? g.gif kilpelės klijuotos ar siūtos kažkaip? na kad laikosi tai neabejoju, bet būna gi užkliūna kur tas auskaras, trukteli.. g.gif
nilenilenile
Įdėjau didesnes nuotraukas. Tikriausiai reikės patobulinti tvirtinimą. Gerai, kai duodami naudingi patarimai.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Ir dar raktams dėkliukas

user posted image
Ir toks kaklo papuošaliukas fotografuotas be užsegimo. Daryta kad derinti prie kokių nors auskariukų.
user posted image
trr
nu neapsirikau, tikrai dailiai atlikta, ir tas su paraukimais ir tas su pynute aplinkui labai gražiai suleidimai sutvarkyti, niekur nesimato thumbup.gif ir "plotnas" pynimas visur, standus toks matosi. thumbup.gif o juosteles kerpate ar išpjaunate?
nilenilenile
Labai malonūs Jūsų atsiliepimai.
Juosteles pjaustau, turiu tokį apvalų peilį ir dar visokius vyro peilius suprivatizavau, tai išsipjaunu 2 mm juosteles ir standžiai apvaliai arba kasyte supinu.
trr
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 24, 16:51)
turiu tokį apvalų peilį

gal specialus toks, kur vienam gale kiši odos gabalą, o kitam jau trauki juostelę? g.gif

būtent tiesios juostelės labai turi įtakos tai precizikai (kuri, žinia, smulkiuose gaminiuose, tokiuose kaip papuošalai, ypač svarbu).
nilenilenile
Ačiū, trr, už komentarą. Tokį prietaisiuką YouTube žiūrėjau kaip pjauna juostytes. Buvau radusi dar internete panašių "samodelkų". Vyras bandė konstruoti, bet nelabai pasisekė. Kai labai ilgų juostelių dar nereikėjo, tai su sunkia metaline linijuote prispaudžiu ir pjaunu. Vyras išvis sugebėjo 1 mm pločio juosteles išpjauti. Tiesa, nelabai ilgas.
O peilis mano tiesiog geležtė apvali ir vienas šonas galąstas. Vyras nupirko vieną firminį, kitą panašų kitaiską tik už 7 Lt, tai tas iškart atšipo.

Vakar pradėjau skaityti šią temą nuo pradžių, labai patiko Jūsų kilimėliai, dėžutės "ramunės". Paskaičiau tik iki 20 psl, radau sau daug naudingų patarimų. Skaitysiu toliau, reikės dar knygrišyklos temą aplankyti, labai noriu pasidaryti albumėlį.

Čia dariau mergaičiukei minkštą apyrankę, drugelių kontūrus išdeginau, paskui su akriliniais dažais. Apyrankė tik 3,5cm auksčio, tai piešti sekėsi sunkokai.
user posted image
trr
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 25, 16:47)
Čia dariau mergaičiukei minkštą apyrankę, drugelių kontūrus išdeginau, paskui su akriliniais dažais. Apyrankė tik 3,5cm auksčio, tai piešti sekėsi sunkokai.

*

gražu thumbup.gif . o dažai atrodo kaip pastelė bigsmile.gif g.gif ar čia sausai tepate, ar čia odos faktūra neleidžia pasidengt, ar tiesiog dažas blogai limpa prie paviršiaus.. g.gif

o visus konstrukcinius dalykus sprendžiat pati, ar darot pagal pavyzdžius, ar mokotės kažkur?
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 25, 16:47)

O peilis mano tiesiog geležtė apvali ir vienas šonas galąstas. Vyras nupirko vieną firminį,

*

o kur pirko? ir būtų įdomu pamatyt kaip jis atrodo rolleyes.gif gal foto galima ax.gif
nilenilenile
Čia senukuose, moki veži, net mačiau siuvimo prekių parduotuvėj kitaiskas, kuris greitai atšipo.
user posted image
Firminis peilis panašiai atrodo, kitaip tik diskas išlenda. Turiu panašų į batsiuvio peilį, su juo gerai plonint kraštelius.

Gal ir odos faktūra nelabai leido, gal ir dažai nelabai tam tinkami. Čia rusiški Decola firmos, jie daugiau medžiagai tinkami, nes kol nesulaužiau kojos piešiau ant šilko. Dažai nebrangūs ir gražiai šilką dengia, bandžiau ir ant įvairių odų. Ant lygesnės odos visai gerai gula. O ant šitos beveik kaip sakot sausai piešiau. Nuotrauka kai išdidinta, tai matosi, o šiaip visai neblogai atrodo.

Konstrukcinius dalykus išmastau pati. Kadangi kažkada truputį siuvau, tai lengviau įsivaizduoti kaip kas turėtų būti. Žinoma, žiūrinėju internete, turiu parsisiuntusi rusiškų knygų, tai ten vis pasižiūriu. Kaip sakė vienas vadas "mokytis, mokytis..."
trr
QUOTE(nilenilenile @ 2011 05 25, 18:35)
Firminis peilis panašiai atrodo, kitaip tik diskas išlenda.
*

dėkui 4u.gif . reiks ir man tokio paieškot, peilių nebūna per daug. biggrin.gif
Koxamte
Kreipiuosi į jus su patarimu 4u.gif
Turiu daug atraižėlių odos ir noriu pasiūti sėdmaišį, kaip patartumėt kuo papraščiau, bet tvirtai susiūti tą odelę? p.s. su ranka digsniuot būtų begalo daug darbo ir atimtų daug jėgu..o jei siūnant su siuvimo mašina kaip ką padaryt, kad būtų tvirta? g.gif
pinciuke
kad būtų tvirtenės siūlės galima susiuvus jas išversti į abi puses paklijuojant, tada persiūti dar kartą iš viršaus iš abiejų siūlės pusių.
o rankomis tokių darbų nesiimčiau - gaila laiko.
naca
kazin kur gauti odos pirkti? Taip noriu pasisiuti rankine 4u.gif
krita
QUOTE(naca @ 2011 05 30, 20:19)
kazin kur gauti odos pirkti? Taip noriu pasisiuti rankine 4u.gif
*

Sveika,o atpigintų prekių (iš Europos) seną striukę?ar švarką,sijoną nupirk ir siukis sau ką tik nori. Aš tai taip darau. Linkėjimai drinks_cheers.gif
naca
Kazkada siuvau is atraizu, ieskodavau tu pigiu striukiu rolleyes.gif Bet dabar noriu is naujos vientisos odos pasisiuti ax.gif
Visaikitokia
Sveiki.. Ieškau kas pagamintų odinį pakabuką raktams su BMW logotipu. Kokia kaina būtų?
trr
QUOTE(naca @ 2011 06 04, 09:34)
Kazkada siuvau is atraizu, ieskodavau tu pigiu striukiu rolleyes.gif  Bet dabar noriu is naujos vientisos odos pasisiuti  ax.gif
*

vilniuj yra arenalis.com, bet ten jei gerai pamenu daugiausia drabužinė oda, rankinei per plona būtų g.gif o galanterinės odos galima nebent šiauliuose ieškoti.. g.gif dar kažkur raseinių rajone lyg ir, bet ten nebuvau, nežinau.
krita
user posted imageMano sagės.
minty
QUOTE(krita @ 2011 06 30, 18:10)
user posted imageMano sagės.
*

Įdomios sagės smile.gif
Nateja
Labai dideliu odos gabalu yra Vilniuje audiniu parduotuveje prie Kalvariju turgaus.
krita
user posted image Čia mano darbeliai
*sim*
QUOTE(krita @ 2011 07 08, 20:56)
Čia mano darbeliai
*

labai grazus 4u.gif

kaip cia tylu g.gif negi niekas negamina is odos smile.gif
norejau paklausti kur jus gaminate savo rankdarbius? namuose? ar turite kokias dirbtuveles? g.gif as mastau issinuomuoti kokias mini patalpas kad namuose nedirbt g.gif labai jau sunku susikaupt namu aplinkoje doh.gif

o cia mano paskutinioji smile.gif
user posted image
trr
QUOTE(*sim* @ 2011 08 23, 15:17)
labai grazus  4u.gif

kaip cia tylu  g.gif  negi niekas negamina is odos  smile.gif
norejau paklausti kur jus gaminate savo rankdarbius? namuose? ar turite kokias dirbtuveles?  g.gif  as mastau issinuomuoti kokias mini patalpas kad namuose nedirbt  g.gif labai jau sunku susikaupt namu aplinkoje  doh.gif

jei tik turit galimybę turėti ir išlaikyti bent mažą patalpą dirbtuvėms, būtinai ją turėkit, visai kitas darbas, kai nereikia įrankių iš kampo į kampą nešioti, pašaliniai nesimaišo ir vietos pakankamai. aš deja namie dirbu, žiauriai nepatogu ir pusę būsto rakandai užima.. doh.gif verysad.gif

graži tašelė thumbup.gif nors tos šviesios juostelės mano nuomone gal kiek ir iškrenta iš konteksto, gal jų reikėjo dėti daugiau ir tankiau, būtų dar žaismingiau, arba visai nedėti. g.gif
*sim*
QUOTE(trr @ 2011 08 24, 18:48)
jei tik turit galimybę turėti ir išlaikyti bent mažą patalpą dirbtuvėms, būtinai ją turėkit, visai kitas darbas, kai nereikia įrankių iš kampo į kampą nešioti, pašaliniai nesimaišo ir vietos pakankamai. aš deja namie dirbu, žiauriai nepatogu ir pusę būsto rakandai užima..  doh.gif  verysad.gif

graži tašelė  thumbup.gif nors tos šviesios juostelės mano nuomone gal kiek ir iškrenta iš konteksto, gal jų reikėjo dėti daugiau ir tankiau, būtų dar žaismingiau, arba visai nedėti.  g.gif
*

tikrai drinks_cheers.gif vien dvi siuvimo masinos kiek vietos uzima doh.gif o kai slifuoju, tai visur odos dulkeles skraido doh.gif

Aciu smile.gif pamusalas geltonas viduje smile.gif vis man norisi kazka 'sumaklinti', zodziu ekpermentuoju smile.gif
trr
QUOTE(*sim* @ 2011 08 25, 21:13)

Aciu smile.gif pamusalas geltonas viduje smile.gif

aa, tada kas kita 4u.gif
trr
QUOTE(*sim* @ 2011 08 25, 21:13)
tikrai  drinks_cheers.gif vien dvi siuvimo masinos kiek vietos uzima  doh.gif  o kai slifuoju, tai visur odos dulkeles skraido doh.gif

dar papildysiu, kitos dvi priežastys dirbtuvėms užsiveisti, jei tuo užsiimsit įrankių/įnagių/įrangos skaičius tik augs biggrin.gif nenumaldomai dauginsis, o beto, kai kažkada atsiras mažų vaikų, namų erdvės dar labiau susiaurės biggrin.gif (nes viską teks kaišiot į neprieinamas spintas ar kelt į palubes, nors mano vaikis vistiek žirkles įvaldė anksčiau nei šakutę lotuliukas.gif )
*sim*
QUOTE(trr @ 2011 08 26, 01:34)
dar papildysiu, kitos dvi priežastys dirbtuvėms užsiveisti, jei tuo užsiimsit įrankių/įnagių/įrangos skaičius tik augs  biggrin.gif nenumaldomai dauginsis, o beto, kai kažkada atsiras mažų vaikų, namų erdvės dar labiau susiaurės biggrin.gif (nes viską teks kaišiot į neprieinamas spintas ar kelt į palubes, nors mano vaikis vistiek žirkles įvaldė anksčiau nei šakutę  lotuliukas.gif )
*

biggrin.gif tikiuos iki leliuku susirasiu kokia dirbtuvele smile.gif norisi arti namu, o cia kainos nemazos smile.gif seniau kai pas tevus gyvenau, garaze dirbdavau, tai vis ne namie biggrin.gif
trr
nete radau visai įdomų darbą, kuris atliktas nors nemažai laiko atimančia, bet nesudėtinga ir nesunkiai prieinama technika, iš susuktų odos juostelių.

user posted image

o čia visas vaizdas:

http://ny-image1.etsy.com/il_fullxfull.253236649.jpg

http://img1.etsystatic.com/il_fullxfull.253236629.jpg

4u.gif
pinciuke
QUOTE(trr @ 2011 09 05, 22:54)
nete radau visai įdomų darbą, kuris atliktas nors nemažai laiko atimančia, bet nesudėtinga ir nesunkiai prieinama technika, iš susuktų odos juostelių.

tikrai labai gražu.
bet ir darbelio kruopštaus daugoka smile.gif
o visas paveikslas - ypatingas, nepakartojamas.
man toks namie labai patiktų.
krita
http://www.amatusala.lt/
cia surasite ir mano darbu
Lliucija6
Sveikos merginos ,kokiu turite minciu kaip tas odos akmuo daromas,as pamirkiau skiautes lipale ir klijavau ,o paskui tiriausiai slifuoti reikia,iki tiek dar nepriejau,dziuna .kaip jums atrodo?
trr
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 09 09, 12:17)
Sveikos merginos ,kokiu turite minciu kaip tas odos akmuo daromas,as pamirkiau skiautes lipale ir klijavau ,o paskui tiriausiai slifuoti reikia,iki tiek dar nepriejau,dziuna .kaip jums atrodo?
*

ar nebus sunku šlifuoti tuos klijus smile.gif manau užtektų ne mirkyti o tiesiog patepti. g.gif pati neesu darius, bet prieš šlifuojant geriau norimą formą formuoti apipjaustant peiliu, o tik tada šlifuoti, mažiau bus darbo šlifuojant. beje, džiūsta tikiuosi suspaustas? 4u.gif
Lliucija6
Na as klijavau nemirkius ,tai kazkaip sunkiai kibo,kai isdziuvo galejai nesunkiai atklijuot,bet stai ko nepadariau tai neprispaudziau,gal del to,reiks isnaujo bandyt.acoi
trr
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 09 09, 17:06)
kazkaip sunkiai kibo,kai isdziuvo galejai nesunkiai atklijuot,
*

tai arba todėl, kad nebuvo prispausta arba todėl, kad klijai seni (lipalas jei nors sykį gauna šalčio pasidaro neveiksmingas). o prispausti kuo stipriau tuo geriau (tam tinka bet kurie namie esantys sunkūs daiktai, paslėgi ir palieki). 4u.gif
auglina
QUOTE(trr @ 2011 09 09, 13:07)
manau užtektų ne mirkyti o tiesiog patepti.  beje, džiūsta tikiuosi suspaustas?  4u.gif
*

Sveikos !

Aš klijus tepu, o džiovinu suspaudus ax.gif
Vaimi
Sveikos kilo klausimas, o su kuo šlifuojate odos" akmenėlius" 4u.gif
krita
user posted image Padariau tokia papke is odos
o čia viduje
user posted image
Suveltos Avys
QUOTE(trr @ 2011 02 14, 22:13)
rodausi ir aš, nes retai tokius daiktus darau  biggrin.gif dėklas žirklėms.  ax.gif
user posted image
*

Labai fainas dėkliukas bigsmile.gif
Lliucija6
Ta nebaigta odos akmeni atidejau kuriam laikui,tad neturiu ko aprasyt,bet dabar naujas klausimas turiu tokios baldines odos ,ryzoka ir su demem tamsesnem,manau zinot apie ka kalbu,kazi ar galima butu ja kaip nors pasendint,pas rusus maciau tokiu rankiniu siutu lygtai butu specialiai oda susendinta. blink.gif
trr
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 09 28, 10:54)
turiu tokios baldines odos ,ryzoka ir su demem tamsesnem,manau zinot apie ka kalbu,kazi ar galima butu ja kaip nors pasendint,

ne. niekaip, nes ji jau dažyta.
taram-param
O kur Šiauliuose galima nusipirkti odos?
trr
QUOTE(taram-param @ 2011 10 06, 21:54)
O kur Šiauliuose galima nusipirkti odos?
*

taigi šiauliai per amžius odininkų miestas bigsmile.gif , pasiklausinėkit kur odų fabrikas, gi man regis dar veikia ten kažkas.. g.gif pati jau kurį laiką ruošiuosi į šiaulius varyt ieškot ir niekaip neprisiruošiu.. doh.gif smile.gif
Botanikas_
Man tai klausimas kur rast irankiu darbui su oda. nes skilamusiu tai dar galima rasti, pvz senukuose, o kitokiu tai nerandu. Net lietuvisku pavadinimu nezinau, nes info imu is straipsniu ir video internete, pvz. http://www.youtube.com/watch?v=X1pAMZQpYFA
trr
QUOTE(Botanikas_ @ 2011 10 07, 11:58)
Man tai klausimas kur rast irankiu darbui su oda. nes skilamusiu tai dar galima rasti, pvz senukuose, o kitokiu tai nerandu. Net lietuvisku pavadinimu nezinau, nes info imu is straipsniu ir video internete, pvz. http://www.youtube.com/watch?v=X1pAMZQpYFA
*

iš parodytų lietuvoje galite įsigyti tik reples, ylą, peiliukų, kauliuką biggrin.gif , gal dar skylamušių (gal pasiseks net gerų rasti..), na gal dar kokį medžio drožėjų įrankį pritaikysi.. o visa kita - visokie žymekliai, skobikliai, kraštų apdorojimo įrankiai, dažai, apsauginiai aliejai/kremai/vaškai odai, tas aparatukas kur griovelį skobia tai iš vis, čia įsigyti yra sapnas. biggrin.gif jei ketinate rimtai užsiimti tai tik siūsti iš užsienio, tų įrankių būna ir daugiau visokių čia ne viskas parodyta, tik reik ieškot kur pigiau, nes kainos jų doh.gif bet ir su kokybe atsargiai.
extrasens
sveiki, na siektiek buvau atsitraukes nuo visu ivykiu, kas cia vyksta, nes tenka dabar dirbti dviem pamainomis, tai laikas labai smarkiai sumazejes. Perverciau paskutinius 10psl. paziurejau darbelius, labai zmones stengiasi ir grazu ziureti, kad skaicius darbu ir prisijungianciuju daugeja.
Nieko naujo nesumeistravau, nebent vaira auto apsitraukiau oda ir pavaru svirties "bumbula" Na dar viena kita apyranke supyniau... Tai net nefotkinau, nes net jau visiskai buvau atsitraukes nuo visko.
Siauliuose yra berods dvaro gatveje parduotuvele, kurioje galima isigyt odos. Stumbro gamykla ir elnias jau senai dinge is odos perdirbimo zemelapio(uzdaryti)..

Vienas pastebejimas, del pynimo, labai buvau nusivyles,jog kaikuriuose papuosaluose pamaciau, jog mergina pina"kasele" tik na is triju perkeiciant. Gi kiek yra nauju budu pynimo, apvaliai kampuotai is 2, 3, 4, 5 na ir t.t. o dar kur mazgavimo menas, na pint ir pint (as sau irgi vartoju sita pasakyma.). Na gal kada idesiu savo pintu darbeliu.
Del irankiu, tai Lietuvoje pirkto irankio neturiu nei vieno, visi is ebay, nes ten ka raso ta ir atsiuncia, kaina atitinka ir kokybe. nufotkinsiu kuria diena kuo naudojuosi.
trr
QUOTE(extrasens @ 2011 10 19, 21:25)
nufotkinsiu kuria diena kuo naudojuosi.
*

įrankių arsenalas visada įdomu biggrin.gif thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.