Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie išskyras

O gal kuri atsimenat kokios isskyros buvo tuo metu, kol dar nezinojot, kad pastojot????? Tuo metu, kai turejo prasideti menesines. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Nuo vakar ryto pastebejau zalias varskes pavidalo isskyras ir dar ju kvapas nekoks. Vakare ju jau kaip ir nrbuvo, bet va siandien vel jos atsirado. Pas gydytoja tik kita pirmadieni, tai ir stresuoju... verysad.gif Mums 32 savaites. Gal kuriai taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(jabadabadoo @ 2010 11 23, 14:14)
Sveikos mamytes. Nuo  vakar ryto pastebejau zalias varskes pavidalo isskyras ir dar ju kvapas nekoks. Vakare ju jau kaip ir nrbuvo, bet va siandien vel jos atsirado. Pas gydytoja tik kita pirmadieni, tai ir stresuoju... verysad.gif  Mums 32 savaites. Gal kuriai taip buvo?

jei dar niežuliukas lydi tavo varškines išskyras tai čia greičiausiai grybelis. Siūlyčiau pasiskambinti gydytojai ir susitarti del susitikimo, kad paskirtu tinkamus vaistukus.
Atsakyti
sveikos mamytes, man lyg tokios nemalonios isskyros pasirode, gelsvai balksvos tirstos, kartais paniesti....gal cia pienlige? man 7 savaites, esu anglijoj, net neisivaizduoju kaip tai daktariu paaiskinti doh.gif nes jie cia net samalioto neturi lotuliukas.gif o i ligonine tirkai del to nevaziuosiu.....dar negana sio dziaugsmo, siandien pasirode rusvos spalvos isskyros, kaip butu rudo kraujo patepioje, ar tai nereskia nieko blogo? prasau patarkite..... doh.gif
Atsakyti
Labas, mum 18,5 savaitėlų ir keistai pradėjo kas dvi-tris dienas lyg šlapimas ar vanduo išbegti, g.gif ar buvo taip?
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2010 11 26, 23:09)
sveikos mamytes, man lyg tokios nemalonios isskyros pasirode, gelsvai balksvos tirstos, kartais paniesti....gal cia pienlige? man 7 savaites, esu anglijoj, net neisivaizduoju kaip tai daktariu paaiskinti doh.gif nes jie cia net samalioto neturi lotuliukas.gif o i ligonine tirkai del to nevaziuosiu.....dar negana sio dziaugsmo, siandien pasirode rusvos spalvos isskyros, kaip butu rudo kraujo patepioje, ar tai nereskia nieko blogo? prasau patarkite..... doh.gif

Rusvos ar rudos spalvos isskyros yra senas kraujas, taigi kuo greiciau siulyciau pasirodyti medikams. Nesinori gasdint, bet zinai, kad nestumo metu kraujo rodytis neturetu
Atsakyti
QUOTE(Ginariukė @ 2010 11 28, 20:54)
Labas, mum 18,5 savaitėlų ir keistai pradėjo kas dvi-tris dienas lyg šlapimas ar vanduo išbegti, g.gif  ar buvo taip?


Labas 4u.gif jei to slyscio nera daug, tai normalu, gal tiesiog tokios vandeningesnes isskyros arba tikrai slapimas. Man kartas nuo karto buna panasiai, kartais net karta i diena, bet isbega nedaug, arbatinis saukstelis tai maximum smile.gif vandenu yra norma tai labai nepergyvenu. Jei labai neramu, nulek pas gydytoja, ji paims tepineli kad isitikinti, kad tai ne vaisiaus vandenys smile.gif beje, jei yra dar ir baltu isskyru, gali buti kad cia grybuko pasekme...

nezinau ar pagelbejau, bet as taip pat nerimavau, kol nepatikrino ir nepasake, kad viskas ok 4u.gif
Atsakyti
ginekologas turetu israsyti zvakuciu ir tirpalo apsiprausti greit praeina ,taciau visa nestuma gali atsinaujinti ,panasu i grybeli .Tai dazna nesciasias kankinanti problema
Atsakyti
Nuo pat nestumo pradzios jos mane kamuoja doh.gif
Atsakyti
Mane ziauriai tai kankina, bega nuolat, visa nestuma,jau baigiu priprasti,bet nemalonu gi, tai kur cia pratinsies...

Atsakyti
Labukas,

Noriu paklausti ar normalu, kad nestuke.gif pradžioje yra ne baltos o gelsvos išskyros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 10:16)
Mane ziauriai tai kankina, bega nuolat, visa nestuma,jau baigiu priprasti,bet nemalonu gi, tai kur cia pratinsies...

toks gribelis gali suminkstinti kakleli,tokios skystos isskiros nera gerai,todel reaguoti butina mirksiukas.gif
Atsakyti