Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(dzeisy @ 2010 04 30, 13:20)
Sveikos 4u.gif . Nusiunciau jankunui savo nuotraukas, ir siandien jis man atrase, kad bent is nuotrauku nelabai matosi mano ilga nosis unsure.gif . Kazkaip siek tiek susinervinau, nes jau esu tvirtai nusprendusi operuotis. Bet kuriuo atveju ketinu pas ji vaziuoti i konslutacija, bijau, kad nepradetu atkalbineti...Gal kas zinote ar jankunas yra linkes atkalbineti nuo opraciju? g.gif



siaip jei yra ta nosis didele tai neatkalbineja, tik paklausia kas joje nepatinka, taciau kiek pamenu lyg jis Megann atkalbejo oparuotis (jei klystu-pataisykite mane). o tu dejai savo nosi bendrame pastuke? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrie: 30 balandžio 2010 - 17:40
sveikos,

O nosies pertvara yra tvarkoma tik tada, kai buna kreiva? ar visada kai koreguoja forma (kuprele, galiuka) ir ta pertvara tvarko?
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2010 04 30, 17:17)
sveikos,

O nosies pertvara yra tvarkoma tik tada, kai buna kreiva? ar visada kai koreguoja forma (kuprele, galiuka) ir ta pertvara tvarko?

sveika,

pirmosios op. metu manes net neklause ar kreiva ir netikrino, neliete jos...pries antraja jau pasidomejau, patikrino, kad kreiva labai nezymiai, todel nevertejo jos tvarkytis... del pertvaros pasikonsultuok su daktaru mirksiukas.gif

kas del GP... mineta, jog uzsirasyti buvo malonu ir pan. na, o kaip gali buti nemalonu?kai klinika yra privati ir laukia iplauku is kur tik gali smile.gif malonus jie ir privalo buti, o daktaras uz ausu tikrai netampys atejus konsultacijai, bus malonus kiek ta diena jam nuotaika leis, jug vistik nores pavergti kliente/klienta i savo puse cool.gif gal ir makaronu dar pakabins lotuliukas.gif pagal nuotaika zodziu... bet esme tame, kad daktara reikia rinktis pagal jo darbelius ne pagal malonuma ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 04 30, 18:39)
siaip jei yra ta nosis didele tai neatkalbineja, tik paklausia kas joje nepatinka, taciau kiek pamenu lyg jis Megann atkalbejo oparuotis (jei klystu-pataisykite mane). o tu dejai savo nosi bendrame pastuke? rolleyes.gif

Nedejau, bet noreciau ideti...Nors man ir taip aisku, kad ji negrazi ir as noriu kitokios verysad.gif .
Papildyta:
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 04 30, 20:21)
sveika,

pirmosios op. metu manes net neklause ar kreiva ir netikrino, neliete jos...pries antraja jau pasidomejau, patikrino, kad kreiva labai nezymiai, todel nevertejo jos tvarkytis... del pertvaros pasikonsultuok su daktaru mirksiukas.gif

kas del GP... mineta, jog uzsirasyti buvo malonu ir pan. na, o kaip gali buti nemalonu?kai klinika yra privati ir laukia iplauku is kur tik gali smile.gif malonus jie ir privalo buti, o daktaras uz ausu tikrai netampys atejus konsultacijai, bus malonus kiek ta diena jam nuotaika leis, jug vistik nores pavergti kliente/klienta i savo puse cool.gif gal ir makaronu dar pakabins lotuliukas.gif pagal nuotaika zodziu... bet esme tame, kad daktara reikia rinktis pagal jo darbelius ne pagal malonuma ar pan.

Pilnai sutinku smile.gif !!!
Atsakyti
dzeisysuprantama, kad jei tu nepatenkinta savo nosimi, tai nenori, kad atkalbinetu.manau, kad jei jis pamatys trukumu, tai neatkalbines, tik paklaus ar tikrai to nori, bet jei tavo nosyte visai normali, tai gali ir atkalbeti...bet tai tik parodytu daktaro profesionaluma...simta kartu geriau, jei pries tai suzinotum, kad neverta darkyti nosytes, nes negausi reikiamo rezultato, nei gultis po skalpeliu, kad tik gultis...o tada gailetis mirksiukas.gif
as norejau snerves pamazinti, bet man pasake, jog liks randai nes reikiadaryti isorinius pjuvius snerviu sonuose,kad galima asimetrija ir pan.na neturesiu as tu mazu snerviu, bet tai neturesiu ir tu galimu defekteliu, kurie tikrai labiau gadins vaizda...viskam savos priezastys mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif visos paneles labai teisingai AINAI paraset,neturiu net ko pridurti..Nebent tik pasiskaityti geriau si foruma,senas temas..As pries 3 korekcija visas temas tiesiog "suryjau",per naktis sededavau..Nieko nera geriau,kaip kalbeti su zmonemis,kurie tai patyre 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 04 30, 20:36)
dzeisysuprantama, kad jei tu nepatenkinta savo nosimi, tai nenori, kad atkalbinetu.manau, kad jei jis pamatys trukumu, tai neatkalbines, tik paklaus ar tikrai to nori, bet jei tavo nosyte visai normali, tai gali ir atkalbeti...bet tai tik parodytu daktaro profesionaluma...simta kartu geriau, jei pries tai suzinotum, kad neverta darkyti nosytes, nes negausi reikiamo rezultato, nei gultis po skalpeliu, kad tik gultis...o tada gailetis mirksiukas.gif
as norejau snerves pamazinti, bet man pasake, jog liks randai nes reikiadaryti isorinius pjuvius snerviu sonuose,kad galima asimetrija ir pan.na neturesiu as tu mazu snerviu, bet tai neturesiu ir tu galimu defekteliu, kurie tikrai labiau gadins vaizda...viskam savos priezastys mirksiukas.gif



4u.gif labaukas,kaip tu laikaisi?kaip nosiukas?Visiskai sutinku,kad jei atsisako operuoti,tai tik parodo gydytojo profesionaluma..Man pvz dare prie snerviu pjuvius,kur dabar matosi randai ir didele asimetrija ir sito jau visiskai neimanoma istaisyti..
Atsakyti
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 04 30, 20:36)
dzeisysuprantama, kad jei tu nepatenkinta savo nosimi, tai nenori, kad atkalbinetu.manau, kad jei jis pamatys trukumu, tai neatkalbines, tik paklaus ar tikrai to nori, bet jei tavo nosyte visai normali, tai gali ir atkalbeti...bet tai tik parodytu daktaro profesionaluma...simta kartu geriau, jei pries tai suzinotum, kad neverta darkyti nosytes, nes negausi reikiamo rezultato, nei gultis po skalpeliu, kad tik gultis...o tada gailetis mirksiukas.gif
as norejau snerves pamazinti, bet man pasake, jog liks randai nes reikiadaryti isorinius pjuvius snerviu sonuose,kad galima asimetrija ir pan.na neturesiu as tu mazu snerviu, bet tai neturesiu ir tu galimu defekteliu, kurie tikrai labiau gadins vaizda...viskam savos priezastys mirksiukas.gif

Na buvau jau pas viksraiti ir pas ta sundaktari ( papecki) tai neatkalbinejo. Ir isvis atrodo nusiunciau jankunui pacias savo baisiausias foto, bet jis toks vaizdas, jog abejoja..Na man liudna, nes mano nosis tikrai baisi ir as seniai apie tai svajoju, ilgai to siekiau, ikalbinedama tevus, jog man to reikia, darba susiradau. Esu maciusi daug nuotrauku zmoniu pries op ir po, ir maciau tikrai nemazai, kuriu vietoj nebuciau dariusi. Deja, pas mane kitas atvejis, ir as esu tikra, kad su savo nosim nesusigyvensiu, taigi vienintelis mano noras- kuo greiciau pasidaryti ta operacija verysad.gif .
Atsakyti

Papildyta:
4u.gif labaukas,kaip tu laikaisi?kaip nosiukas?Visiskai sutinku,kad jei atsisako operuoti,tai tik parodo gydytojo profesionaluma..Man pvz dare prie snerviu pjuvius,kur dabar matosi randai ir didele asimetrija ir sito jau visiskai neimanoma istaisyti..
[/quote]
sveika,
as buvau nusiteikus tam, kad jei sakys jog neimanoma, geriau nelysiu, bet daktaras geriau mato ka ten galima padaryti...pasitikejau, todel dabar laukiu rezultatu smile.gif na visas didysis patinimas nuejes pas mane siuo metu, bet liko tas kietasis variantas, kuris ilgai "tirpsta".stengiuosi per daug nesinagrineti dabar pries veidrodi, nes kai nematau tai ir galva neskauda.o siaip tai visa kita super, pjuvis uzsitrake, vis mazeja, nosis neskaudi, nebega, kvepuoju gerai rolleyes.gif
o tau pjuvius prie sverviu dare 3iaja op? gal rasei daktarui del tave neraminusio kauliuko?
Atsakyti
QUOTE(dzeisy @ 2010 04 30, 20:56)
Na buvau jau pas viksraiti ir pas ta sundaktari ( papecki) tai neatkalbinejo. Ir isvis atrodo nusiunciau jankunui pacias savo baisiausias foto, bet jis toks vaizdas, jog abejoja..Na man liudna, nes mano nosis tikrai baisi ir as seniai apie tai svajoju, ilgai to siekiau, ikalbinedama tevus, jog man to reikia, darba susiradau. Esu maciusi daug nuotrauku zmoniu pries op ir po, ir maciau tikrai nemazai, kuriu vietoj nebuciau dariusi. Deja, pas mane kitas atvejis, ir as esu tikra, kad su savo nosim nesusigyvensiu, taigi vienintelis mano noras- kuo greiciau pasidaryti ta operacija verysad.gif .

as manau tau reiketu ikelti savo foto ir parodyti mums, butu gal lengviau spresti ir atsakyti tau. nes tikrai kitos paneles nori op darytis kai nosis buna grazi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeisy @ 2010 04 30, 18:56)
Na buvau jau pas viksraiti ir pas ta sundaktari ( papecki) tai neatkalbinejo. Ir isvis atrodo nusiunciau jankunui pacias savo baisiausias foto, bet jis toks vaizdas, jog abejoja..Na man liudna, nes mano nosis tikrai baisi ir as seniai apie tai svajoju, ilgai to siekiau, ikalbinedama tevus, jog man to reikia, darba susiradau. Esu maciusi daug nuotrauku zmoniu pries op ir po, ir maciau tikrai nemazai, kuriu vietoj nebuciau dariusi. Deja, pas mane kitas atvejis, ir as esu tikra, kad su savo nosim nesusigyvensiu, taigi vienintelis mano noras- kuo greiciau pasidaryti ta operacija verysad.gif .

jei abejoja, galbut tam yra pagrindas...butu gerai nuvykti i konsultacija, tuomet paaisketu viskas mirksiukas.gif
o kokia tavo nuomone apie Viksraiti ir Papecki po konsultaciju? ka tau jie kalbejo del nosytes?
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 04 30, 21:09)
as manau tau reiketu ikelti savo foto ir parodyti mums, butu gal lengviau spresti ir atsakyti tau. nes tikrai kitos paneles nori op darytis kai nosis buna grazi. doh.gif

as siek tiek gedijuosi kelti blush2.gif , bet galiu ikelti. Iskart sakau, kad esu tikra del op, nebent noreciau jusu patarimu, kad pakritikuotumete mano nosi, kas jusu manymu ne taip. Nes kai vaziuosiu i konsultacija, jis vel ,zinoma, manes klaus, kas man nepatinka. Tai, jei galite tuomet patarkite, ka jusu manymu su mano nosim reiktu daryti? nes kad per ilga tai matau, taciau nelabai suprantu ar ji plati skaitos ar galiukas mano didelis unsure.gif .
Papildyta:
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 04 30, 21:10)
jei abejoja, galbut tam yra pagrindas...butu gerai nuvykti i konsultacija, tuomet paaisketu viskas mirksiukas.gif
o kokia tavo nuomone apie Viksraiti ir Papecki po konsultaciju? ka tau jie kalbejo del nosytes?

Na as pas juos buvau praeita vasara, tai visko nepamenu. Siaip papeckys tik atejus, istrauke kazkokio modelio foto ir sake : va cia yra tobula nosis, tipo mazdaug visi tokios nori, tai leido suprast, kad ir man tokios reik. Tada papiese ant poperelio kaip atrodytu mano nosis po op ( ne esme, kad nieko nesupratau, ir svetainej parasyta, jog atlieka kompiuterini varianta). Dar parode operuotu nosiu foto, pasak jo, vykusios op manes nesuzavejo ( visiem bulves padare), parode ir nevykusio op foto ( aisku sake, kad ten ne jis operavo biggrin.gif). Tada iskart paklause kada mane operuot, sakiau, kad turiu pasitart su seima, ir siaip bande spaudima padaryt. Tagi, man jis labai nepatiko. Viksraitis is esmes patiko, jo darbai taip pat. Jie abu sutiko man daryt op, tik viksraitis sake, jog nosies op man nera butina, ir siule smakro implanta.
Atsakyti
Dzeisy, ikelk nuotraukyte savo 4u.gif manau niekas piktybiskai nekritikuos, o tiesiog nori tau padeti apssipresti, nes tam ir esame visos drauge, kad palaikyti viena kita mirksiukas.gif
Atsakyti