Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

aida13, tu drasi jei vietine nejautra pasirinkai.. unsure.gif ir kodel vietine mazesne rizika?
Atsakyti
Na as cia internete pasiskaiciau tuos rizikos faktorius (galit pagoogling local anesthesia vs general anesthesia). Konsensusas yra kad jei maza operacija, yra truputeli saugiau (ir pigiau) daryti vietine nejautra, nes organizmas praeina per daugiau streso su visiska nejautra. SV minejo, kad anksciau tokiom operacijom kaip manajai jis 95% dare vietines, bet dabar siek tiek daugiau pacientu renkasi general. Bet turiu pasakyti, kad dauguma atveju ypac jei daroma atvira operacija, nera pasirinkimo, reikia daryti general.

O jus gal is kitur zinot, kad vietine nera labai geras variantas? tikrai isklausyciau kita nuomone.

Dekui uz moraline parama!


Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 05 23, 05:37)
Kita, o tu esi 100% patenkinta? smile.gif Klausiu ne todel, kad nepatiktu man tavo nosyte. Man patinka ji labai smile.gif Tik smalsu ar neturi jokiu minusu smile.gif

Na 100% nesu, bet manau kiekviena randa prie ko prikibti, kartais man atrodo galiukas toks bukokas ir siaip vienas kitas minusiukas islenda, bet visumoje patenkinta ziurint i tai ka turejau pries op smile.gif
Atsakyti
Oi, aš su vietine nejautra tai nieko nesidaryčiau blink.gif žinau vieną vaikiną, kuriam darė nesudėtingą pertvaros korekciją su vietine nejautra - tai jo įspūdžiai buvo baisūs ir jis labai gailėjosi, kad nepaprašė pilnos narkozės. Juk dabar ta pilna nejautra yra ne tokia, kaip buvo dar prieš kelis metus, ir veikia ji tik tiek kiek, reikia. Anksčiau ji buvo be to labai brangi, tai ir nedarydavo tais atvejais, kai galėjo su vietine daryti.
Atsakyti
Katka,
O tas vaikinas gailejosi del to kad jis juto nerima, itampa ir kokius nors skausmus per operacija? ar jis gailejosi del operacijos rezultatu? Man butu idomu suprasti ar rezultatai yra kaip nors susije su vietines ar visiskos nejautros pasirinkimu. taip as bijau kad busiu labai isitempus, bet daktaras ramino kad tureciau nieko nejausti.
Atsakyti
QUOTE(Aida13 @ 2010 05 24, 10:46)


O jus gal is kitur zinot, kad vietine nera labai geras variantas? tikrai isklausyciau kita nuomone.



Ne, as nieko nezinau, bet tiesiog nesiryzciau tam.
O tu ziurejai filmukus kokius kaip daro pacia operacija??
Atsakyti
[quote=Aida13,2010 05 24, 12:46]

O jus gal is kitur zinot, kad vietine nera labai geras variantas? tikrai isklausyciau kita nuomone.

Sveikute wink.gif man kai po pirmos nepavykusios op tvarke nosies galiuka,tai dare vietine nejautra,tai jausmas ne koks,nes:
1. skauda,kai leidzia vaistus aplink nosi;
2. neuzmiegi ir viska girdi;
3. praktiskai dalyvauji savo op.

O kai daro pilna narkoze,tai atsiguli,suleidzia vaistus,uzmiegi,nieko nejauti,negirdi, o kai atsikeli jau buni po op ir gali laukti kol isleis i namus. Bet cia jau tau spresti, kaip tau geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
as tikriausiai irgi nesiryzciau vietiniai nejautrai blink.gif nenoreciau viso to girdeti ir matyti. geriau kai uzmiegi ir viskas praeina kaip sapnas ax.gif bet kiekvieno zmogaus pasirinkimas.
Atsakyti
Oi kaip visos jus mane isgasdinote, dabar jau pradedu galvoti kad reikia visiska narkoze daryti.

Nanukia, nesupratau - ar tau operacija nepavyko kai dare vietine narkoze, ar ta operacija su vietine narkoze buvo kitos operacijos rezultatu pataisymas? Nes man irgi darys tik galiuko operacija.

as pasiskaiciau, kad kai suleidzia raminanciuju, tai vos ne uzmiegi, o jei ir atsikeli, tai nelabai ten rupi kas vyksta nes labai esi atsipalaidavusi...

Man reikia si vakara apsispresti - operacija rytoj 12:30, jei darausi visiska narkoze, tai reikia atvykti anksciau ir pasidaryti tyrimus.

Atsakyti
aida13, nesigasdink smile.gif jei jau nusprendei tai ir daryk taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aida13 @ 2010 05 24, 19:48)
Oi kaip visos jus mane isgasdinote, dabar jau pradedu galvoti kad reikia visiska narkoze daryti.

Nanukia, nesupratau - ar tau operacija nepavyko kai dare vietine narkoze, ar ta operacija su vietine narkoze buvo kitos operacijos rezultatu pataisymas? Nes man irgi darys tik galiuko operacija.

as pasiskaiciau, kad kai suleidzia raminanciuju, tai vos ne uzmiegi, o jei ir atsikeli, tai nelabai ten rupi kas vyksta nes labai esi atsipalaidavusi...

Man reikia si vakara apsispresti - operacija rytoj 12:30, jei darausi visiska narkoze, tai reikia atvykti anksciau ir pasidaryti tyrimus.


Man pirma op lb nepavyko,bet ne narkoze kalta buvo,o gydytojo,,profesionalumas". Tai tas pats gyd. man po metu tvarke lb kreiva galiuka tik su vietine nejautra,tai ispudziai mano ne kokie, o rezultatas toks pat doh.gif . Manau ne nuo narkozes priklauso galutinis rezultatas,o nuo gyd. patirties ir profesionalumo.
Atsakyti
QUOTE(*AINA @ 2010 05 23, 10:49)
Joo, buvo smagu su Dzeisy susitikt laukiamajam, pasedejom paplepejom ax.gif  thumbup.gif  visgi pas ta pati gydytoja norim drinks_cheers.gif  Jankunas konsultuoja Viksraicio klinikoj, todel, kad atvaziuoja darbo reikalais.. jie yra geri draugai..manau kolegos..visgi dirba ta pati darba..ir plastikos chirurgu Lietuvoje ne tiek ir daug biggrin.gif  Beto man konsultacijos metu paminejo, kad siulus man gales nuimti Viksraitis nemokamai, pasake jis jeigu ka jam pasakys ir viskas..nes as is vln, o grizus is klaipedos po kokiu 3dienu reikes vaziuoti siulus traukti, tai jau geriau i Kauna, nei i Klaipeda..arciau visgi blush2.gif

Man taip pat minėjo, kad galės susitarti, kad Vikšraitis nuimtų siūlus ir kaip supratau tą gipsą (ar kaip ten jį vadinti reikia biggrin.gif ) tai kaip suprantu gipsą ir siūlus išima tą pačią dieną?
O kas negerai būna jei prieš mm daraisi op? Kraujo krešumui turi įtakos? g.gif
Atsakyti