Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(Kentaure @ 2010 05 04, 09:34)
Sveikos,  buvau registruota kitam rajone, dabar jau Vilniuj ir isiaiskinau kad tie 52 Lt man priklauso. Tik kur Vilniuje kreiptis? Mano teviskej sake, kad seniunijoj yra skyrius, bet  kai deklaravau seniunijoj sake tokio skyriaus nera  blink.gif

i to rajono kur jus registrota socialini centra reikia kreiptis.Arba i bet kuri soc.centra,ziurint kur jums arciau 4u.gif
Atsakyti
Pasilaiciai mano, tai kur kreiptis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2010 05 05, 09:35)
Pasilaiciai mano, tai kur kreiptis? g.gif

i pasilaiciu soc.centra,o jei tokio nere,tai galit i bet koki artimiausia soc.centra,aisku reikia dar registruotis,kad papult pas juos.
http://www.spcentras....php?m=3&l=5563
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 05 gegužės 2010 - 08:49
Sveikos 4u.gif

Labai noreciau informacijos is jusu g.gif Gal galit pasakys kaip man pasiskaiciuoti pajamas uz 12 men, kad gauciau vaiko pinigelius. Salykim kreipiuosi geguzes menesi, tai kuriu menesiu man pajamas reiktu sudeti g.gif Nes kaip as suprantu tai uz geguzi darbovietes perveda birzelio menesi, tai man ir imt nuo praeitu metu birzelio iki siu geguzes unsure.gif Nes geguzi gauti pinigeliai juk yra uz balandzio menesi ax.gif Ar as cia jau pergiliai kapstausi?
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 05 05, 12:01)
Sveikos 4u.gif

Labai noreciau informacijos is jusu g.gif Gal galit pasakys kaip man pasiskaiciuoti pajamas uz 12 men, kad gauciau vaiko pinigelius. Salykim kreipiuosi geguzes menesi, tai kuriu menesiu man pajamas reiktu sudeti g.gif Nes kaip as suprantu tai uz geguzi  darbovietes perveda birzelio menesi, tai man ir imt nuo praeitu metu birzelio iki siu geguzes unsure.gif Nes geguzi gauti pinigeliai juk yra uz balandzio menesi ax.gif Ar as cia jau pergiliai kapstausi?


skaiciuoti pajamas nuo 2009-01-01 iki 2010-01-01
http://www.socmin.lt...x.php?533031094

pas mus socialiniam sake, kad nebegalima imti pajamu nuo menesio kuri atejai (imamos praejusiu (2009) metu pajamos, kad gautumet siais metais (2010) uz vaika)
nors kai kurios mamytes sako,kad pas juos vis dar galioja sena tvarka.
nezinau , gal nuo savivaldybes priklauso... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 gegužės 2010 - 13:15
QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 05, 14:09)
skaiciuoti pajamas nuo 2009-01-01  iki 2010-01-01
http://www.socmin.lt...x.php?533031094

pas mus socialiniam sake, kad nebegalima imti pajamu nuo menesio kuri atejai (imamos praejusiu (2009) metu pajamos, kad gautum siais metais (2010) uz vaika)
nors kai kurios mamytes sako,kad pas juos vis dar galioja sena tvarka.

As kai nuejau i savivaldybe, tai man paaiskino, kad galiu kreiptis ir kai dvylikai paskutiniu menesiu seimos pajamos gausis 525lt, del ir idomu liko, kaip jas skaiciuoti, nes nesugalvojau paklausti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 05 05, 14:16)
As kai nuejau i savivaldybe, tai man paaiskino, kad galiu kreiptis ir kai dvylikai paskutiniu menesiu seimos pajamos gausis 525lt, del ir idomu liko, kaip jas skaiciuoti, nes nesugalvojau paklausti blush2.gif


o kiek jusu vaikui metu?
uz vyresniji gaunu 52litukus,
uz mazaja dabar 97lt nepriklauso, tai liepe ateit kitu metu sausi, kad galetu moketi 52 litukus (nors mazajai 2 metukai sukaks spalio menesi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 gegužės 2010 - 13:36
QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 05, 14:26)
o kiek jusu vaikui metu?
nes man uz mazaja dabar 97lt nepriklauso, tai liepe ateit kitu metu sausi, kad galetu moketi 52 litukus (nors mazajai 2 metukai sukaks spalio menesi)

Vienam 9 men, kitam 3 metai ax.gif tai uz pirmaji man nepriklauso, nes gaunu is Sodros, o va uz antraji pagal mano skaiciavimus turetu moket nuo geguzes menesio, jei dar taiko kaip taike seniau tuos skaiciavimus.
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 05 05, 14:35)
Vienam 9 men, kitam 3 metai ax.gif tai uz pirmaji man nepriklauso, nes gaunu is Sodros, o va uz antraji pagal mano skaiciavimus turetu moket nuo geguzes menesio, jei dar taiko kaip taike seniau tuos skaiciavimus.


lengviausias variantas susizinot pasiklaust darbuotoju pas kurias lankotes, nete galima rasti ju tel numerius
bet gal kokia kita mamyte taip pat tvarkes siais metais ir papasakos kad jai kitaip skaiciavo.
Atsakyti
Laba diena, gal kas nors man galėtų atsakyti ar skiriant vaiko pinigus , į tėvų pajamas įskaičiuojama per pajamų deklaravimą gauti pinigai. 2009m gegužę buvo grąžinta 80lt . Bet jie grąžinti už 2008metus. Domiuosi todėl, kad pridėjus prie
mūsų šeimos pajamų būtent šiuos pinigėlius, pajamos vienam šeimos nariui viršija nustatytą ribą vienu litu. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Betė @ 2010 05 05, 15:17)
Laba diena, gal kas nors man galėtų atsakyti ar skiriant vaiko pinigus , į tėvų pajamas įskaičiuojama per pajamų deklaravimą gauti pinigai. 2009m gegužę buvo grąžinta 80lt . Bet jie grąžinti už 2008metus. Domiuosi todėl, kad pridėjus prie
mūsų šeimos pajamų būtent šiuos pinigėlius, pajamos vienam šeimos nariui  viršija nustatytą ribą vienu litu. Ačiū.

jEI NUO GYMIMO IKI 2 METU PO 97 LT NORIT GAUT,TAI SKAICIUOS TIK MOTINISTES PASALPA,O JEI DEL 52 LT-TAI SKAICIUOS VISAS PAJAMAS,ISKAITANT IR DEKLARAVIMO.
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2010 05 05, 21:44)
O as gaunu 52 lt, nors deklaravimo pajamu man neskaiciavo, gal visur skirtingai

na as suprantu visos pajamos,tai ir uz deklaravima isiskaito,aisku as galiu but neteisi,nes kol kas gauno po 97 lt,tai del 52 lt nelabai gilinausi kas ir kaip. 4u.gif
Atsakyti