Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškų vestuvių papročiai ir apeigos

PAPASAKOK APIE LIETUVISKU VIESTUVIU PAPROCIUS;) g.gif
Atsakyti
Turi galvoje ne etnografines, o dabartines tradicines?
Atsakyti
Jo dabartynes tradicines thumbup.gif
Atsakyti
manau siais laikais kaip kas nori, taip tas ir daro. na, galiu papasakoti kaip mes darysim. pamerges rinksis pas mane, pabroliai aps jauniki. tada jauniki islydes tevai ir pulkas vaziuos pas mane. nuotakos atpazinimo nedarom wink.gif tade mano tevai mus islydes, pulkelis papuos masinas ir isdardesim. bevaziuodami i baznycia (ji Traku raj), stosime kelyje ir zaisime zaidimus. baznycioj jaunikis lauks manes prie altoriaus, o mane atves tetis. labai sito noriu. na, grizus musu lauks tevu uzduotys musu sugebejimams patikrinti ir stalo ispirkimas. jaunuju valsas, pirsliu pasiutpolke, pulkelio sokis. pirsliai sake dar visko prigalvojo, bet mum neisduoda. antra diena karsim pirsli ir segsiu vyriausiajai pamergei savo nuometa.
Atsakyti
mes irgi panasiai darysim:
pamerges ir svocia is ryto atlekia pas mane, pabroliai ir pirslys - pas jaunaji. Tada jie vaziuoja pas mus - su muzikantais, su filmuotoju thumbup.gif Tada truputis uzduoteliu jaunikiui - jaunosios atpazinimas, ir dar kazka sugalvosim:) paskui tevu palaiminimas, pamergiu ir pabroliu supazindinimas ir "suporavimas" tongue.gif , po taure sampano, masinu puosimas - ir i baznycia. Po baznycios - zaksan. Tada i gamta pasifotkinti, tilto ieskoti, kur nors uzkasti (maista is namu vesimes), tada i kaima svesti. Pakeliui pas mus daug tu vadinamu "bromu" daro - ten irgi turetu buti linksma thumbup.gif Tada prie nau tevai sutiks, visokiu uzduoteliu prigalvos - jauciu lieps malkas pjauti, bvaika vystyti, dar koki velnia. Tada stalo ispirkimas, vakariene. Paskui musu valsas, ir sokiai, zaidimai, dainuskos iki parysiu. Ai, dar vidurnakti planuoju fejerverkus paziureti (jei liks pinigeliu juos nupirkti), sampanas, tada vainikelio deginimas, nuometo atidavimas vyr.pamergei, man uzrisa skarele - tipo jau seimininke busiu, o ne nekalta mergaite:))) tongue.gif tongue.gif tongue.gif . tada kokia 3 val. eisim miegoti blush-anim-cl.gif - cia tipo pirma naktis.
ryte muzikantai eina zadinti pabrolius ir pamerges, paskui mus. ten tada visokie nesvankus juokeliai laugh.gif apie pirma nakti... Viska filmuoja aisku:) tada vel uz stalo, pavalgom, einam karti pirslio. dar kokiu nors zaidimuku reikes su pirsliene prigalvoti - kad pavogtu kokia pamerge, arba jauniki:) nu vnz turetu buti linksma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu viskas labai teisingai. Tokios tos siuolaikines tradicines vestuves. Beje, man joks vienadienis modernas neatstos tikru vestuviu ir nesukurs vestuvines nuotaikos rolleyes.gif .
Atsakyti
Merginos padekit, jau nebezinau kaip ir planuoti vestuves, nes pati pradzia scenarijaus baisiai susipainiojo. Gal jus ka sugalvosit?
Reikalas tame kad as kilus is Plunges, maniskis is Zarasu. Gyvenam mes Kaune. Tuoksimes nuostabioj Salako (Zarasu raj) baznycioje. Ir niekaip nesugalvojam kur turi sveciai rinktis g.gif Nei as nei vyras nenorim visu ten teveliu raudu islydint is namu (net jei pasakysim jiems kad mes to nenorim, vis tiek bus asaru upeliai ir as baisiai bjauriai jausiuos) Tai sakau gal tegu visi baznycioj renkas. Kur tau! taigi sveteliai nevalge liks, o ir nepadoru, kad ne namie tures rinktis mad.gif Nu papjauna be peilio mad.gif Mes tuokiames tik baznycioj, tuoj po to leksim i gamta ir gales ten visi sumustinius ir bananus sveist. Negi numirs per ta valanda nesuvalge kumpio gabalo...
Del mandagumo tai kita kalba butu. Ar tikrai labai nemandagu butu, jei sveciai susirinktu baznycioje, tada vaziuotume i gamta, o paskui jau vakarieniaut i kokia kavinuke?
Atsakyti
Mes tai svecius prie Rotuses kviesim, i jokius namus jie neis biggrin.gif
nes pas mus pradzia tai bus tokia, cia kazkieno ideja biggrin.gif
jis su masina papuosta manes vaziuot ieskot su mano batu, tipo pelenes istorija thumbup.gif Po to i Rotuse vaziuosim, o ten jau lauks sveciai, po to su jais jau paplaukiot vaziuosim, gamta ir i restorana
Atsakyti
Smiling_girl cia tai gerai sugalvojot clap_1.gif nuostabu is pelenes virsti princese thumbup.gif
Atsakyti
dar reiks kokiu netikru nuotaku pakist tongue.gif
o gal kas galit pasiulyt vieta tokiai paieskai Kaune? g.gif
Atsakyti
gal tiktu Pazaislio vienuolynas? susitartum su vienuolem, kad pasleptu tave kokiam kambarely. is pradziu jaunikis gali paklaidziot po pusyneli, palei marias, o paskui jau rast kokia uzuomina kur ieskot rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1084210723[/mergetime]
Arba botanikos sodas Fredoje. Ten labai grazu. Susestumet tarp zydinciu krumu ir lauktumet jaunikaiciu rolleyes.gif
Atsakyti
aha, faina ten, bet nezinau, ar mane ten kas ileis rolleyes.gif
Atsakyti