Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(Blogytė @ 2010 05 24, 17:21)
Man taip pat minėjo, kad galės susitarti, kad Vikšraitis nuimtų siūlus ir kaip supratau tą gipsą (ar kaip ten jį vadinti reikia biggrin.gif ) tai kaip suprantu gipsą ir siūlus išima tą pačią dieną?
O kas negerai būna jei prieš mm daraisi op? Kraujo krešumui turi įtakos?  g.gif

Taip ta pacia diena viska sutvarko, o del mm as klausiau gydytojo sake nera labai svarbu, nzn turbut priklauso nuo operacijos pobudzio, nes kiek zinau kitas plastines op negalima daryti per mm.
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 05 24, 19:39)
Taip ta pacia diena viska sutvarko, o del mm as klausiau gydytojo sake nera labai svarbu, nzn turbut priklauso nuo operacijos pobudzio, nes kiek zinau kitas plastines op negalima daryti per mm.

Kažkaip skirtingai dėl mm sako, tikrai kažkada sm skaičiau, kad merginoms sakė, kad daro op net kai kelios dienos mm būna praėję, manau svarbiausia, kad ne per ir nesuksiu sau galvos dėl šito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 05 24, 20:21)
Man taip pat minėjo, kad galės susitarti, kad Vikšraitis nuimtų siūlus ir kaip supratau tą gipsą (ar kaip ten jį vadinti reikia biggrin.gif ) tai kaip suprantu gipsą ir siūlus išima tą pačią dieną?
O kas negerai būna jei prieš mm daraisi op? Kraujo krešumui turi įtakos?  g.gif

Itvara ir siulus, atrodo vienu metu nuims smile.gif o del mm...tiesiog gal is nosies poto ilgiau kraujuosi jei daryses mm metu ar pries smile.gif geriau jau po..
Papildyta:
Proud_mommy 4u.gif grazu!! wub.gif
Atsakyti
Pamenu kažkuri rašė, kad gydytojas patarė 2 savaites prieš op nutraukti gerti KT, gal kas taip darė? Gal gautųsi gerai su mm ir op ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
ziuriu diskutuojat apie mm. Tai as dariausi likus vienai dienai iki mm ir nieko, nekraujavau visai, sake viskas labai minimaliai buvo kas liecia kraujavima operacijos metu 4u.gif Ir KT geriau, irgi nieko kazko nebuvo 4u.gif
Proud_Mommy super atrodai kaip po 9 dienu mirksiukas.gif Nors paskui negalesi i tas foto ir ziuret, kai patinimas nuslugs tongue.gif
Atsakyti
na as geriau KT ir niekas neliepe ju nutraukti, o gyd, sake kad per op mm neturiu sirgti, o kiek dienu turi praeiti nesake, svarbiausia kad per op nesirgciau.
Atsakyti
na as jau namuose po siandienines operacijos. Gerai saket kad vietine narkoze yra stresinis variantas. As siaip tai jokio fizinio diskomforto nejauciau, bet mano visas kunas (ypac kojos) drebejo nuo psichologines itampos. Nepadejo net ir vaizdas kitoj operacinej dejuojancios moters kuri man atrodo daresi krutu didinimo operacija. Manau seseles suvoke kad as to neturejau pamatyti, ir is karto uzdare visas duris.

Net ir raminamieji nepadejo. Jei raminamieji butu stipresni, tai as manau is vis tas procesas butu liuks, bet siaip tai kelias nervines lasteles issudziau siandien. Ypatingai supanikavau kai uzkimso nosi ir reikejo pradeti per burna kvepuoti - as zinojau kad ta reikes daryt, bet be ispejimo, ta momenta truputeli panika paeme.

Kai viskas baigta, tai nesigailiu kad pasirinkau vietine narkoze, tik kad jei raminamieji butu stipresni buve, tuomet is vis butu daug geriau.


Dabar lauksim ir ziuresim kokie rezultai.
Aciu uz jusu palaikyma
Atsakyti
Aida13, na ir stiprybe tavo, manes surisusios nepriverstu vietine darytis, baisu.
O ta kita moteris, dejavo pilnoj narkozej budama ar irgi vietine? blink.gif
Atsakyti
sveika Aida 13, lauksim tavuju rezultatu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 05 25, 19:54)
Aida13, na ir stiprybe tavo, manes surisusios nepriverstu vietine darytis, baisu.
O ta kita moteris, dejavo pilnoj narkozej budama ar irgi vietine?  blink.gif


Manau kad buvo vietineje. Ar imanoma dejuoti per pilna? g.gif Man tas vaizdelis kazkokia labai didele psichologine itaka padare. Gal del to per visa operacija pradrebejo kojos. Na bent su S.V. per operacija truputeli pasikalbejom smile.gif smile.gif Saip tai nieko nejauciau, bet galejau daug maz atpazinti ka tam tikru momentu daro - ar kerpa kremzles, ar siuva...

Lauksiu labai rezultatu. Buvau dar pooperacineme soke kai sesele man aiskino ka daryti, tai nelabai viska tiksiai atsimenu. Zinau kad sake isimti tamponiukus siandien ir purksti juros vandeni - bet neprisimenu ar ta pacia diena, ar palaukti... Gal jus zinote?

Atsakyti
QUOTE(Aida13 @ 2010 05 25, 19:09)
Manau kad buvo vietineje. Ar imanoma dejuoti per pilna? g.gif  Man tas vaizdelis kazkokia labai didele psichologine itaka padare. Gal del to per visa operacija pradrebejo kojos. Na bent su S.V. per operacija truputeli pasikalbejom  smile.gif  smile.gif Saip tai nieko nejauciau, bet galejau daug maz atpazinti ka tam tikru momentu daro - ar kerpa kremzles, ar siuva...

Lauksiu labai rezultatu. Buvau dar pooperacineme soke kai sesele man aiskino ka daryti, tai nelabai viska tiksiai atsimenu. Zinau kad sake isimti tamponiukus siandien ir purksti juros vandeni - bet neprisimenu ar ta pacia diena, ar palaukti... Gal jus zinote?

blink.gif blink.gif man irgi sokas butu buves
kiek pamenu, ta pacia diena man reikejo purkstis
Atsakyti
Aida13, saunuole, kad viska iskentei 4u.gif Tikrai medali dovanociau uz drasa thumbup.gif
Atsakyti