Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

Niu prisodinau balnoke tu petuniju smile.gif
Tik, kad salnas pranesa-tai ar nenusals g.gif
Atsakyti
Ka reiskia "prancuziskas" balkonas? sad.gif
Man labai patinka tokie jaukus ir dideli balkonai, kur zmones sedi ir geria arbata rolleyes.gif Esu tokiame buvusi uzsienyje, bet jau cia irgi gal daug kas turi.
O kokios geles tiktu mano balkone? Jis istiklintas ir dar pietu puseje. Ar nenusvilins saule vargsiu gelyciu?
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 05 12, 12:18)
Kaip petunijas reikia geneti, ar virsunes nuskinti? Ir kokio didumo jas reikia geneti{ pas mane jos dar nera dideles]? Gal nuskinta virsune gali prigyti?

Kol jos dar nežydi, tiesiog pačia viršūnėlę visų šakelių reikia nuskinti ( nugnybti pati pumpuriuką). Bet aš kalbu ne apie petunijas, o apie surfinijas ( svyrančias petunijas). Beje, vėjo nulaužtą viršūnę buvau įkišusi pernai į žemę , tai ji prigijo, bet per visą vasarą beveik nepaūgėjo. O tos nugnybtos viršūnėles tai būna vos keleto milimetro, tai nėra ką ten ir sodinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 12 gegužės 2004 - 15:19
QUOTE (nerile @ 2004 05 12, 12:19)
Ka reiskia "prancuziskas" balkonas? sad.gif

"Prancuziskas" balkonas tai toks balkonas , kuris tik taip vadinamas, is tikruju tai nera ten jokio balkono. Langai iki zemes ir iskart groteles smile.gif Na lovelis surfinijoms aciui dievui dar telpa biggrin.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti balkono geliu kainomis is Vilniaus Kalvariju turgavietes si ryta: petunijos -nuo 1,5 iki 2 litu ( pirkau kelias desimtis, tai "nuleido" iki 1,30). Surfinijos nuo 5 iki 15 litu. Bet jau tos uz penkis tai tokios neispudingos. Naslaites - 10 vienetu 3 litai. Lobelija smulkiaziede (bet labai grazi, vesli) -7-8 litai. Pasirinkimas didelis. Tikrai.
Atsakyti
Pinga, jau pinga clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 05 08, 13:53)
. Va nusipirkau pakabinama vazona su surfinija. Apsiziurejau kad laistant viskas pro apacia isbega, ka tokio gudraus ismascius kad laistant tas vanduo nevarvetu? Gal yra kokios leksteles prikabinamos?

na, aš irgi ne superinė gėlininkė biggrin.gif bet tokioms pakabinamoms gėlėms yra spec vazoniukai iškart su lėkštele, na, jis toks ištisinis, aš pirkau Senukuose.
Atsakyti
O apie žolytę ar turi kas informacijos???
Atsakyti
kokią žolytę turėjai galvoje ? vejos ?
Atsakyti
man tik dabar daejo kuom skiraisi petunijos nuo surfiniju doh.gif

tai kaip dabar man suprast, kurias as pasodinau g.gif

nu gelininke tai is manes topine tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 05 19, 14:51)
kokią žolytę turėjai galvoje ? vejos ?

Aga wink.gif
Atsakyti
o ką konkrečiai norėtum sužinoti ?
Atsakyti