Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit foto studiją

QUOTE(kava @ 2004 08 24, 09:07)
mes irgi neisim į atelje, nes turėsim Smiling_girl jau rekomenduotą ir patikrintą fotografą wink.gif



Patikrintas... g.gif Gal ir man parekomenduokit, jeigu nesunku.... nes kol kas nieko padoraus nerandu sad.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, susigriebėm, kad foto studijos neužsisakėm doh.gif
O reikėtų, nes ką gali žinoti, koks oras bus, o ir šiaip vis kitokios nuotraukos bus nei vien tik gamtoje rolleyes.gif Bet Vilniuje nežinau kur fotkintis eiti, o ir geriausia būtų senamiestyje, centre arba užupyje cool.gif Patarkit help.gif
Atsakyti

O gal gali patarti fotostudija/meninka ar ka (geriausiai Vilniuje, bet galima ir Kaune), kur galima butu pasidaryt ne vestuvines nuotraukas, o siaip fotosesija..
Noriu tevams padovanoti grazias iremintas nuotraukas, bet ne siaip is gyvenimo, ar is vestuviu (kurios bus), o idomias kokias, "prikolnas"... Gal senovininio tipo..
Atsakyti
Del fotografu pabandykit paskambinti tel. 201447 Kaune, ten dirba keli ir manau tikrai issirinksit, nes profesionalai ismano savo darba. Darbas liuks, o kainos kaip ir visur
Atsakyti
Tai kiek suprantu, cia tik siulote viena vienintele fotoatelje Kaune - Rotuseje. Man ji irgi visai viduje patiko. Kadangi as nusprendziau nesamdyti profo ar siaip fotografo (del pinigu stygiaus) tai man fotoatelje - butina. Beje, as noriu nuotrauku,kurios butu darytos fotoatelje. smile.gif O fotografais "dirbs" si mena "mylintys" giminaiciai. Beje, man didele paguoda, kad mano pazystami is Belgijos pasakojo, kad pas juos niekas ten nekviecia jokiu fotografu ir tai nepriklauso nuo pinigines storumo. Tai ir padejo isspresti man sia dilema. smile.gif
Atsakyti
o as vis galvojau, kad siais laikais i fotoatelje niekas nebevaziuoja...
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 05 16, 00:33)
o as vis galvojau, kad siais laikais i fotoatelje niekas nebevaziuoja...

Fotostudija labai pravercia jei lyja lietus, as tai eiciau nors pora nuotraukycių vietoj jūsų pasidaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tuomet taip ir padarysim smile.gif
Atsakyti
Nežinau, ar tai tiesa, bet girdėjau kad foto atelje keliu nuotraukyčių nedaro. Yra surengiama fotosesija ir pripyškina fotkių. Aišku ir sumoki atatinkamai unsure.gif
Vat todėl mes ir neisim į jokias foto atelje rolleyes.gif
Nusisamdėm fotografą (gražiai girdėjom apie jį) ir nors čia pasitaupysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Beje, jei Vilniuje kuri žinote kokią foto studiją, kur būtų galima nusifotografuoti kažkaip įdomiai (retro stiliumi ar pan.), parekomenduokit 4u.gif
Norim tėvams padovanoti smile.gif
Atsakyti
Musu fotografe turi savo fotoatleje, todel nemanau, kad bus bedu smile.gif
Atsakyti
Jau uzsisakiau foto atelje laika. smile.gif O galvojau, kad nieko nepešiu nuejus nes bus jau viskas uzimta Liepos menesiui. sad.gif Bendrai informacijai, tai nuotrauku darai kiek pati nori, o ne visa juostele kol ispleskina. Nors vienas aknuo nuo sirdies nusirito. rolleyes.gif
Atsakyti