Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

Adryte07[B][/B] as tiksliai nezinau, bet man atrodo, kad ji tegul dar padirba ta menesi ir i dekreta iseina veliau tada ji jau gaus ta ismoka. Jei klystu mamukai pataisykit. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
tegul tavo sesuo padirba dar ta viena menesi ir i dekreta eina veliau, man atrodo kad taip gallima. Jei klystu pataisykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 21, 12:22)
klystate. išėjimo į dekretą metu vistiek reikia turėti darbdavį. be to stažas db skaičiuojamas tik gaunant išmokas, o jei nėra stažo motinystės išmokai tikrai nebus ir bedarbio. gaus vienkartinę išmoką ir galbūt vaiko auginimo pinigus.

reiskias reikia staigiai rast pas ka fiktyviai isidarbint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2010 10 21, 14:04)
reiskias reikia staigiai rast pas ka fiktyviai isidarbint  biggrin.gif

Taip,reikia ta viena men pradirbt.Tada darbdavis isleis gimdimo atostogu,o paskui ir i vpa.o del 97 lt,tai ziurint kiek jinai gaudines is sodros uz vaikeli,jei isisdarbins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 21 spalio 2010 - 13:12
pasiskaičiavau šeimos pajamas ir gaunasi,kad pas mane vienam šeimos nariui gaunasi 464 lt.vadinasi tie 52 lt vaikams priklauso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 10 21, 19:40)
pasiskaičiavau šeimos pajamas ir gaunasi,kad pas mane vienam šeimos nariui gaunasi 464 lt.vadinasi tie 52 lt vaikams priklauso? g.gif

taip. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 10 21, 19:40)
pasiskaičiavau šeimos pajamas ir gaunasi,kad pas mane vienam šeimos nariui gaunasi 464 lt.vadinasi tie 52 lt vaikams priklauso? g.gif

Tik nepamirškit, kad ne dabartines pajamas reikia skaičiuoti, o 2009 metų arba 12 mėn.iki teisės į išmoką atsiradimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 10 21, 22:49)
Tik nepamirškit, kad ne dabartines pajamas reikia skaičiuoti, o 2009 metų arba 12 mėn.iki teisės į išmoką atsiradimo 4u.gif

kiek as girdejau ir man taip skaiciavo,tai tik uz 2009 metus.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 10 21, 23:02)
kiek as girdejau ir man taip skaiciavo,tai tik uz 2009 metus.

Galima ir už 12 mėn., jei 2010 m. pajamos sumažėjo. Paskaičiuoji, kurį mėnesį metų (12 mėn.atgal) vidurkis nebeviršija 525 Lt ir nuo to mėn.įgyji teisę į išmoką. Tikrai taip yra, tik ne visi soc.skyriai nori tai paaiškinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 10 21, 22:49)
Tik nepamirškit, kad ne dabartines pajamas reikia skaičiuoti, o 2009 metų arba 12 mėn.iki teisės į išmoką atsiradimo 4u.gif



o sakykit mokinio reikmenim skiriami pinigai už kiek mėnesių skaičiuojami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In-Grid@: 22 spalio 2010 - 18:13
QUOTE(In-Grid@ @ 2010 10 22, 19:12)
o sakykit mokinio reikmenim skiriami pinigai už kiek mėnesių skaičiuojami?

Jei apie pajamas klausiat tai:

Šeimos pajamų socialinei paramai mokiniams gauti apskaičiavimas

Šeimos vidutinės mėnesio pajamos socialinei paramai mokiniams gauti apskaičiuojamos pagal 3 kalendorinių mėnesių iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams mėnesio pajamas, nustatytas Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymo 15 straipsnyje, arba pagal kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams mėnesio pajamas, jei bent vieno šeimos nario pajamų šaltinis ar šeimos sudėtis, palyginti su 3 praėjusiais kalendoriniais mėnesiais, pasikeitė.

http://www.socmin.lt...php?-2035752288
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti