Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams

QUOTE(eglaite2 @ 2010 03 07, 13:20)
Na va, jau isbandziau Colinox ir Sab Simplex, nepadejo schmoll.gif (jei kas norit isbandyti, man liko abiej buteliuku panasiai po puse ax.gif ). Isigijau ir Gripe Water, tik dar nebandem, nes juos galima vartoti tik nuo 1men. Bet  Infacol padare stebuklus bigsmile.gif . Superiniai vaistukai, suveike nuo pat primos dozes thumbup.gif . Idomu tik kaip kitos mamytes juos naudojo - visus tris menesius, kiek dazniausiai trunka pilvo putimas, o gal Infacol kaip nors isgydo, sutvarko vaiko organizma anksciau ir nereikia tiek ilgai naudoti? g.gif

Iš Infacol daviau visus 3mėn., nes bandžiau anksčiau nebeduoti, vėl prasidėjo bėdos. Kai tik stuktelėjo 3mėn. - nebedaviau - ir thumbup.gif ramu.
Atsakyti
Mano maziui beveik menuo ir nuo antros savaites atsirado diegliukai vakarais. Guodzia tai, kad espumizanas ir colinoxas siek tiek veikia, kritiniu atveju - viburkolio 1/2 zvakutes padeda. Paskaiciau patarimus forume, pradejau mankstinti-guldyti ant pilvo (nepaisant verkimo), misini pakeiciau i NAN su gerosiomis bakterijomis, ziuriu ka valgau ir situacija zymiai pagerejo.
Be to gavau mamos patarima: ritini tualeta-apsiprausima perkelti i tas valandas, kai turi buti diegliukai - visas tas makalavimasis su vandeniu ir persirenginejimai truputi padeda maziui "uzmirsti" pilva (kadangi mano mazius nemegsta rengtis, tai toks perorganizavimas bent jau taupo mano nervus ir vienu verkimu dienoje buna maziau:).
Kantrybes visoms:), kadangi praejus diegliams neuzilgo ims dygti dantys ir..vel is naujo..smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Musu dziaugsmeliui 3 savaites ir mes susidureme su ta pacia problema - kaip tik vakaras, taip apie 2 val musu dziaugsmelis verkia, rieciasi, rankytemis griebiasi uz bet ko, o tada jau nepadeda niekas. Naudojam colinox lasiukus, is pradziu tikrai padedavo akimirksniu tik sugirdzius ta emulsija, o dabar nebe...
Gal galit i AZ parasyt kaip isigyti to Gripe water, o gal kuri turite parduoti ax.gif as mielu noru isbandyciau ir si vaistuka ax.gif
Atsakyti
mergaites kur yra pirkti infacol?gal pas mus lt yra?o jei njustis, gal galit puslapiuka koki nurodyti?
Atsakyti
Mums jau po savaiteles bus 5 men.Bet vis dar vargstam del pilvuko.Visi ramino ,kad svarbiausia yra isgyventi iki 3 men.Bet iki 3 men tai skaudedavo ir ryte ir vakare ir diena ir nakti.Visada!Mes su vyru buvom kaip zombiai.Jau net valerjona gert pradejome.Daktarai sake kad sveikas vaikas.Ko tik neisbandeme.Ir visus vaistukus kurie buvo Lietuvoje(Colinoxa,Espumizana,SabSimplex),ir is Baltarusijos atveztus Bebinos,ir Infacoli.Ir arbatas, ir maudynes ir masazus,ir sildem,i nesiojom.Vienu zodziu viska viska ka galejome girdeti,skaityti.Bet nieko nieko nepadejo.Truputuka lengviau pasidare po 3,5 men.O dabar beveik 5,bet vis dar uzeina kasdien skausmai,3-4 kartus per diena.Dabar mus ramina,kad visiskai skausmai praeina 6 men.Tai stai ir laukiame.Tikekimes kad tai tiesa smile.gif
Kantrybes visiems tevam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 03 14, 14:08)
mergaites kur yra pirkti infacol?gal pas mus lt yra?o jei njustis, gal galit puslapiuka koki nurodyti?

Laba,
Infacol parduoda siame skelbime:
http://www.skelbimai...ms-1196104.html
Skambinome per iseigines, sake turi. Tik jie Kaune.
Kitas variantas, kad nesisiusti is Anglijos, jei yra galimybe, parsivezti is Lenkijos. Jei turite draugu, kurie ten vaziuoja apsipirkti, gali parvezti, ten tikrai parduoda siuos lasiukus. manau, kad skelbime zmones ir gi parsiveze is Lenkijos, nes jie minejo, kad viska veza is ten. Sekmes.
Mes siandien pradesime naudoti Infacol lasiukus ir tikemes geriausio efekto smile.gif
Atsakyti
Mano mažuliukui skaudėjo ir pūtė iki 5 mėnesių tai tikrai. Dabar jau visi 7 ir tai būna, kad pučia verysad.gif
Atsakyti
veikos mamytes jungiuosi prie jusu mano mazylei dar nera 2menesiu ir jei ta pati beda su pilvo putimu geriausia pagalba vaistukai colinox jei ne jie vaikelis uzsirektu is skausmo daug lasu isbandem pakol siuos nenupirkom gydytoja parekpmendavo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzolina @ 2010 03 16, 23:27)
Mano mažuliukui skaudėjo ir pūtė iki 5 mėnesių tai tikrai. Dabar jau visi 7 ir tai būna, kad pučia  verysad.gif


Pas mus situacija identiska, tik vaikui daugiau menesiu. Varysim tirtis pas gastroenterologa, nes tikrai nenormalu sitaip...Praktiskai nebuna dienu, kad vaikui pilvuko neskaudetu.
Atsakyti
mes jau gavome infacol vaistukus.pirma kai uzsakinejau aneatsizvelgiau o kieki, paziurejau, akd uz musiskius tik pigesni tris akrtus siustis.o kai gavau ziuriu ir kiekis dvigubai didesnis.jau kelis kartus sugirdeme..tai net keistai miega, be jokiu bludijimu.labai tikiuosi, kad tikrai bus labai veiksmingi.
Atsakyti
QUOTE(jusku @ 2010 02 20, 09:39)
mes ir vargstam su pilv putimu, diegliukais. berniukui du menesiai ir isbandem turbut viska: espumisan l visiskai nepadejo, nuo colinox truputi gal ir maziau pute, bet pradejo nebeatsirugti, tai atpilinedavo daug, dabar naudojam infacol, bet irgi nelabai padeda. laukiam dar vienu vaistuku is uzsienio, bandysim, gal pades. valgom misinukus tik, todel keitem ir ji, nuo aptamil beprotiskai pute pilvuka, pakeitem i hipp, pirma savaite isvis nepute, paskui vel pradejo..

Renkantis mišinėlį, reikia atkreipti dėmesį, kad jo sudėtyje nebūtų krakmolo. jis kietina viduriukus, ir tuo pačiu pučia pilvuką. kiek man žinoma, be krakmolo yra vienintelis mišinėlis NAN firmos, naujiena pas mus čia. mažylis valgys dažniau, nes nebus tokio sotumo jausmo (krakmolo nėra), bet bus daug ramesnis ir miegos ramiai. o dėl lašiukų, nereikia norėti, kad lašiukai visiškai pašalintų diegliukus ar pūtimą. neužmirškite, kad vaistukai turi syveikti, vaizdžiai tariant, "suklijuoti" visą žarnyne vaikščiojantį orą, ir jį pašalinti. tas juk užima laiko. be to, vaikutis būtinai turi atsirūgti, nes jei to nepadarys, tada tas oras "vaikščios" po žarnyną ir vargins vaikutį.
mes naudojom, tai Espumisan tai Sab simplex, duodavom keletu lašiukų daugiau, nes sugirdydavom šaukšteliu (aš maitinu savo dukrytę savo pienuku) ir didesnių problemų neturėjome.
taip pat svarbu ir mityba, kaip jau buvo minėta anksčiau.
Atsakyti
Mes kol kas naudojam Espumisan L, kazkiek aprimsta po ju...uzmiega...nors nedaznai ju dar ir prireikdavo...net negaliu pasakyti ar jie mum tinka ar ne. bet speju dar sulausim mes tu diegliuku ir putimu pilvo veliau, nes lyg ir berniukam labaiu pasitaiko tie pilvuku putimai. seip dar glostau pilvuka kai pradeda raitytis, tas labiau padeda, atsipalaiduoja ir nebesiraito tiek.
Atsakyti