Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(svoba @ 2007 10 06, 09:08)
Jau visa savaite mmmm velavo, tai visgi ryzausi pasidaryti NT siryt, tai lyg ir rodo tas dvi juosteles, bet pagal testo instrukcijas tai pirma gali but blankesne, o antra ryski, o pas mane atvirksciai, pirmoji ryskiausia, o antra biski blankesne, tai jau net nzn ar labai dziaugtis, ar dar karta pasitixlint  g.gif  Bet jau dziaugsmo dalis yra  wub.gif


Sveikinu, manua, kad esi nestuke.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gosiukas @ 2007 09 23, 09:34)
O jau as kaip tos antros juosteles laukiu verysad.gif As tai vis perku tuos pigiausius testukus......o kuris cia tas pats geriausias?  g.gif Kur parodys tikrai jau tas 2 juosteles....jei jos gal jau ir yra nestuke.gif ?


Jau minejau, kad ir pats pigiausias testas, jie visvien ta pati parodo, bent jau man taip vaistininke patare, sake tas pats.
Atsakyti
Man teks dar pakentėt kelias dieneles verysad.gif O kraujo tyrimą galima darytis bet kada ar irgi reikia išlaukti kažkokį laiką? unsure.gif
Atsakyti
merginos, gal galit patarti? pasidariau šnd nėšttumo tc ir pirma juostelė tokia blanki, bet yra, o antra - ryški. ar tai gal ką nors reikšti? mns vėluoja 3 d. patarkit, prašau... jau nebežinau ką galvot...
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2007 10 12, 08:28)
merginos, gal galit patarti? pasidariau šnd nėšttumo tc ir pirma juostelė tokia blanki, bet yra, o antra - ryški. ar tai gal ką nors reikšti? mns vėluoja 3 d. patarkit, prašau... jau nebežinau ką galvot...


Ko gero esi nescia, galima sveikinti 4u.gif Jei abejoji po kokiu 2 dienu pasidaryk dar viena testa. O kokiu nors pozymiu yra?
Atsakyti
na, nuo kokio 2dienio vis maudžia pilvo apačią. galvoju - mns prasidės. ir laukiu... o jos neprasideda. pastaruoju metu buvo l.reguliarios, todėl ir nustebau. kaip būtų smagu, jei tikrai būčiau nėščia smile.gif taip laukiam antrojo, dukra nenustojaklausinėju, kada bus broliukas tėčiui ir sesutė jai biggrin.gif ačiū už patarimą, tikri pabandysiu dar po kokių 2-3 d... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2007 10 12, 10:47)
na, nuo kokio 2dienio vis maudžia pilvo apačią. galvoju - mns prasidės. ir laukiu... o jos neprasideda. pastaruoju metu buvo l.reguliarios, todėl ir  nustebau. kaip būtų smagu, jei tikrai būčiau nėščia  smile.gif taip laukiam antrojo, dukra nenustojaklausinėju, kada bus broliukas tėčiui ir sesutė jai  biggrin.gif  ačiū už patarimą, tikri pabandysiu dar po kokių 2-3 d...  4u.gif


Visada prasom biggrin.gif Labai dziaugiuosi uz tave! Mano dukra tai sako: mama kada as turesiu sesute ar broliuka, nes man vienai liudna lovoje miegoti
Atsakyti
kad tik visa tai būtų tiesa smile.gif kiek, supratau iš forumo, ir jūs laukiat bei planuojat antrąjį? tad sėkmės. smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2007 10 12, 11:13)
kad tik visa tai būtų tiesa smile.gif kiek, supratau iš forumo, ir jūs laukiat bei planuojat antrąjį? tad sėkmės. smile.gif  biggrin.gif

Bandome, bandome biggrin.gif Kol kas nepavyko g.gif O tu pranesk, kai suzinosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2007 10 12, 07:28)
merginos, gal galit patarti? pasidariau šnd nėšttumo tc ir pirma juostelė tokia blanki, bet yra, o antra - ryški. ar tai gal ką nors reikšti? mns vėluoja 3 d. patarkit, prašau... jau nebežinau ką galvot...



Manau, kad esi nėščia mirksiukas.gif , nes mėnesinių užsilaikymas- vienas tikriausių ženklų, o jei dar ir testas vaiduokliuką rodo, tai... 99proc. nestuke.gif



O aš prieš 2 dienas pasidariau NT , mano skaičiavimais 7DPO, ir eurovaistinės testukas po kurio laiko parodė vaiduokliuką... susijaudiniau visa baisiausiai doh.gif Vakar Mb prisakiau nupirkti 2 NT ir ka.... nieko, jokio vaiduoklio nera.... ech vėl lauksiu eiliniu mmmmmmm
Atsakyti
7DPO labai anskti dar.. nenukabink nosies
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2007 10 12, 08:28)
merginos, gal galit patarti? pasidariau šnd nėšttumo tc ir pirma juostelė tokia blanki, bet yra, o antra - ryški. ar tai gal ką nors reikšti? mns vėluoja 3 d. patarkit, prašau... jau nebežinau ką galvot...

manau galima tave sveikint thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
O nestumo testa geriau darytis vos atsikelus, ar nesvarbu kuriuo paros metu?
Atsakyti