Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - naminiai

Dėkui didelis 4u.gif Bandysiu kažką daryt, papasakosiu kaip sekėsi ax.gif

o dėl karamelinių su migdolais, tai labai gaila , bet aš nevalgau riešutų, tai su migdolais man netinka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi: 29 gegužės 2009 - 15:05
Nieko, yra ir be karamelinių kitokių irgi gardžių , tik spėk gaminti doh.gif

Aš jau pradėjau kolekcionuoti ledų receptus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

štai šiandien dar vienus mascarponinius (su braškių gabaliukais ir pieniško šokolado drožlėmis wub.gif ) susukau ir laukiu kol šie dietiniai pieniški atvės ax.gif biggrin.gif


yra dar vieni tokie berods indėniški pistacijų ledai - labai įdomiai gaminami, sakiau savaitgalį ir šiuos reikės išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš tai pat atidariau ledų gaminimo sezoną.

Rabarbarų ledai:
Ledams reikės:
1 pakelio grietinėlės miltelių
400 ml šalto pieno
rabarbarų uogienės pagal skonį
keleto šokolado gabaliukų

Grietinėlės miltelius plakiau su pienu, kol ji sutirštėjo. Tada dėjau uogienę (kažkur apie 6 v.š.)ir šokolado gabaliukų.
Viską gerai dar šiek tiek išplakiau ir įdėjau į ledų gaminimo aparatą. Nustačiau 35 min. ir ledus palikau gamintis. Gavosi tikrai labai skanūs ledai, saldūs, gaivūs, su švelnia rūgštele...


Braškiniai ledai

300 ml pieno
pusantro pakelio grietinėlės miltelių (Dr. Oetker)
šviežių trintų braškių (aš dėjau apie penkiolika vidutinio dydžio braškių)
pagal skonį riešutų, šokolado gabaliukų

Į šaltą pieną subėriau grietinėlės miltelius ir plakiau kol masė sutirštėjo. Tada sutryniau braškes į košelę ir sudėjau į grietinėlės masę. Viską dar šiek tiek paplakiau. Aš dar įdėjau šiek tiek žemės riešutų ir šokolado gabaliukų. Visą šią masę įdėjau į ledų gaminimo aparatą ir nustačiau ant maximalaus laiko.
Ledai yra gaivūs, ne per saldūs, tad kas mėgstate saldžiau, įdėkite porą šaukštelių cukraus pudros į grietinėlės masę.


O nuotraukėles galite pamatyti čia:
Ledai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LABUSKA: 09 birželio 2009 - 11:40
QUOTE(irmulia @ 2009 05 19, 22:13)
Kaip žadėjau, įdedu vakar gamintų braškinių ledų foto ir receptuką  mirksiukas.gif
Braškių ledai (receptas)

Vakar gaminau šiuos, labai skanūs gavosi 4u.gif
Tik kietoki, nors 3h kas 20min maišiau doh.gif
Bet kaip sakei visi iš vaisių panašiai gaunasi.
Kitą savaitgalį bandysiu kitus receptus. rolleyes.gif
Atsakyti
O as vakar vakare padariau skaniausius ledus pasaulyje blush2.gif

Dariua vanilinius ledus, tik truputi su maziau cukraus, ir pridejau puslitriuka zamuogiu sutrynus blenderiu. O jau kvapas wub.gif wub.gif wub.gif
Su braskem buvo skanu, bet mergaites su zemuogem, tai kazkas nerealaus.
Sveciu turejau, tai sako, kazkas nepaprasto sitie ledai.
Pabandykit, kaip tik zemuogiu metas thumbup.gif
Atsakyti
LABUSA - rabarbarų būtinai išbandysiu mirksiukas.gif

Kozete- super thumbup.gif kad viskas gavosi thumbup.gif

Odrey, ech, žemuogės, man jų uogienė tai kažkas nerealaus, MB senelė turi žemuoginių braškių, taip taip būtent žemuoginių, nes jų skonis kaip žemuogių grynaveislių, o dydis - kaip nemažų braškių, tai garantuotas visiškas apsivalgymas wub.gif wub.gif wub.gif

vakar bandžiau gaminti persikinius ledus ir ... verysad.gif ne kas gavosi verysad.gif , nes dėl jų rūgštumo, deja LT normalių užsieninių vaisių nerasi schmoll.gif ) besukant ledų aparate gavosi ne vietisa masė, o tokie balti grietinėlės gabaliukai atsiskyrė g.gif , tad jei ir gaminti, persikinius iš tokių vaisių ledus, tai tik šerbetą ( sutrinti persikus į tyrę ir su cukrumi išsukti ) mirksiukas.gif
Aišku, rankų nenuleidžiu, bandysiu dar kartelį gal kitaip kiek darysiu, nes pačius persikus tai labai mėgstu bigsmile.gif
Atsakyti
vakar bandžiau gaminti persikinius ledus ir ... verysad.gif ne kas gavosi verysad.gif , nes dėl jų rūgštumo, deja LT normalių užsieninių vaisių nerasi schmoll.gif ) besukant ledų aparate gavosi ne vietisa masė, o tokie balti grietinėlės gabaliukai atsiskyrė g.gif , tad jei ir gaminti, persikinius iš tokių vaisių ledus, tai tik šerbetą ( sutrinti persikus į tyrę ir su cukrumi išsukti ) mirksiukas.gif
Aišku, rankų nenuleidžiu, bandysiu dar kartelį gal kitaip kiek darysiu, nes pačius persikus tai labai mėgstu bigsmile.gif
[/quote]
Irmulia, o tu melioninius pabandyk. Perpjauk pusiau ta geltona meliona, ir is abieju pusiu isemus seklytes, ta pati pati saldziausia minkstima isgremzk. Tik nepadaugink, kaip as pirma karta, nes atsiranda kartumas, o siaip tai vieni skaniausiu ledu buvo is vaisiu.
Atsakyti
as tai ledu megeja..ir keik cia receptuku radau naminiams ledam daryti, niekad nesu bandzius, siandien bus pirmas kartas..man kazkaip tie kokosiniai skanai atrodo, nes as labai aju megstu viska kas is kokosu... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip skaniai apie ledus snekat, kad net pavydas sueme 4u.gif
Galvoju apie ledu gaminimo aparata, bet skaiciau kad jam ir saldymo kameros reikia, o gal yra toks, kuriam elektros uztektu? Isigijau saldytuva be kameros (o saldiklio vis neprisiruosiam pirkti - netoli parduotuve ledams nusipirkti biggrin.gif ), o normaliu ledu nera, bet ar pavyks pasigaminti tik su aparatu?
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2009 06 30, 20:15)
Taip skaniai apie ledus snekat, kad net pavydas sueme  4u.gif
Galvoju apie ledu gaminimo aparata, bet skaiciau kad jam ir saldymo kameros reikia, o gal yra toks, kuriam elektros uztektu? Isigijau saldytuva be kameros (o saldiklio vis neprisiruosiam pirkti - netoli parduotuve ledams nusipirkti  biggrin.gif ), o normaliu ledu nera, bet ar pavyks pasigaminti tik su aparatu?

Įtariu, kad be kameros nieko neišeis mirksiukas.gif Bent jau pas mus parduotuvėse neteko tokių aparatų matyti.
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2009 06 30, 19:59)
Įtariu, kad be kameros nieko neišeis  mirksiukas.gif  Bent jau pas mus parduotuvėse neteko tokių aparatų matyti.

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
teks toliau pavydet verysad.gif
Atsakyti
Siandien parduotuveje uzmaciau akcija indui ledams saldyti porcijomis su daugkartiniais pagaliukais (tiksliau, formomis visokiomis). Maciau receptai irgi keli yra ipakavime. Gal kas turite, ar verta pirkti? smile.gif
Atsakyti