Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie išskyras

QUOTE(IRIM @ 2010 07 02, 21:47)
Pas mane dabar isskyru padaugejo (anskciau visai tas reikalas nekankino). Eisiu kita sav pas gine ir paklausiu, ar cia viskas teisinga. Galesiu sugrizus pakomentuoti. Esu skaiciusi, jog isskyros mamukams - normalu. Viskas priklauso nuo ju tipo (turi buti 'svarios' ir be blogo kvapo).

teisingai,jei be blogo kvapo,nepersti-normalu
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 07 02, 23:47)
Pas mane dabar isskyru padaugejo (anskciau visai tas reikalas nekankino). Eisiu kita sav pas gine ir paklausiu, ar cia viskas teisinga. Galesiu sugrizus pakomentuoti. Esu skaiciusi, jog isskyros mamukams - normalu. Viskas priklauso nuo ju tipo (turi buti 'svarios' ir be blogo kvapo).

pasidalink informacija ka pavyko suzinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 28, 19:04)
Man daktare sake, kad isskyros nestumo metu-normalu... Ir ju padaugeja, nes tokiu budu apsaugo gimda nuo bakteriju ir kitu negeru dalyku  4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 07 02, 23:47)
Pas mane dabar isskyru padaugejo (anskciau visai tas reikalas nekankino). Eisiu kita sav pas gine ir paklausiu, ar cia viskas teisinga. Galesiu sugrizus pakomentuoti. Esu skaiciusi, jog isskyros mamukams - normalu. Viskas priklauso nuo ju tipo (turi buti 'svarios' ir be blogo kvapo).



pas tave viskas normalu smile.gif va aš galvoju, toks ankstyvas nėštumas, o tokios baltokos išskyros, na bet neperšti, neskauda o ir be kvapo, sakau gal nieko tokio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2010 07 21, 16:23)
pas tave viskas normalu smile.gif va aš galvoju, toks ankstyvas nėštumas, o tokios baltokos išskyros, na bet neperšti, neskauda o ir be kvapo, sakau gal nieko tokio 4u.gif



Va va, ir man tas pats - batos tokios ir gan daug, ypac tas dienas, kai karsta (gal ten dar ir prakaitas prisideda tuomet) bet irgi, nei persti, nei kas nors blogai, kvapo nera. Manau, kad normalu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(doviiliuke @ 2010 07 02, 10:46)
bet juk jeigu labai gausiai ju tai nebera normalu  ax.gif ar tik man taip atrodo?

Netgi jeigu labai jau gausios, tai cia nieko blogo, nes tas apsaugo gimda, kad jokios bakterijos ten nepatektu 4u.gif
Taip aiskino daktare 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Norėjau pasiteirauti, ar kamnors planuojant vaikelį pradėjo tepliot rudom išskyrom? Su vyru jau savaitę nesisaugom, o va užvakar pasirodė tamsios išskyros. Nuo ko kažin taip galėtų būti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2010 07 30, 10:48)
Sveikos. Norėjau pasiteirauti, ar kamnors planuojant vaikelį pradėjo tepliot rudom išskyrom? Su vyru jau savaitę nesisaugom, o va užvakar pasirodė tamsios išskyros. Nuo ko kažin taip galėtų būti? 4u.gif

Taip buna kai leliukas isitvirtina gimdoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2010 07 30, 08:48)
Sveikos. Norėjau pasiteirauti, ar kamnors planuojant vaikelį pradėjo tepliot rudom išskyrom? Su vyru jau savaitę nesisaugom, o va užvakar pasirodė tamsios išskyros. Nuo ko kažin taip galėtų būti? 4u.gif

man buvo pries suzinant apie nestuma.galvojau atejo nelemtos mmm,bet tai buvo zenklas uogytes isitvirtinimo. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nepalieka ta zaraza ir manes verysad.gif ir pries nestuma man gan nemazai tu isskyru budavo, bet daba doh.gif kuo toliau tuo daugiau, pries savaite pirma karta paeme tepineli, nes jau kelis kartus sakiau, kad vargina pagausejusios gelsvos isskyros, ryt ryte einu atsakymu. O siand pasirode tokios lyg varskes zalsvos spalvos verysad.gif labai bijau, kad cia gali buti koks lb stiprus uzdegimas cray.gif kuris gali pakenkti nestuke.gif nes dar nera 3men.
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2010 09 15, 08:21)
Nepalieka ta zaraza ir manes  verysad.gif ir pries nestuma man gan nemazai tu isskyru budavo, bet daba  doh.gif kuo toliau tuo daugiau, pries savaite pirma karta paeme tepineli, nes jau kelis kartus sakiau, kad vargina pagausejusios gelsvos isskyros, ryt ryte einu atsakymu. O siand pasirode tokios lyg varskes zalsvos spalvos  verysad.gif labai bijau, kad cia gali buti koks lb stiprus uzdegimas  cray.gif kuris gali pakenkti  nestuke.gif nes dar nera 3men.



pas mane lygiai tokios pat isskyros doh.gif turbut nuo pat nestumo pradzios. ir nieko neranda tik paprasciausia pienlige g.gif ir jos sukelta uzdegima unsure.gif kuris nebuna didelis ( iki 35 leukocitu reg. lauke ) israso zvakuciu ,sunaudoju ,po poros savaiciu vel tas pats doh.gif jau 3 kartus zvakutes naudojau . panasu,kad kol nepagimdysiu ,nesusitvarkys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eiksau @ 2010 09 15, 11:28)
pas mane lygiai tokios pat isskyros  doh.gif  turbut nuo pat nestumo pradzios. ir nieko neranda tik paprasciausia pienlige  g.gif  ir jos sukelta uzdegima  unsure.gif  kuris nebuna didelis ( iki 35 leukocitu reg. lauke ) israso zvakuciu ,sunaudoju ,po poros savaiciu vel tas pats  doh.gif  jau 3 kartus zvakutes naudojau . panasu,kad kol nepagimdysiu ,nesusitvarkys  schmoll.gif


Leukocitu siek tiek ir pas mane padideje, taciau sake dar gydymo nereik, taciau del tu zaliu isskyru manau tikrai rytoj israsys kokiu zvakuciu.
Nuraminai, kad ne 1 tokia apsizaliavus doh.gif
4u.gif
Atsakyti