Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit foto studiją

QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 26, 11:01)
Sveikutes....
Gal galetumete ka nors parekomenduoti is foto telje Siauliuose? Aciu...

P.s.: ir dar norejau paklausti pries kiek laiko reikia santuoku rumuose foto telje uzsisakyti? Padekite...as toj sferoj dar naujoke  ax.gif  blush2.gif

Sveika.
Aš galėčiau parekomenduoti Gražinos ateljė arba daug gerų atsiliepimų girdėjau "Pas Viktorą" Spindulio gatvėje berods. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 26, 12:56)
Sveika.
Aš galėčiau parekomenduoti Gražinos ateljė arba daug gerų atsiliepimų girdėjau "Pas Viktorą" Spindulio gatvėje berods. g.gif


Tai gal tada apskritai neiti i ta foto telje(zakse)?
O kur jus fotografuosites?
Atsakyti
QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 26, 16:30)
Tai gal tada apskritai neiti i ta foto telje(zakse)?
O kur jus fotografuosites?

Viena klasiokė vasarą ženyjosi ir buvo užsisakę ateljė zakse, tai kol vyko ceremonija, jos mama kovojo dėl vietos, nes buvo tokių, kurie norėjo be eilės užlysti, viena nuotaka išvis staipės ilgiausiai, nors jau laikas jos buvo pasibaigęs.. Žodžiu, sakė košmaras tikras. doh.gif
O mes dar tiksliai neapsisprendėm, ar eisim į ateljė, nes jei bus fotografas, tai ir jis gražių ir meniškų nuotraukų pridaryt gali ir dar kur gamtoj, tai net nereikėtų ateljė.Dar svarstom... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 26, 15:36)
O mes dar tiksliai neapsisprendėm, ar eisim į ateljė, nes jei bus fotografas, tai ir jis gražių ir meniškų nuotraukų pridaryt gali ir dar kur gamtoj, tai net nereikėtų ateljė.Dar svarstom... g.gif  g.gif


schmoll.gif neee, jokių fotoatelje nenoriu. Tuo labiau, kad Kaune nelabai kas vertas dėmesio yr... Rotušės meno kokybe irgi nesižaviu, taip kad užteks mūsiškio fotografo.
Atsakyti
Nepritariu nuomonei, kad fotostudijos nuotraukos vienodo lygio kaip ir lakstanciu fotografu! Ne viena drauge vestuvese turejo fotografa, bet kartu ejo ir i fotosalona, tad palyginti buvo is ko! Laimedavo fotostudijose darytos nuotraukos!!! Tik rimtas profesionalas gali sau leisti tureti tiek aparaturos, kuri reikalinga studijai, o fotika ir patys galime lauke prie sienos paspaudyti. Na cia mano nuomone. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FUJITSU @ 2006 03 02, 12:28)
Nepritariu nuomonei, kad fotostudijos nuotraukos vienodo lygio kaip ir lakstanciu fotografu! Ne viena drauge vestuvese turejo fotografa, bet kartu ejo ir i fotosalona, tad palyginti buvo is ko! Laimedavo fotostudijose darytos nuotraukos!!! Tik rimtas profesionalas gali sau leisti tureti tiek aparaturos, kuri reikalinga studijai, o fotika ir patys galime lauke prie sienos paspaudyti. Na cia mano nuomone. ax.gif


Lygis kitas, bet man menas atrodo pagauti blitz kadrą "iš eigos", o ne sustačius žmones kaip statulas, reikiamai sukraipius galvas ir dirbtinai besišypsant schmoll.gif
Pagauti tarp jaunavedžių praskrendančią bitę ir jaunikio reakciją į tą bitę yra menas tongue.gif Fotostudijoj neliepsi "dabar su meile žiūrėk į nuotaką" ar "paleiskit vėją, kad skėtį nuneštų". Va apie ką kalbu. Per daug režisūros. Fotostudija man tinkama kai nori mylimajam į kelionę romantišką nuotrauką įdėt (pasirėmus žvelgi į tolį biggrin.gif ), bet ne renginiams įamžint.
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 03 02, 18:18)
Lygis kitas, bet man menas atrodo pagauti blitz kadrą "iš eigos", o ne sustačius žmones kaip statulas, reikiamai sukraipius galvas ir dirbtinai besišypsant  schmoll.gif
Pagauti tarp jaunavedžių praskrendančią bitę ir jaunikio reakciją į tą bitę yra menas  tongue.gif  Fotostudijoj neliepsi "dabar su meile žiūrėk į nuotaką" ar "paleiskit vėją, kad skėtį nuneštų". Va apie ką kalbu. Per daug režisūros. Fotostudija man tinkama kai nori mylimajam į kelionę romantišką nuotrauką įdėt (pasirėmus žvelgi į tolį  biggrin.gif ), bet ne renginiams įamžint.



Siaip -reportazine ir studijine fotografija skirtingi dalykai ir tikrai nevertetu ju lygint. Gera gali buti ir studijine, jei fotografas sugeba "priversti" jaunuosius pozuoti taip, kad nuotraukoje to visai nesimato.Kitas dalykas, kuri pastebejau-daugumos atelje fotografai visiskai nemoka dirbti su sviesa. Vienos cia labai isgirtos fotostudijos tinklapyje-vien plokscios, tarsi plasmasines fotografijos.O juk sviesa- fotografijos pagrindas. Deja-daugelyje fotografiju-tik ryski uzpildanti sviesa, beveik kaip operacineje, nei seseliu, nei pustoniu-jokio piesinio. Jei pasviestas fonas-tai butinai uzlepsintas pigus sintetinio atspalvio filtras. Na, bet kazkam tai grazu-"kap Landone ar Paryzui"...

Taip pat teko matyti reportazo meistra visaip bandanti pagauti pamerges dekolte(na del pamerges parametru ir dekolte gylio as kolega pilnai suprantu blush2.gif ) taciau tuo metu jaunieji, pamirse viska pasaulyje, buciavosi besileidziancios saules spinduliuose....saule nusileido greitai jauniesiams kzkas ibruko sampano taures...savo albume jie tures ispudinga savo drauges close-up(ar jaunajai uzteks jumoro buti tuo patenkintai g.gif biggrin.gif ), ojaunuju bucinys liko ju prisiminimuose...
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2006 03 02, 19:28)
...savo albume jie tures ispudinga savo drauges close-up



lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai cia juk igi menas, ar ne? Reikejo daug pastangu ideti, kad saulelydyje nufotografuoti dekolte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 03 03, 09:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai cia juk igi menas, ar ne? Reikejo daug pastangu ideti, kad saulelydyje nufotografuoti dekolte  lotuliukas.gif


Aga , tik reik atspausdint 3x4(metrų) ir nešk į ŠMC lotuliukas.gif
Atsakyti
Felikso fotostudija Vilniuje, Seskineje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
veikos merginos biggrin.gif mes va jau uzsisakiau foto studija, kuri yra santuoku rumuose Siauliuose ax.gif nors ilgai planavau, buvau daug girdejusi geru atsiliepimu apie STOP KADRA...taciau, nuejusi ir pabendravus labai nusivyliau moters komunikaciniais gebejimais, jei jau pokalbio metu patyriau stresa tai kas veliau bus? Kas bus vestuviu diena? blink.gif ...na nezinau kaip jus manot, ar fotografe gali atsauti taip: kai mes pasakem, jog ateisim ryt, pasitarti norim su tevais, ji atsake, kad jei dar reikia tevu patarimo prasyti nelaikas "zenytis"...siaubas... Na man yra malonu dar pasneketi huejus su mama, taip apsitarti kiek pozu t.y. kiek giminiu mazdaug noretu fotografuotis...kad apklausinetu...ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 03 02, 16:18)
Lygis kitas, bet man menas atrodo pagauti blitz kadrą "iš eigos", o ne sustačius žmones kaip statulas, reikiamai sukraipius galvas ir dirbtinai besišypsant  schmoll.gif
Pagauti tarp jaunavedžių praskrendančią bitę ir jaunikio reakciją į tą bitę yra menas  tongue.gif  Fotostudijoj neliepsi "dabar su meile žiūrėk į nuotaką" ar "paleiskit vėją, kad skėtį nuneštų". Va apie ką kalbu. Per daug režisūros. Fotostudija man tinkama kai nori mylimajam į kelionę romantišką nuotrauką įdėt (pasirėmus žvelgi į tolį  biggrin.gif ), bet ne renginiams įamžint.

Pritariu drinks_cheers.gif
Turėjom ir 'važinėjantį' fotografą su profesionalia kamera, ir fotostudijoj fotografavomės. Nors fotografą per tą pačią fotostudiją ir radom, bet būtume puikiai ir be studijos apsiėję. Nuotraukos statiškos, dirbtinos ir šypsenos, ir apskritai veidų išraiškos, ir laikysenos. Spalvinius fonus rinkomės patys, bet kai kurie labai netiko, nes nuotraukose labai išryškėjo makiažas, nenatūralūs žmonės atrodė. schmoll.gif
O va fotografo nuotraukos thumbup.gif
Ir "režisavo", ir 'nuotaikos nuotraukų' buvo, ir statiškų, ir portretinių, ir meniškų.
Įsirėminimui puikiausių nuotraukų iš fotografo darytų turim, ir tėvai, ir seneliai išsirinko.
Fotostudijos privalumas buvo toks, kad tuo metu pradėjo lyti, tai valandėlei pasislėpėm po stogu. Na, ir dar tai, kad pasidarėm nuotraukas su abiejų tėvais. Bet tokias nuotraukas ir važinėjantis fotografas padarė, taip kad fotostudija nebuvo būtina, gražiausios mūsų nuotraukos ne iš ten ax.gif
Atsakyti