Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - naminiai

QUOTE(Odrey @ 2009 05 22, 20:06)
Gal mergaites zinot kokiu ledu is maskarpones surio?? Valgiau Panoramoj, tai kazkas nerealaus. Kaip tokius pasidaryt paciam  g.gif  ?


Kaip tik vakar susižvejojau tailandiečių receptuką biggrin.gif (orginalo kalba doh.gif biggrin.gif )atrodo labai gardžiai, tai taip maga išbandyti biggrin.gif

QUOTE(mama_Greta @ 2009 05 22, 21:07)
nuostabus rutuliukai wub.gif  rytoj pat gaminsiu wub.gif beje, ar nepasirode 3 saukstai tos pudros per daug? esu keleta gardumynu kepusi su zaliaja arbata, tai receptuose truputeli sumazinau pudros kieki, nes vis kazkaip per daug pasirodydavo... ax.gif
jei ka domina, matchos pudros buna ir Presto, ir dar kazkokioj arbatos parduotuvej, del kurios pavadinimo nesu tikra (gal Skonis ir kvapas? vilniaus akropoly tikrai yra). pastarojoje siek tiek pigesne.


Visai ne mirksiukas.gif dar prieš dedant pagalvojau ar nebus perdaug tos žalios arbatos pudros, bet pagal skonį pats tas gavosi thumbup.gif šie mano mėgstamiausi ledai tapo wub.gif biggrin.gif

Iš ties doh.gif , buvau Akropolyje ir tuo pačiu užlėkiau į skonis ir kvapas parduotuvę, ten 40 g matchos pudra kainuoja pigiau nei DeLonoje mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka, smaliziauju ir as zaliosios arbatos ledus wub.gif bet va pudros visgi maziau dejau. Ir ne be reikalo, nes jauciu, kad jei buciau bent truputi daugiau idejus, jau butu buve per daug.. is pradziu idejau apie 2 1/3 sauksto, bet greit greit pagalvojau, kad per daug ir dar kazkiek isgraibiau doh.gif tai galutiniam variante liko apie 1.5 - 2 saukstus ir tikrai pats tas!! daugiau butu per kartu. bet cia gal dar nuo pudros priklauso. maniskiu ir spalva visai kitokia gavosi - ryskiai zalia, tokia sodri spalva. gaila vyras isvykes darbo reikalais uzsienin - fotika pasiime, tai ner kaip parodyt, kas ten pas mane gavosi doh.gif bet kad skanu tai tikrai wub.gif kitam kartui esu nusiziurejus zaliosios arbatos ledus su baltuoju sokoladu - irgi turetu buti fantastiski wub.gif
Atsakyti
Taigi, kad kad nuo pačios pudros labai daug kas prikauso mirksiukas.gif


manoji tai štai kaip atrodo:

user posted image

beje tai Itoen Green Tea Powder (Ooi Ocha) mirksiukas.gif

Man šie ledai tokie gaivūs wub.gif wub.gif

o šiandien, jei spėsiu, tai gaminsiuos namie marscapone sūrį ledams, kažkaip 14 lt už 500g mokėti tai g.gif tad žiūrėsiu kas gausis, nes jei gausis tai oioioioi...... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 05 25, 15:23)

o šiandien, jei spėsiu, tai gaminsiuos namie marscapone sūrį ledams, kažkaip 14 lt už 500g mokėti tai  g.gif  tad žiūrėsiu kas gausis, nes jei gausis tai oioioioi......  bigsmile.gif

nu jei gausis, tai garantuoju kad nusiziuresiu ax.gif zinoma, jei pasidalinsi receptuku mirksiukas.gif nes tikrai, kad nepigi ta maskarpone, o turiu atradus keleta megstamu receptuku su situo geriu wub.gif
Atsakyti
Mergaites nedinkit !!! jau nusibodo tuos pacius ledus daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 05 25, 21:54)
nu jei gausis, tai garantuoju kad nusiziuresiu ax.gif zinoma, jei pasidalinsi receptuku mirksiukas.gif nes tikrai, kad nepigi ta maskarpone, o turiu atradus keleta megstamu receptuku su situo geriu wub.gif


žinok, dar nepasigaminau doh.gif ( vis laiko trūkumas)

receptas labai paprastas- grietinėlę reikia pakaitinti su citrinos rūgštele mirksiukas.gif ir psio ( čia grubiai parašiau), na bet kad būtų lengviau įsivaizduoti mirksiukas.gif


QUOTE(Odrey @ 2009 05 29, 09:52)
Mergaites nedinkit !!! jau nusibodo tuos pacius ledus daryt  lotuliukas.gif



niekur nedingom- darbais užsikasusios, pavasaris... wub.gif tongue.gif

taigi, dar šiandien pateiksiu mascarponės šaldytą gardumyną ir receptuką ( galima ir ledais pavadinti) wub.gif ech neiškenčiau vakar ir gatavos mascarponės nusipirkau (beje Norfoje ji net 5 lt pigesnė nei Maximoje mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 05 29, 11:51)
žinok, dar nepasigaminau  doh.gif  ( vis laiko trūkumas)

receptas labai paprastas- grietinėlę reikia pakaitinti su citrinos rūgštele  mirksiukas.gif  ir psio ( čia grubiai parašiau), na bet kad būtų lengviau įsivaizduoti  mirksiukas.gif
niekur nedingom- darbais užsikasusios, pavasaris...  wub.gif  tongue.gif 

taigi, dar šiandien pateiksiu mascarponės šaldytą gardumyną ir receptuką ( galima ir ledais pavadinti)  wub.gif  ech neiškenčiau vakar ir gatavos mascarponės nusipirkau (beje Norfoje ji net 5 lt pigesnė nei Maximoje mirksiukas.gif  )

čia aišku nelabai į temą, bet tai kokia kaina norfoj maskarponės?Kaip tik reikia nes pasibaigė (lenkuose po 5 zlotus prisipirkus buvau thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 05 29, 10:54)
čia aišku nelabai į temą, bet tai kokia kaina norfoj maskarponės?Kaip tik reikia nes pasibaigė (lenkuose po 5 zlotus prisipirkus buvau thumbup.gif )


mirksiukas.gif 10,99 lt už 500g indelį mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif
Ilgai skaičiau jūsų pašnekesius apie ledus ir jų receptus ir galiausiai pati susigundžiau išbandyti. smile.gif
Kol kas dariau tik 2 kartus ledus ir abu kartus ledai kameroj sušalo į akmenį (prieš tai buvo šaldomi su ledų gaminimo aparatu), norėjau pasiteiraut ką ne taip darau, nes ištraukus dar ilgokai reik kambarį palaikyt, kad būtų įmanoma įsidėt jų.
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2009 05 29, 12:45)
Sveikos, merginos smile.gif
Ilgai skaičiau jūsų pašnekesius apie ledus ir jų receptus ir galiausiai pati susigundžiau išbandyti. smile.gif
Kol kas dariau tik 2 kartus ledus ir abu kartus ledai kameroj sušalo į akmenį (prieš tai buvo šaldomi su ledų gaminimo aparatu), norėjau pasiteiraut ką ne taip darau, nes ištraukus dar ilgokai reik kambarį palaikyt, kad būtų įmanoma įsidėt jų.



Iš tiek kiek teko gaminti ledus namie, tai galiu pasakyti, tie ledai kur didžiąją masės dalį sudaro vaisiai ( pvz. avokadų, kivių ir pan.) ir pvz. kokoso ledai, juodojo sezamo - tai šie man irgi labai kietai sušala ir neužtenka 10-15 min, kad jie atitirptų, taip kad galima gražius rutuliukus suformuoti wink.gif

o kiti ledai (karameliniai, plombyro, mascarponės ir pan.) - tai viskas normaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 05 29, 13:17)


Aišku, ačiū už atsakymą 4u.gif , na antrieji vakar daryti ir yra jūsų avokado ledai mirksiukas.gif
O pirmus dariau pagal receptuką iš rusaičių forumo , vadinosi "tinginio plombyras". Jie buvo gal kiek "minkštesni" palyginus su avokadų, bet ganėtinai kieti. Aš norėčiau , kad gautūs tokio minkštumo kaip parduotuviniai...Na, vienu žodžiu, tęsiu bandymus toliau tongue.gif
Eilėjė laukia juodojo sezamo masės ledai smile.gif

O gal kas turite pieniškų ledų receptuką, nes kiek randu , tai beveik visi yra gana riebūs su grietinėle, o norisi lengvesnių, bet ne vaisinių 4u.gif
Atsakyti
Išbandykite karamelinius su migdolų riešutais mirksiukas.gif , jie puikia per 10 min atitirpsta ir gardumėlis wub.gif

pieniškų neriebių ledų receptų kažkur buvau užmačiusi g.gif

pieniški( su trupučių greitinėlės) libaniečių virtuvė

grynai pieniškus tai galite pasigaminti iš angliškojo kremo ( jį pagaminte ir tiesiog supilate į ledų mašiną) mirksiukas.gif tai yra ledų pagrindas mirksiukas.gif

taip pat dar vienas receptukas pieniškų ledų be kiaušinių:

400ml pieno užvirinti, tada įpilti 100g cukraus ir 1 valg.š. pieno miltelių ( manau tiktų ir sojų pieno milteliai)

Atvėsinti ir masę supilti į ledų mašiną wink.gif

galima įberti vanilinio cukraus žiupsnelį mirksiukas.gif
recepto orginalas
Atsakyti