Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Aciu uz jusu nuomones 4u.gif . Taip as irgi manau, kaip citrute sake, kad mano smakrui reiktu impanto, bet as tik del nosies pergyvenu, del to ta implanta pasiliksiu ateities apmastymams. Man kazkaip palengvejo po Ausrie ir Blogytes pasisakymu, nes jus taip pat matot mano nosyje ,,negeruma''. Kai vaziuosiu i konsultacija paminesiu ir tai, ka jus sakete blush2.gif .
Papildyta:
Beje, paziurejau jusu nosytes, ir TIKRAI rezultatai yra labai visu grazus. Didziausia demesi, zinoma, atkreipiau i kraisle ir ausrie nosytes (nes pas jankuna daresi), tai, jei jankunas man kazka panasaus padarytu tikrai buciau labai laiminga! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeisy @ 2010 05 01, 17:33)
Aciu uz jusu nuomones 4u.gif . Taip as irgi manau, kaip citrute sake, kad mano smakrui reiktu impanto, bet as tik del nosies pergyvenu, del to ta implanta pasiliksiu ateities apmastymams. Man kazkaip palengvejo po Ausrie ir Blogytes pasisakymu, nes jus taip pat matot mano nosyje ,,negeruma''. Kai vaziuosiu i konsultacija paminesiu ir tai, ka jus sakete  blush2.gif .


o gal jankuno darbu galima internete paziureti? maciau pora, bet kad susidaryti tikra vaizda reiketu daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 01, 14:56)
Aina,

skaitau Jusu postus ir net pyktis ima!!!!
Tikrai nenoriu izeisti, bet mane tiesiog siutina tokia kliutis, kaip atstumas ir tai kiek kartu po op reiks vaziuoti  doh.gif
Jei jums G.P. sugadins nosi, tai prisivazinesit ir toliau, ir dazniau, ir brangiau!!! Ivertinkit rizika, mes tik ta ir norim pasakyti  4u.gif  Jei jau viskas remiasi i kaina - pirmyn pas Jankuna, juk Klaipeda tai ne Amerika. Jei nera savo transporto, sedi i traukini, stotyje i taxa, ir esi vietoj. Mergaites is uzsienio skraido. Juk tai labai rimta ir itakos visa likusi jusu gyvenima, todel, gal vertetu atidziau perziureti savo galimybes ir norus  4u.gif
As pvz op taupiau 4 metus ir op dariausi jau tikrai brandaus amziaus, viskas buvo labai gerai apgalvota ir pasverta, visos temos apie nosies korekcija perskaitytos po kelis kartus ir t.t...

Dabar del to, kiek kartu reikia vaziuoti po op pas daktara:
Jankunas laiko apie 4 dienas ligoninej, po 7-10 dienu traukia siulus tai reiktu vaziuoti, o po to jei viskas gerai, tai kad ir po 3 men, manau. Pas S.V. vaziavau siulu issitraukti po savaites, po to po 2 men nes turejau klausimu ir norejau pasirodyti pati, o siaip butu reikeje po 3 men tik. T.Y. jei gerai jautiesi - tai ir vazineti nereikia daznai mirksiukas.gif

Linkiu nesuklysti.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai gerai parasei dolcevita!!mane irgi net pyktis ima,man AINA primena mane 18 metu...nesvarbu kur,nesvarbu kaip bile kad darytis..nesvarbu informacija,svarbu tik kaina..nu siaubas tiesiog doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dzeisy @ 2010 04 30, 22:34)
tai as kaip tik noriu kritikos blush2.gif . Tai parasyk man tuomet slaptazodi ryt, nes db vis vien turiu begti, tada ryt ikelsiu foto ir lauksiu jusu komentaru. Ir aciu uz nora padeti! 4u.gif


4u.gif dzeisy,nuosirdziai patariu nedaryti,mano nosis panasi po 3 op atrodo..ir as ja dziaugiuosi..O jei ta vadinama kuprele(nors ten pas tave tikrai ne kuprele) nuiimsi,tai gali paskui galas per stambus atrodyti..Tikrai nereikia op,bent jau mano nuomone mirksiukas.gif


Papildyta:
AINA negaliu patiketi,kad tu nori darytis operacija blink.gif yra ir pas tave mazyte kuprele,bet nosis tikrai grazi ir maza,tau tinka..na as ai neliesciau..Cia dauguma mergaiciu,kurios daresi op,tai joms tikrai reikejo,nes nosis buvo tikrai kaip raganaiciu..o tavo tikrai normaliai ziurisi,jei su tavimi akis i aki bendrauciau tikrai nepastebeciau difekto..Na cia ir vel tik
mano nuomone 4u.gif ..
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2010 05 01, 19:22)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif labai gerai parasei dolcevita!!mane irgi net pyktis ima,man AINA primena mane 18 metu...nesvarbu kur,nesvarbu kaip bile kad darytis..nesvarbu informacija,svarbu tik kaina..nu siaubas tiesiog doh.gif
Papildyta:
4u.gif dzeisy,nuosirdziai patariu nedaryti,mano nosis panasi po 3 op atrodo..ir as ja dziaugiuosi..O jei ta vadinama kuprele(nors ten pas tave tikrai ne kuprele) nuiimsi,tai gali paskui galas per stambus atrodyti..Tikrai nereikia op,bent jau mano nuomone mirksiukas.gif
Papildyta:
AINA negaliu patiketi,kad tu nori darytis operacija blink.gif yra ir pas tave mazyte kuprele,bet nosis tikrai grazi ir maza,tau tinka..na as ai neliesciau..Cia dauguma mergaiciu,kurios daresi op,tai joms tikrai reikejo,nes nosis buvo tikrai kaip raganaiciu..o tavo tikrai normaliai ziurisi,jei su tavimi akis i aki bendrauciau tikrai nepastebeciau difekto..Na cia ir vel tik
mano nuomone 4u.gif ..

As sutinku, kad tavo dabartine nosis turi panasumo i maniske, bet tavo man asmeniskai yra labai grazi! Daug dailesne uz mano. Is tiesu labai smagu, jog galu gale tiek iskentusi gavai toki grazu rezultata! Man Ainos vietoj, vien paziurejus ka tas papeckys tau padare, noras pradingtu.
Papildyta:
QUOTE(dzeisy @ 2010 05 01, 20:39)
As sutinku, kad tavo dabartine nosis turi panasumo i maniske, bet tavo man asmeniskai yra labai grazi! Daug dailesne uz mano. Is tiesu labai smagu, jog galu gale tiek iskentusi gavai toki grazu rezultata! Man Ainos vietoj, vien paziurejus ka tas papeckys tau padare, noras pradingtu.

Beje, as irgi Ainos vietoj nesidaryciau op. Cia man kai kurios taip pat taip sake. Ko gero, is tiesu dazniau pacios sau bunam kritiskos nei aplinkiniai rolleyes.gif .
Atsakyti
As kaip ir dauguma pritariu, kai AINAI jokios op nereikia. Bent jau as jos vietoje nedaryciau, nebent tureciau daug pinigu ir nezinociau kur juos naudoti smile.gif
Siulyciau pakeisti sukuosena dar kazka ir sulaukti bent 25m. smile.gif Nes nosyte tikrai daili thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 01, 15:56)
Aina,

skaitau Jusu postus ir net pyktis ima!!!!
Tikrai nenoriu izeisti, bet mane tiesiog siutina tokia kliutis, kaip atstumas ir tai kiek kartu po op reiks vaziuoti  doh.gif
Jei jums G.P. sugadins nosi, tai prisivazinesit ir toliau, ir dazniau, ir brangiau!!! Ivertinkit rizika, mes tik ta ir norim pasakyti  4u.gif  Jei jau viskas remiasi i kaina - pirmyn pas Jankuna, juk Klaipeda tai ne Amerika. Jei nera savo transporto, sedi i traukini, stotyje i taxa, ir esi vietoj. Mergaites is uzsienio skraido. Juk tai labai rimta ir itakos visa likusi jusu gyvenima, todel, gal vertetu atidziau perziureti savo galimybes ir norus  4u.gif
As pvz op taupiau 4 metus ir op dariausi jau tikrai brandaus amziaus, viskas buvo labai gerai apgalvota ir pasverta, visos temos apie nosies korekcija perskaitytos po kelis kartus ir t.t...

Dabar del to, kiek kartu reikia vaziuoti po op pas daktara:
Jankunas laiko apie 4 dienas ligoninej, po 7-10 dienu traukia siulus tai reiktu vaziuoti, o po to jei viskas gerai, tai kad ir po 3 men, manau. Pas S.V. vaziavau siulu issitraukti po savaites, po to po 2 men nes turejau klausimu ir norejau pasirodyti pati, o siaip butu reikeje po 3 men tik. T.Y. jei gerai jautiesi - tai ir vazineti nereikia daznai mirksiukas.gif

Linkiu nesuklysti.



DolceVita wub.gif jus tikras Auksas!! kaip man reikejo spirio i uzpakali, kad susivokciau doh.gif blush2.gif Na galvojau manes nieks negales atkalbeti nuo tuos minties , kad kreiptis i GP... tiesiog niekada nesinori teisti is komentaru... jug visokiu komentaru prisiskaitai doh.gif Bet jus visiskai teisi!! ar as i Kauna ar i Klaipeda vaziuosiu!! cia ne uz juru mariu... wub.gif tad ko skubiau atsisakau konsultacijos pas GP ir ieskau tinkamo daktaro... jau Jankunui ir Viksraiciui parasiau...rinksiuosi is ju 4u.gif dar karta aciu friends.gif manau pasidariusi operacija ir budama grazi ir nesubjaurota busiu dar labiau jums visoms dekinga wub.gif
Papildyta:
[quote=Blogytė,2010 05 01, 17:48]
Aina, Beje, pas Jankūną ta ligoninė visai netoli nuo autobusų ir geležinkelio stoties ir po 3-4 parų praleistų ligoninėje nematau problemų grįžti pačiai smile.gif aš iš Kauno, bet op darysiu Klaipėdoj ir manau grįžti su autobusu sugebėsiu po kelių parų po op biggrin.gif viena forumietė buvo iš Klaipėdos, o važiavo op daryti į Vilnių ir grįžo pati su autobusu sekančią parą po op. Taip kad viskas įmanoma, kai labai labai nori 4u.gif tikrai įmanoma išsirinkti gerą variantą su geru santykiu tarp kokybės ir kainos, neįtraukiant į sąrašą Papečkio ax.gif

blush2.gif kaip man pries visas jus geda... supratau, kad bloga varianta pasirinkau...blogai, kad ispradziu manes tie komentarai neatbaide... verysad.gif tiesiog is supermamos bendravau su viena panele kuri daresi pas P. tai manau jos geri rezultatai mane pastume link papeckio verysad.gif
Bet jus visiskai teisios....atstumas nekliutis.. ir davaziuoti tikrai pajegsiu..aisku turbut ne su savo amsiana, o su autu ar traukiniu blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Dita555 @ 2010 05 01, 17:52)
g.gif  manau kvaila rinktis gydytoja pagal jo buvimo vieta (miesta). Reikia rinktis pagal darbus. Nosis- tai ne koks auskaras bamboje. jei bus brokas- jo niekaip nepaslepsi. kam rizikuoti.
Gerai DolceVita sako, juk koks kaunas ar Vilnius tai ne Amerika  smile.gif  Nors aisku patogiau operuotis savo mieste.

Aisku patogiau savo mieste, bet kai tas miestas yra sostine...ir kainos dvigubos doh.gif tai verta pamastyti apie kitus miestus 4u.gif
Papildyta:
Na mano nosis tikrai nemaza...gal tik taip is siu foto atrodo doh.gif imesiu veliau viena foto kur geriau matosi... gal aplinkiniai ir nekreipia demesio i mano nosi, bet as kreipiu verysad.gif o del sukuosenos, kazkas minejo biggrin.gif tai mano sukuosena ne tokia, cia as ryte atsikelusi pasifotkinau, tai plaukai po miego...o nesioju kitaip plaukus susidejusi biggrin.gif
Papildyta:
oho!!!!! perziurejus dar ne visas...bet keleta nuotraukyciu..likau suzaveta wub.gif Arkana, labai tinka nosyte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Imeciau jums dar savo nuotrauku "is gyvenimo" na pakomentuokite... tikrai nemanau, kad ji tokia grazi, kaip noreciau... verysad.gif ir tikrai manau man op reikia, nes veidas smulkus, o nosis didoka... verysad.gif nelabai smagiai jauciuosi prie zmoniu... vis galvoju "ar jis pastebi ir t.t." nors kas zino, kad noriu op sako "normali ta tavo nosis" bet as noriu grazios, o ne normalios verysad.gif ... Beje, kas gali pasakyti ar gydytojas Jankunas konsultuoja Kaune? smile.gif
Atsakyti
Aina,

nera maza nosyte, bet ir ne tragedija, tikrai. Manau, tavo vietoj taip pat noreciau op blush2.gif As jau dabar isivaizduoju, kaip padailetu veidukas mirksiukas.gif Beja, pas S.V. galima issimoketinai daryti, tik salygu neskaiciau, kai neaktualu buvo ...
Atsakyti
QUOTE(*AINA @ 2010 05 02, 09:04)
Imeciau jums dar savo nuotrauku "is gyvenimo" na pakomentuokite... tikrai nemanau, kad ji tokia grazi, kaip noreciau... verysad.gif  ir tikrai manau man op reikia, nes veidas smulkus, o nosis didoka... verysad.gif  nelabai smagiai jauciuosi prie zmoniu... vis galvoju "ar jis pastebi ir t.t."  nors kas zino, kad noriu op sako "normali ta tavo nosis" bet as noriu grazios, o ne normalios verysad.gif  ... Beje, kas gali pasakyti ar gydytojas Jankunas konsultuoja Kaune? smile.gif

Mane priėmė Kaune konsultacijai, tuo metu jis buvo Kaune, tai pasisekė man smile.gif gali parašyti jam ir gal būtų galimybė kažkur arčiau, nei Klaipėda konsultuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*AINA @ 2010 05 02, 10:04)
Imeciau jums dar savo nuotrauku "is gyvenimo" na pakomentuokite... tikrai nemanau, kad ji tokia grazi, kaip noreciau... verysad.gif  ir tikrai manau man op reikia, nes veidas smulkus, o nosis didoka... verysad.gif  nelabai smagiai jauciuosi prie zmoniu... vis galvoju "ar jis pastebi ir t.t."  nors kas zino, kad noriu op sako "normali ta tavo nosis" bet as noriu grazios, o ne normalios verysad.gif  ... Beje, kas gali pasakyti ar gydytojas Jankunas konsultuoja Kaune? smile.gif



*AINA, as ir noreciau vietoje taves op smile.gif manau tavo akys dar labiau isrysketu (aisku jos ir dabar labai ryskios, dideles thumbup.gif ), bet tikrai padailintu bruozus mazesne nosyte rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrie: 02 gegužės 2010 - 11:55
QUOTE(Blogytė @ 2010 05 02, 13:40)
Mane priėmė Kaune konsultacijai, tuo metu jis buvo Kaune, tai pasisekė man  smile.gif gali parašyti jam ir gal būtų galimybė kažkur arčiau, nei Klaipėda konsultuotis  smile.gif

Parasiau, tikiuosi pasiseks...vistiek operuotis noriu rugpjuti 4u.gif
Papildyta:
DolceVita ir Ausrie..o ka galite pasiulyti pakeisti? blush2.gif
Atsakyti
Aina,

daktaras pats ras ka pakeisti wink.gif Manau pasmulkins galiuka ir nuims kuprele 4u.gif
Atsakyti