Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

o man mmm vis dar nera papukai istino testa dar bijau daryt nes turbut vel bus 1 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestina2111 @ 2009 01 06, 11:34)
o man mmm vis dar nera papukai istino testa dar bijau daryt nes turbut vel bus 1 verysad.gif


o tau ciklas visada reguliarus buvo? Gal tu jau nestuke.gif ? smile.gif
Ryt pabandyk testuka pasidaryt, nes ir mums cia smalsu ax.gif
Atsakyti
nu nera reguliarus lapkriti buvo 8 gruodi 2 dabar irgi 2 turejo but bet nera vis dar as tik nuo lapkricio tiksliai pradejau sekti mmm anksciau zinodavau tik mazdaug kada turi buti mmm tai gine isbare mane smile.gif snd pasidariau testa neistverus is pradziu nieko nebuvo po 20 min vos matoma2 vos vos ruzavumo matesi bet kas keisciausia po val ruzavumas isnyko liko ti gelsvas dryziukas blink.gif nu bet testo negalima vertint po 20 min schmoll.gif bet jausmas toks lyg tuoj tuoj mmm ateis ir sona maudzia tai jauciu ryt ateismmm kaip nenoriu as ju doh.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, su praejusiomis visas wink.gif turiu ir as mazyciu problemeliu ir neaiskumu.
Pirma - gal kuriai yra nutike taip, kad pastojus suserga MMM, o testas vistik rodo neigiama? Situacija tokia, kad kontraceptiku vartojima nutraukiau pries tris menesius, nors iki tol pora paskutiniu menesiu as juos ne taip jau reguliariai ir geriau blush2.gif
Ir dabar iseina taip, kad labai puikiai jauciu, kada man buna ovuliacija, puikiai jauciu, kas vyksta su mano kunu, bet keista tai, kad mano dienos, kai normaliai negeriant KT trunka 6-7 dienas, tai eme ir issikraipe, praeita menesi buvo 5 dienas, o si tik 3!!! iki susirgimo dariau esta, bet buvo neigiamas. Tai arba VIS DAR kontraceptiniu poveikis likes, arba gal pastojusi, bet sergu g.gif zinau, kad testukais aklai pasitiketi negalima, bet jeigu jau jis nors kazkiek parodo 2, vadinasi tikrai laukiesi, o jeigu nerodo, tai gali buti ir taip ir ne.
Kankina mane tos speliones ir laukimas verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Ang3L @ 2009 01 06, 21:58)
Sveikos mergaites, su praejusiomis visas wink.gif turiu ir as mazyciu problemeliu ir neaiskumu.
Pirma - gal kuriai yra nutike taip, kad pastojus suserga MMM, o testas vistik rodo neigiama? Situacija tokia, kad kontraceptiku vartojima nutraukiau pries tris menesius, nors iki tol pora paskutiniu menesiu as juos ne taip jau reguliariai ir geriau  blush2.gif
Ir dabar iseina taip, kad labai puikiai jauciu, kada man buna ovuliacija, puikiai jauciu, kas vyksta su mano kunu, bet keista tai, kad mano dienos, kai normaliai negeriant KT trunka 6-7 dienas, tai eme ir issikraipe, praeita menesi buvo 5 dienas, o si tik 3!!! iki susirgimo dariau esta, bet buvo neigiamas. Tai arba VIS DAR kontraceptiniu poveikis likes, arba gal pastojusi, bet sergu  g.gif  zinau, kad testukais aklai pasitiketi negalima, bet jeigu jau jis nors kazkiek parodo 2, vadinasi tikrai laukiesi, o jeigu nerodo, tai gali buti ir taip ir ne.
Kankina mane tos speliones ir laukimas  verysad.gif ...

Laba jei buvo labai negausios tai gali ir nescia but ,yra moteru kurios iki 3 men nestumo serga mmm ,bet jei testas neigiamas tai nzn o nebuvo vaiduokliuko jokio ?tiksliai tai kraujo tyrimas pasakytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestina2111 @ 2009 01 07, 00:17)
Laba jei buvo labai negausios tai gali ir nescia but ,yra moteru kurios iki 3 men nestumo serga mmm ,bet jei testas neigiamas tai nzn o nebuvo vaiduokliuko jokio ?tiksliai tai kraujo tyrimas pasakytu smile.gif




Na lyg ir nebuvo g.gif gal dar kas zinote kokiu geresniu budu pastojimo paskatinimui? blush2.gif
Atsakyti
Na, merginos, dabar jau man pasakykit. PLanavom, darem, iki mmm liko apie pora dienu, vakar ryte pasidariau testa - viena juostele. Vakare nusprendziau ant bajerio issitraukt is siuksliadezes - ogi vaiduokliukas, neryski antra juostele, na, kazi, kaip cia bus? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julcionok @ 2009 01 07, 11:34)
Na, merginos, dabar jau man pasakykit. PLanavom, darem, iki mmm liko apie pora dienu, vakar ryte pasidariau testa - viena juostele. Vakare nusprendziau ant bajerio issitraukt is siuksliadezes - ogi vaiduokliukas, neryski antra juostele, na, kazi, kaip cia bus?  ax.gif  blush2.gif

Juk lapelyje prie testo parasyta- "testo nevertinti po 10min (kiek ten tiksliai nepamenu blush2.gif ), o tuo labiau po dienos. Nesinervuokit ir testus darykites tik po keliu dienu jei mm "neatvaziuoja". As pusmeti pasinervavau, isleidau melejonus ant testu, dabar tik seku sirgimus ir tikiuosi, kad GREITAI nestuke.gif
Kantrybes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2009 01 07, 12:39)
Juk lapelyje prie testo parasyta- "testo nevertinti po 10min (kiek ten tiksliai nepamenu blush2.gif ), o tuo labiau po dienos. Nesinervuokit ir testus darykites tik po keliu dienu jei mm "neatvaziuoja". As pusmeti pasinervavau, isleidau melejonus ant testu, dabar tik seku sirgimus ir tikiuosi, kad GREITAI  nestuke.gif
Kantrybes visoms mirksiukas.gif


Parašyta, tai parašyta, bet gi tas nėštumo testo lakmusas reaguoja į žmogaus chroriongonadotropiną (HCG). Ir jei nesi nėščia, tai net po savaitės antra juostelė neryškėja. Bent jau mano atveju - galiu hipnotizuoti tą nėštumo testą kiek noriu, bet jei ne nėščia, tai ir nepasirodo jokie vaiduokliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PienėsPūkas @ 2009 01 07, 12:06)
Parašyta, tai parašyta, bet gi tas nėštumo testo lakmusas reaguoja į žmogaus chroriongonadotropiną (HCG). Ir jei nesi nėščia, tai net po savaitės antra juostelė neryškėja.  Bent jau mano atveju - galiu hipnotizuoti tą nėštumo testą kiek noriu, bet jei ne nėščia, tai ir nepasirodo jokie vaiduokliai  doh.gif

O mano atvejais tai maciau kokius tris vaiduokliukus per pusmeti, kai ziuredavau vakarais grizusi, bet kazkaip nesu nestuke.gif
As nesakau, kad lakmusas reaguoja i siukslines turini, bet tik noriu pasakyti, kad neleistumet pinigu veltui, geriau palaukti ir tada isitikinti nestumu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti